• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Závisláci na TV :-) Filmy-komedie, thrillery, horory

29. června 2013 
Tak holky založila jsem diskuzi...kde se může řešit vše co je v televizi :slight_smile: Filmy jak novinky tak staré ,vaše oblíbené, můžete radit přidávat typi nových filmů. Zakládám to z jednoho čistého důvodu a to toho ,že když se něco píše v krátkých zprávách tak to většinou Admini stopijí. :frowning2: A taky i seriály se tu můžou probírat...prostě všechno...ORDINACE,ULICE...prostě to co kdo má rád :slight_smile: Doufám,že se vás připojí dost ,aby to stálo za to :wink: Alča
31. srp 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobry napad.:slight_smile: Ja bych spis potrebovala poradif nejake pekne filmy ke stazeni.ja s tema myma prdolkama serily nestiham.musely by zacina az v 22h. Ale Ulici sleduju druhy den dopoledne. :wink: :wink:
31. srp 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Holky sorry za to Y ve slově Závisláci :grinning:
31. srp 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
super doufám,že nám to tu nestopnou:frowning2:
31. srp 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já si teď postahovala Harryho Pottera...a Stmívání :slight_smile: žeru Edwarda Cullena!
31. srp 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@supinka1 Tady by nemuseli né?? Schválně proto jsem to dala do volné dizkuse :slight_smile:
31. srp 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jsem závislák na stmívání:D,a musím se podívat na HP a ohnivý pohár bo tam prý hrál edward a ani nevim:D
31. srp 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@reninecka17 tak to nejsi jediná:grinning:
31. srp 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sleduji Ulici, Cesty domů, a těším se na nejlepší seriál VYPRÁVĚJ :slight_smile: ten opravdu miluju :slight_smile:
31. srp 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@supinka1 to věřím že ne:D
31. srp 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe,to je dobré i tou hrubkou :grinning: :grinning:

@lucinka_jirackova hmm,dobrý vkus :sunglasses: HP mám ráda též,jak knížky tak film a Stmívání celá sága,jak film,tak knížky jsou moje srdcové záležitosti :dizzy_face:

Ordinace je taky suprová,sleduji ji už od puberty od prvního dílu a neunikl ještě ani jeden :grinning:

Tak mě napadá,kdo sleduje Ordinačku,která "verze" se vám líbí víc? začátek s gyndou nebo teď ta trauma,chíra apod...
31. srp 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,já bych se přihlásila :grinning: bez TV ani ránu.moje nej:červený trpaslík,návrat do budoucnosti z českejch nejlepší - milenci a vrazi a mnoho mnoho dalších.jinak jsem na ulici :grinning: a tu ordinačku taky dám... pak miluju dokumenty-občas je dobrý vidět třeba něco z války,aby si člověk víc vážil toho,co má :wink: manželské etudy (točí se další řada :wink: ) a třeba výměna manželek se prostě strašně povedla(člověk se diví,co mezi náma žije....takže asi tak.
31. srp 2012 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem od těhotenství menší závislák na Ulici, ale kvůli "Niklové" to mám vždycky akorát tak chuť přepnout :grinning:. Gilmorky jsou naprosto moje krevní skupina a neskutečně žeru Dva a půl chlapa, to je prostě boží :slight_smile:
31. srp 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky, teď v těhotenství taky sleduju dost seriály :slight_smile: ráno začínám snídaní u Buffy, přemožitelky upírů, potom je Xena a Hvězdná brána :slight_smile: no a pak pokračuju na Primě, tak je kupa seriálů a pak přepínám na Novu kde pokračuju dokud nepříjde přítel domů. Samozřejmě mezí tím stíhám vše v domácnosti. A večer Prostřeno, Chůva k pohledání a pak co dávaj za film nebo pořad. Jinak z filmů mám ráda Stmívání a HP :slight_smile: na HP jsem vyrostla by se dalo říct. Jinak miluju veškerý filmy scifi a fantasy, hlavně s drakama :slight_smile: Ale nepohrdnu i dobrou komedií. Naposledy jsem viděla 21st Jump street a je to bomba komedie :slight_smile:
31. srp 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile: Tak ja miluju horory, thrillery....A taky parodie, i kdyz je velmi tezke najit nejakou dobrou...Taky Tarantina, vse o upirech, od Sagy, pres Drakulu az po Blade atp...Paranormal Activity 1-3 byl tezkej masakr, doted mam husinu...Mam rada i beckovy horory, u tech odpocivam....Jason Statham je kus a ma super filmy, pro "akcnaky" doporucuju mrknout na jeho sbirku:slight_smile:
Samozrejme HP a vubec vse kouzelnicke, Akta X,....a tak:slight_smile:
31. srp 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás ze seriálů snad jen Panelák a to ještě sleduje spíš přítel než já :grinning: Taky jsme pravidelně sledovali Farmář hledá ženu a mě baví i Výměna manželek. Ulici a Ordinaci jsem už neviděla aspoň rok. No a filmy, já jsem na akčňárny a jednoznačně u mě vede Bourne, všechny tři díly :slight_smile:
31. srp 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reninecka17 jj hrál a tam je taky sladkej :slight_smile:
31. srp 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka_jirackova o musim se podivat divala jsem se na to a nepoznala jsem ho kdysi :D
31. srp 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak včera jsem se dívala na film ,který jsem stáhla na ulozot...jmenoval se Talisman....a teda pěknej film...:slight_smile: A hraje tam krásnej chlap...miluju typi co májí černé vlasy a modré oči :slight_smile: A ještě sem si stáhla 2horory...Ďáblovo dítě aPoslední vymítání ďábla :slight_smile: Na to sem zvědavá!!!! :grinning: Ale počkám až bude můj doma...sama na to koukat nebudu :grinning:
1. zář 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alzaxxx v tom Talismanu hraje Zac Efron :slight_smile: moje dětská láska, hrál v těch filmech pro holky Muzikál ze střední :slight_smile:
1. zář 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@prdecek jj to je on :grinning: Ale krááásnej chlap....:slight_smile: Takovýho bych si klidně dala líbit :slight_smile: A ten film taky moc pěkný !!!
1. zář 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzaxxx už stahuju a odpoledne kouknu :slight_smile:
1. zář 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@prdecek co stahuješ ten Talisman??
1. zář 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. zář 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem kukla na filmografii Roberta Pattinsona -nabo Edwarda upírka nejkrásnějšího a stáhla 3 filmy-NEZAPOMEŇ NA MĚ,VODA PRO SLONY A MILÁČEK,první jsem oplakala a druhý se mi taky moc líbil a ten třetí jsem zatím neviděla a ted do něj nejdu,nad barákem mi hrčí druhý den vrtulníky z Eurosportu,točí a vysílají Barumku,neskutečný kravál
1. zář 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jeste mafianske filmy
1. zář 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@apostrof Voda pro slony je moc pěknej...viděli jsme v tomto týdnu...:slight_smile:
1. zář 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@apostrof A od kud jsi?? přes vás se jede Barumka?? :slight_smile: Muj dělá v Barumu v Otrokách a nadává na to každej rok...,že není ani možný aby zaměstnanci zaparkovali před fabrikou...když jdou do práce... :angry: Musí parkovat v poli a tak...no hrůza a děs... :angry: :sweat_smile:
1. zář 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj dělá v Barumu,má ranní 12 a jsem ze Zlína :slight_smile:))Amůj chlap dnes ráno nadával,že prší a nemůže jet na babetě a musí autem a nebude mít kde zaparkovat :slight_smile:))
1. zář 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dámy dnes jsem zkoukla LUXUSNÍ romantickej film Jmenuje se TALISMAN holky řeknu Vám,že takhle bulet jsem se u filmu ještě neviděla:grinning: je to na to sednout si s brambůrkama a kapesníkem a ani se od toho nehnout:slight_smile: romantika jako blázen a ten herec dámy na toho si dejte ještě od prcků plínu pod zadek:grinning: :grinning:
3. zář 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem přišla z křížkem po funusu už to tu rozebíráte:grinning: já chci takovýho chlapa taky domůůůů:frowning2:(((((((
3. zář 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek