• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj Kasli, jsem ráda, že jste doma. Teď se to určitě ryhle urovná. Asi máš pravdu, že to teď bude s prckem na nervy, oni bývají po nemocnici fakt na zabití. Mě stačilo to běhání po Motole s palečkem a to jsme nikde nezůstali přes noc. Asi je to pro ně prostě psychicky takový šok, že se z toho pak dávají dlouho dohromady. Tak pevné nervy a klidnou noc. :wink:
12. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kasli, super ze ste doma a takmer zdravy, p.doktor je veeeeelky sympatak, nasmu Filipovi sa strasne pacil, stale sa na neho culil :sweat_smile: Aj mne sa paci :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a po tej nemocnici ti veru nezavidim to ho budes asi dlho urovnavat. To je ako ked sa nasa mlada vrati od babicky. Je na zabitie :frowning2:

Inak dnes som sa rozculila, objednala som si 5.4. dlhe cierno-biele cyklonohavice, prisli az dnes, po viac ako mesiaci (uz ich ani nepotrebujem lebo uz je teplo a nosim kratke :confounded: ) , rozbalim balik a cierno-modre, ktore sa mi absolutne nehodia lebo mam zltu alebo oranzovu kombinaciu. Tak som tam volala ze je to nie dobre, ze som chcela ine, tieto im vratim a nech mi poslu čierno-biele. A oni, ze nooo to je chyba na nete, oni vlastne takuto kombinaciu nemaju, takze mi vratia prachy. Som sa tak nasr....la ze som im tam nevyberane vyhubovala a ze od nich uz nic nechcem :angry: :angry: :angry: :angry: . Tak som bez kalhot.
A Filip dnes spal len hodku, lebo v baraku vrtali, bol zlostny ako 100 certov, len tu zuril asi 45 min ked sa zobudil, tak som ho od zlosti prdla spat do postielky, nastastie po cca 15 min zase zaspal a bol klud. No takyto den som mala, este ze sme sli vecer plavat, hned sa to spravilo, ze Grainne? :wink:
12. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasli-

jsem moc ráda,že jste s Vojtíškem už doma a přeji ti pevné nervy a plno síly na všechno zvládnutí.Určitě už bude jen lépe a žádná nemoc vás už neskolí. :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulo tak za tohle bych je asi po tom telefonu ukousla vztaky :angry: Jen doufám, že na to vrácení peněz nebudeš čekat tak dlouho jako na ty kalhoty :sweat_smile:

Holky hodila jsem do albíka fotku z nemocnice, tak se dyštak jukněte. :wink: Malej tam vypadá jak zfetovanej, to měl po těch kapačkách :confounded:

Jinak dnes byly pouhé 3 hysteráky, ale za to trval každý cca 45minut. Ve zkratce, náš mladej se už seznámil s vařečkou :angry:
13. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - to je super,že jste už v pořádku doma. :slight_smile: A že se seznámil s vařečkou???No to musel být hukot.... :confused:
Když jsme se vrátili z nemocnice,Marťa byl děsný závislák.Naštěstí ho to docela brzy přešlo.Zato teď si staví hlavu a zkouší odporovat. :angry:

Jani - tak to bych je po telefonu častovala ne zrovna vybranýma slovama...taky by mě to pěkně nakrklo.Poslané pozdě a ještě blbě.Zkoušeli,jestli si to necháš nebo ne.A ty zrovna ne...teda,nejseš náhodou nějak moc vybíravá?? :wink: :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Jani, já se zase vžívám do role té chuděry, co to schytala místo nějakýho blbýho skladníka :grinning: Bych zakousla toho skladníka, být tou operátorkou - jak my tohle známe, že, Kasli :wink: Tím ovšem nechci říct, že Janulčino nadávání nebylo oprávněné :wink:

Tohle dala jedna kočka do Undater: http://www.blesk.cz/zlaticka
14. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo si to už nepamatuju :grinning: radši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula - vcera som to videla v blesku a chcem tam nejaku fotku dat, ak sa mi to podari a nezabudnem na to :grinning:

Ono za tie kalhoty to schytal zrejme priamo majitel ( na razitku bolo meno a tym sa aj predstavil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ale mna najviac nastvalo, nie to, ze poslali inu farbu ale jeho vysvetlenie, ze: "ono vlastne na nete je sice uvedena kombinacia čierno-biela, ale tu oni nemaju a ani nemali, to je tam blbo a mali by to opravit!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: Hlavne ze mi asi pred 2 týždnami volali ze tie kalhoty prisli az teraz tak ich poslu teraz. Ale ani slovo o tom ze to bude ina farba !!!!! Hned by som im povedala ze ich nechcem. A presne je to o tom, ze ich proste poslali a rataju s tym ze vacsina si ich necha a nebude im to vracat. Tak u mna padla kosa na kamen :angry:
14. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - ta fotka je teda drsná! Chudinka vypadá úplně vyřízený. Hlavně, že už je mu dobře a vám doufám taky.
Jani - správně, nedej se. Jsou to potvory s těmi kalhoty. :angry:
Musím se vám pochlubit, letos jsem do truhlíků místo kytiček zasázela jahody a už jsme dvě sklidili a taky ředkvičky a docela vyrostly pěkný. Tak jsem na sebe pyšná. :dizzy_face:
Jo, Kasli - dík za tip na ty sýry pro děti. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Kryštof se po tom může utlouct, jen je tochu problém, že tu jednu žížalku nacpe najednou do pusy během 3s a chce další! :zipper_mouth: Jako ... nechci to vidět v pubertě, to si půjde asi chlapec na ten žvanec přividělat na brigádu nebo ho neuživíme! :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a klouzačku máte taky super. :sunglasses:
14. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne u nás to vypadá se sýry naprosto stejně :grinning: :wink: Ale jako s tou hláškou o jídle a brigádě si mě fakt pobavila :grinning: :grinning: :grinning: No myslím, že ono chlapy je obecně lepší šatit než živit :wink:
14. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte,
Kasli, doufám, že už jste všichni v pohodě. Muselo to být šílený:(

a připojuji se ke Grainne s děkováním za tip na sýry. Tyčinky u nás teda moc nejedou, ale ty jejich kousátka Jeník miluje. Je schopnej spořádat celou krabičku na posezení :sweat_smile:

Jani, jsou to pěkný vyčůránci v tom shopu, co? Je mi jasný, že spoustu zákazníků na to hodí bobek a kalhoty si nechá, a na to oni hřeší. Takže je fajn, že ses nedala :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak pokud to schytal přímo majitel, patří mu to!!! :grinning: Navíc když si myslí, že může oblbovat lidi. Jako chyba se stát může, ale vědět o ní a klidně poslat úplně jiné zboží, než si zákazník objednal, a ještě takhle pozdě, to je prostě hrozné chování. Kdepak je to heslo "náš zákazník, náš pán"... To je fajn, že u tebe padla kosa na kámen :wink: Já jen chtěla říct, že my s Kasli jsme schytávaly všechno - stížnosti oprávněné i neoprávněné. Mám pocit, že pro nás byly horší ty oprávněné, páč to se kolikrát člověk fakt styděl. Kdežto při těch neoprávněných, zvlášť když byl zákazník vysloveně hnusnej, jsme si myslely něco o pr... a i nám bylo dovoleno mu švihnout s telefonem. Což jsme i párkrát udělaly :grinning: Zajímavé bylo, jak takové hovory postupně vnímalo celé oddělení (cca 20 lidí), to najednou všichni ztichli a sledovali, jak si poradíme... a poté, co ta dotyčná operátorka pronesla "já ukončuji tento hovor" a sekla s telefonem, tak se od někoho ozvalo "Týýý vole!!!" :grinning:
15. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula - to ste museli mat dost tazke, ono najhorsia je robota s ludmi. a staci ked sa jeden zle vyspi, vybije si zlost na prvom ktory mu pride pod ruku , jemu sa ulavi, a tebe pokazi pol dna (ak nie si nejak extremne odolna, a to ja velmi nie som :slight_smile:
Vcera som bola v Prahe na Draculovi aj so susedou, tak sme sa vytesili, aj som normalne plakala na zaver :slight_smile: Bolo to perfektne.
16. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jani - Dracula se ještě hraje??Jsme nějak mimo,myslela jsem,že už zkončili.... :unamused: Musel to být zážitek.

Jinak u nás úspěšně proběhl zánět spojivek.Všichni jsme to dostali.Nejhůř byl na tom manžel,měl oteklé a úúúúúplně rudé oči.Dokonce zůstal i tři dny doma,což u něj je zázrak.Už jsme to snad úspěšně zlikvidovali.

No a Robču mám na práškách.Jen doufám,že se konečně uklidní a 1 a 1/2 měsíce do prázdnin už nějak rozumně doklepem.
18. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jani - no to muselo být fakt super. Jsem ráda, že jste si to tak užili. :sunglasses:
Neuděláme zase nějaký srazík u Klauna? Já bych vás zase ráda všechny viděla. :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Jani, jj, někdy to bylo složité, ale člověk na sebe prostě nesmí nechat působit to, že na něj zákazník neoprávněně řve (a v duchu ho poslat do pr.ele :sweat_smile:). Ale je fakt, že byly chvíle, že kdyby mi po takovém telefonátu změřili tlak, možná bych skončila ve špitále - obzvláště v těhu.

Dracula - taky jsem netušila, že se ještě hraje.

Marcim, no ty prášky byly asi v tuto chvíli nejrozumnější řešení, co? Ony pomůžou Robčovi zklidnit se a pak už to půjde :wink: No a teda s tím zánětem spojivek - on to taky může chytit jedeno od druhého? :confused: To mě teda nenapadlo.

Grainne, dostaly jsme stejný nápad, taky bych uvítala srazík :slight_smile: Tak co, holky, kdy?

My jsme byli v sobotu na medvědech, Bára je konečně pořádně viděla (prvně totiž spala Bára a podruhé medvědi :grinning:, na třetí pokus viděla všechny). No byla to prča - jakmile je zmerčila, zvolala "Jééé" a začala vehementně mávat :grinning: No jo, holt viděla večerníčkové celebrity :wink:
18. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
za zrazik som vsetkymi desiatimi :slight_smile: najlepsie nam to vyhovuje v PO alebo UT. Inak v sobotu popoludni sme boli na piesku pri Berounke oproti kempu a to bolo super. Piesok dosypali, teraz tam robia klzacku. Co tak sa zrazit v pripade pekneho pocasia tam? :wink:
Dracula mal v unoru obnovenu premieru, zase hraje Dan Hulka a Pepa Vojtek ale hlavne Marian Votko, je to kamarat, chodil sme spolu na chaty a tak, a konecne som sa dostala na jeho predstavenie.
Ja by som chodila divadla aj kazdy tyzden ale to by musel MM asi este chodit vykladat vagony po nociach aby pokryl vsetky moje zaluby :grinning: :grinning: Tak sa musim krotit. :confounded:
18. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, tak dneska mé city dostávají zabrat - k tomu, že má Barča zítra narozky a já jsem tudíž naměkko, přišla ještě zpráva kámošky - "budoucí" dvojmaminy. No jo, už je maminou :slight_smile: Má dvě holčičky - Jennifer (47 cm a 2650 g) a Nicol (49 cm a 2850 g). Docela kousky na dvojčátka, co? No ale teda měla to holčina trošku takový jako šoking - jela totiž jen na monitor, trošku ji bolelo bříško, ale prý nic hrozného, a oni ji hned hnali pod kudlu. Ale hlavně, že jsou všecky holky v poho. Já mám taaakovou radost!!!

Naše roční prohlídka: Váha 9210 g, délke 80 cm Obvod hlavičky 48 cm. Další máme "protekčně" v 15 měsících, kvůli velikosti hlavičky - mudra si ji chce prostě kontrolovat.
18. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mě napadlo - co se sejít u medvědů? Tam je taky písek, prolézačky... Ale teda nevím, kolik tam tak ve všední den může být lidí :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem už jednou psala a koukám,že jsem to asi neodeslala.... :sweat_smile:
takže znovu...já,já,já jsem taky pro srazík.V podstatě je mi to jedno.Jen do 15,00 musím být u busu...jestli mi třeba přijede Robin ze školy, a tak... :slight_smile:

Petulko - kamarádce blahopřejeme.To jsou váhy..na dvojčata úžasné.Maminka se pronesla.
Ovšem vaše míry jsou taky moc hezké. :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, Barče vše nej k narozeninám!!!!!!

Tak my máme za sebou první kolotočování na opravdovém kolotoči. Byli jsme u prababi na oběd a pak jako za mého dětství vyrazili na náves na kolotoče. Myslela jsem si,že se to Jeníkovi moc líbit nebude a že bude na kolotoči řvát. No, on sice řval, ale protože nechtěl jít zpátky domů. Já jezdila s ním, bylo mi zle a on by se nejraději točil ještě teď. Přelejzal z jednoho stroje na druhý a byl ve svém živlu:slight_smile:
Příští pouť mu asi zatajím, nebo nás zruinuje :grinning:

Pro srazík jsem. Jen já nemůžu pondělky a příští tři čtvrtky, jinak je nám čas i místo jedno....
19. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Barunce vše nej nej nej! Hlavně hodně zdraví a ať dělá mamince samou radost. :dizzy_face:
Pamuk - kolotoče jsme ještě nezkoušely, ale podle toho jak se mu líbí, když s ním táta dělá blbosti a točení na židli, tak to vypadá u nás taky na kolotočový tip. Abysme začali šetřit. :grinning:

Srazík na hřišti můžeme určitě zkusit. :sunglasses: Takže zatím to vypadá na nějaké úterý dopoledne. :grinning: Tak co třeba příští týden? :wink:
19. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buduci utorok je super pre nas. :slight_smile:
Petula - obrovska gratulacia k prvnimu roku. Hod fotocky z oslavy nech sa potesime.
:wink: Pamuk - kolotoce su nieco co nas veeeeeelmi bavi. Put v Tetine sme videli, isli sme tadial v nedelu na kolech, nastastie sme to prefrčali a prcek nic nezbadal :grinning: Ale bud. sobotu je tam na futbal.ihrisku den deti, tak by sme tam asi vybehli. Bola si tam uz niekedy?
19. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Barunce přejeme všechno nejlepší a spoustu pohybu,ať si rodiče taky užijí. :dizzy_face:

Úterý nám taky vyhovuje. :wink:

Pouť byla teď o víkendu u babičky v Orl.horách.Podle aktualních zpáv nejlevnější atrakce byla za 50,-a nejdražší za 250,- :confused: Myslím,že vůbec nevadí,že jsme se neúčastnili.Pro tento rok jsme výrazně ušetřili. :wink: :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Barunka děkuje všem za gratulace a posílá hudlana :grinning: Oslava bude až v neděli, sejdeme se celá rodinka u našich na chajdě. K nám bychom se nevešli :sweat_smile:

Srazík příští úterý - klíďo :wink:
19. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani, na dětském dnu jsem tam byla naposled jako dítě a teď budu mít premiéru jako mamka :sweat_smile: Chystáme se tam:slight_smile: Tak se určo potkáme :slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnešní nočníková story:slight_smile:
Dala jsem Jeníka na nočník, vykakal se i vyčůral. Tak jsem ho nechala bez plenky a šla se oblékat. Najednou slyším, jak říká eee. Jsem myslela, že si povídá s nočníkem (to občas dělá) a nevěnovala tomu pozornost. Za chvíli pro mě přišel, vzal mě za ruku a odvedl do koupelny a se slovy eee ukázal do sprcháče... a hádejte, co tam bylo? :grinning:
19. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: ,

koukám, že máme nějaké cirkusové děti :grinning: . Hedu kolotoče a houpačky miluje. Na Tetíně nám chtěla za jízdy vystoupit z auta :sweat_smile: . A celkově zbožňuje točení... nejlépe hlavou dolu. Teď ještě trénuje chození po "kladině" a lezení do výšek :grinning: .

Barunce, chci taky popřát všechno nejlepší, hodně štěstí a zdraví!!! :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my Barče přejeme také vše nej nej a posíláme velkou pusu, hlavně vojta :wink:

Pamuk tak buď ráda, že to udělal do sprcháče!!! to náš Vojta dnes ráno přiběhl z obýváku a ukazoval na prdku ze které mu odpadávalo hádejte co? No tak jsem šla postopách a ve prostřed obýváku na koberci na mě koukalo, hádejte co?
21. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Viem si to zivo predstavit :grinning: Bola si ako stopovaci pes, mohla si byt aj slepa, isla si po čuchu, vsak? :grinning: :grinning: :grinning: Inak moja sestra ked mala okolo 2r. sa chodila vykadit pod okna za zaves :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek