• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

15 týdnů v tom. Některá další z Olomouce?

19. března 2012 
@paffi to ja zas rada uklizim zehlim peru vysavam ja jsem totiz desnej puntickar jam musim mit vsechno na svem miste zadne drobky veci poskladany podle barvy :grinning: :grinning: jsem zvedava jestli me to prejde jak bude mimi ja myslim ze jo protoze budou starosti
17. bře 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi s tím žehlením s tebou souhlasím nesnáším žehlení :grinning:
17. bře 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko ono tě to nejspíš nepřejde, ale okolnosti tě donutí to prostě na chvíli odložit. Ale určitě budeš mít zlaté miminko a všechno v pohodě budeš stíhat tak jako doteď
17. bře 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi to víš že si to užívám je to příjemné, říkám si že až se drobek narodí budu ráda, že mám naodpočíváno dopředu :grinning:
17. bře 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paffi no jestli bude po me tak tvrdohlave tak nevim nevim vychazi nam to na stejne znameni :grinning: :grinning:
17. bře 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko ,
@paffi

tak děvčátka já to pro dnešek balím začínám mít permoníka v hlavě a ten mi tam tepe a dělá jiné ošklivé věci :wink:
17. bře 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia tak se krasne vyspinkejte dobroou noc :wink:
17. bře 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď taky očekávám náročnější děťátko než je to naše první :slight_smile: U prvního jsme měli štěstí a od narození byla zlatá, krásně papala, spinkala, ... Tak teď si myslím, že si to s druhým vyžereme :grinning: Jestli bude druhé dítko taky takový pohodář, tak jdu klidně do třetího :slight_smile:
17. bře 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobrou holky :wink:
17. bře 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paffi treba te prekvapi a bude to zlaticko a budete mit3 :grinning:
17. bře 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou a hezké sníky :slight_smile:
17. bře 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi tak jsem sem konečně dorazila dneska mi ten den nějak moc rychle utekl a to jsem ani nic moc nestihla vařila jsem se s kopcem jídla, aby ten můj chlap dneska na noční neumřel hlady pak dostal geniální nápad, že by si přál letní sestřih a já samozřejmě co bych pro něj neudělala jsem mu udělal na hlavě ježka :grinning: no pak jsem ještě dvakrát mrkla a je večer, mazec :unamused:
A jaká dnes u vás ? Jinak jsem se chtěla zeptat, už uvažuješ kde by jsi chtěla rodit? :slight_smile:
18. bře 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia u nás dost podobný den - dopoledne vyvařování (kačena, zelí, bramborový knedlík), pak chvíli oddech s malou v posteli :slight_smile: Pak jsem vstala a uklidila ten čurbes po obědě a čakala až se Elenka vzbudí. Jak naschvál splala až do 16ti hod, takže pak rychle svačina a na chvilku ven, zaset ředkvičky a salát do skleníku, pohrabat zahradu, umýt vchodové dveře, kočárek a odrážedla, pak večeře, vana a je tu večer :wink:
Určitě chci rodit v Olomouci jako minule, byla jsem moc spokojená a Prostějovské porodnici vůbec nevěřím. Slyšela jsem tolik případů. kdy něco fatálně zvorali, že bych tam nešla ani za nic. Samozřejmě i na Olomouc jsem slyšela spoutu nadávek, ale já jsem byla spokojená. Hlavně pro mě bylo důležité, že kdyby byli při porodu nějaké komplikace, tak by o miminko bylo dobře postaráno, přeci jen Olomouc je na to vybavená, narozdíl od Prostějova. A co vy holky, kde chcete rodit vy?
19. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miatia
@paffi ahojik holky ja vcera uklizela varila pekla zehlila prala cistila lednicku byla na prochazce a vecer jsem odpocivala a co se tyce porodu tak asi v olomouci
19. bře 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi
@barusatko

Tak děvčátka já bych šla asi do té Olomoucké jelikož jak píše paffi určitě mají lepší vybavení pro mimíska, ale uvažovala jsem ještě o Štemberské porodnici slyšela jsem na ni samou chválu a kamarádka co tam rodila byla nadšená protože porodní box byl obrovskej se sprchou vanou atd. tak že když bylo nejhůř šup do sprchy :slight_smile:
Já nevím jak to má ta Olomoucká s těma porodníma boxama, ale co jsem viděla na netu maj je asi hodně maličkatý to by tak nevadilo jen doufám, že součástí boxu je i sprcha, chtěla bych se tam zajít mrknout myslím, že nabízí i prohlídku po tel. domluvě :slight_smile:
19. bře 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi
@barusatko

jo a musela jsem udělat soukromou diskuzi páč změnit veřejnou na soukromou prý nejde :unamused: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/hura-jsme-v-tom/ tak snad jsem to založila dobře a dostanete se dovnitř :grinning:
19. bře 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek