• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Závisláci na TV :-) Filmy-komedie, thrillery, horory

29. června 2013 
Zdravím a děkuji za diskuzi :wink: Já se teda prakticky nedívám na české seriály, až na výjimky, ale stahuju si americké. Teď se díváme s manžou Continuum, jinak Fringe, Falling Skies, Alcatraz, Homeland, Game of Thrones.... Je tu někdo takový podobného ražení? Filmy nějak nestíháme, i stopáž seriálová je lepší. Jinak já se dívám na Cool po osmé na Hvězdnou bránu :grinning: a no Nově na Gilmorky :grinning: , doufám, že budou dávat Atlantis, tu jsem neviděla.
10. zář 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 skoda, ze to dneskem posunuli o hodku dyl, ale to me nezastavi, je to fakt prca:slight_smile:
uz jsem si nestihla stahnout ten druhej film, ale zitra:slight_smile:
10. zář 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@supinka1
@kacenka1111
@bjoucik.15
@apostrof No ták holky jakýpak máme novinky?? :slight_smile: Hm?? Co říkáte na Ordinaci?? A ted sem o víkendu skoukla po druhé film...Čtvrtý druh...(je to o tom jak mimozemšťani unášejí ve spánku lidi) dobrý film...hraje tam má oblíbená herečka z Johanky z Arku Milla Jovowitch bo jak se to píše :wink: :grinning: A co vy??
19. zář 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzaxxx Milu žeru, ma super filmy, resident atp... Ctvrty druh super:slight_smile: Jinak co treba reklamy? Za me holandska penze a Kdyz vonis, skorujes:grinning: A co telenovely? Kdyz tu radi ordinace, kouka nekdo na Hrisnou lasku? Ricardovy recepty? A co zahranicni TV a napr. takova Sudná sien? Divate se nekdo?
19. zář 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacenka1111 Tak z toho co jsi vypsala neznám nic :grinning::grinning: :grinning: Já sem bud na netu...nebo max. naše programy...a to nova vede :grinning:
19. zář 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a co Markýza a Modré z nebe?? dívali jste se minulý týden?? A dnes budete koukat?? Já jo....a už se těším....Markýzu jsme neměli tak můj musel rozšířit kanály kvůli mě a Markýze :grinning:
19. zář 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedávno jsem shlídla film Jmenuji se Khan,pokud jsem název popletla,tak jak ho zkontroluju,ihned napíšu správně,je to film z období pádu dvojčat o chlapíkovi tuším autista nebo něco takového který se zamiluje do zdravé holky s dítětem,poplakala jsem si a nadchlo mě to,něco jak film s Cruisem a Hofmanem jak tam hrál toho autistu,v tomto bylo víc romantiky,pokud budete mít čas,kukněte
19. zář 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzaxxx aha, u me zas prima :slight_smile:a jojku uz taky nemame:slight_smile:
19. zář 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzaxxx asi budu muset zalozit svoji diskuzi pro hororarky a akcnacky:grinning: tady to frci na romanticke vlne:slight_smile: ale jedna tu nebyla ztracena:grinning: ne, delam si legraci a co ty reklamy? tys musela videt...
19. zář 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se připojuji :slight_smile: dívali jste se někdo na Downtown Abbey (Panství Downtown)? Už jsem si stáhla první díl 3.série :wink: Anebo The Killing - znáte? Jinak Gilmorky u mě jasně vedou, ale ty jsem už viděla několikrát, stejně tak jako Přátelé....taky HIMYM jsou super :slight_smile: Z těch nových seriálů, co teď dávají se mi asi nejvíc líbí Obchoďák a Gympl...a u Masterchefa oba s partnerem vždycky slintáme až hrůza :grinning:
24. zář 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaké máte rády herce a herečky?? U mě je to z hereček - Sandra Bullock, Kate Winslet (viděli jste Předčítače nebo Jako malé děti??), Jennifer Aniston,...a z herců - Gerard Butler, George Clooney, Jude Law, ...... Jo a doporučuju film - Potomci lidí, je to síla...
24. zář 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady už nikdo nechodí nebo co? :-/
28. zář 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janule1986 jj díky za typi na filmy...něco jsem určitě ještě neviděla...:slight_smile: já sem chodím...,ale u holek to nějak vázne...:frowning2: nevím...myslela jsem ,že to tady bude akčnější...:grinning:
29. zář 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 soudní síň je super,jen ji málokdy stíhám,pokaždé se nestačím divit jaký jsou ty lidi mag....,jinak za mě odložené případy,FBI,hvězdná brána,Kosti,Ordinace,občas pokud stíhám Ulice - Prostřeno,Mrtvý duše,Modré z nebe,nebo pošta pro Tebe-odpoledne co stihnu a večer víceméně co zvládnu než umřu,což je tak kolem deváté,někde se musí to ranní vstávání projevit,no a teď teda na JOJ nejlepší dorty
29. zář 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marecek4 Kosti jsou super, pak jeste Scooby:grinning: Obcas Zhubni nebo priber, ctvrtecni Elitni komanda zblizka, ricardovy recepty, Super drbna, Amerika hleda topmodelku, Muj pritel Monk, particka, nehroZENy.....
29. zář 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule1986 Uma Thurman, Kate Beckinsale, Keanu Reeves, Robert De Niro, Mila Jovowich, na vic si nemuzu vzpomenout:slight_smile:
29. zář 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se přidávám do diskuze i když teď nějak TV nestíhám - mám 2 týdenní holčičku :slight_smile: Ale jinak jsem závislák :slight_smile: Momentálně se nejvíc těším na nové díly Dextera!!! Jinak moje oblíbené seriály jsou Upíří deníky, Teorie velkého třesku, Jak jsem poznal vaši matku, Můj přítel Monk, Akta X - ani nevím, jestli si na všechny vzpomenu.
7. říj 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reninecka17 prosím co je HP? tam hraje taky Edward?
27. čer 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikiss nene to je harry potter
27. čer 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikiss ale edward hraje třeba ve voda pro slony
27. čer 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já zase musím Ordinaci a ulici :slight_smile: :grinning:
28. čer 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doproručuji American Mary :slight_smile:
29. čer 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek