• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj holky,
tak jsem zase po měsíci v Liberci. No a co myslíte. Teplota tentokrát ne, zato manžel si zlomil ruku. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :cry: Je chudák doma sám. :pensive: Já snad začnu věřit na pátek 13-tého.
13. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak my dnešním dnem vstoupili do Jeníkova druhého roku. Oslavička se povedla, byl to příjemně strávený den. A vlastně celý rok s prckem byl super :sweat_smile:
13. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:

Jeníčkovi vše neeejjj!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ty jo, to to letí, co? :confused:

Grainne, teda to je fakt smůla :angry: Chudák manžel :unamused: No tak ať ho to aspoň brzy přestane bolet a ať to hlavně dobře srůstá.
13. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamuk - pripajame sa ku gratulacii, vsetko naj....

Grainne - to snad nie, co sa mu stalo? To je fakt na porazenie.
14. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamuk - vééélikánská gratulace Jeníčkovi. Ať vám dělá samou rados.

Tak teplota byla nakonec až dnes. Ale je to asi jen k zubům. Dostal brufen a spinká, tak už to snad bude dobrý.
Jinak manžel spadl ze schodů. Zatím to prý zvládá.
14. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkujeme za gratulace. Jestli chcete vidět fotky, tak mi písněte IP, já vám napíšu odkaz.
14. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pamuk - všechno nej,nej,nej k prvním narozeninám.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Grainne - když se to sype....tak všechno najednou.... :unamused: Ať se ti tvoji kluci brzy uzdraví.
14. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak oslavencovi vše nej nej k narozeninám!

Grainne - když se daří tak se daří :unamused: Tak hodně zdraví přeji!!!

Jinak u nás je to teď na prdku. Malej už je docela v pohodě, jen máme stále průjem a za těch pár dní marození je opět rozpatlanej jak blázen a večer chce zásadně spinkat s maminkou v posteli. Hřeší na to, že manžel není doma a může se roztahovat :angry:
No a manža je po operaci, s plánovaných 2 hodin operace nakonec vylezly 4 hodky, ke všemu pak dostal vysoké horečky a sráděru (nejspíš to chytl od malého) Dneska je první den bez horeček, ale stále ho prý bolí břicho, zítra za ním jedu, tak se snad dozvím něco bližšího, jen doufám, že to nebude nic extra a ta bolest břicha je jen k tomu průjmu. No a aby toho nebylo málo, tak manžovi našli nádor v hlavě, prý je nezhoubný, takže se nemusíme obávat. Ale řeknu Vám, že toho mám plýny brejle. Moje nervíky to nějak neunesli ale už jsem se jakš takš srovnala. Takže až se manžovi zhojí noha, tak začneme lítat po doktorech s hlavou. No předběžně to vypadá asi také na operaci, naštěsí moje teta dělala před MD na onkologii, takže alespoň nějaká ta tlačenka nám svítá na lepší časy.
Jo a abych nezapomněla s malym musíme jít na chirurgii s pupíkem, protože se Mudře nějak nelíbil. On mu totož když se vzteká zmodrá a vyleze, takže ještěnám můžou operovat pupeční kílu a já si jdu hodit provaz :unamused:
14. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééééda Kasli - to jsou zvěsti. :astonished: Koukám,že se ti toho navalilo....Když už se to sejří,tak aspoň pořádně a všichni.Moc,moc přeju,aby bylo všechno v pořádku....i kdyby s operacema,ale v pohodě.
14. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kasli - to je na porazenie, ono ked sa serie tak sa serie. Ale stastie v nestasti ze je nezhubný, to je podstatne. Bude to chciet cas a budete za vodou, neboj sa. Drzime palce.
15. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Kasli, no tak to je síla, tohleto :unamused: Teda koukám, že až budete mít vše vyřešené, tak se snad asi vožerete nebo co. Ono to všecko nakonec bude v pohodě - přeju, ať je to tak co nejrychleji. Jak že je to ten jeden z Murphyho zákonů? "Život je nepřetržitá řada průserů nepravidelně po sobě jdoucích" :angry: Bohužel, Murphyho zákony jsou pravdivé.

U nás celkem nic nového. Barče rýma ustupuje (ťuky ťuk), dost jí pomohl Mucosolvan. A otvírá se jí dásnička, takže pravá dolní jednička bude brzy venku, dávám jí tak týden. Jinak taťkovi budou sundavat sádru už asi 25. 3., takže na svůj věk to zmákl naprosto bravurně. Na rentgenu mu řekli, že to srůstá pěkně (taky ťuky ťuk - pro jistotu). Jo, a víte, jak náš táta popisuje, jak mu tu ruku rovnali? Stylem "No jako ňák mě zatahali tajdle za jeden konec a tajdle za druhej, ale jako dobrý, no..." :slight_smile: A to měl modřinu od lokte po rameno, a veeelmi pěkně vybarvenou. Tak jsem mu řekla, že není normální chlap :grinning:
15. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
je to se mnou těžký - konečně mám zas chvilku na čtení koníka a psaní.....
Janulko: práce je na domečku pořád hodně, už jsme během dvou let postupně předělali komplet celý naše patro, ale tím to nekončí....teď se manžel s tchánem vrhají na zahradu (zámková dlažba místo starých rozbitých betonů, příetřešek na auta, pergola atd.), už aby to bylo hotový:slight_smile:) nechceme si brát hypotéku, tak to plácáme tak nějak ze stavebka, úspor apod., i proto to nejde tak rychle. Ale prostě když to není "smrtelně" nutný zadlužovat se vyloženě nechceme.
15. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasli: to je síla s tím rodinným zdravím....ale jestli to není zhoubný, určitě vše dobře dopadne :dizzy_face:
15. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - takové zprávy! To se nedivím, že jsi z toho byla špatná. :pensive: Držíme palce, ať se vše rychle zahojí a v dobré obrátí. :slight_smile:
Peťul - taťka je tedy úžasný. :grinning: Hlavně, že se mu to tak hezky hojí. :sunglasses:
15. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem dneska byla za tím naším marodem v nemocnici a vypadal docela dobře, jenže jen co jsem odjela tak mu zase naběhla horečka :unamused: jsem zvědavá jestli ho vůbec budou chtít v tu středu pustit, domů. Ale přijde mi, že tu horečku už má jen proto, že je v té menocnici

Peťulo taťka je teda číslo :grinning: Hlavně že se mu to dobře hojí, to je super, vzhledem k jeho věku :wink:

Sobilko mi to se stavbou měli podobně, také jsme to pořád pitlíkovali ze spoření a o hypotéce manžel nechtěl ani slyšet! Ale nakonec dostal rozum a hypotéku jsme si vzaly, jinak bysme ten barák nepostavili ani za 20 let. No i když ono to teď také nejede nějakou závratnou rychlostí, ale alespoń jsou na to prachy :wink:
15. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Kasli tak doufám že bude u Vás vše hodně brzy OK a s tou hypotékou (to mi připomíná sestru ale taky přišli k rozumu)
Peťul-teda taťka je fakt dobrej...přejeme brzký uzdravení
Grainne taky Vám hodně zdraví - nějak se to tu sešlo s úrazy..
Pamuk vše nej k roku:o))
Jani pošli mi meilik do IP - pošlu ti pár foteček z Koukolovky:o)
Mimo jiné- vydrželi jsme tam až do konce :slight_smile: a Ondra pak spinkal nádherně až do rána do čtvrt na šest
takže ikdyž jsme přišli z hospůdky v jednu tak jsme se i vyspali
ale na dnešek po dvou hodinách vstávání a než sem ho uspala to byla věčnost....tak nevím co se děje....
16. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.Mysko - bolo to super na tej Koukolovke, Bronka bola spokojna, aj si zasutazila. A výhlad bol uplne nadherny. Urcite tam na jar alebo v lete prideme na opekanie. :wink: Mail som ti poslem do IP.
Kasli - a nenabehla mu horucka lebo si uz odisla? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: drzim palce nech vam to dobre dopadne.
Petula - tak táta je teda poriadny chlap :slight_smile:
Sobilko - no tu robotu vam nezavidim, ale hlavne nech sa vam dari,nech to uz mate cim skor hotove.
16. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko - málem bych zapomněla. Už jsem se taky dlouho chystala vznést dotaz na Džany! Holky nevíte co s ní je? To má tak moc práce? :confused:
L.Myško - hoď nějaký fotky z té akce na mk nebo někam jinam a dej odkaz, ať se taky mrknu o co jsem přišla. :sweat_smile:
16. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne -
ať manželovi dobře ruka srostle a je zase fit :slight_smile:
16. bře 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pisu vam z porodky/Matej se narodil 14.3. v 14,52 mel 3,24 kg a 49 cm :slight_smile:
16. bře 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferino - hurááá,hurááá...moooooc blahopřejeme.Ať vám Matýsek dělá jen samou radost. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a z těhulky je maminka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Až budeš mít fotečky,určitě něco hoď do alba pro zvědavé.
16. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem ho našla...ten je krááásný.Všechny miminka jsou k sežrání. :dizzy_face:
16. bře 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinka - mooooc gratulujeme, je to prekrasny kus chlapa, prajeme len same stastie a zdravie v zivote :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Potom urcite pridaj viac foto a info ako si rodila a kde.
16. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaaaa zabudla som holky, Dzany vas pozdravuje, moc nestiha, mali toho vela, bola takmer stale v praci, s manzou si len vymienali dieta. Ale obcas sem nakukne a ak bude nejake stretko ak sa bude dat tak urcite pride.
16. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko - véééélikááánská gratulace! :dizzy_face: Ať se vám daří a jste zdraví. :slight_smile:
Jani - dík za zprávy o Džany, tak nějak jsem si myslela že to asi bude. :sweat_smile:
16. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko gratuluji k Matýskovi :wink:
16. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinka -
moc gratuluji k Matýskovi:Přeji ti,ať ti dělá jen samou radost a užívej si to.čas rychle plne a z miminka zanedlouho bude velký chlapík. :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko mooc gratulací, tobě i Matýskovi hodně zdravíčka,štěstí,radostí a pevných nervíků :slight_smile:

jináč "Koukolovka" pár foteček

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2524483&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3Fza

nakonec počasí bylo na jedničku a na prezentaci se nám zapsalo 650 účastníků

a já jdu spinkat MM je v Olomouci a Ondra dneska perlí...doufám že bude klidnější noc než ta na dnešek....
16. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.Myško - fotečky moc super. :sunglasses: Vydařená akce. Kde je vlastně je ta Koukolovka??? :confused:
17. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysko - fotky jsou vydařené...1**** :dizzy_face:
A copak dělá manžílek v Olomouci?Nechci se chlubit,ale narodila jsem se tam. :sweat_smile: Pravda,už pár let jsem v Berouně,ale pořád tam mám rodiče. :wink:
17. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek