Závisláci na TV 🙂 Filmy-komedie, thrillery, horory

alzaxxx
31. srp 2012

Tak holky založila jsem diskuzi...kde se může řešit vše co je v televizi 🙂 Filmy jak novinky tak staré ,vaše oblíbené, můžete radit přidávat typi nových filmů. Zakládám to z jednoho čistého důvodu a to toho ,že když se něco píše v krátkých zprávách tak to většinou Admini stopijí. ☹ A taky i seriály se tu můžou probírat...prostě všechno...ORDINACE,ULICE...prostě to co kdo má rád 🙂 Doufám,že se vás připojí dost ,aby to stálo za to 😉 Alča

zvirka
10. zář 2012

Zdravím a děkuji za diskuzi 😉 Já se teda prakticky nedívám na české seriály, až na výjimky, ale stahuju si americké. Teď se díváme s manžou Continuum, jinak Fringe, Falling Skies, Alcatraz, Homeland, Game of Thrones.... Je tu někdo takový podobného ražení? Filmy nějak nestíháme, i stopáž seriálová je lepší. Jinak já se dívám na Cool po osmé na Hvězdnou bránu 😀 a no Nově na Gilmorky 😀 , doufám, že budou dávat Atlantis, tu jsem neviděla.

kacenka1111
10. zář 2012

@bjoucik.15 skoda, ze to dneskem posunuli o hodku dyl, ale to me nezastavi, je to fakt prca🙂
uz jsem si nestihla stahnout ten druhej film, ale zitra🙂

alzaxxx
autor
19. zář 2012

@supinka1
@kacenka1111
@bjoucik.15
@apostrof No ták holky jakýpak máme novinky?? 🙂 Hm?? Co říkáte na Ordinaci?? A ted sem o víkendu skoukla po druhé film...Čtvrtý druh...(je to o tom jak mimozemšťani unášejí ve spánku lidi) dobrý film...hraje tam má oblíbená herečka z Johanky z Arku Milla Jovowitch bo jak se to píše 😉 😀 A co vy??

kacenka1111
19. zář 2012

@alzaxxx Milu žeru, ma super filmy, resident atp... Ctvrty druh super🙂 Jinak co treba reklamy? Za me holandska penze a Kdyz vonis, skorujes😀 A co telenovely? Kdyz tu radi ordinace, kouka nekdo na Hrisnou lasku? Ricardovy recepty? A co zahranicni TV a napr. takova Sudná sien? Divate se nekdo?

alzaxxx
autor
19. zář 2012

@kacenka1111 Tak z toho co jsi vypsala neznám nic 😀😀 😀 Já sem bud na netu...nebo max. naše programy...a to nova vede 😀

alzaxxx
autor
19. zář 2012

Holky a co Markýza a Modré z nebe?? dívali jste se minulý týden?? A dnes budete koukat?? Já jo....a už se těším....Markýzu jsme neměli tak můj musel rozšířit kanály kvůli mě a Markýze 😀

apostrof
19. zář 2012

Nedávno jsem shlídla film Jmenuji se Khan,pokud jsem název popletla,tak jak ho zkontroluju,ihned napíšu správně,je to film z období pádu dvojčat o chlapíkovi tuším autista nebo něco takového který se zamiluje do zdravé holky s dítětem,poplakala jsem si a nadchlo mě to,něco jak film s Cruisem a Hofmanem jak tam hrál toho autistu,v tomto bylo víc romantiky,pokud budete mít čas,kukněte

kacenka1111
19. zář 2012

@alzaxxx aha, u me zas prima 🙂a jojku uz taky nemame🙂

kacenka1111
19. zář 2012

@alzaxxx asi budu muset zalozit svoji diskuzi pro hororarky a akcnacky😀 tady to frci na romanticke vlne🙂 ale jedna tu nebyla ztracena😀 ne, delam si legraci a co ty reklamy? tys musela videt...

janule1986
24. zář 2012

Ahoj holky, taky se připojuji 🙂 dívali jste se někdo na Downtown Abbey (Panství Downtown)? Už jsem si stáhla první díl 3.série 😉 Anebo The Killing - znáte? Jinak Gilmorky u mě jasně vedou, ale ty jsem už viděla několikrát, stejně tak jako Přátelé....taky HIMYM jsou super 🙂 Z těch nových seriálů, co teď dávají se mi asi nejvíc líbí Obchoďák a Gympl...a u Masterchefa oba s partnerem vždycky slintáme až hrůza 😀

janule1986
24. zář 2012

A jaké máte rády herce a herečky?? U mě je to z hereček - Sandra Bullock, Kate Winslet (viděli jste Předčítače nebo Jako malé děti??), Jennifer Aniston,...a z herců - Gerard Butler, George Clooney, Jude Law, ...... Jo a doporučuju film - Potomci lidí, je to síla...

janule1986
28. zář 2012

Tady už nikdo nechodí nebo co? :-/

alzaxxx
autor
29. zář 2012

@janule1986 jj díky za typi na filmy...něco jsem určitě ještě neviděla...🙂 já sem chodím...,ale u holek to nějak vázne...☹ nevím...myslela jsem ,že to tady bude akčnější...😀

marecek4
29. zář 2012

@kacenka1111 soudní síň je super,jen ji málokdy stíhám,pokaždé se nestačím divit jaký jsou ty lidi mag....,jinak za mě odložené případy,FBI,hvězdná brána,Kosti,Ordinace,občas pokud stíhám Ulice - Prostřeno,Mrtvý duše,Modré z nebe,nebo pošta pro Tebe-odpoledne co stihnu a večer víceméně co zvládnu než umřu,což je tak kolem deváté,někde se musí to ranní vstávání projevit,no a teď teda na JOJ nejlepší dorty

kacenka1111
29. zář 2012

@marecek4 Kosti jsou super, pak jeste Scooby😀 Obcas Zhubni nebo priber, ctvrtecni Elitni komanda zblizka, ricardovy recepty, Super drbna, Amerika hleda topmodelku, Muj pritel Monk, particka, nehroZENy.....

kacenka1111
29. zář 2012

@janule1986 Uma Thurman, Kate Beckinsale, Keanu Reeves, Robert De Niro, Mila Jovowich, na vic si nemuzu vzpomenout🙂

mborlova
7. říj 2012

Ahoj holky, tak se přidávám do diskuze i když teď nějak TV nestíhám - mám 2 týdenní holčičku 🙂 Ale jinak jsem závislák 🙂 Momentálně se nejvíc těším na nové díly Dextera!!! Jinak moje oblíbené seriály jsou Upíří deníky, Teorie velkého třesku, Jak jsem poznal vaši matku, Můj přítel Monk, Akta X - ani nevím, jestli si na všechny vzpomenu.

kikiss
27. čer 2013

@reninecka17 prosím co je HP? tam hraje taky Edward?

reninecka17
27. čer 2013

@kikiss nene to je harry potter

reninecka17
27. čer 2013

@kikiss ale edward hraje třeba ve voda pro slony

sofianasa
28. čer 2013

Ahojky já zase musím Ordinaci a ulici 🙂 😀

saminomimino
29. čer 2013

Doproručuji American Mary 🙂