• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Mirdísku, máš pravdu, že v Hořovicích se CR plánuje až na dobu kolem termínu, ale pokud se rozhodneš právě pro císaře, tak je lepší ho udělat v době než se porod rozběhne. Já osobně bych do Hořovic určitě zašla alespoň na začátku 39tt a domluvila si termín. :wink:

Pamuk, to jsem ráda, že se ti cvíčo líbilo. Já měla jít dneska, ale nakonec jsem to zrušila. Chtěla jsem se sejít ještě s jednou kamarádkou v Praze a už by toho na mě bylo moc.
22. lis 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja mam CR za sebou pred 7 rokmi, najhorsie bolo to vstavanie ako spomenula Mirdisek ( ci Kasli? nepamatam si :confounded:) . Ale jazva ma dlho bolela, brucho okolo jazvy som mala 2 roky necitlive - mohla som sa štípať a nic som necitila. Kedze moja Bronka bola aj tak prvých 7 týždňov v nemocnici, tak som sa vyspala a nebolo to take namahave. :unamused:
Grainne, album som vytvorila ale musim pockat na muza ked pride domov (2týždne :cry: )lebo obrazok som si len oscanovala, je v pdf a z dvd robit foto som neskusala a nechce sa mi s tym trapit tak pockam na neho. :wink: Lenivost moja neopustaj ma !! :grinning:
Drzim vam palce.
22. lis 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk holky hlásim, režim je opět v čudu :angry: MAlej mi ho včera večer zse totálně rozhodil! Včera byla fakt šílená noc, až mi ráno manža malého sebral se slovy "Pořádně se vyspi" je fakt, že jsem večer trochu ztrácela nervíky :sweat_smile: Dnešek byl sice v pohodě, ale úplně se bojím dnešní noci :zipper_mouth: co na mě ten můj terorista vymyslí :confounded:

Jináč grainne malej spí s námi v ložnici a přes den je v košíku v obýváku strídavě v polohovacím lehátku! Bydlíme s našima, takže samostatný pokojík u malého nehrozí! Jo ale po ránu si ho beru k sobě do postele a chvilku ještě chrupčí s námi v posteli. Tedy pokud nevstává po prdýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ještě k CR a jizvě, mě příjde že jizva je celkem v pohodě, i když tak neviditelná jak mi Dr. slibovala tedy není! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akorát je dost tvrdá, tak jsme zvědavá jestli to tak zůstane nebo časem změkne.
23. lis 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jak "vidím", tak se máte fajn :wink: . To jsem ráda.

Grainne: Hedouše kojim a pak dávám ještě Nutrilon. Teď máme jít na půlroční prohlídku, tak už nás brzy čeká nějaká zeleninka :slight_smile: . Jak se narodila, tak jsem jí stále dávala do rychlozavinovačky. Měla jsem strach, že by se nějak mohla dostat pod deku. Vy budete muset počítat s chladnějším počasím, tak můžeš zkusit třeba spací pytel. Ten je fajn.

l.mysko: taky držim palce, aby všechno dobře dopadlo a myslim si, že to tak bude. Sama mám pár známých, kterým tt nevyšly perfektně, ale nakonec to bylo ok. Záleží, ve kterém týdnu se přesně dělají, pak totiž ty výsledky nejsou zcela přesné.

Midrisku: už jsem to na koníkovi psala... malá totiž taky byla dlouho KP. Neztrácej naději, spousta dětí se otočí hlavičkou dolů právě při kontrakcích. A konkrétně nám přemlouvání zabralo :grinning: . Pokud by prďola byl pořád KP, tak bych se na tvém místě nenechala uvrtat do normálního porodu. Císař sice asi taky není žádná lahůdka, ale v takové situaci je přece asi jen lepší.

Kasli: je mi jasné, že šestinedělí je občas očistec :unamused: . Když si na to vzpomenu, tak jsem byla jak v tranzu :dizzy_face: . A jinak s tím polohovacím lehátkem byste možná měli trochu počkat. Ono na ty zádíčka není nic moc, hlavně ze začátku.
Vím, že i lidi dávají mimča do autosedaček, aniž by někam jeli. Jenže to se nemá. Vidim třeba i po Berouně maminky, které miminko dají do autosedačky místo do kočárku a jezdí s ním po náměstí nebo po obchodech :frowning2: .
25. lis 2007 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko já vím, že lehátko není to pravé ořechové,ale rozhodně je to lepčí než autosedačka. Náš prcek totiž odmítá ležet v košíku, pokud nespí a nosit ho také pořád nechci (to bych si upletla bič) a na dece vydrží tak 15 minut, takže to lehátko je takové nutné zlo. Ale má to úplně na nejišším polehu, takže je zkroucenej asi tak jako kdyby byl v Baby vaku. :wink:
26. lis 2007 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, ale koukám, že po Grainne taky není ani vidu ani slechu, jestli ona už nerodí? u nás to ted na porod zatím nevypadá, manžel se prý s mimi domluvil, že až na Mikuláše, tak uvidíme, zatím jsme stále v poloze KP, v pátek mám kontrolu, tak už se chci nějak domluvit, at máme jasno, kdy to propukne, jak říkáš Berynko, do normálního porodu se určitě v této poloze uvrtat nenechám, tak snad se s doktorama v Hořovicích nějak dohodnu:slight_smile: tak se maminky i těhulky držte a zase někdy ahooj:slight_smile:
27. lis 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

kdepak, zatím nic. A to jsem včera umyla okna a pobíhala zuřivě po bytě s hadrem. No, ale dlouho už to prcek nebude moct protahovat. :sunglasses:
27. lis 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne to chce jezdit autem po nějaké čičistones (kočičí hlavy) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. lis 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - tak to jsme na tom podobně, já nejdřív myslela, že nevydržím ani do toho 36.týdne, ale ted to na porod fakt nevypadá:slight_smile: no co, tak holt stihneme kompletně vánoční úklid, napečeme a pak to snad půjde, kdy máš přesně termín?
28. lis 2007 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, teda prcek má celkem výdrž, co? Ale on se už nechá přemluvit.

Kasli, s těma čičistones jsi mě teda pobavila :grinning:
28. lis 2007 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám termín na Barborku 4.12. a dle mého odhadu by to mělo skutečně odpovídat. Ale já už bych to neprotahovala. :wink:
28. lis 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Grainne: tak to je jasné... jak začneš mít uklízecí sklony, tak je příchod miminka na spadnutí :slight_smile: . Je to totiž prý podvědomá příprava hnízdečka :grinning: .

U nás je teď nějaká pohoda. I když se Hedunce klube zoubek.
29. lis 2007 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady je to nějaké mrtvé! Hej kde jste kdo :astonished:
Tak dneska jsme byli s manžou krkavčí rodiče, nechali jsme po ránu malého vyřvat, strašně se vztekal, tak nám došla trpělivost. Holky ale řval ai 15 minut a pak se uřval a usnul a spal hnedle 4 hodiny v kuse :sweat_smile: To zatím předvedl jen večer!

Jo a budoucím maminkám radím, spát,spát a spát!! PAk už se nevyspíte! Holky budíček po třech hodinách je opravdu očistev. A hlavně ten náš prdola má dnes a denně vysmáto od 3 nebo v lepším případě od 4 ráno :angry:

TAk a ještě jsem si objednala šátek na nošení, tak jsme zvědavá jestli se do toho budu umět zamotat. Držte mi palce až to příjde, abych to zvládla, já vám pak písnu, jak jsme dopadla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, včera jsme s manžou byli na 4D utz a bylo to super. Prďola se rozhodl, že se musí předvést, tak pořád nastavoval obličejík a vyplazoval jazyk. Ke konci už ho to ale nebavilo, tak si hodil šlofíka. Sestřička se ho snažila probudit, ale nedal se. Tak prý budeme mít klidný dítě. No, kéž by :slight_smile:
Manža z toho byl celej dojatej:slight_smile:
3. pro 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kasli, z toho nespaní po porodu mám hrůzu. Proto teď každý den lezu z postele až kolem deváté :wink:
3. pro 2007 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Pamuk, předpokládám, že ty testy vyšli nakonec dobře, když jste byly na tom 4D UTZ. To jsem moc ráda. Držela jsem ti všechny palečky.

Kasli, já vím, že bych měla spát, ale mě to prostě moc nebaví a stejně mám zkušenost, že bohužel nejde naspat do zásoby. Pomůže to možná první 2-3 dny, ale pak už je to jedno. Tak jen doufám, že se malý bude budit aspoň po těch třech hodinách a né častěji. Ale nijak na to nespoléhám, prostě to budem muset nějak zvládnout. Budu si pak chodit pro podporu na koníka.

Už tu dlouho nebyla Petula. Je OK?
3. pro 2007 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Grainne klidně chod pro podporu, já to také dělám, alespon vidím, že někteří jsou na tom ještě hůř než já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jinak dle mých info je Petula v pohodě, ale asi mají ted fofr v práci před těmi vánocemi - lidi nejspíš votravujou po telefonu jak vzteklí :grinning:
Pamuk dobře děláš, i když před porodem toho také moc nenaspíš - já např. byla vzhůru pořád jelikož jsem za večer byla nejméně 3x na WC :angry:
3. pro 2007 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já naštěstí spím docela dobře. Ale zjistila jsem, že velký podíl na kvalitě spánku v třetím trimestru má matrace. Chvíli jsem musela spát na rozkládací pohovce (a to je celkem pohodlná) a taky jsem byla každou hodinu vzhůru. A bolelo mě úplně všechno.
3. pro 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
grainne, s těmi testy jsem to nebyla já, nám vyšly hned napoprvé ok. Na 4d jsme šli kvůli manželovi, aby taky prcka viděl.A musím říct, že to pomohlo. Konečně mu došlo, že v tom bříšku někdo je:slight_smile:
4. pro 2007 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamuk a jak se Vám ten prcelk na tom ultrazvuku líbil. My jsme na něm nebyli jelikož mi to miminko na tom UZ příjde jak vetřelec :sweat_smile:

Grainne jseš si jistá že čekáte chlapečka? Já jen že se mu moc ven nechce a to bývá spíš u holůčiček. To se pak říká, že se fintí, aby až vyjdou na svět byli krásné :grinning:
4. pro 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,
by byla fakt sranda, kdyby to byla nakonec holka. :grinning: Už jsem si zvykla, že to bude Kryštůfek.

S těmi testy to byla L.myska. Zatím se tu neukázala, tak uvidíme, jak dopadla.

Kolem 20tt vypadají prckové jako zombíci, to jo. :grinning: Však jsme ho taky po 3D přejmenovali na Glumíka. :grinning:
5. pro 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: qrainne, tak co jak se máte s Kryštůfkem??
my jsme včera dopadly tak že jsem šťastnej človíček co se týká do počtu,
tak máme všechno :slight_smile: jen detail srdíčka nebyl vidět tak tam musím ještě za 14 dní.Tripply mi nabírali včera znovu a dneska si mám odpoledne volat na výsledky..tak doufám že OK, pan doktor Hynek říkal že atypický jsme asi byly tím že byly nabraný asi dřív...protože nejsme dle PM 22+3, ale dle UZ 20+4
což se ještě za těch 14 dní potvrdí...a abych se s váma podělila o radost,
protože všichni tipovali holku a já si přála kluka tak to ten Ondrášek je na 95 % :slight_smile: :slight_smile:
5. pro 2007 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na ten 3D sem se přece jen přeobjednala z pátku až na 11.1.
protože teď jdu na UZ v úterý do poradny a pak zase další týden do Gennetu na ten podrobný..tak si počkám do ledna - až budeme mít pěkný rysy v obličejíčku :slight_smile:
5. pro 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kasli, na fotkách vypadají mimo opravdu jak zombíci, ale online na té obrazovce to bylo fajn. Takové napětí, co mimčo předvede a jestli bude spolupracovat a tak:slight_smile:
5. pro 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
l.mysko, to je fajn, ze testy jsou ok. Ty tripply vycházejí opravdu dost často zkreslené.
ten 3D je prý nejlepší v 26-30tt, tak leden budeš mít akorát :slight_smile:
5. pro 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jo jo už se mocc těším...včera to bylo taky super, mimčo jsem vždycky viděla jen na mini monitoru u doktorky, a tenkrát to bylo na plazmu, vzala jsem sebou i manžela:o) a to byl zážitek :slight_smile: moc se mu to líbilo...
5. pro 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
navíc pan doktor se nám opravdu věnoval a prohlédl Onráška a přeměřil snad všechno :slight_smile: co bylo vidět
5. pro 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.Mysko, jsem strašně moc ráda, že je všechno vpořádku. :slight_smile:

Užij si všechny UTZ. A gratuluju k Ondráškovi. Tak se jmenuje můj synovec, je to pěkný číslo. :wink:
5. pro 2007 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky krajanky, to je hrozný, jak ten čas běží. Za chvilku už budete mít miminka u sebe. Na dětech je vidět, že fakt nemládnem :wink: . Ke všemu se blíží konec roku, to já vždycky rekapituluju, co se událo nového a co se změnilo. Dřív mi ty roky přišly takové podobné, což teď je přesně naopak :grinning: .
Četla jsem, co psala Kasli o spánku... no, je to přesně tak :slight_smile: . Tuhle radu, co nejvíc si naspat, dává manžel svým kamarádům, kteří jsou v očekávání. Zdá se mi, že po psychické stránce by to ze začátku s mrňouskem nebylo tak hrozné, ale to nevyspání udělá svoje :sweat_smile: . On si člověk zvykne spát třeba jen 5 hodin, ale daleko horší je, že během noci se mu spánek třeba 6x přetrhne :frowning2: .
6. pro 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak hlásím, že už jsem bez bříška, dneska mě pustili z Hořovic, císařem se nám v pátek v 10:06 narodil Patrik, 2750g a 46cm, je úžasný a můžu Grainne Hořovice doporučit, neříkám, že to nemělo nějaké chybky, ale já byla v celku spokojená, pokusím se ještě napsat víc, ale dnesa ještě nějak nemám energii, mimísek mě trochu vysál:slight_smile: holky mějte se všechny krásně
6. pro 2007 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek