• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj holky,
ráno jsem byla u zubaře a pak jsem jela se Štofím na převaz do Motola. Statečně jsem zaparkovala a vymotala se v tom bludišti. Pak jsme stáli dobře 20min na kartotéce a další hodinu v čekárně. Kryštof lítal jak drak po chodbě. Bohužel se paleček nezlepšil, zítra mu to budou muset nějak stříhat, jdeme ráno znovu. :frowning2:
Korunu tomu nasadila cesta domů, od Rudné byla dálnice uzavřena a všechno stahovali na starou. Takže jsme jeli krokem až do Loděnic. :angry:
Kryštof byl hodný, jen v ordinaci nám to vytmavil, ale já jsem nějak grogy. :rolling_eyes:

Ferinko - taky hládím odhlasováno. :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - to seš dobrá.Motol??To nevím,jak bych se tam zorientovala. :confused: A ta cesta?? Bych byla taky úplně hotová. :angry:
23. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Filipecek - tak mas doma sikulku, ked to tak dobre zvladol. Parada. Ja by som chcela urobit prckovi izbicku niekedy v lete - ked budu peniazky. Zatial spi s nami, len niekedy ma take noci ze sa casto budi a ja nejak nie som ochotna behat z izby do izby pol noci. No je to moja lenivost. :pensive:

Grainne - my sme boli tiez v Prahe, dialnica bola o hubu ale nas neodklanali. Len sme sli krokom a vsade samí kamion. Na porazenie. Krystofovi drzime zajtra palce, nech vam to daju do poriadku a nech mate klud a pokoj.

Marcim - ono sa ta choroba vie pekne otocit v tej rodine. Tak nech ste rychlo zase zdravi. A Robca uz isiel do skoly? Chcem pocut nejake novinky, ako sa mu paci a ako jazda busom. Nezabudol vystupit? :grinning:
23. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
díky za info o monitoru dechu, vidím, že většina z vás ho měla. Já si jen říkala, jestli to nejsou zbytečně vyhozené peníze, ale máte pravdu za ten klid (hlavně v noci) to asi stojí....Kouknu teda na bazárek, jestli se tam dá sehnat za nějakou slušnější cenu...teď musím běžet, mám "rozvařenou" večeři:slight_smile:) zítra to tu pořádně pročtu!
23. bře 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - jdeme s Robčou na kontrolu va středu a ve čtvrtek hurá do školy. ...(už aby tam byl....řekla bych,že už je zdravý,....už je zase na zabití.... :slight_smile: :wink: ) Po týdnu byl ve škole docela spokojený.První den jsem s ním tam i zpět jela.Druhý den byl veliký hrdina a že to zvládne sám.Domluvila jsem se s řidičem,že mi na něj dá pozor a hlavně,že ho vystrká z autobusu u školy.Ráno jezdí docela hodně dětí do Hořovic do škola je plno.Řidič mu říká kamaráde a "vystupuj mladej.." a to se mu moc líbí.Už pomaličku bude ovládat,jak funguje přístroj na vydávání jízdenek. :grinning: Odpoledne mi na něj dává pozor paní družinářka.Nejdřív ho doprovodila na zastávku a teďka už na něj dává pozor z okna družiny.Sice musí přes silnici,ale zase tak veliký provoz tam není,proto zase tak veliký strach nemám.Takže to vypadá dobře.Připadá si strašně moc důležitý,když takhle jezdí...a SÁM.Jinak to byl snad první týden,co jesm byla docela v klidu,ohledně školy.Nějaký malý exces tam už byl,ale učitelka to zvládla naprosto bravurně,tak si myslím,že to tam bude fajn. ...takže tak... :sunglasses:
23. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Marcim tej tvoj Robca je teda frajer !!!!!!! A evidentne vodic si ho ziskal uplne. Tak to je super.
23. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak se hlásim po odmlce- měli jsme takový špatný období....jak jsme tady probírali ty naše domácí mazlíčky...
tak jsme našeho labradora museli nechat uspat-takže rodinný neštěstí :frowning2: chudáčkovi přestal pracovat jícen a s tím se nedá nic dělat...nejhorší na všem bylo že naší tam jeli ve středu a vrátili se s výsledkem i se psem ještě zpátky
a ve čtvrtek utrpení pokračovalo, protože ho tam vezla jen mamka - a to by jste nevěřili oni nám ho uspali a mamka ho přivezla domů....nechápu to-co by jsme dělali kdyby jsme bydlely v paneláku či v baráku bez zahrady
takže se kopal ještě hrob (přiznávám se byla jsem KO a to jsem jen hlídala malýho)
zkusím Vás nějak dočíst...jen tak zběžně co jsem prolítla
zarůstání nehtíků se bojím taky protože Ondra má na obou palcích tak blbí a silný nehty že mám problém to ustířhnout-grainne doufám že se to malýmu brzo zahojí...
filipecek-my jsme monitor neměli....tak nějak nevím proč, ale neměli je to blbý říct,ale taky na to nebyly peníze(vím že zdraví je přednější-ale ....) a je fakt že na MMB ho seženeš levnějš..:o)
marcim to je dobrý že s Vámi spolupracuje pan řidič :slight_smile: :slight_smile:
jinač novinka máme jedničku nahoře a prořezává se i ta druhá....takže Ondrášek je protivnej....
v sobotu jsme byly na hausbotě-na kotvišti i na zimoviště-tak přidávám fotečky:o)Ondra už ochutnal i píseček :wink:
omlouvám se za román....uff uff
23. bře 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2556243&vReferer=
tak tady jsou fotečky... :wink:
jinač Ferinko máme taky odhlasováno:o))
23. bře 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.Mysko - kde ste to boli? fotocky su super, ako do katalogu? Vyzera to tam nadherne.
24. bře 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysko - to s pejskem mě mrzí. :cry:
Fotky - super.Vypadá to tam hezky.Jak píše Janča...jako z katalogu. :slight_smile: ...a písek chutnal?? :wink:
24. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme dnes zase absolvovali Motol. Tentokrát jsem čekala na chodbě, ale byl slyšet ryk přes dvoje dveře. Je to holt bojovník. :grinning: Nehtík mu nechali, jen to ze strany vyčistili a v pátek jdem na kontrolu.Tak snad už to bude lepší. :sweat_smile: Jinak Kryštof je celkem vpohodě, jen jakmile vejdem do ordinace, tak se promění v dráče a rve se o život. Slova není slyšet a udržet se nedá. :grinning:
24. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.Myško - to je tak smutné s tím vaším pejskem. Labradoři bývají takový mazlíci! :cry:
24. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska -

moc mě to mrzí,co se stalo s pejskou,ale zase než aby se trápil,tak to uspání bylo pro něj vysvobozením.netrapte se nad tím,zase bude lépe,i když je to teďka pro vás velmi smutné období :- :slight_smile:
24. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky -

tak se nám maličký už nefinitivně odstěhoval na večerní spaní do svého pokojíku a ráno vždy přicupitá buď ke mně nebo k taťkovi po postele a je celičký šťastný,že nás může vždy vzbudit,pokud teda oba spíme.mám z toho radost,neboť jsem se bála,že je ještě na spaní maličký. :slight_smile:

sobilka -

my jsme pro malého monitor dechu neměli,a tak ti nemohu nikterak poradit,ale hodně kamarádek co ho měli nebo mají,tak jsou za něj velmi spokojené.Cenová relace se pohybuje na různých dětských bazárků od 1000 - 2500kč.

janula -

šikulku doma sice máme,ale někdy tak zlobí,že si říkám,že se šikulky máme pěkného raubíře
25. bře 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
dík za vaše reakce...pejska sháníme novýho-štěně a nejspíš nějakýho křížence :wink: ale nepospícháme...
co se týče foteček tak tak první je z našeho kotviště na Orlíku-nejbližší vesnice je Vůsí a kdyby jsme tam nestály s Ondráškem tak je vidět 1. železniční most stavěný bez lešení v ČR:o) už se těším na léto :sunglasses:
a ty dvě další fotečky jsou z Radavy kde momentálně zimuje náš hausbot...
Ondráškovi písek chutná-to budou boje:o)

Jinak pokrok v noci se budíme jednou-má to jen jednu vadu a to je usínání-řve řve a řve hrozný....zpívám,povídám pohádky no nic...zkoušela jsem pustit relax kazetu kterou pouštíme když je venku hnusně a spí v pelíšku...taky nic...

Ovšem ještě zážitek z ráno krájím mu chleba se sýrem na čtverečky a on si je nabodává na takovou tu vidličku co je na jednohubky - a dneska krmil nejen sebe ale i mě dával do pusy a měl z toho strašnou radost řehnil se až mu i jednou zaskočilo :grinning:
25. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak sice s denním zpožděním, ale přece...konečně jsem to tu tak nějak celý pročetla. Nejhorší je, že než se dostanu na poslední stranu - zapomenu co kdo psal předtím....

ferrinko: taky mám odhlasováno - doufám, že vyhrajete!

grainne: Motol je vážně šílený bludiště, co se týká parkování - to bych snad ještě zvládla (jezdili jsme kolem každý ráno do práce), ale uvnitř jsem vždycky zmatená....hlavně ať malýmu pomůžou s nožičkou, jsou tam určitě lepší doktoři než tady na pohotovosti (tedy aspoň dle mých zkušeností...) byla jsem tu asi 2x a vždycky jsme stejně jeli do Motola, protože tady vůbec nevěděli co se mnou....jednou jsem měla zánět slinný žlázy (já vím, že to není obvyklá věc..) ale příznaky byly jasný i pro mě. Nateklá žláza pod jazykem, horečky, nemohla jsem ani mluvit ani jíst hrůza, bolest celý dolní čelisti. Doktor tady na mě civěl a řekl jen: hmmm tak to vůbec nevím co to je, vyplázla jsem 90 Kč a bylo...jeli jsme do Motola a tam mi řekli, že to je opravdu to co jsem si myslela a že jsem chytla nějakou infekci zřejmě ze špatně umytý sklenice v restauraci, kde jsme byli den předtím....dostala jsem ATB a do 2 dnů to bylo o.k..příště už bych jela rovnou do Motola.

l.myska: to je mi líto s tím pejskem, shodou okolností naší známé minulý týden taky zemřel 11 letý labrador. Začaly mu z ničeho nic selhávat živ. funkce, šlo to rychle - stejný osud jako u vás ....no a včera si přivezli nový štěně, prostě si to bez pejska neuměli představit...tak snad vnese novou radost do života. Dobrej pes je člen rodiny a smrt takovýho zvířátka není o nic míň bolestivá než lidská.

filipecek: díky, hledám teď na bazárku nějakou levnější nabídku na ten monitor, věřím, že něco vyberu.

Dneska dělám čistku v manželově skříni s oblečením....vyhodila jsem starý pižama, odlifrovala do igelitek hafo věcí, který nenosí a když jsem mu to do telefonu hlásila, celej vyděšenej mi říká: "néé pomoć, já ti asi vezmu klíče od baráku a budeš čekat venku až přijedu z práce!" hihihi....no někdo to udělat musí.. mají totiž v rodině takový ten zlozvyk, že nedokážou nic vyhodit a všechno jen neustále "přemísťujou", takže potom je všude milion starých krámů a nový věci nemáme kam dát. Snad to přežije.-))
25. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sobilko - to poznam !!!! a dokladne !!!! moja mama nevyhodila za cely zivot asi ani lyzicku. :angry: :angry: :angry: SKladuje uuuuplne vsetko. Tak si vies predstait ako vyzera 3 izbovy byt. a to tam byvaju uz len ona a tatka. Len zehlicky ma doma 3 kusy !!!!! Ked som ja likvidovala satstvo co nenosim, tak som jej ho dala ze nech si vyberie co chce a zvysok nech vyhodi. a cez leto ked som tam bola tak som s uzasom zistila ze ona nic nenosi ale nevyhodila ani tielko !!!!!!!! tak uz jej nedavam nic. Ked sa likvidoval dom po starkej tak si vzala nejake kresla a skrine a napchala to do toho prepchateho bytu. Takze tam ma menej miesta ako som mala ja v 2-izbovom. Proste na porazenie.
25. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sobilka - držím palečky,ať seženeš nějaký opravdu levný monitor pro miminko,které zatím nosíš posd srdíčkem :slight_smile:
25. bře 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Nestíhám psát, ale čtu statečně :grinning:

L.mysko, to je hrozný s tím pejskem :cry: Přesně - dobrý pes je člen rodiny a jeho odchod bolí strašlivě. Tak se držte.

Grainne, tak ať je Kryštůfek v pohodě a vaše období zranění apod. ať skončí :wink:

Marcim, teda Robča je šikula :dizzy_face: A jak je "děsně důležitej", to si dovedu představit :grinning:

Sobilko, taky držíme palečky při shánění monitoru.

My měli v pondělí srazík s kolegyňkami, co jsou taky na mateřské, a včera s kámoškou a její dcerkou (viz fotodokumentace níže :sweat_smile:). Jinak u nás momentální situace následující - počet zubů: 2, noci stále klidné (s jedním buzením - zaťukávám), ovšem vstávačka v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to ne nějak potichu, ale s vřískáním - ne vzteky nebo nespokojeností, to jen naše dítko má tolik energie. Ale já v 5 ráno tedy ne :rolling_eyes: :grinning: No, a největší "bomba" - manžel dneska byl u doktorky, páč během posledních 3 týdnů měl potřetí průjem. Takže ho doktorka poslala na krev a na výtěr a řekla, že to může být podrážděná slinivka, zánět slinivky nebo něco s játry. A játra se jí zdála zvětšená. Zítra budou výsledky z krve, v pátek z výtěru, tak uvidíme :unamused:
25. bře 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. bře 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sobilko - to ZNÁÁÁM....to je přesně můj chlap a starší syn.Ty by si snad schovávali všechno.Pravidelně dělám doma čistky.Samozřejmě,že pokud nejsou ani jeden doma.Jednou jsem to zkusila,když jsme malovali a to tak můj drahý manžílek prolízal pytle na vyhození a přebíral,co ještě strašně moc potřebuje nechat doma... :angry: ...byla jsem z toho na mrtvici.A mladej to dělá už taky.Takže vyhazuju průběžně,když se nedívá,nebo když zrovna není doma.A když si po 1/2 roce vzpomenou,že tam kdysi něco měli...dělám mrtvýho brouka...."a kdééé?To jsem fakt neviděla..." :sweat_smile:

...koukám,že se nám tady nějak všichni (včetně rodinných příslušníků) pomalu a (ne)jistě zdravotně hroutí...
Už aby začalo pořádně svítit sluníčko,aby všechny ty mrchy spálilo.A ne jen tak jakože za oknem a venku kosa. :rolling_eyes:
25. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Peťulko - držíme palce.
My dnes vstávali v 4:45! Myslela jsem, že si ze mě dělá srandu! :angry: Já teda ale nevím, kde se potvora dozvěděl, že se v neděli posouvá čas. Trénuje to už přes týden. :angry: Asi aby to pro maminku s tatínkem pak nebyl takový šok. :grinning:
Janulko, Sobilko - s tím úklidem jste se teda trefili. Dělám taky tak průběžně jarní úklid ve skříních. Bohužel pocházím taky z rodiny, kde se nic nevyhodilo, takže to dělá děsný problémy i mě, ale snažím se na sobě pracovat! :sweat_smile: Jde to ztuha. Zjistila jsem, že u Ikei mají místo, kam se může odnést starý oblečení a nějaká charita si to pak roztřídí. :wink:
L.Myško - předevčírem jsem Kryštofa přistihla, jak krmí houskou tygříka. Málem jsme se vybourali, jak jsem se musela chechtat. :grinning: :grinning: :grinning: A dneska krmil jogurtem Martínka. :grinning: Je to takový pečovatel.
A kdybyste ho viděli, jak důležitě se tváří když "telefonuje". :grinning:
Díky všem za podporu Kryštůfkova palečku. Dneska ráno jsme museli zajít za naší DR, bo si ten čudla tu bandáž v noci sundal. Je legrační na kolik způsobů se dá zavázat palec! V Motole ho vázali 3x a pokaždý jinak (to poslední po tom zákroku s umrtvením, ale teda sfušovali, začalo se to odmotávat už večer) a naše Dr to zavázala zase úplně jinak, ale skoro bych řekla že nejlíp. Je to malé a nacpem to i do boty, takže nemusím řešit co mu mám v tý zimě dát na nožičku.
V pátek jedem do Motola na převaz.
Juj to je román. Sorry. :sweat_smile:
25. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula - len nech vam to dobre dopadne.

Marcim - tak ja prevetravam skrine zasadne bez MM, lebo ked to robime spolu, vsetko potrebuje, to sa mu hodi, to bude nosit na chatu. Nakoniec mal 3 kopy veci vhodných na chatu resp. čunder. Ovšem na chate sme boli naposledy pred 1,5rokom :angry: :wink: Takze na druhy den som ho chytila a zaviezla k Ikei :grinning:

Grainne - oni ti prckovia to fakt trenuju, lebo Filip to skusal dnes o 4.47 hod !!!! ale este som ho uhovorila ale len do 5.30. Tak som mu dala mlieko a tvarila sa ze este spim. Zabralo to do 6.16hod. Uz nech je letny cas.
25. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Grainne - ty jsi mi tím příspěvkem o změně času dala!! :grinning: Dneska šel Robča po nemoci poprvé do školy.A jak mě ráno vzbudil budík,probudila jsem se s pocitem,že je pondělí a přece se v neděli změnil čas?? :astonished: ...lehce jsem zaplašila.Naštěstí pohledem na kalendář mi došlo,že je čvrtek a tudíž není potřeba zmatkovat....ale nebyla jsem od toho daleko. :grinning: Už se vidím,jak lítám,všechny popoháním s tím,že nám ujede bus... :grinning:

Jani - to je přesně ono.Vyházet a hlavně,aby ti to neviděli a nemohl nikdo přebírat.

U nás teda nevím na jaký čas se chystá,ale Marťas už minulou noc a tu dnešní taky,se průběžně budí po 1-2 hod.Buď ho bolí zuby (raší mu trojky nahoře+stoličky dole),nebo má ucpaný nos (protože se mu spustila rýma jako trám-a to je z nemoci nebo zubů-??),nebo je mu blbě po antibioticích.Fakt nevím,čím by to mohlo být.Hlavně vím,že je protivný a já nevyspalá.Uááááá.Já bych spala. :pensive:
26. bře 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme dnes vstavali o 5.38hod !!!!! :angry: :angry: :angry: Bože ja by som spala. A objavila som mu v puse 2 stolicky - jednu hore druhu dole - a tretia sa tlaci. Rymu sice mal trochu ale inak pohoda. Az na to vstavanie !!!!
26. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se vstáváním jsme skoro "vítězové", vstáváme v 5, nejpozději v 5.15 :rolling_eyes: :grinning: Asi se fakt prckové připravují na letní čas :sweat_smile:

Ad úklid - můj manža je zas ten typ, co by nejradši vyhodil všechno, se slovy "ten byt není nafukovací" :grinning: Snad jednou v rámci debordelizace nevymete s jarem babu z chalupy :sweat_smile: Takže u nás je to tak, že svoje skříně si uklízí sám. Já to mám tak, že se dlouho dokopávám k úklidu, ale když, tak to to potom lítá :grinning:

Jinak naše situejšn - u manži to pravděpodobně bude viróza. Vím to proto, že jsem během rána několikrát též navštívila WC :sweat_smile:
26. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, my už týden vstáváme ve 4:slight_smile:

a co se týká vyhazování věcí, tak já dlouho syslím a pak vyházím i to,co bych ještě nemusela a pak toho lituju. A MM ten taky nevyhodí nic. Do dneška mi vyčítá, že jsem mu vyhodila jeho milovanou džínovou bundu -a byla fakt strašná, ala 80. léta, celá zažloutlá no hrůza.

a nejhorší je na tohle náš táta. Když mamka chce něco vyhodit, tak to musí v popelnici zaházet odpadkama, pač on je schopnej to vytáhnout a dát si to do garáže. Co kdyby se to někdy hodilo :grinning:
26. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamuk, tak můj táta je totéž jako ten tvůj :grinning: Máma takhle musela nenápadně schovat i takovej echt hnusnej starej vaťák, páč "na zahradu je přece ještě dobrej, ne?" :grinning: Navíc se jí nedařilo ho propašovat do popelnice, tak ho měla několik měsíců schovaný za skříní :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak sa nam ten letny cas blizi, co asi potesi vacsinu z nas :slight_smile: Dnes sme vstavali o 5.30, dala som mu mlieko a nastastie este zaspal do 6.40 kym nezazvonil Bronke budik. Spala totiz so mnou ked mame tatu prec.
Inak dnes isiel spat az o 12.30, vydrzal hore cele dopoludnie, tak uvidime ci uz prejdeme na jedno spanie, ci nie. Ratam ze sa to este bude striedat.
Vcera som piekla pernik, dala som par kuskov na tanierik a on ho dociahol, jeden si zhodil na zem a taaaaak si pochutnaval, podupkaval si okolo neho a funel: hu-hu-hu-hmmmm :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,

Jani, to víš, ty mu ten perník nedáš, tak si musí vzít sám :grinning:

Jinak zprávy z našeho lazaretu: Barunka měla ráno průjem taky :unamused: Takže jsme nasadili dietku, dostala Smectu a rýžový odvar a zatím je klid (ZAŤUKÁVÁM). Já už jsem v poho a co je podstatné: Manža má výsledky z krve O. K. V pondělí si má ještě volat na výsledky výtěru, ale podle mě je jasné, že to byla viróza. Jako ale že by to naše malé zvíře bylo unavené nebo tak něco, to tedy rozhodně ne!!! Teď tu lozí po "hracím centru" (na sebe naskládané deky a plážová lehátka :grinning:), střídavě "troubí" na trumpetku, "čte" knížky a dělá "bububu kuk" (s miskou - schová si s ní oči a pak juká :grinning:). Chechtá se a kope nožkama.
27. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek