Aktivity s dětmi - Vinohrady, Žižkov, Vršovice, Malešice

pavlinar
25. říj 2018

Ahoj všem, chtěla bych vás poprosit o nápady na aktivity s dítětem, řekněme 6 - 12M. A nejlépe tipy na konkrétní místa v Praze (kavárna s dětským koutkem pro takto malé dítě, či jen baby friendly.. příjemné mateřské centrum, místa, kde se dá nakojit, nakrmit dítě..)..
A případně jestli by se některá nepřidala, bydlím v Praze. I třeba jen na kočárkování 🙂
V létě to šlo, ale teď se zimou na krku hledám rozptýlení.

Mějte se 🙂

bayt
25. říj 2018

@pavlinar Ahoj, tak já bych klidně někam vyrazila. Jinak my chodíme na dětská cvičení na Prosek a pak jsem slyšela o Králíku v rádiu, to máme kousek, ale ještě jsem nebyla.

cokoholka
26. říj 2018

Ahoj, já můžu doporučit RC Paleček (kousek od Flory). Je tam cvičení pro miminka, ale i volná hernička za 50Kč (kuchyňka s mikrovlnkou, přebalovák, atd.). Dá se tam koupit i kafe a něco sladkýho 🙂 Potom RC Nová Trojka v Jeseniově na Žižkově. To je hodně podobné. Cvičení pro miminka a hernička. Platí se tuším 50kč do kasičky. Kuchyňka, přebalovák. Jen na kafe tu je automat. A super přátelské prostředí 🙂 Pak je ještě fajn Vozovna Žižkov v Koněvově (zastávka Strážní). Je tam kavárna s herničkou. V Malešicích je RC Jablíčkov, ale tam jsme nikdy nebyli. A na Zižkově Ulitka, ale s tou také nemám zkušenost.

pavlinar
autor
26. říj 2018

@cokoholka Děkuju moc!
@bayt napíšu Ti zprávu a domluvíme se. Ten Králík vypadá dobře, a je to i pro mě sjízdné...

suromana
26. říj 2018

My chodíme už přes dva roky cvičit do Nové trojky v Jeseniově ulici. Je tam pak pro starší děti i mnoho jiných aktivit, keramika, tvoření, tanečky. Je to tam moc fajn.

suromana
26. říj 2018

Pak mě ještě napadá cvičení s Katkou, jedná se o strollering na Žižkově a Vinohradech.

pavlinar
autor
27. říj 2018

@suromana Děkuju 🙂