Všechny pejskařky sem 🙂

michaelazim
29. led 2013

Ahojda, rozhodla jsem se opět nastartovat téma, kde si můžeme všechny maminky pejskařky vyměňovat názory, rady, slasti a strasti 🙂

kamimik
29. led 2013

Dobré téma, ráda se přidám🙂

buldok
29. led 2013

Aha, to je jen pro maminky pejskařky. Tak to je škoda, já myslela že i pro ty, co mají zatím jen čtyřnohé dítě... 😒

ange_de_la_morte
29. led 2013

pěkná téma diskuze 🙂

michaelazim
autor
29. led 2013

@buldok Je to pro všechny pejskařky samozřejmě 🙂

misulinka44
29. led 2013

super téma🙂 Zatím máme taky jen čtyřnohé dítko 🙂

maximaty
29. led 2013

jsem pejskarka a jsem zde!! skore: jedno dite, tri psi, tri kocky, dva kone, ctyri hadi...

ladik1
29. led 2013

čtyrnohým dítkem to začíná a dvounohým končí 😀 ... alespoň u nás 😀

maximaty
29. led 2013

🙂))))

michaelazim
autor
29. led 2013

U nás to je zatím takto: 3 psi (border collie) a jedno dvounohé dítko na cestě 🙂

chroustinka
29. led 2013

konecne "jine" tema 🙂
zdravim 🙂 tak u nas 6lety pes, 3,5leta fena (oboji beagle), skoro 3lety syn a na ceste holcicka 🙂

michaelazim
autor
29. led 2013
kamimik
29. led 2013

@buldok
@misulinka44 To už jste taky maminky, princip výchovy je uplně stejný😀

kamimik
29. led 2013

Holky, máte zkušenost s padáním srtsi u fenky - 6let. Teď nám paní na střihání řekla,že by bylo lepší ji vykastrovat, že jí hodně začala padat srst☹

ivaanka
29. led 2013

Tak tohle tema se mi konecne libi 🙂 U nas momentalni stav 2 deti a jeden madarsky ohar. Jeste nedavno byli dva, ale druhy nam umrel☹ No a v breznu ocekavam dalsi chlupaty prirustek 🙂

ivaanka
29. led 2013

@kamimik No ja nevim, kastrace ma podle na srst spis dost spatny vliv. Zkusila bych pridat nejake potravinove doplnky nebo zmenit granule.

kacenka1111
29. led 2013

Ahoj, mame 8m slecnu a 2,5letou psi slecnu🙂 Mohly by se tu taky udilet rady, jak je "spolcit"🙂

michaelarackova
29. led 2013

Ahojky, super téma!!!!! Přidávám se! Zatím máme jen 4 nohou princeznu, ale od července budem pracovat na dvounohé! 🙂

@kamimik Kastrace je na srst blbá...Máme vykastrovanou labradorku - od roka, kvůli nemoci, a od té doby má poruchu výměny srsti - jeden z možných vedlejších účinků, a tudíž srst mění neustále, ne jen 2x za rok, jako jiní psi! ☹ Je s námi v bytě a hrůůůza! Už 4 roky denodenně luxujeme, někdy i 2x denně. Takže kastraci rozhodně kvůli srsti ne!!! A řekne to každý veterinář. Ale doplňky jsou super, také používáme!

kamimik
29. led 2013

@ivaanka
@michaelarackova No ona nám tvrdila,že právě u jejího psa to pomohlo. Ale určo počkám na veterináře, mně se do toho moc nechce. Granule máme proplan, má je od malička. A jaké doplňky doporučujete? Jí nikdy chlup nepadaly, ani ted je nikde nenacházím, ale srst má mnohem řidší☹

petruszkaa
29. led 2013

Na srst biotin a lososovy olej do zradla (pak jim to i vic jede). Zkusila bych spis diskuze s vice vetama nez hned kastrovat. 😉

michaelarackova
29. led 2013

@kamimik http://pet-food.cz/vitaminy-doplnky-stravy/7251..., mají různé pro malá a velká plemena, záleží, co máš za pejska. A lososový olej. A ještě jednou až dvakrát týdně dáváme tvaroh se syrovým vajíčkem, od štěněte, také super na srst! 🙂 Tak držím palce!!

kacenka1111
29. led 2013

@michaelarackova nase taky strasne lina, ci to muze byt? zlaty retrivr, 2,5, zdrava, teda myslim, zadne priznaky niceho, jen ta srst...s malym prckem v 1+1 jsou chlupy proste vsude

michaelazim
autor
29. led 2013

@kamimik No my máme momentálně problém se srstí u všech třech...nesedly jim granule a tak jsme museli přejít na jiné...no ale jinak nejhorší srst má zrovna ta naše jediná vykastrovaná, takže opravdu nevím...co se doplňků týče, tak pivovarské kvasnice, lněné semínko, lososový olej ale já tomu teda moc nevěřím...nám nepomohlo nic ☹

michaelazim
autor
29. led 2013

@michaelarackova Také denně luxujeme a někdy i více ale teď jak se připravujeme na příchod prcka, tak jsme zavedli jiná pravidla...všichni tři mají svoje místo s námi v obýváku a jsou na něj naučeni, takže pokud jsme doma, tak jsou na svém místě, popřípadě se pohybují na volno pouze po obýváku a je to o 100% lepší než když se volně pohybovali po celém bytě....to byla síla...tři psi v bytě a každý den když jsem se vracela z práce tak se po otevření dveří zachumelilo...

michaelazim
autor
29. led 2013

Jinak děláme se všema agility, jezdíme po závodech a tak nějak máme uzpůsobený život právě pro psy a teď do toho přibude mimčo, snad budoucí agiliťák 🙂

buldok
29. led 2013

@kamimik Zkoušela jsi lososový olej? Od Brita?

buldok
29. led 2013

@kacenka1111 Tahle to budeme mít my. To bych musela vysávat několikrát denně. Chuchvalce chlupů všude. A přitom sousedi měli stejné plemeno a takový problém neměli - ale ten jejich pes měl trošku jinačí srst, i když jsou to oba papíráci a oba stejné plemeno...

buldok
29. led 2013

@michaelazim Ty jo a jak jsi je to naučila? Jako pochopila bych u štěněte, ale jak odnaučit dospělého psa na něco, na co je zvyklí?

buldok
29. led 2013

Tak tohle je náš mazel...

buldok
29. led 2013

PS: Vaše chlupy na mou hlavu. Takto mi přišel do bytu 1+1 můj mazel, když lítal venku se svým čtyřnohým kamarádem. Blbé je, že má panickou hrůzu z vody a tak ho prostě nekoupeme...

michaelazim
autor
29. led 2013

@buldok Tak oni měli svoje místo vždy akorát teda ve svém pokoji, který se nyní předělává na dětský pokoj, takže psíci šli k nám do obýváku....takže jsem jen přesunula místa do jiného pokoje....no a to že před tím chodili po celém bytě? No přes den jsou prostě v obýváku zavření a odpoledne když jsme doma, tak tam chtějí být s námi, takže ani jinam nechodí 🙂