• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Grainne tak noc ti opravdu nezávidím, živě si to dokážu představit :confounded:
17. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasli -

určitě tě u penny nenecháme,nemusíš se obávat :slight_smile:
18. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně jsem malému objednala skluzavku, tak už nebude koukat na sousedovic děti za plotem jak smutnej bernardýn. Bude mít tuhle : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19624848&tab=1
18. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:27 • jirik.k
Grainne - držím palečky....

Kasli - ten se bude mít.
18. dub 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se mi ta klouzačka neukazuje:( Ale určitě bude super. Taky o nějaké uvažuju. Teď jezdíváme do jedné sousední vsi na hřiště a Jeník chce klouzat pořád :sweat_smile:
18. dub 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamuk dyštak je to klouzajda od Smoby skluz 230cm :wink: maj i menší :wink:
18. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak už to máme za sebou :wink: počasí sice nevyšlo - ostatní však ju - nemělo to chybu
Ondrášek byl skvělej-což jistě poznáte z fotek:o))
kasli prima skluzavka - to by Ondra taky bral - chodíme dolu na hřiště a nemůžu ho z ní většinou dostat
Grainne doufám že je Kryštůfkovy už dobře...
jinak v úterý v 10 h nám to vyhovuje snad Ondra usne v autě :wink:písnu do IP
Peťo Barča je super-takový pokroky to je prima
Jdu na ty fotky protože pak frčíme ven-tatínek krmí-já dnes "odpočívám"
19. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2658137&vReferer=

tak fotečky jsou tu:o) a abych nezapoměla v pátek jsme byly na roční prohlídce:o)
málem zbořil čekárnu a mudra byla nadšená...co všechno stihnu během slíkání a oblíkání
jináč vážíme 10,6 kg a měříme 77 cm
19. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda L.Mysko, foto je absolutna bomba :grinning: :grinning: , myslim ze Ondrasek bol v siedmom nebi ze moze jest rukami, a ze ho ostatny este povzbudzuju, že? Torta bola uzasna !!!!
Inak utorok o 10.00 nam vyhovuje, Petula pisnem IP a dohodneme sa kde, kedy a o kolkej :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
TY bláho l.mysko Ondrášek je hezky čistý u toho dortíku :grinning: takhle zadělanej Vojta teda z dortu nebyl :grinning: by asi manžu piclo kdyby tohle provedl s dortem ten náš :grinning: :grinning: Ale jinak koukám, že Ondra je celá maminka :wink:

Jináč myslím, že už se můžeme pochlubit. Tak to mordování pindíka u nás mělo uplně super účinek. CHODÍME NA NOČNÍK!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - tak ked je to takto oficialne tak sa pridavame ku gratulacii !!¨Vojta naozaj sikovny.
19. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysko - fotky jsou unikátní.... :grinning: ...maminka měla silné nervy..... já bych to asi psychicky neunesla. :grinning: :sweat_smile: :wink: Na fotkách je to super.
Míry jsou krásné.

Kasli - týýýý brďo,já č....hledím.Nočníkujete??? :astonished: :astonished: :astonished: BLAHOPŘEJEMÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!Šikulka je to velikéj. :dizzy_face:

Jinak já jsem zvědavá jak budeme přetahovat pindíka,protože Marťa si na něj nenechá kolikrát ani šáhnout.Aby jsme nedopadli jako u vás. :frowning2:
19. dub 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes sme vyskusali novu cyklosedacku a musim povedat ze uspesne. Filip prvych par metrov mrncal asi sa mu zdalo ze ide velmi rychlo :grinning: ale potom sa upokojil a celou cestou bolo len pocut nadsene hu-hu-hu :grinning: :grinning: Boli sme len na light trase: Kralovak -Popovice - Zdice a spat po ceste cez Levin. Bronka nie vzdy vladala, MM bojoval lebo on mal našich 12 kg navyse a ja som si to uzivala :grinning: :grinning: :grinning: . Potom na zaver som si to vyskusala aj ja. Trochu som hladala rovnovahu ale dalo sa.Aj som chcela ist este niekde ale MM mi to zatrhol ze on uz ma toho dost :grinning:
19. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
gratulace Vojtíškovi a ty fotky L.Myško jsou fááákt super! :sunglasses: Obzvlášť ty dortové.
Já jsem jela do Třebíče na srazík, kluci to tu zvládli na jedničku, mělo to jediný háček. Cestou mi bylo pěkně blbě. Nakonec přece jen ta noční akce s Kryštofem byla asi virosa, dnes to měl i manžel. Ale mě je už dobře, takže v úterý určitě jeden a už bysme neměli být v žádném případě nakažliví. :wink: Těšíme se.
19. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli -

blahopřeji k chození na nočník :slight_smile:

L.myska - ty fotečky jsou supr
19. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:o)dík za pochvalu fotek
kasli jste moooc šikovný to je prima že chodí na nočníček...
Jani to jste měli prima výlet :slight_smile: :slight_smile: co.... :wink:
Grainne to je dobře že už jste v pořádku... :slight_smile: virozy jsou nepříjemný :frowning2: písla jsem ti do IP
právě jsem uspala Ondráška - zas nás trápí zuby :frowning2:tak snad Mundisan bude chvilku fungovat...a trošku se vyspinká...
19. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

L.mysko, ty fotky jsou super :slight_smile: To si to Ondrášek užil, co? :grinning:

Kasli, gratulejšn k nočníkování, bezvaaa!!!
19. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasli- až ti prosím vyjde trochu času,ozvi se mi prosím,abychom se domluvily na ten zítřejší výlet. :slight_smile:

Holky,
jinak jak koukám,sluníčko nám zase přeje,a tak snad i zítra bude fainové počasí.

I.myska -
zoubky určitě za chvilinku budou venku a Ondrášek bude zase jako andílek
20. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, omlouvám se, ale nevzpomněla jsem si dřív - Kdo chcete objednat oběd v Toulcově dvoře, písněte mi IP! Doufám, že to nebude už pozdě. :rolling_eyes:
A řidičky, vytisknu mapku s popisem cesty, písněte mi kdo má zájem. :slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - jestli si to dobře pamatuju,ty jsi psala,že jste pořídili sedačku na kolo.Můžu se zeptat jakou?Chci pořídit na nosič.Už jsem měla na Robču,ale vrátili jsme ji,tak hledám nějakou jinou.Dík.
20. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim - kupovali sme Hamax siesta, cez net, stala 2.190Kc, upevnenie je na tyc pod sedadlom, nie na nosic, co mi pride celkom super. My totiz nosic nemame :wink: . Je dokonca polohovatelna, sice len o 20 stupnov, ale staci to aby malemu nepadala hlava ked zaspi.
http://www.hamax-cz.com/cz-l08/siesta.php
20. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani děkuji :dizzy_face:
21. dub 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - udelem ti ooooobrovsku pochvalu za nápad a organizaciu výletu, bolo to uuuuuuzasne, zvladnute absolutne na jednotku s hviezdickou, pocasie nam vyslo, deti boli zlate, maminky este zlatsie :grinning: :grinning: :grinning: Ak budes nabuduce nieco organizovat, píš si ma do zoznamu uz teraz aj keby ta napadlo navstivit katakomby či pyramídy :grinning: :grinning: :grinning: Bolo mi potesenim ist s vami. Výnimocne mam aj par vydarených fotiek, prosim kde mame spolocny album? L.Mysko, ty to urcite vies. :wink:
21. dub 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se k Janulce - veeeeeeeeeeeeeeeeeelikánská pochvala za nápad i za organizaci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už se těšíme na nějaký dlaší výlet :wink: Fotky máme taky celkem slušné, takže taky prosím - kde je to společné album? :confused:
21. dub 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já se musím přidat a dávám velkou pochvalu za skvělou organizaci.Počasí vyšlo suprově a bylo mi s vámi všemi úžasně. :slight_smile:
21. dub 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jááááá tééééž,jáááááá téééééééž 1************ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A má někdo další dobrý nápad na výlet?? :grinning: :sunglasses: :wink:
21. dub 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a prosííííím,prosííííím smutně koukám... jestli máte někdo nějakou slušnou fotku s Marťou ev. maminkou :sweat_smile: ,jestli by bylo možné mi to poslat v plné (ev. upravenou,ale ne uplně malinkou) velikosti na mail.Připadným ochotným adresu zašlu.Děkujíííííí. :sweat_smile: :dizzy_face:
21. dub 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
připojuji se taky s poděkováním Grainne, nápad i organizace výletu si zaslouží 1* :sweat_smile:

janulko, společné album je berounaokoli a heslo ti pisnu to IP :slight_smile:
21. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moje fotky nic moc, zkusím je trochu upravit,ale asi z toho nic nebude:(
21. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek