• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Grainne - nedaleko Popovic, my sme auto nechavali v Kralovaku-Křižatky a odtial sme sli peso s kocarom. Bolo to trochu do kopca ale dalo sa celkom dobre vyjst. Stretol nas jeden pan ze nas obdivuje ze ideme aj s kocikom ale vysvetlili sme mu ze sme nevedeli do coho ideme :grinning: :grinning: :grinning: A urcite tam navrhujem výlet spojeny s opekackou pre deti. Co vy na to, ze by sme urobili dalsiu nasu akciu niekedy v kvetnu na Koukolovke? :wink:
17. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko, VEEELIKÁNSKÁ GRATULACE!!! Matýsek je nádherný chlapeček :dizzy_face: Přejeme mu do života hodně zdraví, štěstí, lásky... A pravda - užívej si to plnými doušky, letí to až děsivě rychle.

L.mysko, fotky z Koukolovky super :slight_smile: Já se přiznám bez mučení, že se nám nechtělo v (předpokládaném) blátě s kočárem do kopce. My jsme totiž věděli, do čeho bychom šli :grinning: Ale je fakt, že máme Koukolovku prošláplou z té horší strany :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nějak nám nedošlo, že by se to dalo vzít od Křižatek.
17. bře 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsme doma,v albíčku mám pár foteček :wink:
17. bře 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ferinko, moc gratuluju k Matějovi. Přeju hodně zdravíčka a ať vám dělá jen radost a rodiče ať ho moc nezlobí :grinning: :grinning: Na fotky jsem jukla, je krásnej!
17. bře 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme se na Koukolovku chystali,ale Robča mi onemocněl.A pořád ho to drží.Má děsný kašel.Dneska si začal stěžovat,že ho bolí podbřišek.Tak nás to nemine a zítra razíme k Dr.Toto tedy vyšlo.Sotva je týden v nové škole,už marodí. :frowning2:

Ferinko - fotky supe.Ten je tedy vlasatýýý.
17. bře 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinka, ty fotky jsou krásné, až jsem slzu zamáčkla :dizzy_face: Koukám, že vás pustili celkem brzo, to jste teda šikulky :wink:
17. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko, je strasne krasny, naozaj je vlasaty :slight_smile: a strasne sa mi pacia tie fotky co mas s bruskom a s manzelom. Su uplne uzasne.
17. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo ani to nebylo těch 72 hodin,ale pssssssssssssst :grinning: :grinning: :grinning:
olky ten se teda v noci vyřádil,jen plakal a to to v porodnici celé prospal :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning:
18. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Marcim MM byl v Olomouci pracovně mají tam pobočku-a potřebovali cosi řešit...(z toho mám vždycky radost :frowning2: )
Ferinko Mates je krásnej a fotečky úža... vzpomínám jak nedavno byl Ondráš taky tak malej a řešila jsem že nespal a brečel v noci a řeším to i teď :slight_smile: :frowning2: .... takže odpočívej jak to jde když prďola ještě bude spát přes den....
já čekám že se zachvilku vzbudíme a půjdem na sluníčko....hurá....
jinak pokroky postaví se u stolu (prázdnýho) a zkouší se pouštět......
18. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysko - to víš...taky jsem úplně nadšená,když mi manžel oznámí,že nepřijede domů. :unamused:

ferinko - taky koukám,že jste brzo doma. :astonished: To jsi byla v Hořovicích?Asi měli plno,co?
18. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zapomněla jsem...Robča je doma na antibiotikách. :frowning2: Když ho slyšela Dr.zakašlat,tak se zdělsila a už je psala.Po cestě od ní dvakrát zvracel a doma se mu spustila krev z nosu.Zatím aktualně do toho všeho dostal průjem... :frowning2: Teda,co to má za mrchu... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Martínek s velikou slávou začíná chodit.Děsně ho baví držet se kočárku a ťapat.Sám se odvažuje tak na 2-3 kroky.Tak nás to chození asi taky nemine... :wink: :grinning:

Mysko - Ondra je véééélikánskýý šikula. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ferinka -

Matýsek je moc nádherný a slaďoučký.Přeji ti mnoho radosti a plno štěstí. :slight_smile:
18. bře 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že tatínka už máme doma, sice s malou breberkou ve střevech ale je už doma. Vojta slintá blahem a maminka také :grinning:
18. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoooj :wink:
moc se omlouvám že jsem se ted delší dobu neukázala :frowning2: ale zároveň mě hrozně moc potěšilo že jste na mě nezapoměly :dizzy_face:
V práci byl ted fakt blázinec (ted jsem taky po 48 hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ale duben bude lepší :sunglasses: a já vás zas ráda někdy uvidím.
a hlavně když dorazím domů tak půl dne dávam dohromady byt :grinning: pak si užiju chvíli malý a zas běžím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1.řadě OBR GRATULACE ferince k Matějkovi :dizzy_face: (máte krásne fotečky :sunglasses: )
a hlavně držím palce všem malým i velkým marodům.
papa
18. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasli -
tak to je moc dobře,že už máš taťku doma
18. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky plnu se říká jinak,tam je přerváno,ráno jak to jde se maminek zbavují a hned lifrujou na pokoje další,je to fakt pořádný nátřesk :sweat_smile:
Holky co vám pomáhalo na tvrdnutí prsou,já ode dnesška trpím,odstříkávám mlíko a nahřívám,tak to vždycky na nějakou dobu pomůže ,ale za nějakou hodinku je to zase zpět :angry:
18. bře 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko - co pomáhlo mě bylo naopak schladit,aby se tolik mlíka nedělalo (studené nebo teplé asi záleží na každém,co komu vyhovuje) a před kojením rozmasírovat. Pak to líp teče a malému se líp chytá.Ale asi během 2 dnů se to upravilo a pak jsem měla pocit,že mám mlíka zase málo,ale byl to jen pocit.No a jinak klasika...kojit,kojit,kojit... :dizzy_face: :wink:
18. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko - fotečky nádherné. Matěj je rozkošný. :sunglasses:
Miminka prý poznají změnu prostředí, když se odjede z porodnice domů a víc pláčou. Tak se to třeba zase srovná a bude ti pěkně chrupat. :slight_smile:
Ty prsa bych, jak říká Marcim, nenahřívala, když ti zatvrdly. Nahřát můžeš jenom před kojením, pokud se ti mléko špatně spouští, ale po kojení určitě chladit. Někomu dělá dobře napatlat jogurt nebo tvaroh. Ale ani jedno jsem sama nezkoušela.
18. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,takže dělám opak :sweat_smile: No ale taky to trochu pomohlo,tak aspoň odstříkávám a bude něco do zásoby... :grinning:
18. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko - mne pomahal alkohol (slivovica,vodka) - nie vypit :grinning: aj ked mozno aj to by bolo fajn :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale natriet zacervenale miesto. Obcas som smrdela ako liehovar :wink:

Kasli - tak nech sa tatinek co najskor uzdravi aby sa mohol plne venovat rodinkë :grinning:
Marcim - tak chudak Robin to teda schytal, že? No nech sa co najskor uzdravi.

Inak dnes vecer idem do edenu na pilates, tak som moc zvedava ako to dopadne :slight_smile:
18. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko já zase někde slyšela, že pomáhá salát do podrdy, ale není to ozkoušené, mě naštěstí prsa netvrdla. Jinak na bradavky je super bepanthen, vždy jsem si ho napatlala po kojení a vůbec jsem netrpěla a malému to nic neudělá a ve finále je super i na prdku proti opruzeninám :wink:

My dneska měli den hysterčák, co hodina to jedna scéna. Takže se přiznávám bez mučení, že malej dneska dostal poprvé velký výprask, samozřejmě přes plenku, ale už mě vážně ruply nervy. On když se vzteká, tak kam se na něj hrabe syréna, jak ječí vzteky :angry: hajzlík jeden, to co teď začal předvádět, to jste fakt ještě neviděli a nejlepší je když tohle hysterčení ho chytne ve 3 hodiny ráno a trvá cca 45 minut, to už ho má chuť normálně udusit polštářem :angry: :angry: :angry: :sweat_smile:
18. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kasli, ty hysteráčky jsou lahůdka. U nás už to začíná taky. Vždycky zatne všechny svaly, ruce do pěstiček, zrudne a spustí řev. Už se těším, až si mi začne lehat na zem a kopat, když bude něco chtít :sweat_smile:
18. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - vůbec se ti nedivím. Dneska jsme měli taky scénku, ale vyžral si to manžel a pak se s Kryštofem regulérně několik hodin nebavil. :grinning: Ale stálo to za to. Bylo ho slyšet až před barák. :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne :grinning: o nás už si sousedi musí myslet, že ho snad týrám jak dokáže řvát. Mamka je z toho jeho vztekání naprosto v šoku, prej že já jsem se jako malá také hodně vztekala, ale co provádí prý Vojta, to ještě v životě u žádného dítěte neviděla :sweat_smile:
18. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Já se normálně bavím.Koukám,že vztekačky byly snad všude.Dneska byly nějaké erupce na slunci,či co. :grinning: Taky jsem doma šílela...Marťas se vztekal a Robča prudil,protože mu nebylo dobře. :rolling_eyes: Ještě že jsme rohový byt a máme jen sousedy nad sebou a vedle přes chodbu.Bydlet uprostřed baráku,tak na nás pošlou všichni sousedi socialku.
Marťa sebou kycne na zem,huláká a sleduje jestli je pozorován,pokud ne,pak se přesune na jiné místo,kde má pocit,že na něj všichni přítomní dostatečně vidí.A Robča zase mlátil hlavou o zem.Párkrát se stalo,že měl na čele vzorek koberce. :sunglasses:

Kasli - to je fajn,když už jste zase všichni doma,že?A Vojtík že se vzteká???Vždyť na srazu to byl takový hodný,tichý chlapeček.... :sweat_smile: ...už zdrhám...taky nesnáším takové řeči.... :angry: :sweat_smile: :wink:
18. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim bejvávalo, vždycky mezi lidma byl miláček. Ale ode dneška mohu tvrdit, že to dokáže rozbalit i na veřejnosti. Dneska mi to patřičně předvedl v Ploutvičce. 1. svéna když šel dovody, nechtělo se mu tam, 2. scéna když měl jít z vody, nechtělo se mu, 3. scéna když jsem ho sundala z jídelní židličky, chtěl nahoru,4. scéna když jsem ho do jídelní židličky zase dala, chtěl totiž dolu :angry:
18. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - že by období vzdoru??
Já to měla s Robčou ve dvou letech a to jsem to tenkrát normálně ořvala,jakože výchovu absolutně nezvládám,protože naprosto nespolupracoval a dělal přesný opak....už se těším až to příjde na Marťu.U něj to vypadá taky na dřív než u bráchy. :rolling_eyes:
Čte se to úžasně,co jsi psala.Přesně to vidím.Promiň,ale řehtám se tu na celé kolo.I když vím,že ti do smíchu v tu chvíli moc nebylo.Kaju se.... :frowning2:
18. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy mě bavíte. :grinning: :grinning: :grinning: Scénka z Ploutvičky....taky se tu řežu. Ale u toho bych být samozřejmě nechtěla :angry: . Člověka to uklidní, když čte, že ostatní mají podobné problémy. :sweat_smile:

Džany - jsi teda v jednom kole. Koukám, že se ta práce pěkně rozběhla.
19. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky,
ferrinko: taky moc a moc velká gratulace k Matýskovi, prohlédla jsem si celé albíčko a moc vám to tam sluší!
Mě to čeká za 2 měsíce, už jsem tady asi poslední s bříškem:slight_smile:) podle toho co píšeš vidím, že baby boom pokračuje, tak doufám, že nebudu rodit na chodbě hihi...všude je to šíleně přeplněný. Přečetla jsem celý průběh tvého porodu - zvládla jsi to výborně. Já si od začátku těhu říkala, že epidurál spíš nechci, že to snad nějak vydržím, ale po pár hodinách bolestí asi nebudu hrdinka ani já....uvidíme podle situace. Kamarádce totiž epi zastavil kontrakce, porod se zpomalil, prodloužil a měla pak ještě asi měsíc bolesti hlavy, ale asi záleží jak to komu sedne.
A jak se cítíš doma po porodu?

Jinak ty vzdorovací scénky vašich ratolestí mě pobavily, zdá se jako by ty děli chtěly vždycky opak než maminka dělá....že by schválně?? Já vím, že je to sranda jenom při čtení nebo u cizích....ale snad to zase přejde...
19. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek