• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
A máme nové slovo. "Nakul!" :grinning: :grinning: :grinning: Naučil se ho bleskově, při jednom podřeknutí tatínka. No ty děti mají fakt čuch na ty správný slova. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
petul.a -

moc děkujeme za plný počet bodíku,i my dali barunce skoro 20hlasů.

Jinak se omlouvám se zítřejšího srazíku,ale zapoměli jsme na návštěvu u tchýně,a tak je mi to hloupé rušit.Držím vám palečky,ať vám všem vyjde pěkné a slunečné počasí. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den dětí :dizzy_face:

Peťo, první pád se prožívá nejhůř (mě když v 5. měsíci malej sletěl z postele málem vodvezli) ale ty další pády už budou v pohodě, a čím víc pádů tím budeš otrlejší :wink: Hale my jsme na tom s Vojtou stejně jako Grainne s Kryštofěm :grinning: Modřiny už nepočítám a ani ho nelituji, je pravidlem, že když se bouchne tak si přijde pro pofoukání a pusu :wink: Akorát je mi záhadou proč ty děti, padají zásadně na hlavu :unamused:

Jinak zítra nedorazíme, musíme k mudře ráno na odběry a pak máme hned náhradu za plavání a mě začalo brutálně bolet v krku. Takže snad jindy :wink:

Včera jsme si byla koupit kalhoty a málem mě vodvezli :angry: :angry: Sehnala jsem je až v nextu, páč všude jinde měli buď jen ty blbí skiny (ty co jsou strašně uzounky u kotníků) a nebo velikosti 36,34 - to fakt není moje parketa :unamused: Byla jsem zpocená až na prdeli jakou mi to dalo fušku je sehnat :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
My na srazík taky nedorazíme, jdeme na rehábku :unamused:

K těm pádům - já vím, že jich bude ještě hooodně, zvlášť když je Barča takovej živák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Spíš jsem se lekla té výšky - nejvyšší poloha jídelní židličky. A taky jsem si vzpomněla, jak mi mudra kladla na srdce, aby se Barunka nepraštila do hlavičky, že by se mohl její už tak zpomalený vývoj ještě zbrzdit. Tož tak. I když teda z pozice Barči to mohlo být celkem srandovní - sedim sedim a najednou koukam že ležim :grinning: Měla takový překvapený výraz :grinning: Aspoň už ví, na co tam má pětibodové bezpečnostní pásy :sweat_smile:
1. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli - mám stejnou zkušenost. Sehnat dobře padnoucí kalhoty je vždycky akce! :angry: Užijte si plavání. :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Petula - sedim sedim a najednou lezim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Neboj pady budu, Filip dnes len od zobudenia do 7.30 spadol asi 5x. Najprv z postele, potom sa poklzol a rozbil si pusu a potom uz len "normalne" pady. Take pohodove rano :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak koukám, že srazík se nesetkal s velkým ohlasem. Peťul, L.Myško, Berynko, co vy? :confused:
1. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tímto srazík zase posouvám. :sweat_smile: Dávejte návrhy, kdy by se vám to hodilo.
2. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
grainne -

já bych mohla až tak příští týden ve středu :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...
grainne...no se srazíkem mi to mrzí, ale mám tu na návštěvě babi....což sem psala...a omlouvám se nejspíš i z toho dalšího :frowning2: ale ve středu příští týden odlítáme na Korfu :slight_smile: :slight_smile: tak už mám cestovní horečku....
Peťo jak píšou holky...pády pak řešíš čím dál tím míň-Ondra je omlácenej obouchanej-jen mi dělá radost že už moc nebrečí když se praští a přejde to statečně.....
2. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
L.Myško - tichá závist. Já chci taky někam odletět! :sunglasses:
Mám návrh - co kdybysme ten srazík uspořádali u Klauna v té solné jeskyni? Dá se koupit víc vstupů za levněji a ještě tam mají teď prý 15% slevu. Já tomu sice zas tak moc nevěřím, ale docela bych to ráda zkusila. :slight_smile:
S tím termínem zatím nevím. Co vy ostatní?
2. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne - super napad, ja sa pridam, ale cely bud.tyzden som na slovensku. Uvidime kedy to dohodneme a ak budeme uz spat tak sa pridam.
L.Mysko - uzite si dovcu a potom nam popises zazitky, ok?
2. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pro jeskyni taky hlasuju. Když to budu vědět dopředu, tak kromě pondělků můžu kdykoliv.

jsem dneska před barákem při otáčení zrušila nárazník na autě :frowning2:
2. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
l .myska:hele nepotkaly jsme se náhodou včera ve městě kolem cca 3 hod nahoře pod branou u trafiky,teď když se dívám na tu tvojí fotku... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Já vždycky když jdu po Berouně,tak čumim na maminy s kočárkama,ale tu vidím tu jednu fotku tak prd poznám,jestli to nejste některá z vás :grinning:
2. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
I.myska -
v duchu ti závidím dovolenou.Také by jsme někam vyrazily,ale mateřská se mi blíží ke konci,a tak letošní dovolená bude jen po Čechách,ale možná pojedem se známím do tater,a tak snad nám to vyjde.
Přeji ti hezký let a ať ta cestovní horečka rychle opadne. :slight_smile:
2. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...tak cestovní horečka opadla....mám v pr...zápěstí od včera to bolí - a stále si říkám že to přejde...
teď ještě jsem trochu v šoku, protože jsem o víkendu s malým blbla a vozila ho po zahradě v kolečku
a jízda v kolečku se mu moooc líbí....dneska s ním jel tatínek a když zavíral vrata tak malej mu z kolečka vystoupil po hlavě-takže máme bouli jak hrom a navíc roztrženou tvářičku:o(( naštěstí na šití to nejni tak jsme to vyčistili
a snad dobrý-myslím že to nesu zas hůř než malej..
no musela jsem se svěřit ach jo...
no tak si říkám že u moře to pěkně vymáčí....doufám že už je to všechno a už se nic ne pos....
Ferinka jo jo asi jsme se viděli - byly jsme s babi a manžou trošku po krámech - lekarna+drogerie+dětský v DM+DM
taková klasika:O))a mě teda včera bralo pěkně koukání do kočárků na malý mimi a že jsme jich potkali drobečků
jani-zažitky i s fotkama doložím:o) jen doufám že budou jen ty hezký:o))
2. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
L.mysko, tak foukáme Ondráškovi na bolístku, ať se mu to rychle zahojí :slight_smile: Korfu závidím, byla jsem tam před lety a ráda bych se tam vrátila, je tam prostě nááááááádherně :sunglasses: A potkali jsme tam strašně fajn lidi - skromné, pohostinné, fakt super. Jo, koukání do kočárků mě taky pěkně bere. A jak se teď těm jedněm našim kamarádům narodila ta dvojčátka a hned den nato (navíc na Barunčiny narozky) dalším kamarádům klučina, tak manža - dle jeho vlastních slov - začíná měknout. On byl furt na vážkách, jestli druhé mimčo jo nebo ne, no tak teď je asi tak nějak jasno :grinning: No ono teda bylo jasno asi i předtím, páč to bych nebyla ženská, abych ho neuměla jemně přesvědčit a pak ho ještě pochválit, že to byl jeho nápad, že... :wink:

Srazík v jeskyni beru všemi deseti. Mám tam nedochozená ještě dvě sezení z permice, tak se mi to i hodí :grinning: Klidně to tam i zajistím. Termín je nám celkem buřt, teď aktuálně nic nemáme.

Ferinko, já to s tím (ne)poznáváním měla stejně, spravilo se to až po prvním srazíku :sweat_smile:

Pamuk, to je teda smůla s tím nárazníkem :unamused:
2. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se s vámi musím podělit o Kryštofovu novinku. Do teď večerní ukládání probíhalo tak, že jsem ho položila do postýlky, dala dudlík a odešla. No a před třema dny se nechal položit vklidu do postýlky a když jsem se natahovala pro dudel najednou z ničeho nic děsný hysterák. Přesně jsem viděla, jak se během sekundy v těch očičkách objevil strach či co a začal řev. No byl k neutišení, nenechal se uklidnit. Doufala jsem, že druhý den se to už nebude opakovat, tak omyl, asi jsme se dostali do nějakého úzkostného období nebo co. Jako nejlepší řešení se zatím osvěčilo zůstat s ním v ložnici a čekat než usne. Takže sedím a čtu si. :sweat_smile:
3. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne zkus mu začít číst pohádky, u nás to zabralo naprosto geniálně :wink:

L. mysko teda, Ondra je také pěkný kaskadér :grinning: :zipper_mouth: A to Korfu závidím :angry: :frowning2: :wink: :grinning:

Holky Vojtu něco štíplo do nožičky, nevím co, nemám tucha kdy ale má tu nohu pěkně nateklou, tak doufám, že z toho nic nebude, mažu mu to fenistilem tak uvidíme :unamused:
3. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli - a jaké mu čteš? A jak dlouho? A nechá tě pak odejít a usne sám? :confused:
Na tu nožičku zkus taky jogurt nebo tvaroh. Držím palce ať to rychle splaskne. :wink:
4. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Graine, začali jsme Špalíčkem pohádek, pak jsme četli O letadélku Káněti a teď čtem Medvídka Pú. Zhruba to vychází jedna pohádka před spaní, nebo jedna kapitola. MAlej je spokojenej, že jsme u něho a většinou než dočtu je tuhej :wink: Sice pochybuji, že poslouchá a rozumí o co jde, ale to je mi jedno, hlavně když v klidu usne a to čtění mě nezabije. Rozhodně je to lepší než tam každých pět minut lítat, aby chrápal a nebo u něho sedět jen tak :wink: Ale je fakt (nevím jestli to je opravdu tím čtením) že začíná víc povídat :wink:
4. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak mi mame padacie dni. Vcera som bola s FIlipom v skole na Bronkinom koncerte, tam spadol z komody priamo na kachlicky :angry: :angry: :frowning2: , reval, ale bol v pohode, ziadne zvracanie ani ospalost, tak som ho len kontrolovala a v noci mu svietila do oci ci sa mu rozsiruju zrenicky :unamused: a on na mna len vrcal ze co to vymyslam, ze on chce spat :wink: A to som stala pri nom !!!! No a dnes pokracoval, padol zo stolicky, na cele ma hrcu. Zakoncil to padom zo svojej malej stolicky tesne pred odchodom von. Teraz spi a dufam ze to stacilo. :wink:
4. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani - :cry: :cry: :cry: chudinka. Tak snad si bude dávat alespoň větší pozor při lezení. :unamused:
Kasli - to je dobrý tip a věřím, že to na mluvení vliv má. Zatím to asi ale u nás praktikovat nebudem, přes den totiž čteme a prohlížíme dost leporel, tak snad má mozeček dostatek materiálu k přemýšlení. Zatím si tam budu sobecky číst sama. :sweat_smile: Jsem to ale matka. :grinning: Ale na pohádky taky brzy dojde řada. :sunglasses:
5. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

Jani, teda snad už bude pádům konec :unamused:

Add čtení - my jsme zatím ve fázi čtení říkadel, máme spoustu takových těch starých leporel ještě po nás. Ty jsou stejně nejlepší, vydrží i útoky Barunčiných zubů a ručiček :sweat_smile: Ale největší prča je, když si Bára otevře knížku a začne "předčítat" to svoje "dádádádá dididi" :grinning:

Jak to vidíte s tím srazíkem? V tomhle hnusném počasí by se chvilka slané relaxace hodila :wink:
6. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Když holky já nevím s tou jeskyní, aby mi tam Vojťas vůbec vydržel. :fearful:
6. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kasli,
grainne myslela jeskyni, co otevřeli nedávno u Klauna. Já jsem se tam byla podívat a myslím, že by tam děti vydržet měly. Je tam takové solné pískoviště a ke konci pouští v telce krtečka :sweat_smile:
No a v nejhorším na nás počkáte u Klauna na kafi:slight_smile:
7. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
No a kdy tedy ten srazík bude, příští týden máme docela plný, teda ani ne tak plný jako že není auto, páč manža bude jezdit na barák a pak v úterý jde krz tu hlavu a tam se dozvíme co a jak, a pokud ho nebudou chtít kuchat, tak začne jezdit do práce a to jsem bez auta uplně :unamused: Takže já bych to nechala až na další týden, až u nás bude jasné co a jak :wink:
7. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
A nebo jedině tenhle čtvrtek nebo pátek :wink:
7. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ještě jsem Vám chtěla sdělit, že nám začalo období: "Co to je?" Holky on neumí říct pořádně táta a máma, ale kamkoli jdem, cokoli vidí, tak hned : " totoje?" Po pravdě už jsem mu několikrát řekla - Hovno :sweat_smile: Protože je schopnej se zeptat 30x za den když vidí naší kočku - totoje? a přitom moc dobře ví, že je to naše číča :angry: :angry:
7. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

Tak já myslela, že se bavíme o té solné jeskyni tady v Králováku :sweat_smile: No ale to neva. My akorát nemůžeme tenhle pátek, to asi pojedeme na chajdu, jinak zatím nic nemáme.

Kasli, tak to přeju pevné nervy. A věz - bude hůř. Po období "Totoje?" totiž nejspíš přijde období "A ploooč?" :grinning:
7. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek