Všechny pejskařky sem 🙂

michaelazim
29. led 2013

Ahojda, rozhodla jsem se opět nastartovat téma, kde si můžeme všechny maminky pejskařky vyměňovat názory, rady, slasti a strasti 🙂

jennyska
1. bře 2013

MODRÝ KONÍK, ASMIRA TEAM, OZNAMUJE:

Ahoj, jsem ráda, že diskuze Všechny pejskařky sem - rady, postupy, návody, zkušenosti, tipy ... se těší velké oblibě a je opravdu aktivní. Proto bych pro vás měla návrh na využití nové funkce MK, kterou jsou Zájmové skupiny. Lepší popis mám o nich ve svém fotoblogu v článku: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla... .

Vzhledem k tomu, že je diskuze na téma Všechny pejskařky sem stále aktivní a opravdu rozvinutá, možná by se i skupina těšila velkému zájmu. Komunikace ve skupinách je přehlednější, rychlejší a do budoucna budou skupiny stále vylepšovány
Pro založení skupiny je třeba 3 zakladatelů, kteří popíší, o co ve skupině jde a jaká má pravidla. Jak být dobrým zakladatelem/moderátorem, si můžete přečíst zde: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla... .

Kdyby Vás zajímaly třeba i jiné skupiny, kt. můžete na MK vytvořit, podívejte se klidně i na takový můj nástřel témat, které byste mohly založit a fungovat ve skupinách s ostatními, kdo mají stejný koníček, názor, zájem https://www.modrykonik.cz/diskuse/modrykonik-cz...
Fantazii se ale meze nekladou. Skupina může být jakákoli. Její založení provedete v záložce Fotoblogy, nalevo ve sloupci klik na Seznam skupin a tam: Vytvoř novou skupinu Díky pozvánkám můžete do skupiny pozvat i své přátelé, které by toto téma mohlo také zajímat...

Popis a pravidla skupiny můžete kdykoli měnit v Nastavení skupiny. Název skupiny však nikoli. Ten, jakmile ho jednou zadáte, je na MK již natrvalo

Mějte fajn den!
J.

jarkasj
4. bře 2013

Ahooj pejskařky, přidávám se s ročním Labradorem Chancem a měsíčním prckem Patrikem 🙂
Chance byl z Patrika u zmatenej, jako by pořád nechápal, co jsem to donesla domů 🙂 Navíc se hodně dožaduje pozornosti 😖 Nijak ho neodstrkujem, aby věděl, že je pořád náš miláček a je to den ode dne lepší 🙂
Teď spíš řešim jeho chlupy, hrozně líná, denně luxuju a vytírám a stejně mám pocit, že jsou jeho chlupy prostě všude 😠

michaelazim
autor
4. bře 2013

@jarkasj Moc pěkný pejsek i malý Patriček...ty chlupy to je asi boj u všech...máme to doma stejné ☹

jarkasj
4. bře 2013

@michaelazim Přez Vánoce to bylo zlatý, to skoro nepelichal - místo chlupů jsem luxovala jehličí ze stromečku 😠
Koukám, že máte pro chlapečka stejné jméno a podobnou postýlku 🙂
A jakého máte pejska?

wrtulka
4. bře 2013

Ahoj holky funguje ještě tohle téma?
Jestli jo ráda bych se přidala mám doma miminko 9 měsíců a dva psíky - teda bíglí slečny jedné je 5 let a druhé 1 rok.

michaelazim
autor
4. bře 2013

@jarkasj Náš malý bude taky Patrik ano 🙂 No my máme tři border kolie, takže chlupů až až 🙂

buldok
4. bře 2013

@jarkasj No jo, to k psovi patří. Kdyby měl šupiny, budou všude šupiny. Má chlupy, tak se musíš smířit s tím, že jsou všude chlupy. Nic s tím neuděláš a syn bude mít alespoň imunitu....

jarkasj
4. bře 2013

@buldok jj, to je jasný, já taky vyrůstala mezi zvířátkama a nic mi není 🙂 On měl původně pes bydlet na zahradě, ale když je s námi, tak je spokojenější 🙂

lonelystar
24. bře 2013

@kamino můžu se zeptat odkud jste?

kamino
24. bře 2013

@lonelystar z Prahy 10

kamilka007
24. bře 2013

Tak tohle jsou naše dvě zlatíčka. Taky byl nejdřív chlupáč, a pak trpaslík. 🙂

jarkasj
26. bře 2013

@kacenka1111 My to máme podobný - bydlíme v podkroví u tchánovců a máme 1+kk - takže obývák, ložnice, pokojík, jídelna a kuchyň + pes v jednom. Máme labradora a když je špinavej, tak ho otřu hned ve vchodě, aby nenaťapal a nenakapal na schodech a jdem do sprcháče, tam ho osprchuju, otřu a dokud neoschne, tak musí ležet na pelíšku.

jarkasj
26. bře 2013

Ahojte maminky pejskařky. Máme v 1+kk ročního labradora a 2měsíční mimi. Chance celkem projevuje o Patrika zájem, nechci ho odstrkovat, aby nežárlil, ale chci, aby věděl, kde je jeho místo ve "smečce". Je celkem vychovanej, na gauč nesmí, má svůj pelíšek....
Máte nějaký tipy co dělat nebo nedělat, aby z pejska a mimča vyrostli kamarádi?? Budu ráda, za každej ohlas. 🙂

rozarka65
4. dub 2013

ahojky,máte někdo zkušenosti s těmito granulemi?
http://www.mountfield.cz/fun-dog-lamb-10kg-2KRM...

lonelystar
21. kvě 2013

Jsou tu nějaké pejskařky z Brna?

m_d
29. kvě 2013

@lonelystar my bydlime par km za Brnem 😉

jarkasj
29. kvě 2013

Nejsem přímo z Brna, ale jezdím tam na cvičák 😉

kajalka
29. kvě 2013

@rozarka65 Podle složení dobrý max. jako podestýlka pod slepice.

rozarka65
29. kvě 2013

@kajalka fakt? Já je nakonec koupila...jinak kupuji v Lidlu...a složení jsem nikdy nečetla... 😒

luciebx
29. kvě 2013

juuu super tema... taky mame doma 2 pejsky.. yorkshiry.. mame fenecku co ji jsou 4 roky.. a rocniho kluka.. jejiho synecka.. nechali sme 2x zapustit a z posledniho sme si nechali miminko..
synovi jsou 3 roky.. a uplne silene moc si s nema vyhraje.. 😵

kajalka
29. kvě 2013

@rozarka65 Složení čti pečlivě. Jak je na prvním místě kukuřice a obilniny, je to shit. Pes je masožravec. Já krmím střídavě syrovým a vařeným a víc jak na tisícovku měsíčně se nedostanu, a to nakupuju v řeznictví a obchoďácích. Mít velkej mrazák, kupuju u vetamixu a vyjde to mnohem levnějš. Zdravej, silnej a spokojenej pes mi za to stojí.

rozarka65
29. kvě 2013

@kajalka aha..."holky" jsou právě jen na granulích...je pravda,že toho moc nesní dohromady tak 7-8kg za měsíc...když jim náhodou dám konzervu,tak mají "sr....du"...a výjimečně dostanou kuřecí maso s těstovinami...Jaké kupuješ granule?

tonna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kajalka
29. kvě 2013

@rozarka65 Žádný, dávám syrový maso a vařený s rejží, těstovinama, zeleninou. Pes mi toho sežere kolem 40- 45 kg za měsíc.

rozarka65
29. kvě 2013

@kajalka aha...tý jo,to je sakra rozdíl... 🙂 No myslím,že bych se měla zamyslet nad stravou psů i naší...řekla bych,že jíme podobně.. 😒 😝

zimka
29. kvě 2013

A pro tohohle miláčka my si za měsíc jedeme! 😀

zimka
29. kvě 2013

@m_d A odkud jsi? My z Troubska.

kajalka
29. kvě 2013

@rozarka65 Strava je základ! 😉

zimka
29. kvě 2013

@michaelazim Jééé a jak zvládáte borderky a děti? My ji taky pořizujeme. 🙂))

rozarka65
29. kvě 2013

@kajalka jj,vím.. 😉 Ale kvalitní jídlo stojí peníze... 😒 Ale myslím,že je na čase něco s tím dělat... 😉