Antikoncepce při kojení, jakou byste doporučily?

misska1
11. led 2014

Holky, jakou by jste mi doporučily? Chystám se na gyndu po šestinedělí a chci si nechat předepsat prášky, jen nevím, které když plně kojím☹

katyxq
11. led 2014

Cerazette a Azalia - ale pozor, HA může snižovat laktaci (kromě jiných negativních ůčinků na tělo, např. naprostá likvidace kyseliny listové a vit. B6).

bambulal1
11. led 2014

Ja mám Lamyi zatím ju beru jenom pár dní takže nevím jestli budem mat problém s mlíkem.

riakuk
11. led 2014

Jak píše katyxq, bylo mi řečeno, že existují tyto dvě ant. při kojení, přičemž cerazette prý přestaly vyrábět. Hodně mých kamarádek si nechalo vložit Mirenu (tělísko, které postupně uvoňuje hormon) - nemusíš myslet na prášky, je na 5let, stojí cca 6000,- 🙂

lajla
11. led 2014

Mirenu jsem mela a po dvou mesicich sla pryc..hruza, myslela jsem ze umru, jak mi bylo zle..a stalo to penez.-(((( ale kazdemu muze sednout jinak..u prasku je to jednodussi, ano existuji dva druhy..ted nevim nazev, ale dr bude vedet..kdyz nesedi, tak se zmeni, a je to par korun, ale mirena kdyz nesedne, je to vyhozeni penez☹
existuji i teliska bez hormonu co vim a stoji mene..je treba se fakt domluvit s dr

terezapetrova
5. bře 2014

Všechny HA v nejakem množství pujdou do mleka a at uz to bude minimalni množství je na Tobe jestli chces aby to Tve mimi pilo, teliska jsou myslim vždy na delší dobu tusim, ze třeba na par let tak dobře rozmyslet kdy by jste třeba chteli další mimi, tak jsem asi moc neporadila ale obavam se, ze antikoncepce při kojeni bez negativ neexistuje ☹