• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. dítě na jaře 2013. Hledám budoucí maminky na pokec

30. července 2012 
Ahoj koníkovky. Po cca roce snažení se zadařilo a na jaře - v březnu 2013 čekáme první miminko. Zatím jsme úplně na začátku, a tak ještě skoro vůbec nevím, co mě čeká. Jste na tom podobně? Přidejte se a pojďte si na následujících pár měsíců povídat.
25. črc 2012 ve 22:10  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Suzza, jedno dítko už sic mám - březňáčka a ted čekáme opět v březnu dalšího mimiska. :sunglasses:
25. črc 2012 ve 23:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. črc 2012 ve 23:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mi čekámé první miminko a termín máme na konci ledna. zrovna končím první trimestr a jdu do druhého. S přítelem sme se taky dlouho snažily a nakonec to přišlo,když sme se smířili s tím že to nepůjde. Sme z Orlové od Karviné.
26. črc 2012 v 10:39  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alisenka Ahoj, já vím :slight_smile: Samozřejmě jsem na tu diskuzi narazila, ale tím, jak je tam tak moc holek, tak mi přišla diskuze šíleně nepřehledná (současně v jednu chvíli se tam řeší x témat), tak jsem si říkala, že třeba se chytí i tahle a bude taková komornější (březnovky 2012 budou mít asi děsítky členů). Koukám, že má TP kousek po mě. Už jsi byla u doktora? Už máte srdíčko?

@jolcabubu No přesně. Taky jsme si říkali, že už to samo nepůjde, už jsme byli obejdnaní na spermiogram a přišlo to úplně nečekaně. Tak moc gratuluji! Chodíš do práce, nebo doma na nemocenské?
26. črc 2012 ve 21:13  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzza Ahojky,mi jsme to s přítelem vyřešili jednuše,práci si dělám z domu,takže to mám super.
Taky gratuluji,ať se Vám daří a je vše ok. S přítelem sme se snažili skoro 4 roky a před tím ještě s manžlem( sem rozvedená ) asi 5 let. Mám za sebou i pár nepříjemných vyšetření a nakonec se na nás štěstíčko ukázalo. si to mělo prostě přijít až teď. 8.8. jdu do poradny a možná už budeme vědět v jaké barvě bud pokojíček. Strašně moc se těším.
Koukám že se bavíte o srdíčku, já bečela jaak želva,když sem viděla na UT jak nám pěkně bije. I kyž teď bečím jak želva skoro furt :slight_smile: .
27. črc 2012 v 10:13  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky očekáváme, koncem března. A taky to u nás trvalo delší dobu. Teď mám období, kdy se mi chce pořád hrozně spát a jsem unavená. V práci si připadnu nepoužitelná. Je to normální a přejde to?
@jolcabubu a to se po 9 letech zadařilo přirozeně? Nebo jste byli na IVF?
Každopádně gratulace všem. @suzza @alisenka V kterém týdnu jste měli srdíčko? My ještě nemáme :(
28. črc 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleik
Ahojky,taky gratuluji. JJ,zcela přirozeně,asi to tak prostě mělo všechno být. Mi měli srdíčko v 8tt,neboj za chviličku ho uvidíš. :slight_smile:). Unavená sem taky pořád,i když mi všichni říkají,že to ve druhém trimestu skončí,mám zatim pocit,že je to horší.Co mi dělá problém sou závratě,mám je skoro pořád a je to hodně nepřijemné. Mám totiž nízký tlak,tak doufám,že to přejde.
30. črc 2012 v 10:08  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek