• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
L.Myško - dovolená musela být super. S tou poslední nocí je to prostě klasika, ty děti jsou neomylný. :sweat_smile: Hlavně, že jste to dobře zvládli. Na fotky se těšíme.
Berynko - véééélikááánská gratulace. :dizzy_face: Jsi šikula.
24. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Kasli - fotky pěkné, ten Dinopark vypadá vážně dobře. :sunglasses:
24. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli byste někdo nechtěl třeba na chalupu starší kočárek. Nic mu není, jen je už vyšisovaný od sluníčka. Sporťák s taškou na miminko. Je mi ho líto vyhodit, tak kdybyste třeba o někom věděli kdo by si ho vzal, byla bych moc ráda. :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1878369&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
24. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, to video je SUPER!!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, video boží :wink: :grinning: .

Wensdy, myslím, že jsme tu buď o něco mladší, nebo přespolní :slight_smile: .

Holky, udělejte něco s tím počasím!!!! To už snad ani nejni možný :angry: . Dneska odpolčo razíme s Hedoušem do Prahy, tak doufám, že aspoň nebude pršet :rolling_eyes: .
24. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chčije a chčije :rolling_eyes:

Wensdy já tam chodila ale ročník 82, tak jsem trošku mimo mísu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak dneska má manžel tu operaci, zatím stále čeká. Měl být od rána druhý na řadě a zatím je stále na pokoji. Pak bude 4 dny na JIPU, mám tam číslo, takže večer budu žhavit dráty, jak je na tom. Nejhorší je že ty 4 dny s ním nebudu moci komunikovat :frowning2:
24. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, když vy nám to sem od Zdic posíláte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ať to manželovi dopadne dobře a je co nejdřív zase u vás!!! :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - drzime palce, urcite daj vediet ako dopadol.
Berynka - gratulacie ku skuskam, uzi si leto
Grainne - video je super, som sa pobavila.
Wensdy - ja som sice rocnik 73 ale ZS na SLovensku :grinning:

Holky, skola pomaly konci, ja balim Bronku do Tatier, ide aj s mojou maminou tak si to uziju, ja zostanem este tyzden tu a potom padame na SLovenskou. Zima je aj tam, tak mi je jedno kde budem :wink: Dufam ze sa nam otepli.
24. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula ty jsi se do Berouna přistěhovala :slight_smile: a já ostěhovala
24. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - drřííííme palečky!
24. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - myslím na Vás,bude dobře.

Berynko - Taky bych si dala říct trochu toho sluníčka.Tak jak jste to zvládli v Praze?

Wensdy - přespolní...Morava...trochu z ruky.Ale ročník se blíží..75 :sweat_smile:
24. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - a to jako plánujete celé prázdniny Slovensko??
24. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju za gratulace. Jste moc milé :dizzy_face: .

Marcim, v Praze pohoda, jen jsme dorazily před chvilkou :sweat_smile: , ale Hedu, ač plná dojmů, to už zařízla :wink: . Zítra to vidim, po delší době na hernu a pak snad už se počasí umoudří.

Jani, vy se máte s dovolenkováním! :dizzy_face: :slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak manžel už je po operaci a dokonce už i na normálním pokoji, prý je nějaký moc čilý na to, že se mu hrabali v hlavě, předběžná hystologie je prý v pořádku ale 100% to budeme vědět za 14 dní, sebrali mu všechno i prý to z čeho se to udělalo a prý recidiva nehrozí, takže už se nám konečně snad blýská na lepší časy!!! Akorát tedy bude mít jizvu uprostřed čela ale to je mi fuk. Alespoň už mi po něm nepůjdou ženský :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - gratulujeme, vyzera to fakt vyborne. Ale vezmem ti iluzie, chlapi s jazvami posobia erotickejsie :grinning: :grinning: :grinning: Videla si Angeliku, nie? :slight_smile:
Marcim - no takmer cely cervenec sme tam, potom ideme na dovcu do Chorvatska a koncom srpna uz budeme tu. Tak si to tam zase uzijem a ked prideme tak sa nevyhrabem z pradla :grinning: :grinning:

Filip ma prestal oslovovat mááááááááma (ono to znelo ako krááááva :grinning: :grinning: ) a naucil sa od Bronky mami, takze teraz asi milion krat za den pride a povie: mami? a ja na to: prosim a on: mami? a tak dookola. No na porazenie !!!!! Kasli, uplne ti rozumiem ked Vojtisek pride s otazko Co je to? Mam dojem ze cochvila tvoju odpoved pouzijem :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - SUPÉÉÉÉÉR :dizzy_face: .Už aby jsi ho měla brzy doma. :slight_smile: A i když zůstane jizva uprostřed čela,tak to je to nejmenší.A jak píše Janča...bacha,aby sis nemusela dávat na chlapa ještě víc pozor ... jizva může přitahovat ještě víc.... :grinning: :grinning: :grinning:

Jani - ...a stihne Bronka aspoň školu v září...s vaším programem prázdnin. :grinning: Ale jsem na tom podobně.Taky budem popojíždět,ovšem po vlastech Českých.A poslední týden v srpnu už budeme doma,aby se Robča nachystal do školy.
Prosím tě,jak to mají děti u vás ve škole?Kupujou si učebnice?Byla jsem nachystaná,že budeme něco shánět,ale děti všechno dostanou na začátku šk.roku.

...a počkejte až CO JE TO přejde na PROČ...Už se děsně těším..... :confounded: Robču to ješně ani nepřešlo a když začně i Marťa...to bude něco. :wink:
25. čer 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim - tiez dostavaju ucebnice v zari, za ne neplatime ale platime len za niektore pracovne zosity.
A na proc sa voooooobec netesim . :wink:
25. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm holky ani nevíte jak vám s těma dovolenkama závidím. Nás letos čeká jen malta a zlatý písky :unamused: :angry: :grinning:
25. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek

Kasli, SUPER zprávičky!!! Tak ať už se vám všechny nemoci konečně vyhýbají, veeeeelikým obloukem :wink:

Naše léto bude tak nějak ve znamení pendlování mezi chatou, Berounem a výlety. Manža má opět tradičně málo dovolené, páč si ji vyplácal na jednodenní neduhy, takže to budeme tak nějak plácat :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - to jsme na tom stejně.Taky nějaké sešity platíme,jinak nic.To nás to asi čeká někdy na střední nebo učňáku,nebo kam to moje dítě uvrtám.

Kasli - Malta a Zlaté Písky ...jůůůůůůůůů vy se mááááte ,a to že prej závidí a budou si takhle jezdit. ...pokus o fór :sunglasses: :wink: :wink: Ale zase máš vidinu lepšího,většího a samostatného bydlení.

Petulko - chata.Beroun,výlety...taky dobrý ne?
U nás je to s manželovou dovčou stejné.Ještě,že jsem doma,tak se to dobrý,ale až budu zase v práci,tak nevím,jak to budeme dělat.Už s Robčou jsem to měla vždycky tak,tak a stejně si musel manžel brát volno aspoň jeden týden a teď bude ještě navíc Marťa.Asi zapřáhneme babičku,tak na měsíc prázdnin.Ta bude mít radost. :angry: :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte o nějaký chatě kolem Berouna k pronajmutí na dovču?Chci jet se setřenkou a s dětma .Dík.
25. čer 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zemřel Jackson, to je tragédie :zipper_mouth: (doufám, že jsem neurazila nějakou jeho fanynku mezi námi) Hned jak jsem se to dozvěděla, tak jsem musela popřát kamarádce upřímnou souotrast, páč ona ho jako puberťačka děsně milovala :sweat_smile:

Marcim sranda se bere :wink: :grinning:

Wensdy vím, že nějaké chaty jsou ve Skryjích, ale bohužel kontakty nemám a o ničem jiném okolo berouna nevím
26. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - manželovi přejem rychlou rekonvalescenci. A ať si užijete léto i přestože nikam nejjedete. Já bych taky chtěla někam daleko, ale letos z toho asi ještě nic nebude. :unamused: Tak si budem držet palce na příští léto. :wink:
26. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - taky jsem na tu zprávu hleděla jako puk.Ač nejsem fanynka,tak mě to docela překvapilo a taky sdělení,že mu bylo 50 :confused: ...pravda,nevypadal na to.Ale zase při jeho stylu života se ani není čemu divit.Spíš...že to doklepal tak dlouho.
26. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, přesně- já se také divím, že to doklepal tak dlouho.

Jinak poslední zprávy od manžela mě fakt rozesmály :grinning: :sweat_smile: Je na pokoji s nějakým 70tiletým dědulou co trpí samomluvou, dneska prý počítal vnoučata(samozřejmě nahlas) toho tak zmohlo, že z toho na 15 minut usnul pak se probral a začal je prý počítat znovu a takhle to prý aplikoval celé poledne! Manža je z něj na prášky :grinning: :zipper_mouth: :rolling_eyes:
26. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej kde jste kdo, takdy je nějak mrtvo :fearful:

Nás zítra nemine mudra, malej kašle jako když štěká pes navíc ho to začlo dusit, k tomu mu teče z nosu rýma proudem a nechce vůbec jíst, takže tipuji, že ho bolí krk, oči má uplně rudé. Takže nás nejspíš čekají opět antibiotika a to už budou od začátku roku 3 v pořadí :unamused:

Jinak dnes jsem byla za manžou v nemocnici, vypadá docela dobře, hlava ho sice stále bolí, ale to je po operaci normální a vypadá to, že v Út nebo St by mohl dom. Jinak jsem jela sama autem prvně do prahy na Homolku, dojela jsem tam v pohodě, ale vypla jsem motor a začala jsem se klepat jak stará Vajtyngrová a tak jsem to musela rozdejchat dlouhým kouřem :sweat_smile: Ale jsem na sebe hrdá, že jsem tam dojela :dizzy_face:
28. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj....
konečně se taky někdo ozval.Vzhledem k tomu,že u nás se nic abnormálního neděje nemám čím přispět.

Kasli - to je super,že se tak rychle manžel dává dohromady.Mám radost s tebou.A posílám velikananááááánskou gratulaci k řidičování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A ten kašel Vojtíška to je blbé.Nic si z toho ale nedělej,já kašlu už skoro třetí týden a nějak mě to pořád nechce pustit.Tak přeju aspoň,ať vás to rychle opustí...o něco rychleji než mě. :wink:

Jinak my jsme dneska byly na srazu velorexů v Berouně.Měli na náměstí konečnou a byla možná čumenda kolemjdoucích.Bylo to super.Klukům se to moc líbilo.A nakonec se Robča i v jednom svezl.Tak má aspoň zážitek. :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak máme Laringitýdu (doufám, že se to tak píše), takže další antibiotika :unamused:
29. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek