• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Děkuji za odpovědi, holky. :wink:
6. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak malej má asi nějakou střevní chřipku či co. Během 2 hodin snad blinkal 100x :frowning2: , teď konečně usnul. Už jsem volala i do Hořovic na dětský, aby o nás věděli, že je možné, že když se to zhorší, že nastartujeme auto a jedeme.
Začínám se pdychicky připravovat na krušnou noc, ještě že dnes je manžel ještě doma :dizzy_face:
7. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli - držíme Vojtíškovi všechny palečky! Ty viry letos fakt řáděj úplně děsně. :angry:
7. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli - třeba to je jen na 24 hodin a bude zase dobře.Přejeme,ať už to máte pryč.Mrchy jedny... :confounded:
7. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli - tak jak bylo v noci??A jak je??
8. bře 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Kasli..tak co jaká byla noc??-my jsme 2x převlíkali postel-komplet i s mantinelama-poprvně o tom snad Ondra ani nevěděl normálně spal v koupelně na dlaždicích na ručníku a já ho převlíkala... a podruhý zas na chodbě...teď zas jen kojím :frowning2: max mu dám rohlík-taky jsme volali do Hořovic a prý tu něco takovýho je... :unamused:tak snad už bude zas dobře....
8. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak noc docela ušla. Já byla s malym do 3 a manžel od 3 až do rána, ale už neblindíme jen má průjem, ale vůbec nic dneska nesnědl jen pije, jen se k němu přiblížím s jídlem tak je řev. Jinak od zítřka je ze mě slaměná vdova manžel odjíždí na tu operaci kolene. TAk doufám, že to vše dobře dopadne.

Jo a dneska super zážitek, potřebovali jsme něco nakoupit, ještě manžovi do nemocnice, tak malého hlídala mamka a mi jeli nakoupit do kauflandu, a řídila jsem já, páč teď budu 3 měsíce jedinej řidič ( upozorňuji, že jsem řidič z leknutí) tak se snažím naučit se řídit, no a co myslíte před kaufem když jsme chtěli jet dom se nám posralo auto. Musela nám mamka přivéz jiné klíčky páč, nám nějak blblo startování a baterkou to nebylo. No naštěstí ty druhé klíčky to nastartovali v pohodě. Holky já jen doufám, že až s tím autem někam pojedu, tak mě to nikde nenechá, to bych asi nepřežila, já jsem ráda, že vůbec jedu a ještě řešit podělaný auto, no to by mě šlak trefil :zipper_mouth:
8. bře 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo L. mysko na průjmy a zvracení jsem si teď pořídila Kulíška je to nějaký roztok v pitlíčkách pro děti od 4 měsíců, mažel to včera vyčetl na netu a maminky si to hodně chválí. Tak uvidíme :wink:
8. bře 2009 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli - myslíme na vás a držíme palce. Doufám, že vám ta medicína zabere.
S tím autem je to přesný, ale neboj, jen tě chtěl váš čtyřkolý miláček potrápit a trochu vynervovat, abys to neměla moc lehký bez manžela a s nemocným dítětem :angry: .

Mm dnes prohlásil: "Život se posouvá na stále vyšší a vyšší úroveň. ..... Protože na těch nižších už všude šmejdí Šmoulík." :grinning: :grinning: :grinning: Kryštof si zrovna dotáhl stupátko k policím a raboval CDčka. :grinning:
8. bře 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky - držím palečky,aby to ty vaše prcky rychle přešlo.Jo,Kulíšek je dobrý...jsem slyšela.Jak chutná,netuším.Je to slané?Já mám vyzkoušený na průjem ORS od HIPPu.Je to rýžovo-mrkvový roztok s minerály.Tenhle http://www.docsimon.cz/zbozi/hipp-ors-200-mrkvovo-ryzovy-odvar-proti-prujmu-200ml
Hlavně,aby kluci pili,jídlo dohoní později.

Grainne - tak to naše úroveň se taky rapidně zvyšuje... :grinning: :wink:

Kasli - u mě je to stejné.Když vím,že manža nebude doma,vždycky je nějaký prů..r.O autě ani nemluvím.
8. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli, L.Mysko - mozno mate to, co sme uz my absolvovali :unamused: a fakt ako pise Marcim, trvalo to len 1 den. Ale Filip nechcel ani pit, horko-tazko som do neho nieco dostala, uz som si myslela ze skoncime na kapackach, ale potom bol uz v pohode.Tak vam drzim palce, nech ten hnus co najskor zmizne.
Inak s tym autom je to zakon schvalnosti, ked sa to stalo mne, tak som vzdy nasrata zamkla auto a volala MM prip. kamaratom nech s tou krasňou nieco robia. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Grainne - absolutne výstižné :grinning: :grinning: :grinning:

Inak my sme absolvovali víkend na Sumave, som vylyzovana do .... dalsieho víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja by som lyzovala furt, keby boli prachy :grinning: :grinning: :grinning: Je fakt ze sme si to uzili, pocasie bolo fajn, Filip spokojny, dobre spal, Bronka bola spokojna tiez, takze parada. Je tam kopa snehu, je to ako iný svet, tu uz clovek caka na jar a tam je zima v plnom prude. :grinning:
8. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se hlásím z víkendu,který jsme absolvovali srovnáváním dětského pokojíku,ale už je skoro hotový,teda mimo regálové skřínky,ale to uděláme příští víkend a tak pomalinku začneme našeho lumpíka stěhovat do svého. :slight_smile:

I.Mysko - ze začátku jsme měli golfáčky od Chicco 3500kč,ale potom jsme koupily úplně obyčejné za 1000kč
9. bře 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem,
Hlásíme,že jaterky už máme naprosto v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak Robča šel dnes do po prvé do nové školy.Jsem zvědavá s jakou příjde.Normálně jsem snad nervoznější než on.

Jani - to sis to ještě hezky na Šumavě užila,co?

Mysko,Kasli - tak jek je vás?Co kluci?

Filipecku - taky právě přemýšlím spíš nad nějakýma levněšíma golfkama.Aby to právě nezabralo moc místa v buse. ???
10. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

marodům držíme palce, ať je brzy líp :wink: Zatrolený nemoci :angry:

Jani, to je fajn, že jste si lyžovačku užili. Šumavu taky miluju, jezdívali jsme do Železné Rudy. Ale já teda nevím, co mě tam lákalo víc - jestli sjezdovka nebo Café Charlotte... To je nejúžasnější cukrárna na světě :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co může být po lyžovačce lepšího než pořádný plonotučný dort a dobré kafe :wink:

Marcim, to je super, že jsou jaterky v pohodě!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

My hlásíme další rostoucí zub a obr rýmu. Barče to pěkně stéká do krku, takže chuděra v noci kašle a se.e ji to. Ale teda na dnešek jsem zjistila, že ona normálně kašle, pšíká a poplakává ve spánku. Já furt čekala, až se vzbudí, abych jí mohla odsát nosík, a ona se jakž takž probudila až o půlnoci :sweat_smile: To už jsem nevydržela a odsála, i když úplně vzhůru nebyla. No vysavač ji samozřejmě vzbudil (a sousedy možná taky :sweat_smile:), ale ona se nabaštila a spala vesele dál. Zalomila to do 4.15, pak jsme ještě po chvilkách pospávaly do 6. Ale je toho chuděra plná. A dopoledne mě dostala - držela si sama odsávačku u nosu :grinning: :grinning: :grinning: Asi si myslela "matka je neschopná, tak to holt udělám sama :grinning: No chtělo to fotku. Jenže podruhé už to samozřejmě neudělala.
10. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcin --
pokud by jsi chtěla nebo měla zájem mohu nabídnout ty,co jsem měla na lumpíka.My už je nepoužíváme skoro rok a je mi jich škoda vyhodit.Jsou dobře skladatelné a nezabírají vůbec místo.
10. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
první den ve škole měl úspěch.Dostal dvě 1* a pochvalu,že hezky čte i píše. :astonished: Nechápu...vždyť byl ve staré škole nejhorší.....čím to bude??Dokonce řekl,že je to nejlepší škola na světě. :astonished: Včera jsme absolvovali cestu společně tam i zpět.A dneska jel dobrovolně!! úplně sám.A já jsem z toho na prášky,jak je najednou samostatný.Samozřejmně bylo domluvené,že ho řidič upozorní a vyšoupne z busu u školy,ale i tak.Nějak to nedokážu, pořád pobrat,že mě už asi tolik nepotřebuje.Já bych ho hlídala pořád. :frowning2: :slight_smile:

Petulko - k zubáku gartulace.Pěkně se vám to tam v pusině množí. :grinning: A s odsávačkou doma bojujeme.Jen vidí,že na vysavač chystám hadičku,už bere roha. :sweat_smile: Nemohla by Baruška Martínka naučit,jak ji má správně držet?? :wink:

Filipecku - máš IP
11. bře 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Petula - to bolo super, ako ti Barca asistuje, viem si ju zivo predstavit. Dobre som sa pobavili :grinning: :grinning: :grinning: A k zubaku gratulujeme

Marcim - prave som ti chcela pisat ze ako ste dopadli.Tak to je uplna parada. Je super ze ste sa dohodli aj so soferom, lebo ked ma Rodin tak rad autobusy mozno by jazdil cely den v buse :grinning: :grinning: :grinning: Drzim palce, nech sa mu tam naozaj paci. Ale vidis, je to len o pristupe ucitelov. Vedeli ako ho motivovat. A ze je taky samostatny to ti mozem len ticho zavidiet, Bronka je tretiacka ale neviem neviem ci by sla uz na druhy den sama autobusom. Asi nie.
11. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

jelikož jsem se zas pár dní nedostala na email, teď to tady rychle doháním....díky vám všem za názory a zkušenosti Motol x Hořovice. Rozhodnutí je na mě, ale určitě mi to pomohlo. Do Hořovic to asi zajedu okouknout, ale spíš to vyhraje asi ten Motol. No uvidíme:slight_smile:) Ještě jsem neplánovaně v práci, musela jsem tady dořešit nějaký resty.... naštěstí od příštího týdne už mám dovču a od dubna mateřská....O víkendu jsme pokračovali v rekonstrukci baráčku (obklady schodiště), už jsme toho tam tolik udělali a stále to nekončí, jelikož tady x generací na nic nešáhlo, takže než jsme se sem nadobro přestěhovali byla to vážně hrůza:slight_smile:)

kasli: s tím autem to je síla.... Já jsem taky zatím spíš sváteční řidička - jedu jednou za čas a vždycky ze začátku z toho mám trošku nerva. Přeci jen ten provoz např. u Kauflandu je děsnej a s kombíkem se tam blbě parkuje.

marcim: to je fajn, že se v nový škole synkovi líbí....dost učitelů stojí za...a pak sváděj na děti, že jsou neschopný nebo nejhorší, ale přitom se s nima nechtějí zabývat. Zase je to o lidech....určitě se teď malej zlepší, když bude mít motivaci.

Jak tady čtu - ty střevní bacily to ještě nevzdaly brrr.....kdy už to skončí??!! Počasí taky pořád příšerný, ach jo...tak kde jsi jaro?!
11. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul - tak Cafe Charlotte je vážne super, tam by som vedela stravit celý den :grinning:

Sobilko - rekonstrukciu ti nezavidim, hovori sa ze je lepsie stavat ako rekonstruovat. kazdy kto rekonstruoval mi to potvrdil. Nastastie (alebo na nanestastie :grinning: ) ja nie som tvor stvoreny do domecku tak ma taketo nieco necaka, hoci sa hovori nikdy nehovor nikdy :slight_smile: este mate vela roboty na baraku?
11. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda

Marcim, to je super :slight_smile: Taky jsme na vás mysleli. Vidíš, Robča je fakt šikula. Tahle škola bude tím pravým ořechovým :wink:

Jani, já věděla, že kdo jednou navštívil Café Charlotte, ten bude jen chválit :grinning: Hele, já si tam toho jednou naobjednala tolik, že si mysleli, že přijde ještě někdo další :grinning: A já že ne, že oba ty dorty jsou pro mě, páč jsem se nemohla rozhodnout :grinning: No kámoška, co tam se mnou tehdy byla, se smíchy za břicho popadala.

Jinak zoubek zatím venku není, takže gratulejšn až později, jo? :grinning: Právě že se začal ozývat, tak proto má Barča tu příšernou rýmu. Holky, v noci mi zas ukázala, jaký má spánek. Já furt čekala, kdy budeme odsávat, ona chrčela, ale spala. Tak jsem vychytala okamžik, kdy trošku zakňučela, a jala jsem se ji probudit. No nešlo to! Já s ní i lomcovala a ona chrněla furt dál :dizzy_face: Takže de facto spala v kuse od 20.00 do 6.00, s rýmou jak trám!!! Ale pst, nechválím, ať se to nezvrtne :wink:
11. bře 2009 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky...tak to vypadá že ten fujtajbl co jsme chytly je pryč...a tím pádem jsme OK na Koukolovku:O)

marcim-to je fajn že se malýmu ve škole teď líbí a samostatnost není na škodu:o)
a ještě gratulujem k jaterkám to je fajn že už je to OK

Sobilko jo jo rekonstrukce a těhostenství (uff uff - už jen vzpomínám) a držím palce ať to všechno zvládáte...

Peťulo to je Barča borec ve spaní a s rýmou tak to je úža...tak ať je zoubek rychle venku a rýma pryč...

Jináč už mám golfky:o)přes bazárek takže pokud nás Grainne vezmeš do auta na výlet tak by jsme se mělli vejít:o))
11. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Sobilko - mě stačilo,když jsme rekonstruovali byt a měla jsem toho až dost.Nejlepší je,že budeme muset udělat znovu koupelnu.To mě štve.Je to zfušované.Už se těším,jak budeme mít zase rozkopáno. :angry: No a s pupikem-Martínkem jsem tahala do bytu 5-ti metrové lino balkonem,protože se s ním nemohl vytočit na chdbě.A navíc na to byl jenom jeden chlap.To byla chuťovka.Jsem si tak říkala,že se tenkrát musel Martínek držet zuby nehty,abych ho neporodila už o prázdninách. :slight_smile:

Petulko - gratulaci stahuji a až bude zoubek venku,pak se s ní znovu vytasím. :wink: :sunglasses: (...alre stejně už bude pěkně zubatá holka.... :grinning: )A spinká teda hezky.To né,že bych chválila.To by mě ani ve snu nenapadlo. :dizzy_face:

Robča zvládl školu a dnešní cestování naprosto s přehledem a nechce už jinak,než jezdit sám.Je to už asi velký kluk. :wink: :slight_smile: Sama mám radost,že se mu tam líbí.

Mysko - a jaké golfky máš?Jsem zvědavka.Sama nevím pro jaký typ se mám rozhodnout.
11. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Krásné sluníčkové ránko,tak my to dneska vytahlo s Ondrášem hned ráno ven...a paráda malej je unešenej z každýho auta takže "hele "oto" zní ze sporťáku hodně často:o)) teď můžu říct ještě že bydlíme u hlavní :grinning:

marcim golfáčky jsme pořídili Jané Energy z r. 2006 a jsou úžasně lehoučký po jednom dítěti a v super stavu (tak nějak jsme jukala na diskuze i tady na koníkovi pak na MMB a nakonec jsem našla na "bazosu"
včera se ty samé vydražily na MMA za 2400,- my je máme za 1500,- to potěší:o)
jináč jsem měla ještě favorita v Per Perego Pliko což si taky hodně lidí chválí ale byly dražší a mamince se víc líbila Jané a paní byla tak hodná že je MM přivezly až do práce :sunglasses:
12. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
L.myska, teda Ondrášek je šikula :slight_smile: A ty golfky jste teda chytli za fakt krásnou cenu, bezva :wink:
12. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
abyste si nemyslely, že jsem na organizaci výletu zapomněla. :sweat_smile: Jen jsem si říkala, že si počkáme na nějaký hezký počasí a zatím je docela zima. Sluníčko občas hezky vykoukne, to mu chválím, ale nedá se s tím moc počítat. :wink:
L.Myško - golfáčky super. :sunglasses: Já nakonec stejně uvažuju, že vezmu jen nosítko, tak by ses vešla i s normálním kočárkem. :sunglasses:
Teda s rekonstrukcí mě nestrašte. Já už se druhý rok odhodlávám k blbýmu malování a děsí mě to čím dál víc. Jenže letos to prostě už budem muset udělat. :zipper_mouth:
12. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Mysko - to jsi fakt dobře nakoupila.Mrnknu na ně.Já spíš přemýšlím o něčem fakt jen na tu dovolenou s tím,že to potom vpodstatě zase prodám,protože sporťák co mám,vyhovuje.Jen není sice skladný,ale zase tak často nikam nejezdím,abych potřebovala něco menšího.No,uvidím.Třeba mě něco uchvátí a vyměním.

Grainne - jeden víkend a máte hotovo.... :wink: :grinning:
12. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky..
Marcim jukni na mimibazárek je toho tam spousty a i do tisícovky jsou tam pěkný...
my sice jsme se sporťákem super spokojený ale jak píšeš ještě něco skladnýho-nejen na dovču-
až bude hezky tak chci zas vyrážet s MM po městech českých-kam jezdí pracovně a s golfáčema nebude muset vyklízet kufr :sunglasses: a nebudem tolik zdržovat se skádáním "vozidlo"
Grainne to je jasný že čekáš na počasí....a jsem moc ráda že nás vezmeš do autíčka :slight_smile: já řidič neřidič uf uf
s tím malováním jak píše marcim-jeden víkend a máte hotovo....
Jináč musím se pochlubit dneska jsem se "obávala" plavání-měli jsme se potápět prvně s dětma-ale nakonec dobrý :grinning: oba jsme to přežili :grinning: Ondra je vodomil :sunglasses: a teď hezky utahanej spinká :wink:
A ještě Vám chci jednou připomenout - kdyby jste neměli co dělat v sobotu tak přijďte na Koukolovku si opéct buřtík-má být pěkně tak snad ta předpověď počasí vydrží a vyjde :sunglasses: je to tam cca od 10 - 16 h ale kolem
15 h se už soutěže balej....my vyrážíme na dopoledne.
12. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek holky :slight_smile: ,

tak zase po nějaké době jdu mezi vás :wink: .

Jani, hory tedy závidííím :dizzy_face: .

Marcim, to je super, že vám všechno dopadlo dobře!!! :slight_smile: Na Robinka jsem si vzpomněla a doufala jsem, že napíšeš pozitivní zprávičky :slight_smile: .

L.mysko, tak to před manželem ani nemůžu zmínit o opíkání buřtů... chtěl by se hned navléct do maskáčů a vyrazit :rolling_eyes: :grinning: . Čert ví, proč tomu na "stará kolena" propadl? :sweat_smile: :grinning: Musí ale do práce. A to jsme měli lístky do divadla, tak jdu s mamkou. Jak řekla jedna známá, i s dítětem si človek na kuturu čas přece najde :rolling_eyes: :zipper_mouth: . No, ještě neměla děti :grinning: . Heduš bude hlídat děda sám, tak jsem zvědavá, jak budou válčit... on jí totiž dovolí všechno :confused: :slight_smile: a ona ho samozřejmě miluje.

Jo, měla jsem srazík s kamarádkou, která je ve 35tt a docela mě dostala, když se ptala, jaký by byl asi tak dobrý kočárek, že zatím nebyl nějak čas to řešit :grinning: .

A víte, kdo na nás docela pěkně prdí? DZANY! :cry: Máte nějaké info? :confused:
12. bře 2009 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
tak se zase hlásím po nějaké době.Byly jsme u rodičů v Praze na návštěve.Až přečtu všechny příspěvky co jste napsali,tak to bude zase fain. :slight_smile:
Jinak počasí zatím nic moc,ale už se nám to brzy otočí jen k dobrému :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

L.Mysko - my uvidime ako budeme na tom v sobotu lebo MM len o 10.00 prichadza zo sluzobky, tak sa obavam ze bude rad ze je doma. Mozno tam vybehne len ja s Bronkou, ja sa totiz tiez tesim ako pride MM domov a vrazim mu prcka do narucia a zmiznem aspon na pol dna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Grainne - suhlasim, pockame na teplejsie pocasie a mozme vyrazit. Uz sa tesiiiiiiiim :wink:

Inak, Filip ma trenuje kolko vydrzim. Denne s nim bojujem pri kazdom vyzliekani, prezliekani, obliekani a o obuvani ani nehovorim, nevydrzi minutu v klude. Uz aby bolo leto ako ho rano obleciem tak bude cely den behat. :grinning:
13. bře 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek