• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

15 týdnů v tom. Některá další z Olomouce?

19. března 2012 
autor
@paffi Držím palec, vlastně všechny palce co mám i ty půjčený od mimouška :slight_smile: věřím, že vše dobře dopadne :slight_smile: Musíš mi pak hned dát info. jak jsi dopadla.
15. bře 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak všechno je dobré. UTZ se tentokrát nedělal, takže zase vím prd:slight_smile: Ale děloha roste krásně, takže je to nejspíš v pořádku. Jen mě překvapilo, že mě vyšetřoval jiný doktor než ke kterému chodím normálně, asi záskok či co... Na krev mě objednali až na 26.3., asi budou současně posílat krev na tripple testy či co...
15. bře 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi aha no tak aspoň že vše je v pořádku jak má být, můžeš být klidná to jsem moc ráda:slight_smile: Jo to se ti nedivím a on ti k tomu nic neřekl jako, že je záskok nebo něco takovýho? Mě na poslední kontrole doktor řekl, že se bude stěhovat, ale že chce abych u něj zůstala :slight_smile: a já jsem s ním moc spokojená, naštěstí se nestěhuje daleko tak že mi je to fuk kam za ním budu jezdit na kontroly :wink: UTZ ti udělaj příště a uvidíš mimíska :wink: já se na to vždycky moc těším až ho zase uvidím :grinning: myslím, že tentokrát mi budou dělat i ty tripple testy z čehož mám trochu vítr, ale kontrola je až skoro za 3 týdny tak že ještě nebudu jančit :grinning:
15. bře 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ miatia právě že neřekl ani slovo a mně bylo blbé se ho ptát, aby to nevyznělo jako že mi to vadí :slight_smile: Oni totiž mají spolu ordinaci tito doktoři, ale když chodíš k jednomu, tak k němu chodíš pořád, takže toho druhého nepotkáš. Myslím, že UTZ nebude ani příště, dělá se jen 3x za celé těhu, takže prý kolem 28. týdne bude druhý a ve 32. tt poslední. Ale můj doktor mi myslím poprvé dělal UTZ mnohem častěji, skoro při každé návštěvě. Ale to asi záleží na doktorovi. Byla jsi na genetice v 1. trimestru? Nebo budete dělat jen tripple testy? To jsou pořád nerváky, co? :slight_smile: Člověk se pořád jen modlí, aby bylo mimi zdravé.
15. bře 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi jo tak to potom jo :slight_smile: Mě teda dělá dr. UTZ při každé návštěvě :wink: a já jsem tomu ráda protože se vždycky těším, až uvidím mimíska, ale jak píšeš je to asi u každého doktora jinačí :slight_smile: Na genetice v 1. trimestru jsem byla dopadla vcelku dobře, akurát mi zjistily, že mám v pupečníku méně cév než tam má být a to může zapříčinit u mimíska choroby srdeční i ledvinové :frowning2: tudíš jsem objednaná ještě ve 20tt tak že jsem opravdu nervózní co se zase dozvím :unamused: Ty tripple testy nevím kdy mi je udělaj jestli u dr. nebo na genetice neřekli mi k tomu ani slovo :angry:
Jo přesně jak říkáš pořád nějaký nerváky a strachování :confused: chtěla bych být tak nad věcí jako můj chlap :grinning: no ale on nemusí každej měsíc na kontrolu a tam vyslechnout to strašení! No co nezbejvá nám než doufat, že vše dopadne dobře a zbytečně se nenervačit mimískovi to taky nedělá dobře, radši budu klidná máma :sweat_smile:
15. bře 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia To mě mrzí, že máte problém s těma cévama. Ale neboj, dnešní medicína umí zázraky, takže vše se dá řešit. Já vždycky hned letím na google a hledám si informace, ale lepší je nehledat a nečíst na netu nic, páč vždycky natrefím na nějaké katastrofické scénáře a pak jsem z toho akorát vyděšená. Už se těším na 1. pohyby! Ty už je budeš cítit brzo. Při prvním těhu jsem Elenku cítila od 16tt. :slight_smile: Nejvíc mě štve, že doktoři ti řeknou nějakou informaci a pořádně to nevysvětlí, takže člověk pak neví co si o tom myslet a co může čekat. Mě třeba poprvé řekli tu kravní skupinu a že jsem Rh negativní a hotovo. Já si začala hledat na netu a zjistila jsem, jak to může být pro miminko nebezpečné a byla jsem z toho úplně na hromadě. Nebo když mi doktor řekl, že mám nízko placentu. Já to mimo řečí zdělila mamince a ta se úplně vyděsila, že kvůli vcestné placentě přišla o miminko a málem umřela! Takže opět jsem byla až do další kontroly pěkně vyděšená. Prosím tě teď tě vůbec nechci strašit tou placentou, tenkrat nikdo neveděl, že má mamka takové potíže, takže jí nedokázali ani pomoct a navíc tenkrát nebyly inkubátory, takže miminko by jinak normálně přežilo a měla bych teď staršího bráchu :slight_smile: Naštěstí doba je jiná a tobě nic takového nehrozí! A tak je to se vším. Doktoři si prostě asi myslí, že my víme všechno a není potřeba nám nic vysvětlovat.
16. bře 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi jo no to jsem taky zjistila, že když hledám na netu tak najdu vždycky nějakou jobovku a pak jsem z toho úplně vyřízená :unamused: Jo doktoři si vážně myslej, že nemusej nic vysvětlovat, ale já se nedám posledně jsem na té genetice chtěla po doktorovi, aby mi vysvětlil co to jako znamená s těma cévama a jak moc je to nebezpečné :slight_smile: a on mi vše ochotně vysvětlil bez těch jejich šílenejch názvů :wink: a na gyndě když mi doktor řekl o té placentě též jsem chtěla vysvětlení, je mi jedno jestli budu vypadat jako blbec, ale hlavně, že se něco dozvím :grinning:
Jo no to je jediné štěstí, že ta medicína je tak ve předu na to se spoléhám :slight_smile: a pevně doufám, že můj doktor si to všechno ohlídá :wink: páč je to moc dobrej gynekolog :slight_smile:
Moje mamča byla taky těhotná zhruba ve stejné době jako má nejstarší sestra, ale potratila asi v 2. měsíci samovolně taky už nebyla nejmladší je to škoda, ale příroda nejspíš dobře ví co dělá, ale vsadím se, že by to zas byla holka :grinning: páč jsme 3 holky a tatík asi kluky neumí :slight_smile:
Taky se těším na první pohyby zatím nějak nic necítím i když občas si myslím, že už by to mohlo být ono, ale nejsem si vůbec jistá :frowning2: myslím, že sestra mi říkala, že u prvního mimča cítila pohyb až někdy v 5. měsící a u druhého to bylo daleko dřív :slight_smile:
16. bře 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paffi
@miatia ahojik holky jestli vam nebude vadit ze jsem v 7tydnu tak se k vam rada pridam
17. bře 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko To víš že ne klidně pojď k nám :slight_smile: gratuluju k miminku a to čekáš první?
17. bře 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia je dekuji jj cekam prvni moc jsme si miminko prali a ty
17. bře 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko já taky čekám první nešlo nám to hned a tak jsem byla štěstím bez sebe když se to povedlo :grinning: A jak se cítíš, chodíš ještě do práce?
17. bře 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia a jinak taky moc gratuluji k miminku :wink:
17. bře 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko děkujem :wink:
17. bře 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia nene nechodim kdyz jsem se dozvedela ze jsem tehu zrovna mne koncila smlouva tak mne ji neprodlouzili a jsem na neschopence tak mam vychazky od12 do6 a ty
17. bře 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko no tak aspoň můžeš odpočívat a v klidu se těšit na miminko :wink: já byla s kraje těhu děsně nachlazená, ale už jsem měla testík se dvěma čárkama tak že jsem hned šla ke svojí obvodní doktorce a byla na neschopence u ní a když už jsem byla zdravá převzal si mě gynekolog, tak že vlastně jsem úplně od začátku doma za což jsem moc ráda protože kdo ví jak by to všechno dopadlo nebýt toho, že odpočívám hned od začátku :wink:
Už jsi byla na zjištění krevní skupiny a RH?
17. bře 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia nene nebyla jeste jdu 26 na ultrazvuk a pry by jsme meli dostat uz prukajdu ja nevedela vubec ze jsem tehu mne se v praci udelalo zle desne jsem se trepala nemela jsem zadnou silu tak jsem sla k dr ta me napsala cypralex nejvetsi svinstvo a poslala me na rtg nastesti jsem ji ani v jednom neposlechla protoze jsem sem psala kdy zacinaji tehu priznaky a jaky jsou a zjistila jsem ze jsem tehu test byl tenkrat negativni tak jsem se objednala na gyndu a den pred gyndou jsem si udelala test a uz byl pozitivni a dr nam to potvrdila
17. bře 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko tak to jsi měla fakt štěstí, ono někdy se vyplácí poslouchat selskej rozum :wink: doktoři jsou sice chytří, ale nejsou v tvé kůži tak že vědí jen to co se naučili, ale teda divím se, že se ta doktorka aspoň nezeptala jestli nejsi náhodou těhotná, mě se moje obvodní dr. vždycky ptá aby měla jistotu než mi napíše nějaké léky :slight_smile: Tak to bude fajne na ultrazvuku poprvé uvidíš tu malou fazolku :slight_smile: já prvně málem brečela jak to bylo krásný a doktor mi ukazoval srdíčko no štěstí největší v ten moment :slight_smile:
17. bře 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia no ja uz mela prdolku videt 12jenomze sestricka nevedela ze jsem tehu a objednala me pozde tak mi ten presnej ultrazvuk neudelala ze az toho26 tak se tesim i bojim hlavne aby bylo miminko v poradku a tlouklo mu srdicko
17. bře 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia jinak ja uz k te doktorce ani chodit nebudu prejdu k jine protoze ona stoji uplne za prd myslim obvodni kdyz jsem mela streptokoka a sla na kontrolu tak mne ani neudelala kontrolu a rovnou mne vypsala ukonceni neschopenky v cekarne a aniz by me vysetrila tak mne napsala ty prasky a az po dvouch tydnech me poslala na odbery
17. bře 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko neboj určitě bude všechno dobrý já se taky vždycky moc bojím a teď poslední dobou při každé kontrole mi řeknou nějakou jobovku tak že se děsím co bude zase příště, ale snad už to bude všechno dobrý :wink: Jo no na takovou doktorku se radši vykašli, protože ta víc uškodí jak uzdraví! Navíc v Olomouci je obvodních doktorek spoustu a dobrejch :slight_smile:
17. bře 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia a nevis o nejake ktera pribira a je dobra no ja mela kolem sebe 4kamaradky co prisly o mimi tak mam z toho strach ale doufam ze budeme v poradku a zvladneme to :slight_smile:
17. bře 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko jako já teď o žádné zrovna nevím, ale určitě, když mrkneš na netu tak je jich tu plno i s hodnocením stačí si jen vybrat :wink: neboj to zvládnete uvidíš všo bude dobrý :slight_smile:
17. bře 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia jj musi a co si prejete holcicku nebo chlspecka
17. bře 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia *chlapecka
17. bře 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko mě je to vlastně jedno jen aby bylo zdravé :slight_smile: i když mám takové jako by tušení, že by to mohla být holka, ale třebas se úplně mýlím :grinning: Co ty by sis přála?
17. bře 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia presne tak jak rikas ty hlavne aby bylo zdrave ja si zas myslim ze chlapecka pritel chce chlapecka aby mohl s nim opravovat auta a motorky a byl zavodnik ale jde nam hlavne o to aby bylo zdrave prekvapila by nas holcicka ale myslim si na 90procent ze chlapecek
17. bře 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko tak uvidíš :wink: já jsem sama zvědavá jestli jsem se trefila ale musím počkat až do 5.4. na UTZ už by mělo být vidět co že to nosím pod srdíčkem :wink: jen doufám, že nemáme stydlínka to by jsme zase museli čekat :slight_smile: Jako přítel asi taky doufá, že budem mít kluka oni ti chlapi jsou na to takoví ujetí :wink: ale když to bude holka tak to zvládne též hlavně to zdravíčko to je nejdůležitější :slight_smile:
A jak sis užila dnešní sluníčkový den?
17. bře 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia ja travim spoustu casu sama doma se psem pritel je kamionak a tak je porad pryc tak chodim na prochazky se psem vyprala jsem pradlo uklidila jsem byla neco nakoupit a ted koukam na jste to co jite a copak ty
17. bře 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko Tak to je blbý, že nebývá doma ještě že máš tu němou tvář :slight_smile: A co máte za plemeno? Já dnes byla u přítele na domečku :slight_smile: užívala si zahrádky, sluníčka a čerstvého vzdoušku bylo to báječné, pak jsme jeli dokoupit nějaké drobnosti a frrrr domů protože končily vycházky. Už se těším, až se v červnu na domeček postěhujeme to bude pohodička :slight_smile:
17. bře 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia ja mam bolonacka Barusku my zacali stavet pred 4rokama jeste nam chybi loznice tu budeme dodelavat letos taky bydlime v rodinnym baraku a co vy mate nakyho hafana
17. bře 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek