• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
1. dub 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jsme absolvovali poslední kontrolu palečku v Motole a už tam nemusíme. :dizzy_face: Huráááá! Není to teda ještě úplně vpořádku, musíme ještě koupat v řepíku a mazat a fačovat, ale už se to nedá srovnat s tím jak to měl ošklivě zhnisané předtím.
Peťulko - Baruška je téééda ale kočka! :sunglasses:
2. dub 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kasli - krásně se začínáte rozmlouvat.

Grainne - to je super.Hlavně,že se to lepší.Aspoň se Kryštůfek nebude stresovat a ty taky. :dizzy_face:

Petulo - foktky hezkéé.To jí to sluušííí. :dizzy_face:

A u nás hlásím konečně prořezané spodní stoličky.Hurá.Třeba zase bude chviličku klid. :sunglasses:
2. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,tak se tu zase po nějaké době ukazuju :sunglasses:
S Matějem zatím bojujeme v pohodě,jen ty noci mě ničí,tak moc ráda bych se vyspala,je to hrozné,ale musím si asi na to zvyknout :sweat_smile:
Krásně přibíráme,už máme 3,44kg (z porodky nás pouštěli s 3,02kg)
Konečně si už taky užíváme ježdění s kočárkem,to je lahoda na duši,konečně vypadnout z domu :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky je tu jarooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :dizzy_face:

Dneska jsme byli s Vojťasem na hrišti u Lokotky, když jsme šli ze cvíča! Moooc se mu tam líbilo a samozřejmě sem ho tam odtamtud musela vynášet a seřevem, on by tam byl snad až do večera. Domu přišel jak cikáně a dovršil to rozpatlanou oplatkou po autosedačce a bekovce :angry: ale byl kouzelnej, fakt to sluníčko dělá divy :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak je tady už skutečně jaro :slight_smile:
Včera jsme byly na hřišti a Kasli i já měla co dělat,abych lumpíka dostala domů,neboť se mu vůbec nechtělo,ale po slíbení,že mu doma pustím pohádku tak běžel jak o závod,jen aby byl už doma u pohádky. :slight_smile:

Ferinka - noci budou za chvilinku dobré.Podle sebe mohu říci,že jsem v noci vstávala sice po 3-4hodinách,ale trvalo jen měsíc.Po měsíci jsme spali celou noc,ale je to také možná tím,že jsme měli po narození 4,5kg :slight_smile: Vydrž to,bude opravdu lépe
3. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo měsíc..... :rolling_eyes: :grinning: :grinning: No my se budíme po cca 2,5 - 3 hodinách :confounded: To by nebylo tak hrozné,většinou ho na kojení vzbudím když jdeme spát v 23.00-to je ok,pak se budí kolem 1,30 to taky jde a pak kolem 4,30 - 5.00 hod a to už pak nechce usnout a jen křičí :sweat_smile:
Holky to sluníčko je paráda,včera jsme z venku nevylezli a Matěj tam byl taky spokojený :dizzy_face:
3. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko -s tím spaním je fakt každé dítě originál, hlavně že ti pak hned zase usne. Ono si na to časem zvykneš, i když to těžké bude stále. Živě si pamatuju, jak jsem se nemohla dočkat procházky, až vypadnu ven! :grinning:
Jaro je fakt super. Už jsme byli dvakrát na kole a dnes se chystám znovu, tohle počasí nemůžu prošvihnout. :dizzy_face:
My jsme taky už absolvovali hřiště a musela jsem Kryštofa taky vynést, naštěstí neřval, ale jakmile jsem ho postavila na zem, udělal čelem vzad a utíkal zpátky. :grinning:
Jo a manželovi dnes sundali sádru, tak už se to snad všechno obrátí k lepšímu. Na velikonoce možná pojedem do Ostravy, ale ještě se musí sejít rodinná rada. :sweat_smile:
3. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko modlyx, se aby to opravdu bylo za měsíc dobré, nebo také můžeš dopadnou jako mi. Malému je 17měsíců a o spaní celou noc si opravdu můžu nechat jen snít. Když mluvím o prostané noci tak k Vojtovi vstávám 2x-3x za noc :wink:
3. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: ,

tak my nebyli na hřišti, ale na té berounské "Matějské", jak je na Závodí. Šli jsme okolo na procházku a Hedunku to tak zaujalo, že vydržela přes hodinu :sweat_smile: .

Feri, věř, že jsou to ty začátky a je to o zvyk :wink: . Já v šestinedělí dospávala přes den. Heduš jsem vždycky někomu šoupla do kočáru mezi kojeníma a sama to zalomila :grinning: .
3. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bery:Já chtěla ať jde Vítek na té Závodcké Matějské s Matějem na toho rozkošného růžového králíčka a on nozmálně odmít :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska jsme celé dopoledne procajdali po procházkách :dizzy_face:
Graine: do Ostravy???My pojedeme na ty květnové svátky,máme kousek od Frýdku domek odkud pochází mamka :wink:
3. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je tu létooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Včera teda bylo chvílemi lehce na chcípnutí :sweat_smile: Ale vytáhli jsme Barču na pivo a na zahrádce v příjemně pofukujícím větříčku bylo suprově. Báře se hospoda evidentně líbí - oni tam mají venku pískoviště, bábovky, odrážedla atd., tak po tom koukala, no ta jim to tam zanedlouho "překontroluje" :grinning:
5. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak ja som vytiahla brusle a aj kolo, este musime kupit sedacku na bike pre Filipa a uz budem moct lietat kade tade :slight_smile: Na brusliach som bola pri Berounke ale dnes popoludni tam bol cely Beroun a pol Prahy :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebolo ani kde zaparkovat. Chcelo by to predlzit trasu. Napisem primatorovi :slight_smile:
Hospodu sme skusili tiez, dali sme si s MM male pivco a Filip tam lietal po záhrade. Tiez tam maju pieskovisko, hojdacky a plno hraciek ale FIlip najradsej chodil dovnutra medzi starých chlapov, natŕčal ruku, ukazoval na pivo a vykrikoval: huuuu huuuu. A chlapi mu nukali pivo jedna radost. Normalne som ho musela strazit :grinning:
5. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
teda koukám jako blázen...počasí se nám přehouplo z lehkého jarního na zcela letní... :astonished: :wink: Konečně jasem Marťovi pořídila nové botky a myslím,že je ani pořádně neuchodí.

Jani - ono se ani není čemu divit.Takové počasí,aby to nevytáhlo lidi ven.A kam jinam,než kolem Berounky.Každý si vychutnává teploučko a sluníčko. :slight_smile: No s Filipkem to muselo být sranda.Takoví malí prckové jsou kouzelní a nechají se ještě tak lehce obalamutit. :grinning:
5. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo ,ale včera už nic moc,snad se to zase vrátí :wink:
Jinak na malém jde už poznat,že roste,už to není to krásné spinkání hned jak se nakojil,teď už tu má 2 hodinky očíčka ja stowatovky žárovky a pokouší co vydržím :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu ho nabalit a hezky ven,to mu dělá dobře a mě na můj poporodní přerostlý zadek taky :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem! :slight_smile:

Marcim, s těma botama mě napadlo to samé. V sobotu jsme Hedušce byli kupovat botičky v Bu-bu. Byl tam asi milion lidi, všichni měli stejný nápad :grinning: . Jestli to teplo vydrží, tak jí za pár týdnů už budu shánět sandálky.
6. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

veru, za chvilu budeme potrebovat sandalky :grinning: . Dnes sa mi zlomil zub :angry: :angry: :angry: Kupila som si škvarkovú buchtu a zrazu bolest ako svina. Najprv som myslela ze mi vypadla plomba, tak som volala zubarke, tá že nech pridem. A ked som si rychlo umyvala zuby tak som zistila ze to nie plomba ale zub :confounded: Ale len mi ho zabrusila a uvidime. Bol to jeden roh stolicky. Tak vidite vsetky tu sledujeme ako detom rastu zuby a mne uz vypadávajú :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janula,já mám useklé obě jedničky v půlce :confounded: Vtěhu mi ta jedna opravená upadla,tak jsem musela na přebrousení a dodělání,no lahoda :rolling_eyes:
Dneska jsme s Matějem vylezli ven v 11 a teď jsem zalezli a koupali se :grinning:
6. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Tak vidím,že s botičkama jsme na tom všichni stejně. :grinning: Taky přemýšlím nad sandálkama. :rolling_eyes:

Jani - au,au,au...takhle se mi taky jednou ulomila,ale jednička.Naštěstí taky stačilo zabrousit,ale nic příjemného to teda nebylo. :confounded: Doufám,že už je to dobré.

Ferinko - neboj zadek za chvilku splaskne a bude to zase skoro jako dřív.Já měla po porodu prdel jako štýrský valach...už to není tak hrozné.Ale když se podívám do rodiny,tak jsem na tom ještě docela dobře. :sweat_smile:
Jůůůů vy jste si venku užívali.Ač lehce pod mrakem,ale stejně byl docela hic.
6. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Zoubky - brrrrrrr!!!!! :angry: Taky se mi jednou ulomil kus stoličky, tak mi ji tehdy zubař domodeloval.

Jak jsem tu onehdá psala, že my golfky ještě neřešíme... no tak už je máme :sweat_smile: Šly jsme se včera s mamčou jen mrknout, že je jako obhlídneme, jestli vůbec mají nějaké, co by se mi líbily (polohování do lehu, vysouvací hole... a aby nestály milion :wink:), a ejhle, měli. Jenže my měly s sebou kromě Barunky ještě psa. Tak jsme chtěly golfky jen zamluvit, že je manža vyzvedne, jenže oni mají jen do 16.45, takže to nestíhá. No tak nám prodavačka (mámina bývalá žákyně) řekla, proč jako si je nevezmeme hned. Mamka na to jako že jak to uděláme se psem, a paní prodavačka prý: "No tak ho na ty golfky naložte". Tak se náš Mates vezl na golfkách :grinning: :grinning: :grinning: Normálně nás zastavovali lidi, tak jsme několikrát vysvětlovaly, že to jsme se nezbláznily... No byla to sranda, takhle jsme se s mamkou dlouho nezasmály :grinning: Takže kdybyste slyšely o nějakých dvou bláznivých ženských, co vezly po Berouně psa na golfkách, tak to jsme byly my. Ještě že nemáme vlčáka :grinning:
7. dub 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, sluníčko dělá opravdu divy. Dneska čekám kurýra, tak holt budu tvrdout doma, ale jinak se doma skoro nezdržujeme :grinning:
Toho 21.4 na výlet můžeme, tak pokud se k někomu do auta vejdeme, vyrazíme s Váma.
Botičky jdeme řešit zítra, tak doufám, že na nás v Berouně po tom náletu maminek ještě nějaké zbyly :grinning:
7. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jak to vypadá,místo jaro budeme mít rovnou léto. :slight_smile:

ferinko-zadeček za chvilinku opadne a budeš zase mít tu krásnou postavu jako jsi měla před mimískem,ale i teď jsi určitě pěkná maminka,i když máš trochu zadeček :slight_smile:
7. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je fotodokumentace z Matýskovy spanilé jízdy (plus pár dalších aktuálních): http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2618371&vReferer=
7. dub 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo - tak na vas musel byt teda pohlad :grinning: :grinning: :grinning: skoda ze som to nevidela :grinning: A co Matysek, pačílo sa mu?
Prosim ta a ake golfky a kde ste ich kupili? Ja som bola dnes so susedou pozriet jedny golface ale nesadli nam :unamused: a boli sme az na Chodove dokonca.
7. dub 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko, abych řekla pravdu, nepamatuju si značku :sweat_smile: Zítra u našich juknu (nechali jsme je zatím tam). Mají záda polohovací až do lehu, polohovací opěrku nohou, výsuvné hole, velký nákupní košík, v ceně byl i nánožník a brašna, stály 3.490. A koupili jsme je v Havlíčkové v té rohové prodejně :wink:
7. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a ještě k těm golfkám - my ani neuvažovali, že bychom je koupili jinde. Normální kočár jsme tam kupovali taky a když s ním byl problém, tak prostě přijel chlapík (o víikendu!!! :wink:), opravil ho u nás doma a přestože pro toho konkrétního výrobce už nejezdí, tak si nic nevzal. A prý, pokud by to nešlo opravit na místě, půjčili by nám kočár normálně z prodejny. Takže super servis. Tak jsem říkala, že si radši třeba i něco připlatím, když budu vědět, že pokud by se něco stalo, nebude problém :wink:
7. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul - moc ti sluší ten nový střih! :slight_smile: Golfky super. Vypadají moc hezky. :sunglasses:
8. dub 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak nám sluníčko stále přeje.Je to krásné zase po dlouhé době děti tolik neoblékat.Dneska jsme byly na zápisu ve školce ve zdicích a podívali jsme se také do tříd,jen byl problém sluníčko potom tam odtuď dostat,neboť se mu tam moc líbilo a nejraději by tam zůstal. :slight_smile:
8. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky-Peťo sestřih,fotečky i golfáče super-jen tak letmo sem jukám nějak nestíhám na netík-
Ondrášek chce pořád chodit za ruce nebo lítá s tatrou po celým bytě po kolenou- takže máme veselo (fotodokumentaci dodám :wink: ) v pátek nás táta překvapil - vzal si dovču takže jsme byly v Praze v ZOO-
bylo to super-málo lidí, klídek a pohodička vydrželi jsme od 10,30-17 hodin :slight_smile: Ondra byl super
venku jsme co se dá (ikdyž teď musíme opatrně začlo nám "téct" očíčko tak nesmíme zítra plavčit :frowning2:
ozkoušeli jsme i dětský hřiště a skluzavka nemá chybu :wink:
Jinak u nás novinka:o))zítra si jedeme pro nového člena rodiny:o))
http://psi.sbazar.cz/daruji-stene-fenka-vejprnice-o2518421.html
takže od zítra máme holčičku Denny
a teď jdu krmit miláčka protože už hejká že má hladík....
jináč užívejte super počasí
8. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko - fotky super.Ta vozící je 1.

Filipecku - buď ráda,že se mu tam líbí.Třeba tě minou scény ..... "já neeeechcííííí do školkýýýýýý" :angry: .U nás s Robčou to bylo obráceně....."a proč seš tady tak brzo.Já ještě nechci domů".... :unamused: To jsem byla vždycky na mrtvici. :sweat_smile:

Mysko - ta je suprová..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nádherná.Ať vám dělá jen samou radost. :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek