• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Jééé Kasli - držíme palce....všichni a všechny (i na nohách) :dizzy_face: To zvládneš.Jseš holka šikovná!!! :wink:
29. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - myslime na teba a ostavame doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale vazne, neboj to zmaknes a ked bude problem (ja som v zaciatko vobec nevedela cuvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) vystup z auta, poobzeraj sa, vyhliadni si pekneho chlapa, pekne sa usmej a uvidis s akou radostou ti pomoze. A ty sa aspon budes moct pokochat :grinning: Boze, dufam ze toto necita moj muz :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Jani!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kasli - neboj, ty jsi sikovná, to zvládnes levou zadní. Hlavne bud vklidu, oni kdyztak vsichni pockaji a nejaký ten hezký muz na pomoc pri couvání a parkování se vzdycky najde, jak pise Jana. :wink: (boze, ta diakritika me toci, ted jsem to musela cele prepsat!!! :angry: )
29. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Pamuk!!!! tichá závist :zipper_mouth: Ale Ondrásek je proste hvezda s tim nocnikem. Takhle brzy. :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Šlo to docela v klidu, až na to parkování u Ploutvičky, tam jsem to málem nahučela do auta :sweat_smile: ale vybrala jsem to a zaparkovala po objedtí bloku na podruhé :dizzy_face: A dokonce jsem na dvojku předjížděla do levíňáku tatru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

A tátu už máme zase doma! Tak jsem zvědavá jak bude Vojťas spinkat, do teď spal předpisově, ale to nebyl tatínek doma :grinning:
29. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak jsme dnes museli navštívit Mudru...v noci Ondra vůbec nespal=já taky ne - sípal,kašlal -teplota no úža...
dosali jsme troje homeopatika+kapky po kterých se pozvracel(to co se mi podařilo do něj dostat :frowning2: )
a studuju co to je laringitida...máme prý náběh...
navíc dneska jsme doma bez tatínka :frowning2: takže doufám že spinkat budeme oba sem trochu utahaná protože
dneska jak mu bylo špatně jsme pořád chovali a mazlili se...
Kasli to je pohodička když jste to zvládlli...:o))si šikula...
29. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasli -
jsi šikulka,že jsi dojela v pohodě.To parkování je také suprr,za chvilinku nebudeš už ani objíždět žádný blok a zaparkuješ hned na poprvé.

I.myska -
přeji brzké uzdravení a ať se vám z toho nevyvine ta laringitida.Držím palečky
30. dub 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.Mysko - aka bola noc? Bolo Ondraskovi lepsie? Nech sa cim skor vyliecite.
Kasli - sikulkaaaaaa
30. dub 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky heeeepl,
neznáte někdo nějakého slušného dětského psychiatra??? :frowning2:
Dík

Kasli - šikulka.
Mysko - držíme palečky,ať to brzy přejde.
30. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - Přidávám se k pochvalnému sboru. :sunglasses:
Ondráškovi držíme palečky, ať se utzdraví a maminka pěkně vyspí. :wink:
30. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kasli, super!!!! Jdeo to to se fakt nebát a jít do toho. Já takhle bojovala několit let a dneska jsem ráda, že jsem to překonala a jsem mobilní a nezávislá na MM :slight_smile:

Jeníček od včerejška nějak není ve svý kůži:( Teplotku nemá, ale včera měl průjem, má rýmu a chováním to není on. Zuby se klubou už dlouho, tak nevím, jestli by to mohlo být od toho....
30. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
dík za držení palečků...v noci se zázraky neděli takže jsme toho s Ondrou moc nenaspalli v kuse asi nejvíc hodku a půl po kojení....a pak to bylo takový že malej spal a putoval různě po postýlce...a tak
ale je mu malinko líp takže Mudra říkala že homeopatika do soboty a mělo by to být OK
no teď jsem ho uspala broučka a jdu taky...dneska bude snad noční držet taťka...
30. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za pochvalu :grinning: No bude to ještě boj, ale naučit se to prostě musím, už kvůli té nezávislosti na manžovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

L.mysko hlavně že homeo zabírají a už je Vám o něco lépe

Marcim nevím, neznám :unamused:
30. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli -
když jsi zvládla včerejší jízdu bez problému,tak ty ostatní co tě čekají,už budou zase o něco lepší a pak budeš jezdit lépe,než chlapi. :slight_smile:

Marcin -
také nevím o žádném dobrém dětském psychiatrovi :slight_smile:
30. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata, malej má předělenou postýlku na postel. Jsem na frajera zvědavá jaká bude jeho první noc v skoro dospělácké postely :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kasli, tak jak Vojta spal v "nové" posteli?

u nás pořád průjmujeme. Prý řádí nějaká viróza a vzhledem k tomu, že jsme byli v herně, tak jsme si to asi přinesli odtamtud.....
Nemáte nějakej fílg, jak dostat do děcka tekutiny, když odmítá dudlík, pítko a cokoliv, co zavání pitím? :confounded:
1. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Kasli, gratulejšn k řízení :slight_smile: Čéče, to se do toho budu muset pustit taky, přece se nenechám zahambit :grinning:

L.mysko, tak ať to těmi homeopatiky zvládnete. Mně je u Maškové sympatické, že nedává hned "chemii" a zkouší to nejdřív homeopatiky :wink:

Pamuk, tak ať je bobíškovi brzy líp. S pitím neporadím, u nás takhle bojujeme taky. Proto i přes den sem tam vytahuju kozu, aby Barča měla aspoň trošku slušný pitný režim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsem s ní takhle seděla tady na lavičce, Baru si dávala nášup z prsa, sedla si vedle nás nějaká babička a ani nepoznala, že kojíme. Ptala se, jestli malého nevzbudí :grinning: No paní asi moc dobře neviděla, páč Barunka měla růžové tepláčky, v kloboučku růžový proužek... Je teda fakt, že jsem ji trošku zakryla plenkou (kvůli sluníčku a taky abychom nepohoršovali okolí), ale to mě docela pobavilo, jak si paní myslela, že to dítě spí a ono přitom nahlas hltalo :grinning:

Marcim, s psychiatrem taky bohužel neporadím :confounded:
2. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kasli - doufám,že se ve "velké" posteli spinkalo dobře.

A všem nemocným přejeme brzké uzdravení.

Pamuk - s pitím asi moc neporadím.Naposledy,když Marťa nechtěl pít jsme zkončili v nemocnici. :confounded: Je to těžké.Když nechtějí horko těžko do nich něco dostaneš.

Petulko - kdyby to paní věděla,asi by se divila. :wink:

Jinak u nás je veselo. :frowning2: Zase řešíme Robču. ... Mám pocit,že zkouší utíkat,protože ve škole to kázeňsky nezvládá a nosí poznámky.Paní uč. nám vycházejí vstříc,ovšem když tam předvede scénu takovou,že si pro něj musím do školy dojet,pak je to už na pováženou.Bohužel ubližuje spolužákům a v tu chvíli není nijak k zastavení.Moc mě to mrzí,protože jinak je to fajn kluk.A moc si tím škodí.(..proto ten psychiatr..)Možná dřív ho budu potřebovat já. :cry: Asi si to všechno moc beru.Omlouvám se z náladou jsem na bodu nula,tak vám to tu nebudu kazit.
Užijte si hezké sluníčkové dny,které by nás podle předpovědí měli čekat.Tak snad se jim předpověď vydaří.
2. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Marcim, tak to je mi líto :unamused: Doufám, že se brzy povede najít někoho kvalifikovaného, kdo by vám pomohl. A vykecat se sem klidně choď, od toho jsme tu, ne? :wink:
3. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, myslím na vás.
Holky, tak hlásím, že máme vymalovanou ložnici a 90% věcí je nastěhovaných zpět. :sunglasses: Takhle čisto tam ještě nebyůlo a do dalšího malování zase nebude. :grinning:
Kryštof má asi taky nějaký průjem, ale jinak mu nic není, jídlo do sebe hrne běžným tempem a pije normálně, tak to zatím neřeším a doufám, že to rychle přejde.
3. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim - drzim palce, zistim ti nieco u susedy ale cez vikend nebola doma, ak bude vediet poslem mail.
Grainne - mozno zuby, uvidis, hlavne ze je a pije normalne.
Petula - dobre som sa pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
Pamuk - presne ako pise Marcim, oni ked nechcu tak nic do nich nedostanes. DUfam ze sa vam uz polepsilo.

Holky mali sme perny vikend, absolvovali sme carodejnice, boli sme na kole, plavat a dnes v Lodeniciach na ranci na konoch. Prihlasila som Bronku na jazdenie a chcem ist aj ja. Sice som nejazdila uz asi 6 rokov ale hadam som to nezabudla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak po slunečných dnech se nám zatáhlo, co? Ale už to bylo potřeba, jen ať je pěkně zalito. Ale dneska odpoledne by už zase klíďo mohlo svítit :grinning:

Jani, teda já jen čumím, jak jste aktivní, to je fajn :wink: Neboj, jízda na koni se určitě zapomenout nedá - to bude asi jako s jízdou na kole, lyžováním..., ne? :confused: :sweat_smile:

Grainne, tak to možná fakt budou zuby :confused: Hlavně, že je Kryštůfkovi dobře.

Tak jsem včera Barču vytáhla na trhy. Původně jsme měli být na víkend pryč, tak jsem ani neplánovala účast na trzích, ale nakonec jsme nikam nejeli, tak jsem se tam šla juknout. A víte, co se naší Báře nejvíc líbilo? Kašna :grinning: No hlavně, že to vím - budeme vyrážet do Berouna na náměstí a čumět na kašnu :grinning:
4. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

tak se zase po krátké odmlce hlásím.my jsme na čarojdějnice pěkně lumpačily,Filípek šel spinkal až okolo 22.00hodiny a ráno mi přicupital až v 11hodin,a byl jak andílek.Jinak fotečky nejsou,zapoměli jsme doma foťáček,ale to nevadí,hlavně,že byla celý večer pohoda a klídek.

Janula34 - i já si myslí,.že se nadá jízda zapomenout,jak ti píše petul.a. :slight_smile:

Jinak počasí není zrovna fainový,ale zase na jednu stranu je dobře,že se nemusí zalévat,ale mně osobně sluníčko chybí,ale zase bude lépe. :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak postýlka se zvládla hnedle na jedničku. TAkže pohoda :dizzy_face:

Pamuk já když nemohla do Vojty dostat tekutiny, tak jsem to do něj po 15 minutách rvala injekční stříkačkou cca po 5ml a postupně přidávala, samozřejmě mi to ze začátku všechno zase vyhodil a rvala jsem se s ním jak o život, páč to nechtěl, ale nakonec zjistil, že mu to pomá a pak se nechal. Takže možná už je pozdě, třeba už pijete normálně, ale pro příště zkus tu stříkačku :wink:

Marcim koukám Robča ti to dává dobře sežrat, no přeji pevné nervíky. Budeš je opravdu potřebovat :frowning2:

Jinak my byli o vákendu u tchána 2 dny pohoda, ale od neděle je na zabití! Nevím co mu je, má nějaké ufňukané období asi mu rostou zuby, ale je to děs běs.

Jo a srajdu měl malej v neděli také, takže je asi něco ve vzduchu :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasli -
tak to je supr,že jste postýlku zvládli hnedle na jedničku.za chvíli to bude jistě na 100% :wink:
4. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
tak mám chvilinku pro sebe - naši i ségra sice už odcestovali, ale dorazila na pomoc do zítra babi - hurááá
pořád ještě nejsme zdraví :unamused: Ondra je zahleněnej a včera tak jsme ještě mazali Mudře aby ho poslechla strašně kašle...
byly jsem domluveni na desátou-to jsme nemohli protože spinkal....tak jsem znova volala a prý na třetí...to jsme tam dorazily a bylo tam snad dvacet lidí před náma tak jsme jeli dom a šli tam až na pátou a čekali tam stejně skoro třičtvrtě hodky - holt tady něco řádí....ale snad za 2-3 dny by jsme měli být OK ...už aby to bylo
protože mu pohyb venku chybí - večer a v noci nechce spinkat protože nejni utahanej...zato na mě se to podepisuje....
takže všechny zdravíme ....
kasli s tou postýkou to je super :slight_smile: :slight_smile:
Marcim-bohužel taky nepomůžu ale fakt ti přeju pevný nervíky...
5. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,

přeji, ať se ta vaše zlatíčka rychle uzdraví!!! :wink:
To my zase měly minulý týden úraz na motorce (naštěstí tedy na té plastové :grinning: ). Hedu přepadla přes řídítka. Krve bylo doslova jak z vola :sweat_smile: . Samozřejmě si nabrala štěrk do pusinky, takže já první kontrolovala, jak dopadly zoubky, jestli jsou vůbec všechny. To bylo naštěstí ok. Ale odřela si trochu tvář, bradu a roztrhla ret. Proto teklo i tolik krve. Usoudila jsem, že to na šití snad není. A Heduš na motorku nezanevřela, to se docela divim :grinning: .

Jani, vy jste teda hrozně akční :dizzy_face: . Se úplně stydim, já jsem na sport hrozná pecka :pensive: .

Marcim, doufám, že se to u vás nějak zlomí k lepšímu :wink: . Chtěla jsem se zeptat, jak jste to s Robinkem řešili, když chodil do školky? Nebo tam to bylo ok?

L.mysko, s tou vaší anabází u dr. mi to něco připomíná. Já stále ještě jsem nevyspekulovala, kdy je tam nejlepší chodit :rolling_eyes:. Jo, to byla pohoda bez čekání, když jsme ještě chodily do kojenecké poradny.
5. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mi pro změnu také lítali po dokrotech :unamused:
Malej měl o víkendu tu srajdu a v neděli ráno měl naposled stolici a to z něj lítala jen voda, pak celý den nic a v pondělí také ne a od neděle byl strašně ufňukanej. No a v pondělí se mi odpoledne po spaní probral a propínal se do luku, řevu jak kdybysme ho vraždili a tak se jelo k mudře, páč jsme usoudili, že má nejspíš křeče do bříška. No mudra nás okamžitě hnala do Motola na chirurgii, s tím, že může mít zakleslá střeva do sebe, že se to u malých dětí stává při průjmech a že se to musí pak rychle řešit. Ale také nám řekla, ať jedeme přes velké hrboli, že někdy to jízda autem přes hrboli rozmotá :sweat_smile: No co myslíte, jízda to asi rozmotala, páč jsme tam přijeli a kluk naprosto v pohodě. Stejně nám ale udělali sono a zjistili, že to nejspíš zakleslé měl, ale že už se to uvolňuje. Přijeli jsme domu a malej hodil bobek, ale dalo mu to teda práci. Jenže dneska večer to samé, tak jsem mu zkoušela rozmasírovat bříško a pak se mu podařilo vytlačit zase bobka, ale strašně ho to asi bolelo, jelikož u toho kakání až brečel a když bobka vytlačil tak byl uplně hotovej a měl spocenej nos. Holky nevíte jak rozmělnit stolici batoleti, aby mu to nedělalo takové potíže?
5. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
holky děkuju za podporu.Nervy mám na pochodu,jen zjistit,kterým směrem se vydaly. :wink:

Berynko - ve školce to bylo v poho,tam neměl povinnosti a mohl si jen hrát.Teď by si nejraději taky jen hrál,ale bohužel to už nejde.Škoda,že nám nenavrhli v Berouně ještě odklad školy.Podle psycholožky v Praze,by na to měl nárok.
Původně jsem ho měla objednat do Motola,ale protože tam objednávají až na červen,dostala jsem číslo na jinou Dr.Tam nás vezmou už příští týden.Je to na Radlické,takže to bude i přístupné od Berouna.Jsem zvědavá,jak dopadnem. :unamused: Zatím ho mám tento týden doma,aby se uklidnil.Ale je relativně dobrý.Ale co udělá,až zase bude ve škole mezi dětma....to netuším.A navíc dneska mu oteklo oko,takže to vidím na parádní zánět spojivky.Jen čekám,kdy začne Marťa.

Kasli - chudinka,zamotaný střeva.Hlavně,že to povolilo.To muselo být tlačení.Úplně to vidím.
A na tu stoličku mě napadají nějaké laktobacily (sirup,prášek na přípravu roztoku,dobrý jogurt s živ.bakt....apod.) Dostatek vlákniny (dá se koupit i úplně rozpustná,ale je dost drahá) a hrozno,švestky?? nevím,co na vás funguje.Nebo dýně,cukýna změkčují taky.U nás fungovala dýně naprosto dokonale.
Ev. Lactulosa.Je to takový sladký sirup a mělo by to změkčit a upravit stolici.Můžou těhotné i děti.
http://www.lekynainternetu.cz/p/lactulosa-biomedica-sirup-250-ml/
tady je příbalový leták,není to návykové,působí pouze ve střevech.Volně prodejné.Ale asi bych se nejdřív zeptala ještě Dr.
Držím palce,ať už máte klid.
5. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no Kasli teda, to jsem vůbec netušila, že se něco takového může stát. Jěště, že to auto zabralo. :sweat_smile: Všechno proti zácpě už vypočítala Marcim. Ty švestky můžou být i sušené nebo kompot, prý i fíky a taky snad ráno na lačno pomerančový džus. Hlavně ať se to rychle srovná.
Zvažuju, že bych s Kryštofem začala chodit do MC na nějaký cvíčo s říkánkama pro prcky. Pro děti od 1,5 roku jsou tam nějaké programy třikrát v Edenu (UT 10 - 11, ČT 9.30 - 10.30 a 17 - 18) a v MC (PA 10 - 11). Nechcete to někdo zkusit taky? My teda určo nemůžem v pátek,ale jinak jo. A nebo už jste někdo na něčem byli?
Musela jsem Kryštofovi ostříhat ofinu, lezlo mu to do očí. Dopadlo to katastroficky :confounded: :unamused: :frowning2: :cry: , vypadá jak totální bázen :rolling_eyes: . Maminka je nešika :zipper_mouth: , plus teda ostříhat takhle staré dítě je fakt téměř neproveditelný úkol. :confounded: Tak až nás někde potkáte, tak se nevyděste. :grinning:
Máme nové slovo - éro, tedy v našem podání to je spíš éjo. A znamená to, "Tatínku vem mě za ruku a nohu a roztoč mě!" :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek