• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Tak já také se také připojuji k pochvale!!!!!!!!!!!!! Výlet byl supet :dizzy_face: A další nápady na výlety jen podporuji :wink:

JInak Pamuk prosím pošli mi do IP také to heslo, moje fotky se také docela povedli :wink:

HOlky teda nevím jak vaši prcci, ale mladej je prostě nezničitelnej já v 17hod byla zralá na postel a mladej řádil jak černá ruka a to když jsme přijeli jsme šli ještě na písek :sweat_smile: :rolling_eyes: -fakt nechápu kde ty děti berou energii :confused:
21. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dievcata. Pod Berounaokoli mame uz 3 albumy a kedze podla pravidiel viac nemozeme mat, tak som si dovolila otvorit dalsi pod nazvom berounaokoli1 album s nazvom rok 2009 a tam som dala moje fotky a vy tam kludne pridajte svoje. Heslo je rovnake ako pri berounaokoli.
21. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf, Uf tak jsem tam ty fotky už také narvala :wink:
21. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc hezké fotečky holky :wink:
21. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super fotky :dizzy_face: Prosím, pošlete mi do IP heslo, ať můžu přidat ty naše.

Marcim, já mám jednu s Martínkem, tak mi pošli mejlíka :wink:
21. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky výletníci! :slight_smile:

Moc jsem na vás myslela a přála vám krásné počasí. Podle fotek vidím, že všechno vyšlo tak, jak mělo :dizzy_face: .
21. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
takže taky se přidávám a chválím nápad i organizaci výletu:o)a taky naší řidičku :slight_smile:
mimo jiné my jsme dneska, až na tu chvilku před obědem nezamhouřili očíčko-zato v osm vytuhnul
a spí jak mrtvolka...hurá...tak snad mu to vydrží do rána...
holky máte super fotečky:o)já sem půjčila foťák mamce takže dodám nějakou tu fotečku snad zítra...
můžu poprosit o fotečky co jsme s Ondrášem ??nevím čí jsou ale kdyby jste náhodou nějakou měli prosím prosím...
21. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy jste zlaté,slibuju...příště už foťák taky nezapomenu. :pensive:

Fotky hezkééé.
21. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, to se stane :wink:

L.mysko, pošli mi mejlíka, já mám tu fotku, kde je andílek mezi pampeliškama :dizzy_face:

Tak Bára s Filípkem vytuhli téměř svorně v autě :sweat_smile: Barča pak ještě v 6 u kaše, jenže asi díky tomu pak večer nemohla usnout. Holky, ale já ji u té kaše nemohla probudit!!! Nejdřív jsem ji lechtala, samozřejmě jsem na ni mluvila, pak jsem přidala na intenzitě hlasu ("Báááro, nespiiiii!!!" :grinning:), lomcovala jsem s ní... no nakonec se mi ji povedlo probudit až asi na pátý pokus. Normálně jsem to musela natočit :grinning:
21. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a ještě jsem chtěla zopakovat co jsem říkala už po minulém srazíku - na berounsku zkrátka jsou EXTRÉMNĚ KRÁSNÝ DĚTI!!! :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda já se úúúúplně červenám, takové chvály. :dizzy_face: Ale popravdě já zas tak moc nic neorganizovala, jen jsem nás vyhecovala k akci, zbytek už bylo skvělé počasí, hodné děti a hlavně skvělá parta maminek. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Takže pochvala patří spíš vám a dětem. :wink: A taky naší vlajkové řidičce vepředu, která nás dovedla až na místo.
Kryštof spinkal tam i zpět a stejně byl večer od šesti zralý na postel, v sedum už byl tuhý. :sweat_smile: Jen ráno vstáváme zase před šestou. :rolling_eyes:
Fotky přidám při troše štěstí během dneška. :wink: A běžím juknout na ty vaše.
22. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo- taky máme jedno spací video u jídla. :grinning: Umím si to živě představit. :grinning:
22. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem i já joukala na svoje fotky,které jsem na výletě nafotila,ale musím je popravdě řečeno upravit,neboť se moc nepovedli.Jinak jsem koukala na fotky,co jsem v albumu a jsou suprové. :slight_smile: Snad se ještě uvidíme na další akci,než bych šla do práce.
22. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Málem bych zapoměla,Filípek je vzatý od 1.9.2009 do školky ve Zdicích,a tak mám z toho radost i s taťkou,že nemusíme hledat jinou školku. :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
holky my spali celou noc až do pěti pak putoval Vojta ke mě do postele, dostal mlíko chvilku se po mě válel a pak zase vytuhl a vstávali jsme v 8hodin. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak kdy je další akce, abych se zase vyspala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli -
určitě bude brzy.i já se koukám po nějakém výletě,kam by se dalo jet.

Jinak holky,kdo mi můžete poradit,jak mohu vložit fotky z včerejšího výletu do alba.
22. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne -
věřím tomu,že by jsi tu cestu zvládla i bez mě.Tím myslím,že by jsi maminky a dětmi dovedla také až na úplné místo.Moc se mi výlet líbil,a pokud bude zase nějaký,tak určitě pojedeme s filípkem zase. :slight_smile:
22. dub 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtíškovi - všechno NEJ... k svátku.Hodně zdravíčka a mamince pevné nervy.. :dizzy_face:
23. dub 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek

Vojtíškovi taky přejeme vše neeeejjjjj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtíškovi vše nej nej nej! :slight_smile:
23. dub 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtíškovi jen vše nejlepší.ať dělá velké pokroky a maminka ať má jen samou radost. :slight_smile: :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky on má Vojta svátek :astonished: :sweat_smile:
Tak děkujeme za přání, ale maminka na to zapomněla :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj !
jdu popřát Vojtíškovi vše nej k svátku :dizzy_face: a moc Vám pochválit fotky z výletu! muselo to být príma, děti vypadají spokojené :wink:
tak my máme za sebou očkování a 18měs. kontrolu - míry - 11.5kg a 82cm :sunglasses:
23. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem taky konečně dodala fotky. Tady jsou
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2676000#navigator
A albíčko je plné, takže jestli ještě něco máte, bude se muset založit další. :wink:
23. dub 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - povedena maminka :wink: :grinning: chcela zatajit oslavu milacikovi, vsak? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojtiskovi gratulujeme :slight_smile:

Holky - ale fotocky mame uzasne, ake sme krasne a fotogenicke, že? No po kom len su tie deti, celé my, však? :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky-

tak jsem koukala na všechny fotky z výletu a jsou suprrrrrrr.Moc se líbí i našemu taťkovi
24. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my sme si dnes urobili krasny vylet do Veseli nad Luznici, urobili sme 10 km pešo, omocilil deti v rybniku, najedli sme sa v meste a krasny den za nami. V takom peknom pocasie by bol hriech ostat doma, vsak? :wink:
25. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Jani - to jste se teda měli. :dizzy_face:

To já jsem kluky vystranadila na celý den a doma jsem zustala jen s malým.Zakotvili jsme na oblíbeném pískovišti.Hlavně že už tam dali písek a děti se už nemusí hrabat na dně.A Martínek po cestě ze vchodu našeho domu se najdenou neočekávaně tak rozběhl,až neuměl sám zabrzdit a hodil šipku rovnou na silnici,na asfalt.A čumákem.Jak plakááál.Jinak ale bylo dneska nádherně.
Mám objednanou sedačku na kolo,tak se těším,až mi dorazí a já budu moct s klukama taky na projížďku. :wink:
25. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte

Jani, jak vás napadlo Veselí nad Lužnicí? Je tam něco pěkného k vidění?

marcim, chudák Martínek :confounded:

My byli včera jen na zahradě. MM pracoval a já běhala kolem prcka. Původně jsem si chtěla vysát a umýt auto, ale jeho tak zaujal volant, že jsme půl dne proseděli v autě a točili volantem:slight_smile:
26. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek