• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj holky,
tak jsem vám chtěla napsat jak to vypadá s naším spaním. Už několik dní je to zase ve starých kolejích a Šmudlík usíná úplně sám. :sunglasses: :dizzy_face: Doufám, že jsem to teď nezakřikla. :zipper_mouth: :sweat_smile: Asi je holt pravda, že se nic nemá lámat přes koleno. Vlastně jsem tam s ním vysedávala jen asi třikrát a pak jsem dva dny chodila na jeho zavolání a pak už to bylo dobrý. Musel se asi přesvědčit, že jsem stále v dosahu.
Já myslím čtvrtek i pátek můžu. A nebo i příští týden. :slight_smile: A myšlena byla skutečně jeskyně u Klauna.
Kasli, jestli máš problémy s odvozem, tak bysme tě vklidu přivezli naším. :wink:
8. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
člověk tu týden nejni a vy jste toho napsalíííííí.Byli jsme s děckama v Italii na dovolené.Bylo moc dobře.Počasí bylo asi o dost lepší než tady (v průměru tak 23-25 st.C)...né že bych se chlubila. :sweat_smile: Jen to cestování bylo náročné.Ale zvládli jsme to taky.Fotky dodám,jen co to všechno stáhnu.
Jinak srazík jsem četla,že minulý týden neproběhnul....tak teď bychom se mohli snad zúčastnit taky.A pokud vím,tak žádné omezení nemám,takže kdykoli.
8. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile:

Tak na čtvrtek se mi nahlásila ségra. Šel by tedy ten srazík příští týden? :fearful: Jinak já přemýšlím o tom, že na vás asi počkáme U Klauna. Předtím mi tak nějak nedošlo, že Baru, jak ještě ani nesedí, by se vlastně v té soli jen plazila, což by asi nebylo to pravé ořechové.
9. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tohle je prosím dítě, které nechce pít šťávičky, čajíčky apod.: http://www.youtube.com/watch?v=W5JliONl-Gg :grinning:
9. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych také ten srazík nechala na příští týden, alespoň se lépe domluvíme. Jen hlásím, že mi příští týden můžeme prakticky kdykoli krom středy, to máme plavání.

Jinak manžovi budou ten nádor vyndavat, za 14 dní jde na operaci. Jen bohužel jsme si mysleli, že ten nádor má v zadu, ale on ho má přímo uprostřed čela :unamused: Takže budu mít doma takového velkého Frankensteina :sweat_smile: :frowning2:
9. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, budem na vás myslet. Fakt ti to nezávidím. :frowning2:
Petul, Marci - hééézký! :sunglasses:
10. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - budeme držet palce...všechny,co doma máme. :dizzy_face:
10. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, taky na vás myslíme a moooc držíme palce.

Marcim, fotky jsou super, byla pohodička, co? :sunglasses:
10. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,bylo dobře,jen kdyby nebylo tak dlouhé to cestování. :unamused: Ale oba kluci to zvládli na 1.Myslela jsem,že to bude horší.Moc mile mě překvapili.
10. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, srazík teda příští týden, ale já nemůžu ve čtvrtek, takže zbývá pondělí, úterý a pátek. Co teda zase tradičně úterý? Asi by bylo dobrý tu jeskyni pro jistotu dopředu zamluvit, tak dejte vědět v kolik. Peťul, já teda nevím, ale snad se může odejít i v průběhu těch 45min, když to tam Barču nebude bavit. A jinak bych si s tou solí asi hlavu nelámala, Kryštof si v ní stoprocentně zaplave. Jeho nejoblíbenější zábava na písku spočívá v rochnění se na břiše či sypání si písku na sebe. :grinning:
11. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja sa hlasim zo Slovenska, ale zajtra sa uz vraciame, tak sa mi konci sladke nicnerobenie a nabehne tvrda realita. :frowning2: Zrazik vitam, vyhovuje mi ktorykolvek den co navrhla Grainne.
Marcim - chvalim kluky za cestovanie,
Kasli - drzime palce nech je vsetko ok
Petula - u nas stavicky a cajiky letia ale pivo je to naj co moze byt. Bola som na gulasi z prace a nasi chlapi len cumeli ako Filip logal pivo z flase. Samozrejme nealkoholicke. Ale strasne chutilo, zalizoval sa ako stary chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Jani - šťastnou cestu zase zpět. :dizzy_face:
13. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kde ste vsetky? Uz dovolenkujete? :grinning:
My sme uz spat zo Slovenska a nastala kruta realita. Esteze sa deckam konci skola. Normalne si myslim ze tie prazdniny vymysleli urcite pre rodicov aby sa im nescvokli, ze Marcim? :grinning:
Boli sme s Grainne a Marcim otestovat tu solnu jaskynu u Klauna a hlasim ze parada. Asi kupim permanentku ale vyuzijem ju az od zari tak uvidim ci teraz alebo az potom.
17. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jani - to je naprostá pravda :grinning: ...ale řekla bych,že dva měsíce jsou málo...aspoň pro rodiče. :wink:

A jeskyně byla dobrá.I nám se tam líbilo. :wink:
18. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Hlásím, že žijeme :grinning: Minulý víkend jsme byli na chajdě, nakonec teda až do pondělka, a bylo to super :dizzy_face: Bára šťastná na zahradě a já snad ještě víc. Taky byla vždycky pěkně urvaná, když trávila celé dny venku :grinning: Objevila sedmikrásky a otrhávala je stylem "má mě rád, nemá mě rád" :grinning: Ale neprozradila, kdo je tím nápadníkem :grinning: A má pár nových dovedností - umí "jak dělá pejsek, jak dělá kočička a jak dělá udejchanej Mates" :grinning: :grinning: :grinning: Ten udejchanej Mates - to rozevře pusu a funí :sweat_smile:

Dneska se nám povedla věc. Zapomněla jsem si na chatě klíče, tak jsme si půjčili od tchyňky, s tím, že si je vezme manža a já si nechám jeho (na tchyniných není klíč od kočárkárny). No a já si ráno libuju, jak jsme s Bárou pěkně brzy vstaly, že krásně stihneme dojet do města koupit neteři dárek k dvacetinám... a kouknu na háček... a co tam visí? Samozřejmě TCHYNINY klíče. Čili přístup ke kočáru zamezen. Normálně bývají doma troje sousedi, kteří ten klíč mají taky - dneska samozřejmě nikdo. Naštěstí pomohla tchyňka, napsala jsem jí a ona během 10 minut naběhla a hlídala. Tak jsem aspoň Báru netáhla do horka, no :sweat_smile:

Teď jsem si na Seznamu pustila ten kousek z pohřbu Matušky :cry: No řvala jsem u toho, ty jo, Gott jak chtěl zazpívat ten kousek písničky a vůbec mu to nešlo... My máme Matuškovy písničky moc rádi (jsme svým založením folkaři a countryovci :wink:), tak nás to docela hodně vzalo. Manža dokonce přemýšlel, že by se s ním jel rozloučit. Ale co mě teda děsně točí, to jsou reakce lidí pod článkem. Někteří "siláci" teď začnou toho člověka pomlouvat. To je teda hnus největší!!! Jestlipak by mu to řekli do očí... A paní anonymita holt taky dělá z lidí borce :unamused:
18. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Peťul - na chatičce muselo být skvěle. My máme v plánu krátkou dovolenou na chalupě pod Orlickýma horama. Je tam zahrádka, tak se taky těším, že vypustím to naše zvíře. :grinning:
S tou anonymitou máš pravdu. :frowning2: Jediná rada - nečíst. Člověk se akorát rozčílí. :angry:
Jeskyně byla fajn, jen já už dva dny bojovala s rýmou a asi ta procházka do města byla poslední kapka. Včera mi bylo pěkně blbě, večer to skončilo 38°C... no byla jsem vyřízená. Takže dneska zůstal manžel doma a já můžu vklidu marodit. Jsem vpodstatě prospala až do čtyř odpoledne, tak už je mi o dost líp. :slight_smile:
18. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak hlásím, že také žijeme, včera jsme slavili 5.výročí svatby a pojali jsme to rodině, byli jsme v Dinoparku+Zoo v Plzni a pak jsme si střihli ještě rodinou véču. Malej z toho byl tak plný dojmů, že nemohl usnout a v noci se mu špatně spinkalo :unamused: ale jinak výlet to byl super :dizzy_face: :grinning: jen mi příjde, že po těhle výletech, jsem vždy vorvaná víc než ten náš prcek :angry:

hihi Peťo klíče dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Grainne tak ať se z toho rychle dostaneš, to je to šílené počasí :angry:
19. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Petulo - to je fajn,že se máš aspoň kam obrátit,když je potřeba.Občas bych to taky potřebovala.Ale babičky jsou daleko a tudíž při akutní potřebě nepoužitelné.Pokud je něco potřeba,pak jedině "cizí"...myšleno přátelé a známí,nikoli rodina.Takže zásadně všude s dětma.Je to složitější,ale taky se to dá.
Tak Baruška už má nápadníka...to si holka pospíšila. :grinning:

Kasli - pěkně jste si to užili.Taky se do Plzně chystám ,jen zatím nevím kdy.Plánuju tak během prvních 14 dnů prázdnin,ať má Robča nějaké zážitky.

Grainne - uzdravuj se. :dizzy_face: Hlavně ať to nechytne Kryštůfek.
19. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já už jsem vcelku použitelná a Kryštof je krom malé rýmy už úplně zdravý. :slight_smile:
Kasli - vidíš, na to jsem úplně zapomněla, v plzeňské ZOO jsme byli minulý víkend, tam jsme asi taky nastydli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale bylo to tam fajn a myslím, že Kryštof měl taky spousty zážitků. :sunglasses: V Dinoparku jsme nebyli, zdálo se nám, že je na to ještě malý. Ale i tak jsme si to moc užili. :sunglasses:
20. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne toho dinoparku se příště vůbec nemusíš bát, Vojtovi se tam strašně líbilo, hlavně tam jsou prolejzačky a písek a dinosourů se vůbec nebál, spíš jsem měla práci mu vysvětlit, že na některé nesmí lézt a sahat :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelekejte se mám nový pas :grinning: a hodila jsem do albíčky fotky z vejletu tak se jukněte :wink:
21. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - hezké fotky.Pas taktéž.
21. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

Kasli, super fotky :slight_smile:

My máme pár aktuálních tady: http://petul-a.rajce.net/Barunka_-_jedeme_daaal
22. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak se hlásíme že jsme zase doma:o)
Peťo+Kasli moc pěkný fotečky
Péťo koukám že Bára je taky pěknej knihomol....
fotečky přidám až trošku zapadnu do normálu - jinak jsme měli celkem dobrodružo a budu psát do cestovky...
Ondrášek byl super když to napíšu ve zkratce: vlny mu nevadí,slaná voda i písek mu chutnaj a všechny lidi okolo byly babi,dedá,tetá,steda (strejda)....ale můžu říct že byl nad očekávání super pořád samej smích mimo posledního večera kdy jsme vyrazili s MM na véču a hlídala babi-všechny večery spinkal jak panenka no ten poslední ne-nejdřív sem z taverničky utíkala po předkrmu
protože babi psala že je k neutišení no a pak na mou radu kdyby náhodou po druhý se vzbudil ho vzala do golfáčů a přišla za náma - holky to bylo tak šťasný dítě když za náma dorazili že jsme šli spát až po půlnoci...
22. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj holky,

letim se pochlubit, právě mám za sebou nejtěžší, nejhnusnější a hlavně poslední zkouškůůůůů :dizzy_face:... teď už "jen" diplomka a státnice a je to v kapse :grinning: . Taky jsem vás v poslední době flákala, ale práce bylo až nad hlavu :pensive: .

Co je u vás nového? :slight_smile: Dětičky zdravé? My čekáme, jestli bude nějaká reakce na očkování z minulého týdne.

L.mysko, to je bezva, že se vám dovča tak vyvedla :wink: . Na fotky se těším.

Kasli, vaše fotky jsou krásný. Docela mě to inspirovalo. Myslim, že by tam Hedu byla ve svém živlu :slight_smile: .
22. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Mysko - piš a přeháněj....co se dělo....??? :fearful: Ale jinak jste si to asi užili.U nás byl taky písek oblíbenou potavinou.To se pročistily střeva. :sweat_smile:

Berynko - blahopřejeme a držíme palce,aby jsi to už úspěšně doklepala až do konce. :dizzy_face:
23. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska, Ondrášek chtěl být prostě s vámi, nooo :grinning: To on si určitě říkal: "Jo, tak táta s mámou budou flámovat a já abych spal? Tůůůůůdle!!!" :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky je tu někdo, kdo chodil na základku "plzeňku"?ročník 1974 :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek