• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Děkujeme za přáníčka :dizzy_face:

Jani, sesta asi nechtěla být viděna, tak chodila za plentu :grinning: :grinning: :grinning: Ale teda všechny "hovínkové" historky mě pobavily :grinning: Děti jsou fakt šikulové :grinning: No, už se na to taky moooc těším :sweat_smile: :grinning:
22. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda vy máte story. :grinning: My jsme furt na plínce a zatím to nevypadá že by se mu chtělo na nočník :angry: .
Musíme se ještě domluvit kde uděláme ten srazík. Zatím tu byly dva návrhy - pískoviště u Berounky pod rozestavěnými bytovkami Nábřeží a u medvědů. Tak co komu líp vyhovuje. :confused: Když bude hnusně tak navrhuju klasicky Klauna. Jak to vidíte?
22. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, koukám, že píšu jak idiot. Sesta = sestra, samozřejmě :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak jsem myslela, že na srazík půjdeme také, ale máme rýmu a kašel a to pořádnej a nemůžeme se toho zbavit! Takže s Vámi raději nikam nepůjdeme, aby to od nás někdo ještě nechytl!! A ke všemu tím jak je nachcípanej máme zase spaní v hajzlu, dneska jsme spali snad 3 hodky v kuse (když se to sečte) :angry: :unamused:
23. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Tak u nás rýma sedla zatím na mě, takže taky asi na srazík nedorazíme. Jen doufám, že Barunce se to nějakým zázrakem vyhne :sweat_smile:
23. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, mě včera nějak dohonila angína, takže my srazík taky musíme vynechat:( A doufám, že Jendu nenakazím.
24. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak koukám že je to tu samý bacil....musím ťuk ťuk my zatím nic jsme zdraví.....a doufám že to vydrží
Ondráškovi razí asi další zoubky tak si užíváme...slintáme,trošku kňouráme ale jinak pohoda....
tak nějak nebyl čas sem zaskočit a když byl tak ten net zkrátka nešel to by mi vezli....
takže Barunce hodně opožděně vše nej a doufám že to dneska pěkně oslaví....
"hovínkové story" mi pobavily:o) no u nás nočník se stal strašákem :frowning2: takže na něj zas na chvíli zapomeneme...
asi to nechám po dovče....
jinak srazík uvidíme jelikož jsme začali opět spinkat dopolko od 10-11,30 h....ale jen doma v pelíšku...pokud to promarním mám smůlu a nespí ani odpoledne...
Ještě se s Váma musím podělit o zážitek ze včerejška:o))byly jsme v Chomutova u švagrový-čeká mimi je tepr na začátku toho 9-ti měsíčního maratonu.Šli jsme na procházku a oni tam kolotoče-no malýmu zablesky očíka začal
"tancovat" při tom kraválu a my ho šouply na malej kolotoč do autíčka - bála jsem se že bude vylejzat a on seděl točil volantem a mával na nás-bohužel foťák nebyl jen mobil tak uvidíme jak ta fotka vypadá...kdyžtak jí sem dám...
no omlouvám se nějak sem se rozepsala....hezký zbytek víkendu...
24. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se zase po delší době hlásíme.Měla jsem nějaké rodinné problémi,teda moje mamka,neboť její taťka prodělal před časem operaci a ve čtvrtek,když jsem ho po delší době viděla,tak jsem se úplně zděsila,neboť hrozně zhubl,přestává babičce jíst a pít a tak podle doktorů mu dávají měsíc až 6 měsíců života,tak jsme z toho celá rodina špatná.

jak jinak pomalinku pročítám,tak jste se chystali na další výlet,ale nějak asi z toho zchází,neboť většina z vás i dětí jste nemocná.Přeji vám všem brzké uzdravený a zase se vám nějak ozvu.
Opatrujte se všichni.
24. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abych nezapoměla,opožděně vše nej nej barunce,která před časem dovršila svůj první rok na světě :slight_smile:
24. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak včerejší oslava byla super :slight_smile: Sešla se celá rodinka, včetně neteří, které jsem ani nečekala. Takže moooc prima. Přidala jsem pár fotek - nejen z oslavy, ale taky od medvědů :grinning: http://petul-a.rajce.idnes.cz/Barunka/#MK_25._5._2009_-_u_medvedu.jpg
25. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak srazík pod tlakem bacilů navrhuju přesunout až na to další úterý. :wink:
25. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul - fotky jsou moc krásné. Oslava se teda povedla a Barča vypadá všude zase tak vysmátě a pohodově. :dizzy_face: Krásný dorty. :sunglasses:
25. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata přidávám pár rad od kamarádky ohledně náhodného popálení dítěte. Jejich kluk (10měsíců) totiž na sebe vylil horký čaj! A pokud by se vám náhodou něco takového podařilo, tak hlavně ničím nemazat a jen sprchovat studenou vodou nebo ledovat (aby se vytáhla horkost) a rozhodně neletět autem s dítětem do nemocnice, ale rovnou volat záchranku! Oni to tak vše udělali a jejich kluk co měl popáleniny 2. stupně pak na tom byl lépe než jedna holčička co ji do nemocnice přivezli rodiče autem a měla jen popálení 1. stupně. I doktor říkal, že největší hloupost je vézt dítě autem a nevolat záchranku
25. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak Matěj soutěží celorepublikově :grinning:
Když si někdy vzpomenete tak mu můžete jednou za hodinu dát hlásek :wink:

http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=3810
26. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukám že máte hovínková story :grinning: Já se jako malá vykadila pod stůl v obýváku a to tam bylo asi 8 lidí,ale já byla šikulka :grinning:
Jinak Matěj mi včera po 4 dnech kadil,teda jestli se tomu dá říkat kadění,měl to od patiček po prsíčka.... :sweat_smile:
Čistila jsem sedačku,obývací stěnu,prala a koupala Matěje a ještě si to nechat když jsme s manžou obědvali :grinning: Teda řeknu vám,vydržím hodně,ale byla jsem to rozdýchat na balkon :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Kasli, to je teda síla, s tím chlapečkem. Ale dík za rady, já bych určo postupovala blbě. SNAD ale tyhle rady nebudeme nikdy potřebovat :wink:

Ferinko, koukla jsem na fotky, Matěj je úúúúúžasneeeeejjjj!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
jen na skok....všem FILÍPKŮM....vše neeej k dnešnímu svátku
...uffff ještě jsem to dneska stihla :sweat_smile: ...a jdu spát.A ostatní bych si dovolila komentovat až za plného vědomí.
26. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula34 -

dodatečně vše nejlepší k včerejšímu svátku Filípka. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Filípkům taky dodatečně vše neeeeeejjjjjjjjjj!!!

Včera mi nějak kravnul počítač, tak kdybych se náhodou dlouho nepřipojovala a byl třeba nějaký srazík, dáte mi vědět na mobil? Plošííímmm :grinning:

Jinak taky soutěžíme: http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=2519
27. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
holky fotééééčky hezké.
Ferinko - to muselo být radosti,což?Kolikrát taky bobky našeho nejmladšího musím rozdýchávat. :grinning: ....a větrat.Pravda čistit obývák jsem ještě nemusela,...ale co není,může taky jednou být.No a k jídlu mi to Martínek taky často nechává.Ať si užijem,ještě než začne nočníkovat. :slight_smile:

Filipecku - držím palce,ať je zase dobře.
27. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo byl to fakt masakr,dneska jen po dvou dnech,ale taky stačilo :grinning:
27. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu zase na skok!
Dodatečně vše nej Filípkům k svátku :wink:

Filipečku - nemoci v rodině jsou na houby! :frowning2: Držím pěstičky ať se to co nejdříve zlepší :wink:

Jinak opět máme S Vojťou peklo! V noci i přes den se vzteká, vzteká a vzteká! Období 1. vzdoru bych fakt zrušila :angry: :angry: :rolling_eyes:
27. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dakujeme za prianicka a samozrejme vsetko naj prajeme aj FIlipkovi od Filipecka :grinning: Inak ja som ani netusila ze mame svatek, povedala mi to susedka na piesku :wink: na Slovensku je FIlipka 23.8. :grinning:
27. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdybyl srazík někde po Berouně a já měla čas tak bych se na vás taky ráda přišla podívat,třeba jsem vás už kolikrát potkala ve městě a prd vím :grinning:
28. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravíme všechny...
doufám že bacili už tady vymizely.
My se v úterý do Berouna nedostanem :frowning2: máme nahlášenou babičku...tak snad příště...
Filípkům také dodatečně vše nejlepší....
Jinač nám se pořád chodit ještě nechce sem tam udělá krůček ale pořád chce vodit za obě ručičky...
No jdu vařit- "po O" máme plavčo tak abych to zvládla...
mějte se krásně a hezký víkend....
28. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jé je bych zapoměla....příští sobotu razíme směr Sedlčany tak jsem chtěla dát tip jak pěkně strávit
sobotu s dětičkama
http://www.velkakobra.info/les/index.htm
28. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsem zkusila Filípka přihlásit do soutěže dítě roku:

http://www.diteroku.eu/hodnoceni/35834/soutezici-lev-filip.html
1. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Všem dětičkám k dnešnímu svátku vše neeeeeejjjjj!!! :grinning:

My "oslavili" den dětí pádem :frowning2: - pod Barunkou se složila jídelní židlička. No můžu za to já - kráva jsem s ní hnula a ona jak je na kolečkách a byla ještě v té nejvyšší poloze, tak se prostě "sklapla". Naštěstí jsem ji stihla chytit, takže to nebyla až tak velká rána, sice Baru dojela v židličce k zemi, ale jak jsem tu židli chytla aspoň za nohy, tak jsem to trochu přibrzdila. Navíc je tam dobré polstrování, takže snad se nic hroznýho nestalo. Ani neplakala :fearful: No ale pro jistotu ji pozoruju a na spaní jsem zapla monitor. Chová se normálně, je veselá, opakuje po mně kraviny (hlavně tu nejnovější - "jak dělá ryba" :sweat_smile:), usnula normálně kolem 10. jako vždycky, tak snad to bude O. K. No ale nafackovala bych si, jsem fakt kráva. V tu chvíli by se ve mně krve nedořezal, bylo to hroznýýý :frowning2:

Jinak jsem přidala fotky z víkendu: http://petul-a.rajce.idnes.cz/Barunka/#29._5._2009_-_Monter_Vaclav.jpg
1. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filipecku, od nás máte plný počet bodíků :wink:
1. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Peťul - neboj, budou ještě horší pády. Kryštof má nějakou havárku co chvíli. Hází šipky z postele na podlahu po hlavě, tuhle skočil šipku do písku a už se několikrát opravdu moc ošklivě bouchnul do hlavy, ale ani jednou se nic nedělo. Obrečel to a jdeme dál. :sweat_smile: Oni mají opravdu tvrdé hlavinky a taky asi každý čtyři utahané andělíčky strážníčky, protože jinak to není možný, že se jich většiina dožije dospělosti. :grinning: :grinning: :grinning:

A jak vidíte zítřejší dopolední srazík. Kdo může a komu se chce. Možná bude i docela hezky. :slight_smile: Doufám... :wink: Možná bysme si mohli dát sraz na náměstí a tam se dohodnout dle počasí a nálady kam půjdem. :wink:
1. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek