• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

15 týdnů v tom. Některá další z Olomouce?

19. března 2012 
autor
@barusatko s náma budou v domečku ještě přítelovi rodiče a brácha ten má Zlatého retrívra Bobinu ona je takový vítací pes :grinning: myslím, že zloděje by přivítala s otevřenou náručí, ale nesnáší kočky to se nezná když nějakou najde na zahradě :slight_smile: moc hezká je Baruška :wink:
Jsem ráda, že budem mít babičku v domě, protože tchýně je strašně fajn ženská :slight_smile: a na další vnoučátko se moc těší :slight_smile:
17. bře 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko jůů tak to už budete brzo bydlet to bude taky suprácké pro miminko :slight_smile: zahrádka, balkon, spousta místa :wink:
17. bře 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia my uz tu bydlime co jsme zacali stavet vedle nas bydli taky tchyne mame kazdej svuj vchod a dneska mne rikala ze jak budeme vedet co to bude ze zacne nakupovat ze vcera videla nadherny vecicky tak mne prekvapila to baruska je hroznej obranar ta by sezrala a hlavne steka kdyz neco slysi takze kdyz su v noci sama a ona neco slysi tak hned zacne rvat fakt desny kdyz jsem doma sama :grinning:
17. bře 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko jo to chápu to si pak člověk myslí bůh ví co se neděje, když pesan takhle vyletí :slight_smile: No vidíš to se na miminko taky těšánkuje :slight_smile: bude to fajn, když budeš potřebovat tak ti pomůže a to je moc prima, ze začátku každá pomoc dobrá :wink: Moje tchýně už si zarezervovala placení kočárku říkala, že už na něj šetří, jen nevím zda tuší kolik dneska dobrej kočárek stojí :grinning:
17. bře 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia a jakej kocarek budete porizovat no ja asi ze zacatku budu s miminkem u rodicu at nato nejsem sama
17. bře 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko jo asi bych chtěla Xlander XA nebo X3, ale mám možnost mít od kamarádky po jednom dítěti právě to XA je skoro nepoužívanej páč malá v něm moc být nechtěla :slight_smile: a bylo by to i cenově dostupné :slight_smile: myslím, že to udělám následovně provedu tchýni po obchodech, aby se mohla podívat jak je to všechno drahé a pak ještě ráda kývne na ten po kamarádce :grinning: Jo no pokud máš u rodičů takové zázemí a dostatek prostoru tak to budeš mít s miminkem parádní :wink:
17. bře 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia u rodicu mam taky rodinnej barak a mam tam svoje tak to bude v pohode ...to mas dobrej napad urco to tak udelej a urco kyvne ja mam nejspis vybranej peg perego gt3
17. bře 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko jo tak to potom jo, mí rodiče žijí v bytě a já mám svůj pronajatej byt kde je se mnou teď přítel, zůstali jsme v něm k vůli práci, abych nemusela dojíždět od nich, ale už jsem dala výpověď z bytu tak že mi běží 3 měsíčka . A co jména, už máte jasno? :slight_smile:
17. bře 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia no ja chtela chlapecka tadeaska ale pritel je tomas a chce tomaska tak me prekecali a holcicka nejspis vaneska nebo nikol a copak ty
17. bře 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko my po urputných bojích vybrali pro holčičku Terezka a chlapečkovi Richard :slight_smile:
17. bře 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia terezku uz mame v rodine tak jsme ji nedavali jinak je to moc pekne jmeno a richarda mela kamoska pritele :slight_smile:
17. bře 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko mě se třeba Ríša moc nezamlouvá, ale přítelovi se to jméno moc líbí tak jsem si řekla že ustoupím :slight_smile: Terinku v rodině ještě nemáme :slight_smile: kdyby nebyla ségra Katka a neteř též tak by vyhrála Kateřina to jméno je moc krásný :slight_smile: Vaneska je krásné jméno a Tomášek též mě se třeba Tomáš moc líbí, ale přítel je přijmením Tomášek tak že se to moc nehodí :wink:
17. bře 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia jo je to hezky ale ja jsem petra a muj tatka je petr a vzdycky kdyz nekdo volal na nas tak jsme se oba ozvali tak jsem nechtela aby se rikalo mladej starej nebo malej velkej ale tak ustoupim rikala jsem ze u druheho neustoupim a to rikal pritel at si pak vyberu jake chci :slight_smile:
17. bře 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko tak to je od něj hezké, že ti u druhého dává volnou ruku :grinning: já takovej slib nedostala :wink:
17. bře 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia no take jsem rada ze si budu moct svobodne vybrat :grinning: :grinning:
17. bře 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko taky tě mezi náma vítám :slight_smile: Napsali jste toho s miatia tolik, ze nestíhám číst a hlavně nevím na co dřív reagovat :grinning: Takže začnu asi od konce - Peg perego GT3 mame doma a je bezvadný. Jen je to dost těžkej kočárek, ale mě to nikdy nepřišlo, až jednou, když jsem s ním někam jela busem. A ještě vajíčko ke GT3 není nic moc... dost malé a těžké. A poslední věc, co mi vadila, že k němu nejde dokoupit slunečník, takže jsem dost často musela jezdit s malou pozpátku, ale to se člověk naučí. Jinak jsem byla s kočárkem moc spokojená, má super velkej košík a různé vychytávky co jiné kočárky nemají. A taky jsem s ním projela úplně všude a všechno narozdíl od jiných kamarádek, kterým jsem horší terém musela pomoct přenášet.
A teď k těm jménům a pohlavím: my už doma máme holčičku Elenku (2 roky) a teď bychom si práli chlapečka. Jméno máme zatím vybrané jen pro kluka, budet to Tobiášek. Pro holku opravdu nevím, ale to budu řešit až nám řeknou co to bude :slight_smile:
My máme doma 2 kočičky a 4 africké šneky v terárku. Pejsek nám loni umřel a časem plánujeme nového pejska.
My bydlíme v baráčku na vesnici a náš dům sousedí s tchýní a tchánem. Ale řeknu vám, vědět dopředu jaké to bude bydlet tak blízko nich, tak sem asi nejdu a nebo ze začátku nastavím dost tvrdá pravidla. Oni si totiž okamžitě od nás nechali udělat klíče a chodí sem jak se jim zachce. Tchán přijde klidně v 7 ráno až k nám do ložnice :angry: Je to někdy fakt na zbláznění!!!! A když se náhodou ozvu, že mi to vadí, tak jsem ještě ta špatná já!
17. bře 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co udělat z naší skupiny uzavřenou skupinu? To by asi mohla miatia, ne? Přeci jen nemusí každý číst co si tu říkáme :slight_smile:
17. bře 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paffi jasne ja jsem pro jinak teda to mate pekne na nic tchyne taky ma klice ale kdyz jsem tu tak sem nechodi takze kazdej respektujeme svoje soukromi
17. bře 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi s těma klíčema to je drsný !
17. bře 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jako bylo by to super udělat z nás soukromou skupinu, ale mám jeden problém nejsem zde moc dlouho a nějako netuším jak to udělat :grinning:
17. bře 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia mam pocit ze se musi poslat zadost adminovi
17. bře 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia
@paffi jinak holky delate neco jinak v tehu jsem slysela ze se nemaji treba umyvat okna nebo ze nektere holky se nekoupou ale sprchuji nebo nevysavaji co je na tom pravda
17. bře 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko ahá no to jo a je tu na to nějakej formulář nevíš nebo prostě napíšu jméno této diskuse s prosbou o změnu na uzavřenou skupinu?
17. bře 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miatia asi jen napises adminovi jmeno diskuze a jestli nam ji neuzavre
17. bře 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko Já teda po tom co jsem se dozvěděla o té placentě jsem se na okna úplně vyprdla a stávkuju taky mití podlahy mě děsně zmáhá :slight_smile: jinač se rychle unavím a to mě pak začne bolet břicho a já se musím natáhnout tak že už nechodím ani na daleké procházky, ale tak v okolí baráku aby když to na mě přijde jsem mohla rychle mazat domů :grinning:
Ale myslím, že když těhulka nemá žádné problémy tak toho moc měnit nemusí :wink:
17. bře 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko no tak se s tím pokusím něco udělat jestli to půjde :wink:
17. bře 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda zatím dělám asi vše tak jak jsem byla zvyklá. Ale při prvním těhu jsem na to byla poctivější - koupala jsem se sice, ale v míň teplé vodě, taky jsem si dávala pozor co jím a třeba na bylinky jsem si dávala velký pozor, ale teď na to kašlu. Přeci jen použít bylinky v malé míře jako koření do jídla mi nepřijde jako špatné. To mytí oken se zakazuje až v pokročilejším těhotenství, prý aby se dítěti neomotala pupeční šňůra kolem krku, ale podle mě je to jen babská pověra stejně jako že se nemá věšet prádlo apod :slight_smile: Přeci na těhotenském cvičení taky zvedáme ruce nad hlavu a miminku to neublíží. Ale zase něco pravdy na tom asi bude, jako že prostě nic se v těhotenství nemá přehánět, takže okna určitě počkají. Já je teda ještě tento týden umyju a pak na to asi kašlu :slight_smile:
O vysávání jsem nic neslyšela.... ale to by u nás stejně neprošlo, to bysme tu asi zhnili ve špíně, kdybych já nevysála :grinning: Ale brala bych něco jako zákaz žehlení v těhotenství, to totiž upřímně nesnáším!
17. bře 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miatia ja jsem taky jako ty ze se rychle unavim a hlavne je mi furt blbe takze taky toho moc nepodelam
17. bře 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia to je jasné, že kvůli té placeentě se musíš šetřit. Jen odpočívej a užívej si to, že za tebe někdo ta okna třebaumyje, nebo vysaje a vytře :wink:
17. bře 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barusatko ten začátek těhu je takovej nepříjemnej, to jsem taky nic moc nedělala, nebylo mi na dvakrát. Ale brzy to přejde a bude dobře
17. bře 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek