• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
To je dneska zase nááááádherně,Matěj si v tom libuje a je pořád venku a já mám aspoň trochu oddychu a krtkuju si na zahrádce :wink:
8. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.Mysko - tak tá je krasna. Prideme sa k vam niekedy pozriet, Filip miluje psov (ale som drza som sa pozvala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: )
Ferinka - vy sa teda nieco najazdite po Beroune a okoli, vsak?
Petula - zisti znacku, pozriem na nete a navrhnem susede.Diky.
Filipecku - a ako to vyzera so skolkou v Zdicich? Vezmu vas bez problemov, alebo bude tiez narvano ako tu v skolkach?
8. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak mladej je už velkej chlap. Dneska mu paní doktorka přetáhla násilám pinďu, páč mu z něho teklo něco bílého a přetahovat nám nešlo, tak to vzala do ruky mudra a bylo to. No děvčata řevu jako kdybychom ho vraždili, sajrajtu tam měl až běda :zipper_mouth: ale vše máme vyčištěné a teď už jen máme omývat řepíkem a mazat framykoinem. Jen teda když mu chci na toho pinďu sáhnout tak je to rvačka neskutečná, doufám že časem přijde na to, že to tak děsné není a že se to musí dělat. Ale do té doby :confounded:

JO a jinak máme horečky 39 a srajdu. Takže nám to počasí opravdu vyhovuje :angry:
8. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula34 -
máme se jít zeptat až 22.4 neboť ještě dnes probíhá zápis a tak neví,kolik bude dětí.Ale vypadá to velmi slibně.

marcin -
zatím u nás s mluvením je to na čtýru,neboť se stále trápíme nad tím,ale do září je zatím času.Jinak čas od času chodí u rodičů v praze na chvilinku do školky a když ho chce mamka vzít domů tak pláče,neboť se mu nechce,ale jelikož tam dělá maminky kamarádka,tak je s dětmi vždy skoro do konce a potom ho mamince kamarádka vezme domů a nepláče.Tak mám takový pocit,že to bude u mě takové,že se mnou domů nebude chtít chodit,ale do září je daleko
8. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - taky jsem zvědavá,jaký "fáro" jste pořídili.

Kasli - to s váma soucítím :cry: .... Robčovi to dělala Dr. (a 2x) taky a docela si nebrala servítky.Trošku mu vždycky tu předkožku jakoby natrhla.Pak nemohl pořádně ani dva dny čurat.Vždycky začal plakat,jak ho to asi pálilo a štípalo.Taky jsme to mazali Framykoinem a horko těžko si na to nechal sáhnout.Dneska to už naštěstí umí sám.Jen doufám,že s Marťou mě takové radosti minou.

Filipecku - držíme palce,aby jste se dostali.
8. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcin -
moc moc děkujeme.Pomalinku věřím,že nám to vyjde
9. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když jsme v Berouně,tak drandíme kolem řeky a po městě,že si nakoupím,jinak po vesnici kde bydlím lítáme každý den tak 1,5 hodinky ať mi ta prdka mizí :grinning:
V sobotu se chystáme z Berouna do Srbska kolem řeky pěšo a pak vlakem jednu zastávku do Karlštejna,tam se jde totiž blbě podel silnice na fotbal toho našeho povedeného vesnického klubu :grinning: a zpátky to už vezmeme vlakem,to už by jsme se domů dostali pomalu za tmy,kdyby se šlo zase pěšky :wink:
9. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
MArcim- jj čůrání je teď u nás také se řevem :zipper_mouth:
9. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda

L.myska, no fenečka je úúúžasnááá :dizzy_face: Fakt nádherná. A to jsem ti chtěla nabízet štěňátko od kámošky (teda od její fenky :grinning:). Takže holky, kdyby někdo měl zájem o křížence českého fouska s kdovíčím, dejte vědět :wink: Teď někdy by štěňátka měla přijít na svět.

Kasli, teda srajda a teploty, fuuuj!!! :angry: Tak ať je z toho prďola brzy venku. Chudák malej. A chudák maminka :unamused:

Filipecek, tak ať vám to se školkou vyjde.

Jinak holky, já furt nevím značku těch golfek :grinning: Včera jsem sice razila k našim, jenže mamina dostala nápad, že půjdeme k ségře na zahradu. No to jsem nemohla zavrhnout :sunglasses:

To počasíčko je lahoda, co? Dneska dopoledne jsme s Barčou strávily venku asi 3 hodiny - z toho hodinu a půl spala, z velké části zaparkovaná u Záhořanského rybníčka, kde si maminka lebedila s čumou vystavenou sluníčku :sunglasses: Odpoledne jsem udělala ležení na balkóně (máme zastíněný), tak to se nám oběma taky moc líbilo. I cvičení a kojení jsme tam zmákly :grinning: Jer to fakt hned jiné, když je hezky. Mohlo by to vydržet do toho našeho společného výletu, myslím, že žádná z nás by se nezlobila :wink:
9. dub 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ty naše golfky našla na netu: http://www.detskagalaxie.cz/?c=detail&id=3912
9. dub 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul.a -
ty golfky jsou opravdu suprové.Mít tak o pár měsíců mladšího raubířka,tak bych šla do nich.

Snad to počasí bude už jen a jen dobré,i když jsem zaslechla,že by se to mělo trochu pokazit,ale předpovědi se nedá moc věřit :wink:
9. dub 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul.a - snad se nám školka zdaří,ale přemýšlím o tom,že budu ještě doma.I taťka chce,abych byla co možná nejdéle doma,a tak pokud by školka nevyšla,tak si budu ještě užívat domova s andílkem.
9. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Filípečku máš můj obdiv, já už se vyloženě těším na to až malej půjde do školky a já do práce. Ne že bych toho našeho teroristu neměla ráda, ale mateřská "dovolená" mi už mírně leze na mozek :sweat_smile:
9. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula - vyzeraju super tie golfky a hlavne maju super cenu, videla som ich aj nazivo.
Kasli - chudacik maly, nech sa mu to co najskor zahoji, v tomto maju dievcata naozaj výhodu :wink:

My sme si dnes urobili vylet do Berouna, kupila som korbac (rozumej pomlazku :grinning: ) mlademu na pondelok, ale basnicku sa asi este nenauci kedze si vystaci so svojim: "hmmmm, huuuu".
9. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky
tak nevím co dřív....včera jsme přivezli Meggy a tak je co dělat Ondrášek je s ní kamarád :grinning: :grinning: fotky přidám-pokud se nevzbudí a nezačne kolotoč...
Jani:o)klíďo doražte-však já ráda vidím návštěvy....
kasli teda ať už jste v poho....takhle pěkně a moří vás fujtajbl...
Tak já jsem zkusím dát fotečky a pak mažu vařit oběd....zítra jedem k bábí a v neděli dorazí kamarád s rodinou tak musím trochu i uklidit....
10. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matěj už má taky koupenou pomihodu :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to naše Bára má pomlázku upletenou - no když má maminku takovou motalku, tak jí umotala i pomlázku :grinning:
10. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk máme angínu, takže antibiotika do příštího párku :angry: se pisnu a tak krásné počasí!!! Celou dobu se na něj těšíme jak na smilování a nakonec je mi to k prdu, páč musíme být doma :angry: :angry:
Ani pro tu pomlázku si nemůžeme zajít :cry:
10. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kasli - to jste to teda dostali v pravý čas.Být v tomhle počasí doma,...nic moc...A co pindík??Už se to zhojilo?

Jani - myslím že i to hmmm a mmmm zabere a určitě malý taky něco vykoleduje :dizzy_face:

Petul - sama...umotala??? To jseš dobrá.Jednou jsem to viděla dělat kamaráda a já osobně bych si spíš asi dřív zamotala ruce,než by byla pomlázka hotová. :grinning:
11. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kasli, jéžiš, tak to je teda smůla :angry: Tak ať je malému aspoň brzy líp. Ale je to k vzteku!!!

Marcim, jj, sama umotala. Dělám je každý rok, takže si na sebe vlastně platu bič :grinning: Naučil mě to jeden soused na chatě. Já jsem taková motalka - pletu i košíky. Křivý, ale pletu :grinning:
11. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, razíme do jižních Čech, tak se sem do pondělka nedostanu. Takže chceme s Barunkou popřát dětičkám i vám krásné Velikonoce :slight_smile: A bacha na prdelky :wink:
11. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko - šťastnou cestu a užijte si to. :dizzy_face:

Holky,to moje zvíře ..Robin.. se dneska konečně naučil jezdit na kole.Byl to boj,ale vyhráli jsme.Učil se to už od loňska,ale teprve dneska se mu to povedlo.Pak jezdil už jako drak.Je to obrovská výhra.Už jsem si myslela,že se to nikdy nenaučí. :dizzy_face:
11. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee to byl včera krásný výlet podel řeky do Krlštejna,Matěj bude asi turista,protože byl celou cestu hodný :wink:
12. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přejeme všem krásné Velikonoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zruš Veselé velikonoce!! U nás setaké moc neprožívají, ale malej si vyhodoval pytlík gumítku a čokošku od sousedek a maminka také neuschne páč ji vyšupal soused (se divím, že se trefil, byl jak dělo) jinak manžel na mě prdí, ale je fakt, že s tou nohou by za mnou asi těžko utíkal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Vojta akorát odpadl, bylo toho ne něj dost, rozdávat cukrátka a pak ještě hodovat :sweat_smile:
13. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - no to mate smolu, nech ste cim skor zdraví.
Petulko - ty si sikulka, ja by som to veru nedokazala, ja som ľavá na rucne práce :frowning2:

U nas pohoda, bola tu moja najlepsia kamaratka zo Slovenska z detmi, tak sme si uzili Zoo a Prahu. Rano nas chlapi vysibali a zliali vodou, Bronka bola urazena ale inak pohoda.
13. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám v albíčku toho našeho koledníka,vyšupali to tu s taťkou oba :grinning:
13. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
tak já se přidávám do klubu kde velikonoce moc nemusí :sunglasses: ale mám tady od čtvrtka kámošku ze Slovenska, takže jsme si taky dnes užili Petřín a usoudily jsme že takhle se nám ty velikonoce docela líbi :grinning:
marodkům přeji brzké uzdravení at si taky užiji hezké počasíčko a marcim Robinkovi gratuluji k jízdě na kole :wink:
já zítra frčím do práce takže se tady zas nějakou dobu neukážu :sunglasses:
papa
13. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se zase hlásím.O víkendu a v pondělí jsme byly celá rodinka na chatě u rodičů a musím uznat,že to byla zase velká změna vypadnout z baráku.

kasli - přeji brzké uzdravení :wink:
14. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My strávili celé pondělí u nás doma,přijeli naši,ségra s přítelem,tak jsme si to užili :sunglasses:
No a od příštího výkendu začíná bourání a stavění domečku :sweat_smile:
14. dub 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek