Adopce - školení v květnu - červnu 2014

radka78
8. srp 2014

Tak kdepak Vás mám? 😎

radka78
autor
8. srp 2014

Tak snad se dočkám ještě letos🙂...jediný,co Vás omlouvá je to,jestli jste na dovolené.... 😉

7860022742
8. srp 2014

čauky, tu sem...

vera111222
8. srp 2014

Čauky, tak tu jsem 🙂
Jinak my jdeme ke Karáskové 12. srpna, tak jsme zvědaví. A co vy, jak jste na tom.

jahodi
8. srp 2014

Ahoj, super 🙂

jahodi
8. srp 2014

Tak mi tak vyšlo, že 3 z nás už budou mít návštěvy ouřadu za sebo. Štěpánka do mailu psala, že se jen zeptali, zda nechtějí něco změnit ohledně výběru dítěte - no tak to jsem si říkala, jestli je to opravdu nutný. No ale nic s tím neuděláme...

paja8628
8. srp 2014

Ahoj tak že nám též volali jdeme 19.8 tak uvidíme my jsme to čekali až po prázdninách bylo nám to i řečeno že prý přez prázdniny nepracují.No dost nás to překvapilo.Upřímně jsme furt v práci tak že nám to ani nepřišlo tak dlouho,ale moc Nás to potešilo!My budem dělat písem ný testy a bude to za náma 🙂 ! Na kurz stále vzpomínáme 😀 sešla se fajn parta!Držím Nám Všem palce aby jsme co nejdříve drndali kočárky 😀 Jana a Ruda

jahodi
9. srp 2014

Jůů tak to to nabírá obrátky. My jsme se navíc mohli seznámit s lidma, který mají dvě adoptovaný dětičky, takže se můžeme občas pozvat a chovat to mladší :D

radka78
autor
9. srp 2014

No ahojky lidičky🙂no jste supeeer🙂tady to hned aspon vidime🙂hmm,takže jak tak koukám,tak budeme asi mezi posledníma☹jináč jsem byla u kartářky,už asi po čtvrté,chodím každý rok🙂dá se říct pravidelně...vyzvěstila mi,že prý už budeme mít příští rok krásnou blondatou holčičku,která se bude mít hrozně moc k tatínkovi 😉 😎 ...abych to jen upřesnila,vyšlo mi pokaždé 99,9 procent...tomuhle sice moc nevěřím,že by to bylo tak rychlý,ale co kdyby🙂

radka78
autor
9. srp 2014

Jinak jsme moc rádi,že jsme Vás poznali samozřejmě🙂moc rádi na to vzpomínáme a smějeme se, 😀 😀 ,přijde mi,že Vás všechny znám strašně dlouho🙂

radka78
autor
9. srp 2014

jináč se omluvuju,jelikož jsem musela včera jít brzy spát,vstávala jsem na ranní a zítra taky a hned po práci jdeme popíjet na zahrádku...to bude zase nablito v ááálejích🙂tak se sem juknu až v pondělí ...páááá mějte se a písejte,si to pak přečtu

paja8628
10. srp 2014

No holky ja vim na 99 % ze budeme mít kluka he he ale těšíme se a strašně moc
Uz aby to bylo no neboj te se určitě všichni budem do konce roku hojdat kociky

radka78
autor
11. srp 2014

ahojky...no dneska nic moc jako🙂nemuzu ani nic jist 😅 jinak to tady nějak vázne...

radka78
autor
11. srp 2014

@paja8628 myslíš do konce roku?to asi néééé,to by bylo brzy🙂))...nejvíc jsem potom zvědavá na fotečky dětiček🙂jak nám budou podobný a tak...já bych strašně moc chtěla dvě...uvidíme,jaký to bude po tom jednom prckovi....jestli to vůbec zvládneme 🙂 😉

paja8628
11. srp 2014

Ccc jen dvě jo??Ja bych chtěla moc a moc děti ale spokojim se jen z dvěma snad to dáme!Znama šla do to ho po druhé a vzdali to že to nedají že jsou prý zákony proti nam ☹ děs že tak uvidíme!No už se těším jak se budem chlubit jedna druhé s fotkama!No zdá se mi to nebo jen my dvě z Radkou tu máme dopisovaci kroužek!Jinak tvrdší že v alejich bylo na blito jo no fuj styd se!!

vera111222
13. srp 2014

ahoj, tak máme po poslední konzultaci. Jen jsme jim potvrdili, o jaké dítě máme zájem a dozvěděli jsme se, jak jsme dopadli na kurzu. Takže teď už jen čekat, kdy se ozvou, že pro nás mají cvikýře. 🙂

paja8628
13. srp 2014

Jeee tiše závidím nás to čeká příští týden už aby to bylo za náma!Už si chceme užívat s k 😀 očárkem!

vera111222
13. srp 2014

Teď už jen čekat, řekla bych, že to bude to nejhorší 🙂 Když ani netušíš, kdy se ozvou, že mají pro nás špunta 🙂

radka78
autor
13. srp 2014

ahojky holky 🙂 je vy se máte,nám se jako pořád nikdo neozval...aby na nas nezapomneli ☹ se budeme muset připomenout jako🙂aby se člověk pořád připomínal ... 😖 bude to hodně dlouhá cesta...jinak jsem taky zvědavá,jak jsme dopadli....to je asi to nejvíc,co mě zatím zajímá...

paja8628
13. srp 2014

No holky po posledni konzultaci budeme muset být připraveny na vše!No buď to bude fofr a nebo si počkáme!Jsem zvědavá na nás a ba caparty! Třeba budeme mít krásný vánoční dárek a nebo krásný vstup do nového roku!

radka78
autor
14. srp 2014

jooo bylo by to skvělý,čím dřív tím líp🙂...jen doufám,že sem napíše více lidí,než jenom my dvě☹

paja8628
14. srp 2014

No mě to přijde že tu jsme jen my dvě he he a sem tam nekdo se objeví a napíše!Snad se to změní!Jak jinak se máte?My jsme furt v práci šílený co ti budu povídat!Díky tomu nám to utíká to čekání!!

radka78
autor
14. srp 2014

@paja8628 no my jsme na tom uplne stejne,taky pořád v práci,Luky má ještě brigádu,ale tak nějak stíháme všechno,ale je fakt,že to utíká docela rychle 😉 jeho syn se hrozně moc těší na sestřičku,tak uvidíme,jaký to bude potom,až se to stane🙂

paja8628
15. srp 2014

No už aby to bylo!Jinak doma se furt smeju to mu jak vám Ruda dělal kluka ha ha a jak jezdil tou pantofli místo autíčka a jak mu skakal po zadech!No byl to zážitek kolikrát se divím co jsem si to vzala!No my se moc těšíme ani nevite jak!Jinak kdy by jste měli cestu kolem nás tak se stav te rádi vas uvidíme

radka78
autor
16. srp 2014

@paja8628 no to když jsme vyprávěli,to co ty píšeš,tak se každej třískal fakt...vzala jsi si super chlapa si myslím🙂 a určo bude skvělej táta,protože jeho musí každej milovat🙂 tím nemyslím,že bych zapomínala na Tebe,ale u žen je to automatický(teda ne samozřejmě u všech,ale beru to z našeho hlediska🙂)

radka78
autor
16. srp 2014

@radka78 a jinak:kdyby jsme jeli ke Karáskový ,tak jsme se klidně mohli stavět,pokud nebudete v robotě🙂,když už budeme vážit takovou cestu,tak aspon za někým🙂

radka78
autor
16. srp 2014

a jinak:kdyby jsme jeli ke Karáskový ,tak jsme se klidně mohli stavět,pokud nebudete v robotě🙂,když už budeme vážit takovou cestu,tak aspon za někým🙂
@paja8628

jahodi
16. srp 2014

Čauky, mně první dva dny chodila z modrýho koníka upomínka, že sem někdo píše, ale teď už nic, tak jsem sem nekoukala 🙂 No, já jsem byla na začátku roku odejita z práce a teď mám novou, kde mi to vůbec nevyhovuje, takže absolutně odměřuju každou minutu, pro mě to bude dloooouhý čekání. Ale to pro nás všechny...

paja8628
17. srp 2014

He he no pěkně děkuji!O tom že Ruda bude dobrej táta to vím dávno vím jak se chová k dětem pro to ho tak miluju jaký je na děti hned si každého získá nevím jak to dělá ale je to tak!No rozhodně uvítáme Vaší návštěvu jak Vaší tak i od Všech tady!No Zuzi vůbec ti to v te práci nezávidímmusí to být na houby ale věř že to uteče!

paja8628
19. srp 2014

Ahoj tak to máme za sebou!Ptala jsen se proč jdeme tak na prezkacku??Je to tim jak pani Jonakova poslala psychologické posudky přišli postupně tak pro to nás volají tak to!Jinak nikdo neví jak kdo a kdy dostane dítě!Možná letos možná až příští rok a říkala že to může trvat i rok že je to podle nároků! No tak uvidime no

radka78
autor
19. srp 2014

ahojky holky,no a my pořád nic jako☹ je to možný tohleto?A od kdy se vlastně tedy počítá to zařazení?víte to někdo?no jestli je to až od té doby po návštěvě Karáskový,tak my jsme mezi posledníma☹ 🤐