• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj holky,
no to ma mrzi ze mate take trapenie, dufam Kasli, ze uz zauzlenie criev nehrozi. Marcim ti dala uplne vycerpavajucu odpoved.
L.Mysko - snáď uz ste zdravi
Berynko - predpokladam ze jej tieklo vela krvy z pery, chuda moje. nech sa jej to rychlo zahoji. ALe motorku miluje aj FIlip tak cakam ci sa tomu vyhneme alebo nie.
Teraz tu mam maminu tak si uzivam trochu kludu. Boli sme pri Berounke krmit kacky a tie boli take drze ze zrali FIlipovi z ruky ked v nej drzal chlieb. Potom si odhryzol, ale odhryzol si velky kus a trcal mu z pusy a zrazu sup a jedna kacka mu to doslova vyrvala z pusy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten čumel ako blazonko :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - som na vas zvedava, tesim sa na bud. plavanie :grinning:
Suseda strihala Filipa masinkou, ten drzal ako hluchy dvere. Ale je fakt ze Krystof ma nadherne vlasy a bola by ich skoda. TO my sme mali sedem dlhych vlasov v troch radoch. :wink:
6. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko - to musel být pohled! Ty kačeny jsou teda fakt drzý! :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - ty byli drzý už když jsem tam chodila s Robčou a už nějaký ten pátek je....potvory.... a ještě se to asi neodnaučili a zaručeně to naučili i mladé. :sunglasses:
Jo a takhle naše psinka krade rohlíky Marínkovi z ruky.Holt má tu smůlu,že je ve stejné úrovni jako ona.To pak stačí,když jen projde kolem něj a najednou se mu vypaří rohlík z ruky a má ji jen lehce osliznutou. :confused: To se pak Marťa začne zákonitě rozčilovat,ovšem je mu to k ničemu,protože po rohlíku se slehne zem...teda spíš zavře se tlama (psí) :wink:
7. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Teda Kasli, vy musíte mít taky vždycky něco spešl, co :sweat_smile: Tak hlavně, ať je Vojtíškovi dobře. Ale o zauzlení jsem teda taky v životě neslyšela :confused:

Jani, tedy to musel být pohled, s tou kačenou :grinning: No jo, to ony drzé jsou, to je fakt. Ale co mě vždycky dostává - když autobus brzdí jak o život, protože přes silnici si to štráduje hejno kachen :grinning:

U nás to vypadá, že se klube další zub - druhá dvojka nahoře, takže brzy bude upírek :grinning:
8. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak jak pomalinku pročítám vaše starosti,tak musím uznat,že vám nikomu nezávidím také starosti.Ať všem dětičkám je brzy dobře a maminky ať už nemáte žádné starosti. :slight_smile:
8. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim - toto je u nas pravidlo, ale Filip sa vacsinou deli s kralikom. Strci mu piskot k nosu a potom ho zje. A toto robi vsetkym psom v okoli :grinning: . Cakam kedy mu ktory odhryzne kus ruky :astonished: . Alebo u susedov vyjeda granule psom. A najnovsie kradne tvrdy chlieb kralikovi z klietky :sweat_smile: .
8. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer,
jdu na radu :wink: . Tušíte, kde by se dalo na Berounsku sehnat menší množství kvalitního písku (do pískoviště)? :slight_smile: To naše hliněné dítě by si asi zasloužilo trochu luxusu :grinning: .

Teď jsme s Heduškou oslaměly, ale naštěstí jen na víkend. Taťka si frčí podle všeho pro mexickou chřipku :sweat_smile: .

Petul, vám už se taky blíží narozky, co? Jaké máte plány na dárečky a oslavu? :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem natrefila na tohle http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2736753&vReferer= ... to by se Hedu zbláznila radostí :grinning:
8. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, teda teď se na tebe provalilo, jak doma Filípka trápíš, že mu ani najíst nedáš a on chudák musí ke králíkovi pro chleba :grinning:

Berynko, jj, blíží se nám to. Připadá mi naprosto neskutečné, že tomu našemu "miminku" už bude rok :sweat_smile: Oslava bude u našich na chajdě, páč k nám domů bychom se všichni nevešli. A taky snad bude hezky, tak bychom rádi slavili na zahradě :sunglasses: Dárky - no tak my máme koupené odrážedlo, velkou sadu dřevěných kostek, dřevěnou tahací kachničku a ještě chceme koupit bazének. Naši nám dají peníze a něco vybereme sami, od jedné ségry dostane Barunka další hračky (to se ségra ptala, co se jí líbí, tak jsem vymyslela panenku "miminko" - tchýně jednu má a z té je Barča naprosto vodvařená, nebo knížky), jo, a taky od ní dostane dort, oni mají v Hořovicích pekárnu; od druhé ségry dostane nejspíš hadříky (ségra má krámek s dětským oblečením - ten na Závodí kousek za mostem :wink:), od tchyně nevím co dostane, ale asi to taky bude hračka.
8. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko - my mame mini pieskovisko pred barakom a suseda kupovala do neho piesok v hornbachu, myslim ze maju balenie 25 kg. Neviem ci ti to nie je vela, ale my mame taku lasturu pieskovisko a dali sme tam 2 vrecia tohoto piesku.
9. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak u nás je lazaret! Manža, já i malej jsme chytli nějakou střevní chřipku. Z nás to lítá spodem a z malého horem :confounded: Chudák je uplně hotovej pořád jen spí! Dneska zatím od rána ještě nezvracel, dokonce už trošku sám pije a snědl banán a zatím v něm zůstal, ale je uplně hotovej a spinká celej den. Teplotu naštěstí nemá, ale je to hrozný :frowning2:
Už dokonce nemám ani čistá prostěradla k nám na postel, jak to z něho poslení dva dny lítalo. Byli jsme i na pohotovosti, ale tam nám řekli, že řádí vyroza,dehydrovanej že není a že mu stejně žádné leky dát nemůže, že je moc malinkej, takže má dietu a nic víc. Do toho manžel pořád sejčkuje, že tohle přeci neni normální, že je tak hotovej. No už toho mám vážně dost :rolling_eyes: a hlavně už mám plný zuby manžalových výlevů když je on nebo malej nemocnej. Chlapy jsou fakt děsný pacoši :angry:
9. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, teda vy si to zas vyžíráte :angry: A s těmi chlapy máš naprostou pravdu. Jak jde o děti, tak jsou z každé rýmičky poprdění - což bych ještě pochopila. Ale jak jde o ně samotné, KATASTROFA!!! Ten můj měl po měsíci opět průjem, tak lítal po vyšetřeních, no lítal... na sonu jim zrovna spadnul počítač, takže nedělali. A jako bylo docela sprostý, že tam ty lidi nechali čekat a ani jim neráčili říct, že to vypadá na dlouho. Asi museli tušit, že ten den toho moc nenadělají, když měli od 8 do 11, že... No ale manžovi teda brali krev a dělali mu výtěr, oboje má v pohodě. Jenže paní doktorka řekla, že kdyby se to ještě objevilo, tak ho pošle na kolonoskopii (nebo jak se tomu nadává). Takže u nás se stále sleduje konzistence víte čeho :angry: :sweat_smile: Do toho se furt váží... no na bednu. Já už dřív prohlásila, že váhu a teploměr prohodím oknem. Ty brďo, já se od porodu vážila dvakrát, a to ještě jen proto, abych na kontrole nahlásila váhu :wink: Jo, a s tím sledováním - to u nás probíhá od té doby, co se mu to stalo prvně... pak se mu samozřejmě udělal hemeroid, tak se zas řešilo tohle... Já se taaak těším, až u nás doma nebudeme řešit hovna :grinning:
9. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo hale nejsou ty naší chlapy náhodou příbuzní, u nás se také stále pozoruje konzistence i horší věci :rolling_eyes: Ale na druhou stranu tu kolonoskopii by si mu měla přát, Aleš na ní byl a dodnes na ní vzpomíná :grinning: to že mu něco strkaj do prdele by nebylo tak hrozné jako pití toho sajrajtu před vyšetřením :wink:
9. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Vojta je v nemocnici na kapačkách, včera v okolo 23hodky dostal křeče a jeli jsme na pohotovost do Hořovic. A tam si ho rovnou nechali, že dehydrovaný není, ale že tím jak zvracel už nemá tělíčko z čeho brát živiny a proto z toho jak se večer vztekal dostal ty šílený křeče. On měl uplně prstíčky u ručičky v nepřirozené poloze. Do rána jsem tam byla s ním, ale pak mě musel manžel vystřídat, páč jsem dostala zase sračku já (promiňte ten výraz) a k tomu neskutečné křeče do břicha. Zítra se tam jedem zase vystřídat, teda pokud mi do té doby nic nebude ale vypadá to, že už se to rovná.
HOlky to bylo strašný! 20 minut mu zaváděli infuzi, protože neměl žádné žíly a praskali mu! Ručičku má celou omotanou dlahou, aby si ty hadičky nevytrhal. A teď mi psal manža, že malej trvá na tom, že chce domu! Pořádk ukazuje na ruku, že sundat a na dveře, že chce jít dom :frowning2: :cry:
10. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli,
je mě tě upřímně líto a trpím nejen s tebou,ale i s manželem,neboť když není v nemocnici manžel,tak tam máš nakonec vojtíška ty a navíc na kapačkách.Chudinka maličký :frowning2:
Držím ti moc a moc palečky,ať je tobě už dobře a Vojtíška,ať vám brzy pustí domů.
10. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kasli - moc na vás myslím....Takhle nějak jsme byli v Hořovicích taky,akorát Marťa neměl křeče.Ale přesně s tím zaváděním infuze to bylo stejné.taky mu nemohli najít žádnou žílu a když měl dlahu,takmu ze začátku strašně zavazela a chtěl si ji sundat.A naopak,když mu ji sundali,ještě tak 1/2 dne držel ruku stále jako by tam byla.Asi ji měl celou ztuhlou. ....a držím palce,ať už jste v pořádku.Uvidíš,za pár dnů bude dobře.

Berynko - dortík je krásný.A kampak,kampak si pro ni manžel jede,až do Méééxikááá??I přes tu srandu přejem,aby přijel zdravý.
10. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - moc na vás myslíme. :frowning2: :cry: :cry: :cry: To je fkt na špagát, musíš být s nervama v háji. Držíme palce, ať se to rychle spraví!
10. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám potvrdili zatím rotaviry! Za chvilku jedu za klukama, ale čekám jestli se trochu neumoudří počasí, páč nesnáším jezdit v dešti a ta cesta do hořovic je fuj, fuj!
Jo a k nám do party se přidala ještě mamka od rána sere a má křeče do břicha :unamused:
11. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :wink: .

Co to tu čtu?! :cry:
Kasli, Vojtíška je mi moc líto. A přeji, ať je brzy ok a můžete být zase společně doma. Heduška, když měla zánět ledvin, tak musela být taky na kapačkách. První dny, když jí bylo fakt zle, tak to šlo - dobrovolně ležela a spala, ale jak jí otrnulo, tak to byl teda záhul. V nemocnici už jí to nebavilo a vyváděla jako blázen :sweat_smile: .

Ty rotaviry jsou hnus nad hnus. Ale pak snad je na to nějakou dobu i imunita. Na druhou stranu se to dost přenáší právě v různých hernách a MC, kde jsou oslintané hračky a kolují mezi dětma :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Kámoška s dcerou měly taky namále. Nejdřív to vypadalo, že to ustupuje, pár dní byla holčička ok, a najednou všechno zpátky s horším průběhem :unamused: .
Držíme vám palce!!! :slight_smile:

Marcim, manžel byl "kousek" vedle, myslím v Salvadoru a asi taky Venezuele. Nedávno vyprávěl, že přiletěla paní (asi teda přímo z Mexika) s rýmou a na letišti začal hotový cirkus. Začali kolem ní běhat lidi v těch kuklách jako na Ebolu a i když říkala, že jí fakt nic jinýho než ta rýma není, tak jí nutili, ať se položí na lehátko :grinning: :grinning: .
11. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - no vy si to teda vyzierate, to je neskutocne :cry: . Drzime palce a myslime na vas, nech uz ste doma a zdraví. Snad Vojtiska nenechaju dlho v nemocnici.
11. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Teda Kasli, to je síla :frowning2: Taaaaaaaaaaakhle moc držíme palce, ať je vše brzy O. K.
11. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky

Tak jsem to nevydržela a napsala Kasli. Prý se právě dověděli, že odpoledne po neurologickém vyšetření jdou domů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Pokud pan doktor Spal nic nenajde. Ale to si myslím, že nenajde, smůly už bylo dost!!!
12. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto - díky za zprávy,
HURÁ,HURÁ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...určitě nenajde!!!.. :wink: ...a Dr.Spal je sympaťák,Kasli ho když tak ukecá... :sunglasses:
Doma bude nejlíp.
12. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
teda tak doufám že bude Kasli doma s Vojtíškem....teda to šílenost co tady je za viry...
Holky já bojuju s barákem-se zvířatama a o Ondráškovi nemluvě-ten už je skoro OK trochu ještě huhlá jak je trochu zahleněnej, ale už je živej jak rybička....odmítá spát dopoledne....takže dneska jsem ho uspala a jsem za tu chvilinku šťastná a odpolko těch 20 minutek no...začíná se pěkně pouštět včera jsme byly s manžou na solarku
a malej udělal 1. dva kroky sám
no jdu vařit....ale už v pátek budu mít trochu víc času-zaplní se barák a po Ondráškovi se jim mooocc stýská...
12. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
je je...já zapoměla holky prosím vás tu sedačku na kolo jste kupovaly kde a jakou? MM se rozhodl že si ji pořídíme taky na léto ...no už vidím jak Ondra vydrží sedět s helmou na hlavě...
12. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysko - blahopřeju k prvním samostatným krůčkům!!! :dizzy_face:
A s helmou vydrží.Když bude mít co pozorovat kolem,tak zapomene,že má něco na hlavě.
12. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak to vypadá s Vojtíškem? Pustili je domů? :confused: Držíme moc palce.
12. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak už jsme doma. Neurolog na nás neshledal nic divného a tak nás pustili.(A pan doktor je opravdu sympaťák :dizzy_face:) Jen teda malej jak skoro po 6ti dnech stál prvně na nohou, tak chodil chvilku jak po obrně. Ale už se mu to začíná srovnávat, jen sem tam zakopne a jde k zemi :sweat_smile:
Jinak z nemocnice je totálně rozhozenej, co 10 minut to hysterická scéna.Stačí mu jen na něco říct ne a je zle. A bohužel nic na něj nazabírá a tak jsme se s manžou rozhodli, že prostě nastolíme tvrdej režim, jinak nám za chvilku bude skákat po hlavě. žádné nošení, přemlouvání atd. prostě se to řekně max 3x a pak pujde na hambu ( do jiné místnosti) aby se tam vyřval. Protože to co předvádí je fakt neskutečné, jen na něj musíme dávat pozor, páč má tendenci se vyvztekat až do dušení. Jsem silně zvědavá na 1. noc obávám se že nás čeká minimálně týdení očistec.

Ale nejsme nakažlivý a tak můžeme ven, což je pozitivní zpráva. :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ty rotaviry se přenášení vzduchem a hlavně mezi dětmi. Takže bacha na ně :wink:
12. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek