• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky

Kasli, teda chudák Vojta :unamused: Bára posílá spešl uzdravovacího hudlana :astonished: :wink: Jo, a gratulace k šoférování, jsi fakt dobrá.

No a náš víkend: Byli jsme na chajdě, přijel tam strejda se sestřenkou, kterou jsem neviděla snad 15 let :sweat_smile:, a s její rodinkou. No tak jsem zas jednou viděla tříměsíční miminko :dizzy_face: To snad není možný, že Bára byla taky tak malinká. A Karolínka je fakt nááádherná, tak jsem se rozplývala. Přítel od sestřenky vzal s sebou i svoji dvouletou Aničku a ta mě teda naprosto nadchla - společenská, bezprostřední... no prdel s ní je :grinning: To byla Barča ve svém živlu, řehtala se na Aničku jak pominutá. Pár fotek: http://petul-a.rajce.idnes.cz/Barunka_-_jedeme_daaal/#Bundickova.jpg
29. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasování v druhém kole soutěže Blesku bylo odstartováno :sweat_smile: http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=2519
29. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ja som bola asi 3 dni bez netu a bola som chora z toho!!!! Bronku som uz poslala so starkou do Tatier a ja si uzivam dni len s Filipom. Ten ma teraz taku slabsiu rymu, inak je zivy ako vzdy.

Kasli - Vojtiskovi skore uzdravenie
29. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak my jsme tak nějak pořád ve skluzu:o((doma skoro nejsme...o víkendu jsme byly za našima na hausbotu
a Ondra s náma prvně vyrazil plachtit mooc se mu to líbilo...(omlouvám se ale fotky s dovči i s hasboatu dodám...)

Kasli Vojtíškovi držíme palečky ať se toho co nejdřív zbaví (my jsme s tím bojovali 10 dní - ale neměli jsme antibiotika- "jen" homeopatika" )

Peťo mocc pěkný fotečky - vzala jsem si inspiraci a založila účet taky na rajčeti takže někteří vzdálení příbuzní už taky viděli Ondru jak slavil rok (no toje zatím jediný co jsem zvládla:O))
30. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Kasli - držím palečky ať je Vojtíšek už zdravý.

Jani - absťák??? :grinning: :grinning: :grinning: Ty se máááš.Já mám oba kluky doma a už v pondělí byl ten starší na ránu. :angry:

Mysko - to si užíváte.Fajn,že se to Ondráškovi taky líbí.To je dobrý základ. :wink:
30. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak jsem víkendový fotečky zvládla...
http://lmyska.rajce.idnes.cz/Hausboat_27.06/
jinak Ondra se naučil v neděli vylést na sedačku a dělalo mu to strašnou radost (no mě menší)
ale dneska hurááá umíme slejzat a je to super zábava...vydrží do padnutí....
1. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:

L.mysko, myslim, že je to z fotek jasný... Ondrášek je rozený námořník! :wink: Jsem překvapená, jaký je to blonďáček :confused: , to jsem si zatím nějak nevšimla :sweat_smile: . Ale fakt fešák :dizzy_face: .

Kasli, tak jak je malému? Musí to být děsný, v tomhle dusnu být marod... :unamused: .

Hedu nakonec měla na očkování menší reakci - únava a zvýšená teplota. Trvalo to cca tři dny a bylo to ze všech očkování poprvé, tak to šlo.
1. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak taťku už máme doma a histologie mu dopadla na jedničku, nic tam není! Takže teď aby nám tatínek ještě splasknul (pořád mu strašně natíká ta jizva na čele a jde mu to do očí) a bude to perfektní :grinning:

Jinak malej už je docela v pohodě, zítre mám dát poslední dávku antibiotik, tak už budeme moci jit i ven na déle než 30minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak se předem omlouvám, že teď budu trošku mimo, páč hned jak to bude možné se dáme do předělávání babčiného bytu, aby jsme se tam mohli nastěhovat! Už aby to bylo :grinning:
2. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kasli - znova gratulujeme a drzim palce a prajem pevne nervy pri prerabke :wink:
L.Mysko - Ondrasek je nadherny, stava sa z neho nadherny kuceravy blondak. :slight_smile:

Ja pomaly balim, zajtra padame na slovensko a ostavame az do konca cervence potom chorvatsko. Uz sa tesim ale hruuuuzu mam z toho balenia.
2. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Kasli - super!!!Manželovi přejeme hodně zdraví.A Vojtíškovi taky :wink: :slight_smile:

Mysko - fotky super,je vidět,že se Ondráškovi plavení líbí. :sunglasses:

Jani - závist.Ovšem balení ti moc nezávidím. :unamused: Taky bych vyrazila,ale ještě mám týden oba lumpíky doma.Pak jede Robča na 14 dní na tábor....čekám velkou vodu,nebo aspoň že jim bude řádně pršet. :frowning2:
2. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že všichni dovolenkujete. No to asi budu jediná kdo sem leze a to sem si myslela, že neee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysko tak jsem konečně zkoukla fotečky, jsou moc hezké :dizzy_face: je vidět, že jste si užívali. Ale co mě dostalo nejvíc, je to Ondrovo háro :astonished: teda tomu narostli vlásky, a také se mu kroutí jak andílkovi :grinning: i když dle toho šrámu na obličeji má asi k andílkovi daleko, co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kasli - tak to jsme asi dvě,které nakukují a furt nic.... :grinning: Taky se placatíme doma a na koníkovi nikdo. :rolling_eyes:
teď jsem tu měla přes víkend rodiče.Bylo to super,ale krátké. :unamused: s klukaBudeme to muset dohnat v srpnu,až tam pojedeme.
Jinak v úterý plánuju cestu s klukama do Plzně do ZOO,tak mi drž palce,pač na tuto stranu jsem ještě nejela a netuším,jaká bude cesta.
5. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Matějíček má první bazén :grinning:
5. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme zpět z týdenní dovolené pod Orlickýma horama. :slight_smile: Bylo to super. :sunglasses: Sice nám dost pršelo, ale dalo se to zvládnout. Tady jsou nějaké fotečky. Nazvala bych to Dovolená z pohledu batolete.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2985390#navigator
Za ten týden jsme prošmejdili co se dalo. Cestou tam jsme byli na prohlídce v zámku Častolovice, pak jsme navštívili Letohrad, zříceninu hradu Lanšperka, Žampachu, Potštejna, byli jsme v Lanškrouně, Litomyšli (tam se nám obzvlášť líbilo) a cestou zpět jsme se stavili v Opočnu. Vytáhli jsme i bazének pro Štofího, natrhali pár jahod, borůvek a našli nějakou tu houbu. Kryštof přímo bravurně zvládal všechno cestování, výšlapy i prohlídky (to jsem mu tedy mluvítko zacpávala želatinovýma medvídkama :grinning: ).
Kasli - přejeme tvým klukům, ať jsou brzy fit. :wink:
Ferinko a L.Myško - hezké fotky!
Jo, L.Myško - ty už jsi to tu psala, ale ... Kde že máte tu lodičku? Ondrášek je fakt rodilý námořník a moc mu to sluší. :slight_smile:
6. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem neodolala a změnila si fotku v pasu. :wink:
6. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj,

Grainne - foto su uzasne, ste super, co vsetko ste pochodili a videli. Pri Litomysli mame rodinu, chystam sa tam, lebo naposledy som tam bola ako dieta a vobec si nepamatam ako to tam vyzera. Ale viem ze maju krasny zamok, ci kastiel (vidis uz ani to neviem :slight_smile: Fotka v pase je super. A viem si predstavit ake mnozstvo medvedikov bolo nutne :grinning: :grinning: :grinning: U nas funguje takto viac-menej akekolvek jedlo :grinning:
Ferinko - Matej rastie ako z vody
Marcim - tak ako bolo v Plzni v Zoo??

My sme uz na SLovensku, deti poriadne nevidim, staraju sa stare mamy, kamarati, znami, vsetci ich chcu vidiet, tak mam veget. Planujeme nejake cesty po Slovensku, nejake kupanie a tak.
6. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....
zdravím všechny-dík za pochválení fotek:o)
Kasli...Ondra je fakt andílek jen na fotkách...táta si dělá srandu že ještě jeden šrám a máme doma Zora
Jani-pozdrav na Slovensko
Grainne - mooooc pěkný fotečky:o)to jste si udělali prima dovču....
jinak s lodičkama kotvíme na Orlíku- blížší specifikace poslední vesnička je Vůsí:o))chystáme se zas na prodlouženej víkend tak snad to vyjde...teď jsme byly u druhý babi tak jsem taky trošku odpočívala....
Ferinka moooc pěkný fotečky Matějíček pěkně roste:o))
Marcim jak bylo v ZOO ? taky se tam chystáme....už ji začli předělávat??
jinak kdo budete chtít tak jsem pracně naházela fotky na rajče....udělat ze 658 fotek 114 to bylo něco...
ale musíte zadat - lmyska a heslo je korfu
http://lmyska.rajce.idnes.cz/KORFU_2009/
zatím přeji všem krásné prázdninové dny....
6. črc 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda L.Myško! Já chci takýýýýý! Ty fotečky z Korfu jsou super! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Nádhera. :dizzy_face:
6. črc 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Lmysko fotečky krásné a to moře ach jo, to je paráda :dizzy_face: :dizzy_face:

Grainne Dovolená z pohledu batolete musela být docela náročná na fyzičku rodičů, co :grinning: :wink:
6. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - :grinning: :grinning: :grinning: No místy jo, ale on je život batolete náročný na rodičovskou fyzičku i normálně. :sweat_smile:
...... Taky nechápu, proč museli stavět ty hrady na kopci! :wink: :grinning:
6. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Jůůůůů Mysko - slint,slint,slint,slint....fotky vypadají úžasně. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sice mi trvalo asi na popáté,než se mi to povedlo otevřít,ale stálo to za to.Určitě jste se musely mít super.

Jani,Mysko - nakonec do ZOO pojedeme až příští týden.Kamarádka ,se kterou jsem se tam měla setkat je nemocná a tak jsme to odložili.
Mysko ani nevím,že by to tam měli předělávat?? :confused: A to jako že by mělo být zavřeno?

Grainne - moooooc hezké.Zaručeně jste si užili.Jo a s těma hrada to taky nechápu... :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci oni to tam předělávají za chodu :wink: Měla by to být ta část kde jsou zebry, velblouti atd. :wink:
7. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Áha,Kasli díky.Jsem si říkala,že by jsme měli zase pech. :unamused:
7. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska ráno mě zase jednou Kryštof rozesmál. Většinou se ráno krátce protahuju a dneska si pozdrav slunci zacvičil se mnou. Tvářil se děsně důležitě a docela mu to šlo. Já jsem ovšem v té chvíli docvičila, protože jsem se válela smíchy a mm taky. :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Grainne - úplně to vidím.Muselo to být úžasné :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning:
mmch skvělá fotka v pase
9. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak nám včera umřela manžova babička. Splnilo se jí konečně její poslední přání :cry:

Je to hnus takhle to tu psát, ale už je to teď jen otázka času, kdy budeme konečně bydlet sami :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - to je mi líto. :frowning2:
10. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se vám zase po delší době hlásím.

kasli - to je mi moc líto s manželovou babičkou,ale i my jsme měli úmrtí v rodině a musím přiznat,že se stále cítím špatně :frowning2:
10. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

vidim, že nemusím moc dočítat :wink: . Taky jsme se vrátili z dovolenky. Ovšem my, jako krkavčí rodiče, jsme dítě nechali doma a báječně jsme si to užili :sweat_smile: :grinning: . Heduš hlídali naši a na víkend byla u druhé babi a dědy na chatě. Podle všeho se stýskalo jenom nám, prý si na nás skoro nevzpomněla a dovolávala se maminky, jen když jí nechtěli něco dovolit :rolling_eyes: . A nám teď říká "koupáci" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Kdo chce, může se podívat tady http://bery81.rajce.idnes.cz/Dovolena_RHODOS/.

Jani, zdravim na Slovensko! :slight_smile:

Kasli, taky je mi to líto. :frowning2:

Grainne, Orlické hory jsou super :slight_smile: . Jako dítě jsem tam trávila x prázdnin. Docela živě si pamatuju exkurze do vojenských pevností, vejšlap na Suchý vrch a sbírání kvanta borůvek :wink: .

Musim se podívat na všechny vaše fotky :slight_smile: .
10. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek