Závisláci na TV 🙂 Filmy-komedie, thrillery, horory

alzaxxx
31. srp 2012

Tak holky založila jsem diskuzi...kde se může řešit vše co je v televizi 🙂 Filmy jak novinky tak staré ,vaše oblíbené, můžete radit přidávat typi nových filmů. Zakládám to z jednoho čistého důvodu a to toho ,že když se něco píše v krátkých zprávách tak to většinou Admini stopijí. ☹ A taky i seriály se tu můžou probírat...prostě všechno...ORDINACE,ULICE...prostě to co kdo má rád 🙂 Doufám,že se vás připojí dost ,aby to stálo za to 😉 Alča

alzaxxx
autor
4. zář 2012

@supinka1 😀 Kráááásnej,že jo?? 🙂 I film i herec 🙂

alzaxxx
autor
4. zář 2012

@apostrof Měl v sobotu 12náctku?? Tak jako můj....🙂 A tvůj tam dělá kde a co přesně?? můj je na konfekci...třeba se znají 😉 Asi mají stejnou směnu 🙂

apostrof
4. zář 2012

Dělá na lisovně a myslím že se určo viděli 🙂)))Občas jsem od něj výraz konfekce zaslechla 🙂)))

alzaxxx
autor
4. zář 2012

@apostrof A jak se jmenuje?? 🙂 Zeptám se mojeho....,ale on zná spíš jen lidi z konfekce 🙂 No já bych tam dělat nemohla...😀 byla jsem tam dnu otevřených dveří v červnu a teda síla...🙂

alzaxxx
autor
8. zář 2012

@supinka1
@apostrof
@kacenka1111
@prdecek
@reninecka17
@vejunka85
@lucinka_jirackova
@ba0terka
@ajriska
@pajinka85 Teda holky nějak to tu vázne....☹ A já myslela jak se tu bude kecat...o filmech a seriálech a tak...😀 Co říkáte v Ordinaci na tu Gábinu po porodu...síla jako...,že?? A ten její 2-3 měsíční Filípek jako novorozenec...,že?? 😀 Jsme z mojím jen kroutili hlavou...měli tam dát uplný miminko a né takový odrostlý...mimi v peřince...ať to vypadá trochu opravdicky...😀 ☹

supinka1
8. zář 2012

@alzaxxx to jo teda takový 4 měsíční mimiko bych rodit nechtěla😀 jinak viděla jsi Marlex a já nebo zápisník jedné lásky??
dojáky jak prase🙂

alzaxxx
autor
8. zář 2012

@supinka1 Marley a já jsem viděla...to druhé nevím...?? 😀 Ale kouknu na to...😉 No teda s tím miminem to v té ordinaci přehnali co?? 😀 A u té Gábiny bych to taky nečekala,že se tak sesype...,ale aspoň si ji st.Filip brání před Hanákem 😉 Hanák se beztak zamiluje do té ťamanky...Andělky podle Babety... 😀

supinka1
8. zář 2012

@alzaxxx to je ale doják co nevím jak to máš se psi,ale já bulela jak malá😀 já jsem si nejdřív myslela,že to mají v plánu režiséři tak nahrát aby ona se sesypala a Hanák dostal dítě,ale asi ne jsem zvědavá jak to bude pokračovat🙂 v pondělí začíná zase Zdeněk tak se těším na ty hlášky a blafy😀

alzaxxx
autor
8. zář 2012

@supinka1 Jakej zdeněk?? 😀

blahova_andrea
8. zář 2012

@supinka1 tak to musím říct příteli, ať mi stáhne 😉

blahova_andrea
8. zář 2012

@alzaxxx naprosto s tebou souhlasím, u nás doma byly stejný reakce

supinka1
8. zář 2012

@alzaxxx No Ano šéfe😀

alzaxxx
autor
8. zář 2012

@blahova_andrea stejný reakce na ORDINACI?? 🙂 Jj nečekala sem to...jsemzvědavá na pokračování...mohlo by to být každej večer 😀

alzaxxx
autor
8. zář 2012

@supinka1 Aha...😀 To sem moc nesledovala...🙂 Mě baví, Hledá se táta,Farmář hledá ženu.Výměna manželek,Modré z nebe...😀 Ale ještě nic nejede...nebo sem ještě nic neviděla ☹

supinka1
8. zář 2012

@alzaxxx ne? někdy to bylo dobrý.JJ taky jsme koukali na farmáře Jiříka😀 a jeho amminku se setrou😀

blahova_andrea
8. zář 2012

@alzaxxx ano..na Gábinu a to mimčo...no určitě by to mohli dávat místo toho novýho Gymplu, to už je lepší na Primě ta Základka, to je aspoň vtipná blbost. A mimo to...čím nikdy stále a dokola nepohrnu - Přátelé 😀

denisa_svatba
8. zář 2012

Tak my ted dokoukali vsechny serie Dextra a musim rict,ze nas to fakt chytlo. Nejdriv jsem nevedela,co od toho mam cekat. Hlavni postavou je seriovy vrah,ale sympatak,ktery ma svuj kodex a zabiji vrahy,ktery unikli soudni spravedlnosti. Presvedcilo me hodne vysoky hodnoceni na CSFD, nelituji a doporucuji 😉

bjoucik.15
8. zář 2012

ahoj holky dobry tema 🙂 jen Ordinaci uz tolik nesleduju,ale zacala jsem tedka ten novy serial Gympl s.r.o a ten se mi zatim libi. jinak ja i pritel jsme na fantasy a sience fiction. startrek ted u nas jede v plnym proudu vsechny serie a predtim SGC,SGA a SGU (kdo nevi tak hvezdna brana vsechny dily) 🙂 HP a Sagu taky muzu a kdo jste nevidel kouknete na Sedm zivotu, moc pekny. A komedie Machri a nebo Stary paky, u toho se zasmejete. jinak my mame v PC asi 2000filmu takze je mazec si neco vybrat 🙂

kacenka1111
9. zář 2012

No, ja totiz vubec na ordinaci ani jiny podobny serialy nekoukam, tak nemam k tomu co rict...Nekouka tu nekdo treba na Akta X?

@denisa_svatba Ahoj, heled, videla jsem jen jeden dil Dextra, ale byl to vrah, nebo ne?? Vim, ze to je vysetrovatel ci co, ale byl to zaroven i masovy vrah? 😀

@bjoucik.15 urááá, please please doporuc nejaky poradny sci-fi 😀

bjoucik.15
9. zář 2012

@kacenka1111 a jaký máš na mysli?? Třeba Horizont události - je to scifi trochu do hororu - je to takový kultovní snímek,
2001 vesmírná odysea,
Záhada bermudskýho trojúhelníku, neboli triang - má 3 díly a začneš prvním a musíš to dokončt, je to dlouhý jak kráva takže začít ráno 😀
Zdrojový kód,
den, kdy se země zastavila - základ všeho scifi
Počátek
Start trek
Star wars
Hvězdná brána - nejlepší je Atlantida na díly

kdybys ještě něco chěla dej vědět 🙂

kacenka1111
10. zář 2012

@bjoucik.15 Jůů, diky moc🙂 Takze stahnu ten horizont a zahadu...Keanu jsem videla, nejlepsi herec! 😀 zboznuju ho, jestli jeste muzu ve 30 mit plakat na zdi, bude to ten jeho:D

bjoucik.15
10. zář 2012

@kacenka1111 a taky den kdy se zastavila země, to je takový pro začtek nejlepší hodně tě to zahrne do toho co je vlsatně scifi... Asi nevím kdo a kde byl Kean??

kacenka1111
10. zář 2012

@bjoucik.15 Keanu Reeves preci🙂 ten film uz jsem prave videla....nekolikrat

kacenka1111
10. zář 2012

@bjoucik.15 taky pocatek jsem videla

bjoucik.15
10. zář 2012

@kacenka1111 tak zkus ty ostatní co jsi neviděla.. 🙂

kacenka1111
10. zář 2012

@bjoucik.15 tak jsem jukla na ten horizont, takze super🙂 zkusim tu zahadu jeste...jo a co Hrdinove? Divala jsi se?

bjoucik.15
10. zář 2012

@kacenka1111 Hrdinové?? nebyl to serial?? ten jsem neviděla, je dobrej??

kacenka1111
10. zář 2012

@bjoucik.15 jojo, byl...teda je...ja jsem prvni serii dala v ramci jednodenniho serialoveho maratonu, spousty chipsu a coly😀 pustila jsem si prvni dil a dokoukala s prestavkama na wc celou serii😀 tenkrat to mel spolubydlici stazeny v pc a nebyl doma😀 doporucuju...
dneska davaj predaaatora😀

kacenka1111
10. zář 2012

co particka? libi se vam?

bjoucik.15
10. zář 2012

@kacenka1111 no tak to zkusím, stáhnu a uvidím.. on je i film, jen s jinýma hercema a nevím jestli je to přesně tohle podle toho seriálu...
partičku jsem viděla jen 2x a je to prča ale vždycky sem u toho vytuhla.. 🙂