• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj holky,
tak jsme dneska slavnostne dali rost v postýlce do nejnizsí polohy. Ten nás lump se zacal nebezpecne sápat vzhuru a kdyz ho vidím jak leze po zebricku ku ke skluzavce... :confounded: (nejak mi blbne diakritika).
Jo, Jani Veselí nad Luznicí? Tak to jste meli poradny vylet. :slight_smile:
26. dub 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no na Veseli nas nahovoriila suseda, bol tam 33.rocnik Pochodu v Kraji rybniku. A fakt mali super rybniky, Filipa som aj vyzula aby sa vycákal. Bola sice studena voda ale chlapce drzal ako hluchy dvere :grinning: :grinning: :grinning: Na zaver decka dostali diplomy.
Dnes sme boli na vylete v Srbsku, spat sme isli vlakom aby mali deti zábavu. Grainne - neskonala vdaka za tu panelovku poza nadrazie co si mi ukázala :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Marcim - super že uz mate sedacku, uz sa tesim ked vyrazime na bike.
26. dub 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se zase hlásím po víkendu a musíme se pochlubit.Filípek je od pátku na noc bez plínky.měla jsem z toho docela obavy,jak to zvládneme,ale dopadlo to vše suprově,tak snad už nám to vydrží. :slight_smile:
Jinak počasí nám přeje,a tak můžeme být stále jen a jen venku.
27. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda

Jani, tak když jste takoví turisti, to by se vám mohl líbit pochod do Prčice. I když tam je teda rybník jen jeden a ten je chovný :grinning: Ale dělají, myslím, dětskou trasu. Akorát nevím, kdy letos bude, ale bývá to nějak kolem půlky května. Já ještě nevím, jestli tentokrát půjdeme, ale celkem bych chtěla.

Filipecek, tak to je Filípek šikula :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už to vím :grinning: Ty Prčice se jdou 16. 5. - kdybych se tak mrkla na stránky ještě než jsem sem hodila příspěvek, že :sweat_smile: Dětská trasa tam teda není, ale mají vozíčkářskou, tudíž určo vhodnou pro kočárky: http://ppp.nipax.cz/?action=pochod
27. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Filípkovi velká gratulace :wink: :grinning:

Holky dneska se malému něco fakt povedlo! Ukazoval, že chce čurat, tak jsem ho vzala na záchod ( teď rád čůrá jako velkej ve stoje do hajzliku) stoupnul si na stupínek a najednou koukámn místo čůrání s něj na podlahu padaly bobky :sweat_smile: Takže náš úkol číslo jedna, naučit ho aby mi ukázal (o mluvení nemůže být ani řeč) jestli chce na malou nebo velkou stranu :grinning: Jinak už jsem kompletně bez plenky, máme ji jen na spaní

Pochod Praha Prčice :grinning: to by mohlo být zajímavé :sunglasses:
27. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy mate sikovne deti. Kasli obzvlast Vojta je naozaj velmi sikovny. Som zvedava ako ho naucis tu znakovu rec na potrebu :grinning: :grinning: :grinning: Daj potom navod. :wink:
27. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani se to směje, co :angry: :angry: :angry: :grinning: ale ty hovíša na noze nif mof :confounded: :grinning:
27. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kasli - :grinning: :grinning: :grinning: To bylo překvápko,co?? :grinning: Ale jinak je to teda kluk šikovnej.To Martínek se zasekl a vypadá to na odplenkování nejdřív tak do 1/2 roku.Dřív to nevidím.
(se vnutím :sweat_smile: - u nás se ukazuje třeba poklepáním na prdelku.Teda Marťa se spíš plácá přes stehno.Ale tak si řekne,že chce přebalit.Třeba u vás by se to dalo použít k rozlišení,že chce např. bobkovat...)

Filipecku - super. :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - viem si to prekvapenie predstavit :sweat_smile: :grinning: Neboj myslim ze podobneho prekvapka sa dockam aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ALe Vojta je fakt sikulka. My sa neviem zbavit dudliku :frowning2: nieto este aby som od neho chcela aby chodil na nocnik :frowning2:
28. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - to je suprové,že jste už celý den bez plínky.
Je to velká úleva,že?I já byla šťastná,když jsme byly přes den bez plíny a teďka už ji nemáme vůbec a je to opravdu suprové :slight_smile:
28. dub 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
gratulace Filípkovi a Vojtíškovi k takovým civilizačním pokrokům. :dizzy_face: My jsme se zasekli v sobotu, ráno se nechal vysadit na nočník bez problémů a dopoledne začal děsně hysterčit a zatím ho to nepustilo. Kdykoliv se pokusím ho posadit na hrnec tak spustí.... :angry: :angry: :angry: no a maminka vzteklina má co dělat se sebou, aby ho neroztrhla jak hada. :angry: :sweat_smile: Budem si muset holt dát pauzu, aby zapomněl. Asi se domákl mé předsevzetí, že už s tím nočníkováním budem muset pohnout. :grinning: Potvora!
28. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak jsem Vás dočetla...nejdřív nám nešel net...a pak jsem byla co to dá v posteli protože se o mě pokusila angína :frowning2: a bylo mi šíleně blbě-teĎ už snad v poho...
kasli teda Vojtíšek je šikula :slight_smile: :slight_smile: a určo to vypilujete :wink:
Filípek je taky šikula....
....u nás nočník je jen u záchodku....sem tam na něj sednem-a na to jak se mu to líbilo tak tam teĎ nevydrží ani minutu - takže zatím máme týdenní pauzu...
Praha - Prčice jsou super...ale letos to nevidím - naši i se segrou odjíždí v pondělí do Norska do 16. a my budem okupovat barák sami + zvířátka to bude něco....nevím jestli se nezblázním ze samoty, zvířátek respektive z Megginky která pěkně rozvázala nebo Ondráška...
holky dotaz - jak na vzteklinu? párkrát sem mu lupla přes zadek - je jiný řešení ??u amlýho to pomáhá ale já to fakt dělám nerada....
28. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
grainne -
to my měli také ze začátku problémy s nočníkem,ale nechala jsem to týden odležet a po týdnu jsem si vzali buď nějakou hrčku nebo bombón a povídala jsem,Filípku pokud uděláme lulku do nočníku,tak ti dám kákínko nebo hračku a zabralo to.Děti jsou chytřejší někdy než mi rodiče a ono mi to zabralo a začali jsme bez problému chodit na nočník. :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapoměla jsem ještě k nočníku.Kamarádka to zase řešila tak,že šla na záchod sedla si na něj a nočník nechala před sebou a děti se tak naučily také.Ale každé dítko je jiné.Dražím vám všem palečky,aby jste byly všechny děti přes den bez plínky,je to i po finanční stránce úleva
28. dub 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No k tomu nočníku, my ho ze začátku dávali jen před koupáním aby si na něj zvykl jinak jak jsem říkala nebýt nemocného pindíka tak jsme stále na plenkách. Ale teda co jsem tak vykoukala, ze zkušeností kamarádek, tak není moc dobré slibovat cukrátka za nočník, ale metoda posadit si dítko proti sobě na záchodě je docela dobrá :wink:

l. mysko na vzteklinu, platí všechno a nic :unamused: KAždý dítko je originál, na některé stačí houknou a je ticho a některé nezabere ani pár přes prdku :angry: Hodně se radí odejít od něho a nechat ho vyřva (a samozřejmě nenápadně hlídat,aby se náhodou neudusil vzteky :sweat_smile: ) a nebo si toho nevšímat, a že prý dítě přestane samo. HAHAHA no moudrá rada to je ale platí jak kdy, takže u nás to funguje, tak že 1. fáze: nevšímám si, 2. fáze odcházím z místnosti (on většinou vzteky bezí za mnou) 3. fáze: šoupnu ho na hanbu se slovy "až se vyvztekáš tak přijď" a 4. fáze: naplácám mu prdel :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale dneska mě tak štva,l že žádné fáze nebyly a dostal rovnou :angry: :pensive:
28. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, hadajte kde som dnes nasla Filipa. Priamo v kralikovej klietke :grinning: :grinning: :grinning: . Chudak kralik sa tam krcil v kute a ten votrelec mu zaberal celu klietku :angry: . Fotodokumentacia bude za chvilu :grinning:
28. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem hodila zase nějaké foto. Je tam i nová skluzavka :wink:
28. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad nočník - u Robči jsem to dělávala tak,.že jsem ho posadila po odpoledním spaní,jakmile se probudil.A pak jsem to zkoušela,tak že když jsem napouštěla do vany vodu,tak jsem ho posadila na nočník přímo ve vaně,aby ho ta tekoucí voda "donutila".Ale kolikrát ani to nezabralo. :sweat_smile: Stejně nakonec začal chodit až na záchod s děts. prkýnkem.

Ad vztekání - Kasli to vystihla naprosto přesně.Když mám ještě náladu a nevzteká se dlouho,zkoušela jsem na něj metodu jako na koně. :sweat_smile: (Tam to funguje spolehlivě :grinning: )Když se začně vztekat otočím se a jako si nevšímám.Jakmile začne dolízat,tak ho párkrát odstrčím (jemně) od sebe,jako že ho nechci.A když se vzteklý řev změní na takový ten..."maminko vem si mě",pak ho beru do náručí a utiším.Pak je zase na chvilku klid.Většinou to zabírá...ovšem ne vždycky. :unamused: Když se prcek rozhodne prudit celý den,pak se dostávám do fáze 4.Jako u Kasli. :rolling_eyes:
Jsou maminky,které plácnutí přes zadek neberou jako správnou výchovu a tam jsem četla něco jako...metoda obejmutím...ovšem u nás naprosto nefunkční.
Hlavně by se mělo asi odejít od toho důvodu,proč se vlastně vzteká a tím pádem by mělo vztekání pominout.Někdy je to těžké,protože důvodem ke vztekání je VŠECHNO. :angry:
Nevím jestli jsem poradila,ale jsem zvěladavá,jak to dělají jinde.
28. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Jani - králík... :grinning: :grinning: :grinning: ...a co na to ochránci....není to omezování osobní (prostorové) svobody?? :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: :grinning: :grinning: to je teda síla, jak se tam dostal??????????????????,
28. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - on sa tam nasukal cez vrchny otvor, je sice uzky, ale podarilo sa mu to. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Proste ked chce tak to ide :grinning:
Marcim - no co ochranci to uvidime az najdu tie fotky :grinning: dám vam vediet :grinning:
Vztekani: vobec neviem (to je rada nad zlato, vsak? :sweat_smile: ) u Bronky si to nepamatam a Filip mi zatial nejaky extra vztek nepredviedol ( kedze som to napisala tak si o to koledujem, vsak? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) pripadne zatial som ho utisila do 2 min, stacilo mu odviest pozornost. ALe ci to bude zaberat aj ked bude starsi, to je zahada :wink:
28. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani fotky supéééér...a jak si ho z té klece vysoukala???To jsi ji musela rozdělat ne?? :grinning:
28. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vela nechybalo, ale podarilo sa mu dostat sa aj von, nielen dnu :grinning: Kralik sa teraz boji opustit klietku aby nahodou mu tam nevliezol ten votrelec :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula34-
ty fotky jsou suprrrrr.je vidět,že máš velmi vynalézavého Filípka.má můj velký obdiv.To můj pacholík by nedokázal.Ten je nejraději zalezlý pod svojí postelí :slight_smile:
28. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte,
gratuluju Vojtíškovi i Filípkovi k pokrokům. Mamince Kryštůfka přeju pevné nervy s nočníkováním.
Janul - Filípek trénuje na dráhu fakíra, ne? Taková malá dirka a on se tam krásně nasoukal:slight_smile:

Jinak u nás se nočníkuje krásně (doufám, že tímto to nezakřiknu) Ráno po snídani posadím, listuje si novinama a splní úkol. Pak ho posazuju pokaždé, když přebaluju a většinou s úspěchem. Vždycky vstane, pyšně mrkne na výtvor, okomentu je, že je to eee, nebo lulu a jde pryč. Sám si zatím neřekne, ale snad to nebude dlouho trvat.

a co see vzteku týká, tak když ječí, tak já začnu křičet stejně jako on, on se toho lekne a přestane :grinning: Jen nechci vidět, až ho to popadne na veřejnosti....
no a nebo si ho nevšímám a přestane taky, protože nemá obecenstvo. Stejně tak, když dělá něco zakázaného. Když okřikuju, tak to na just dělá dál, ale když si nevšímám, tak přestane
28. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Jani, Filípek je fakt vynalézavý :grinning: :grinning: :grinning:

Co se týká nočníkování a vztekání - tuto stránku si asi uložím do oblíbených, abych po ní mohla sáhnout, až bude třeba :wink:
28. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj holky,
přeji vám všem pohodový a sluneční den,my se chystáme na výlet,tak dneska tu mezi vámi nebudu,až nějak navečer.
Přeji všem maminkám,ať se daří nočníky a dětičky ať jsou šikovné a mají z toho nočkování radost. :slight_smile:
29. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska mám křest ohněm, jedu prvně sama autem s malým na plavčo. Tak mi držtě pěstičky, páč mám takév nervy, že nemůžu jísta a už jsem byla 3x na velké straně :zipper_mouth: Kdbych sem se do večera neozvala, tak jsem v lepším případě někde ve škarpě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek