Závisláci na TV 🙂 Filmy-komedie, thrillery, horory

alzaxxx
31. srp 2012

Tak holky založila jsem diskuzi...kde se může řešit vše co je v televizi 🙂 Filmy jak novinky tak staré ,vaše oblíbené, můžete radit přidávat typi nových filmů. Zakládám to z jednoho čistého důvodu a to toho ,že když se něco píše v krátkých zprávách tak to většinou Admini stopijí. ☹ A taky i seriály se tu můžou probírat...prostě všechno...ORDINACE,ULICE...prostě to co kdo má rád 🙂 Doufám,že se vás připojí dost ,aby to stálo za to 😉 Alča

pajinka85
31. srp 2012

Dobry napad.🙂 Ja bych spis potrebovala poradif nejake pekne filmy ke stazeni.ja s tema myma prdolkama serily nestiham.musely by zacina az v 22h. Ale Ulici sleduju druhy den dopoledne. 😉 😉

alzaxxx
autor
31. srp 2012

Holky sorry za to Y ve slově Závisláci 😀

supinka1
31. srp 2012

super doufám,že nám to tu nestopnou☹

lucinka_jirackova
31. srp 2012

já si teď postahovala Harryho Pottera...a Stmívání 🙂 žeru Edwarda Cullena!

alzaxxx
autor
31. srp 2012

@supinka1 Tady by nemuseli né?? Schválně proto jsem to dala do volné dizkuse 🙂

reninecka17
31. srp 2012

já jsem závislák na stmívání:D,a musím se podívat na HP a ohnivý pohár bo tam prý hrál edward a ani nevim:D

supinka1
31. srp 2012

@reninecka17 tak to nejsi jediná😀

ajriska
31. srp 2012

Já sleduji Ulici, Cesty domů, a těším se na nejlepší seriál VYPRÁVĚJ 🙂 ten opravdu miluju 🙂

reninecka17
31. srp 2012

@supinka1 to věřím že ne:D

ba0terka
31. srp 2012

Hehe,to je dobré i tou hrubkou 😀 😀

@lucinka_jirackova hmm,dobrý vkus 😎 HP mám ráda též,jak knížky tak film a Stmívání celá sága,jak film,tak knížky jsou moje srdcové záležitosti 😵

Ordinace je taky suprová,sleduji ji už od puberty od prvního dílu a neunikl ještě ani jeden 😀

Tak mě napadá,kdo sleduje Ordinačku,která "verze" se vám líbí víc? začátek s gyndou nebo teď ta trauma,chíra apod...

sylvka
31. srp 2012

ahoj,já bych se přihlásila 😀 bez TV ani ránu.moje nej:červený trpaslík,návrat do budoucnosti z českejch nejlepší - milenci a vrazi a mnoho mnoho dalších.jinak jsem na ulici 😀 a tu ordinačku taky dám... pak miluju dokumenty-občas je dobrý vidět třeba něco z války,aby si člověk víc vážil toho,co má 😉 manželské etudy (točí se další řada 😉 ) a třeba výměna manželek se prostě strašně povedla(člověk se diví,co mezi náma žije....takže asi tak.

vejunka85
31. srp 2012

Já jsem od těhotenství menší závislák na Ulici, ale kvůli "Niklové" to mám vždycky akorát tak chuť přepnout 😀. Gilmorky jsou naprosto moje krevní skupina a neskutečně žeru Dva a půl chlapa, to je prostě boží 🙂

prdecek
31. srp 2012

ahojky, teď v těhotenství taky sleduju dost seriály 🙂 ráno začínám snídaní u Buffy, přemožitelky upírů, potom je Xena a Hvězdná brána 🙂 no a pak pokračuju na Primě, tak je kupa seriálů a pak přepínám na Novu kde pokračuju dokud nepříjde přítel domů. Samozřejmě mezí tím stíhám vše v domácnosti. A večer Prostřeno, Chůva k pohledání a pak co dávaj za film nebo pořad. Jinak z filmů mám ráda Stmívání a HP 🙂 na HP jsem vyrostla by se dalo říct. Jinak miluju veškerý filmy scifi a fantasy, hlavně s drakama 🙂 Ale nepohrdnu i dobrou komedií. Naposledy jsem viděla 21st Jump street a je to bomba komedie 🙂

kacenka1111
31. srp 2012

Ahoj🙂 Tak ja miluju horory, thrillery....A taky parodie, i kdyz je velmi tezke najit nejakou dobrou...Taky Tarantina, vse o upirech, od Sagy, pres Drakulu az po Blade atp...Paranormal Activity 1-3 byl tezkej masakr, doted mam husinu...Mam rada i beckovy horory, u tech odpocivam....Jason Statham je kus a ma super filmy, pro "akcnaky" doporucuju mrknout na jeho sbirku🙂
Samozrejme HP a vubec vse kouzelnicke, Akta X,....a tak🙂

jaja01k
31. srp 2012

Ahoj holky, tak u nás ze seriálů snad jen Panelák a to ještě sleduje spíš přítel než já 😀 Taky jsme pravidelně sledovali Farmář hledá ženu a mě baví i Výměna manželek. Ulici a Ordinaci jsem už neviděla aspoň rok. No a filmy, já jsem na akčňárny a jednoznačně u mě vede Bourne, všechny tři díly 🙂

lucinka_jirackova
31. srp 2012

@reninecka17 jj hrál a tam je taky sladkej 🙂

reninecka17
31. srp 2012

@lucinka_jirackova o musim se podivat divala jsem se na to a nepoznala jsem ho kdysi :D

alzaxxx
autor
1. zář 2012

Tak včera jsem se dívala na film ,který jsem stáhla na ulozot...jmenoval se Talisman....a teda pěknej film...🙂 A hraje tam krásnej chlap...miluju typi co májí černé vlasy a modré oči 🙂 A ještě sem si stáhla 2horory...Ďáblovo dítě aPoslední vymítání ďábla 🙂 Na to sem zvědavá!!!! 😀 Ale počkám až bude můj doma...sama na to koukat nebudu 😀

prdecek
1. zář 2012

@alzaxxx v tom Talismanu hraje Zac Efron 🙂 moje dětská láska, hrál v těch filmech pro holky Muzikál ze střední 🙂

alzaxxx
autor
1. zář 2012

@prdecek jj to je on 😀 Ale krááásnej chlap....🙂 Takovýho bych si klidně dala líbit 🙂 A ten film taky moc pěkný !!!

prdecek
1. zář 2012

@alzaxxx už stahuju a odpoledne kouknu 🙂

alzaxxx
autor
1. zář 2012

@prdecek co stahuješ ten Talisman??

prdecek
1. zář 2012

@alzaxxx jj 🙂

apostrof
1. zář 2012

Tak jsem kukla na filmografii Roberta Pattinsona -nabo Edwarda upírka nejkrásnějšího a stáhla 3 filmy-NEZAPOMEŇ NA MĚ,VODA PRO SLONY A MILÁČEK,první jsem oplakala a druhý se mi taky moc líbil a ten třetí jsem zatím neviděla a ted do něj nejdu,nad barákem mi hrčí druhý den vrtulníky z Eurosportu,točí a vysílají Barumku,neskutečný kravál

kacenka1111
1. zář 2012

taky jeste mafianske filmy

alzaxxx
autor
1. zář 2012

@apostrof Voda pro slony je moc pěknej...viděli jsme v tomto týdnu...🙂

alzaxxx
autor
1. zář 2012

@apostrof A od kud jsi?? přes vás se jede Barumka?? 🙂 Muj dělá v Barumu v Otrokách a nadává na to každej rok...,že není ani možný aby zaměstnanci zaparkovali před fabrikou...když jdou do práce... 😠 Musí parkovat v poli a tak...no hrůza a děs... 😠 😅

apostrof
1. zář 2012

Můj dělá v Barumu,má ranní 12 a jsem ze Zlína 🙂))Amůj chlap dnes ráno nadával,že prší a nemůže jet na babetě a musí autem a nebude mít kde zaparkovat 🙂))

supinka1
3. zář 2012

Dámy dnes jsem zkoukla LUXUSNÍ romantickej film Jmenuje se TALISMAN holky řeknu Vám,že takhle bulet jsem se u filmu ještě neviděla😀 je to na to sednout si s brambůrkama a kapesníkem a ani se od toho nehnout🙂 romantika jako blázen a ten herec dámy na toho si dejte ještě od prcků plínu pod zadek😀 😀

supinka1
3. zář 2012

no tak jsem přišla z křížkem po funusu už to tu rozebíráte😀 já chci takovýho chlapa taky domůůůů☹(((((((