• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Kasli - to znám.Takhle jsme to měli ve starém bytě taky a ještě k tomu keramické pojistky.Ne ty nahazovací.To bylo něco,když jsem pustila pračku a do toho vysavač.Nebo taky vražedná kombinace byla s rychlovarnou konvicí. :wink: Naprosto spolehlivě jsem je vyhodila.O mikrovlnce v té době nemělo smysl uvažovat,protože by to asi neutáhly.A když se mi to stalo poprvé,tak můj budoucí muž nebyl doma a neměl být několik dnů a já jsem teprve zjišťovala,co to tam vlastně je za pojistky a nechápala jsem :confused: ,protože jsem to do té doby považovala za něco,co už v bytech snad ani není.....a ono bylo,a ještě u nás.No,fajn to bylo.Ještě že jsem tenkrát měla v Berouně bráchu,který mi pomohl.Jinak bych byla několik dnů bez elektřiny. :rolling_eyes:
Je lepší do toho sáhnout,když se bude ještě na bytečku dělat,protože když se bydlí,tak je to nahouby a máš všude bezva binec. ...i když u vás....další výdaje,co?
23. črc 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kasli - tak to teda nevyšlo s tou elektrikou. :angry: Asi to fakt ber z té lepší strany. Dáte si to tam dokupy a nebudete se pak muset nervovat kvůli pojistkám. Já tedy nemám takový vykopávky jako popisuje Marcim, ale taky to máme předpotopní a některé věci prostě zapnout naráz nemůžu. :angry: Jednou jsem takhle mm málem zničila půl dne práce na PC. Mě málem roztrhl. :grinning:
Peťulko - chystala jsem se taky připojit do řad utěšitelek, ale nějak jsem se ne a ne dostat k počítači. Tak opožděně. Držíme vám palce, protože jste takový bojovnice a to je prostě skvělý. :dizzy_face: A přesně jak píše Berynka, možná máte spousty starostí s hrubou motorikou, ale zase Barča je bezkonkurenční pohodář a smíšek a až si my matka neposedných raubířů budeme v první třídě rvát vlasy, tak vy budete mít klidnou chytrou holčičku se samýma jedničkama a všechno vám půjde samo, kdežto ti naši kluci si to budou muset vydřít. Tak se nenech vynervovat maminkama, které se rády blýsknou svými zlatíčky. :wink:
Holky, jak jste na tom s dudlíkama?
23. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no, dudlik - intenzivne dudlame, mame ho najma na poobedne spanie a noc. Ked sa zobudi este trochu podudle a nechava ho v postielke. Ale teraz ked som bola na kupalisku, zabudla som doma dudel, myslela som ze budeme letiet spat, ale on v pohode zaspal v kociku bez dudlika. Tak mozno by som ho mohla odstavit z dudlika, ale povedala som si ze po lete, resp.ked sa vratime domov, lebo nemam chut si kazit dovolenku :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Este uvidime, mozno to skusim ale nejak sa mi do toho nechce. Moja lenivost. :unamused:
24. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my také dudáme a dudáme a myslím, že ještě dlouho budeme, jak je ospalý nebo mrzutý tak hned hledá dudlíka :sweat_smile: Zatím to neřeším, po novém roce času dost :wink:

Pěťo naprosto souhlasím se vším co tu holky napsaly, Baruška je pohodář a hodňounká holčička, holt bude v něčem pomalejší, ale až vyroste tak o tom ani nebudete vědět, že seděla až poroce a chodila ještě déle :wink: A ještě k tomu sezení a chození, náš mladej dřív stál než pořádně seděl, takže u některé děti to prostě berou na přeskáčku, aby se neudili :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera jsem byla na návštěvě u kamarádky a někdo mi tam vyměnil dítě, když spalo po obědě!!! Přivezla jsem si tam milého a relativně poslušného chlapečka a odvezla si vzpurné a paličaté batole, na vše reagující vehementním ne-ne-ne. :rolling_eyes: :angry: Auuuu! Pomoc!
26. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se mi v sobotu vrátil Robča z tábora.14 dní byl doma klídeček. :sunglasses: Rozhodně jsem si odpočala. Ale abych nebyla jako úplná macecha,stejně jsem se těšila,až mi přijede.No,po dvou dnech je to u nás zase jako bývávalo. :rolling_eyes: :wink: ...ale zatím to zvládám... :grinning: Kupodivu žádné veliké ztráty po táboře nejsou.Zatím mi chybí pouze jedna ponožka. :grinning:

Grainne - o dudlíku taktně pomlčím.... :sweat_smile:
A to ho to ještě pořád drží???...No,chudáci rodičové.... :wink: Že by "období vzdoru"??Možná zkouší,jestli by se nedovolilo zakázané? :confused:
27. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a teď přesně nevím,kdo mi to psal...asi Berynka..ohledně zpomalení načítání koníka.Takže asi je to opravdu tou vyskakovací reklamou,která je úplně nahoře,nad textem.Teď to měli asi 1/2 dne vypnuté a šlo mi to zase normálně.Už to zase pustili :angry: Konik mi naskočí vždycky až když ho odkliknu podruhé. :rolling_eyes:
27. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A koukám,že i posílání textů je docela zážitek. :angry: Auuuuuuuuu,nevíte někdo,co s tím udělat?Bojím se,že asi nic. :rolling_eyes:
27. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - tak sup s nim na reklamaciu :grinning: Inak to slavne: nee-nee mam teraz pri Bronke !!!! :angry: Kazda akcia, cinnost, cokolvek je najprv striktne odmietnutie !! Ach slavna puberta!! :frowning2:
Marcim - clovek sa ich nevie dockat a potom by ich najradsej vratil, ze? :grinning: :grinning: :grinning: Keby tak mohli chodit len na par hodin denne domov, vsak? to by bolo :dizzy_face:

Dievcata, nemate nahodou niektora na DVD Masinku Tomasa? Filip to miluje tak by som mu to chcela napalit. Prosim, prosim :wink:
27. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - ty mě vždycky pobavíš! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Na pár hodin jo?! A reklamovat ale nevím kam! :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - dobrý :grinning: :grinning: :grinning: Když oni ho v porodnici nechtějí..... :sweat_smile: a nechápu proč... :angry: :wink: Jo a na čele má napsané..."mě neuhlídáš"...takže hlídání max. ve škole,protože je povinná.Ovšem s vypětím všech sil,tam se chtějíi nějaké výsledky a to není to pravé. :wink:
27. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,ještě mě napadlo ... Jani nemám Tomáše,ale mám "červený traktůrek"...to nebude asi to pravé,co?? :confused:

A našla jsem tohle a moc mě to pobavilo,třeba se to tady bude taky někomu líbit... http://n-joy.cz/video/helsinsky-sbor-stezovatelu/k0vLAahK3YKOm3Pw
27. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, reklamovat manželovi - zkusit to svést na výrobní vadu :sweat_smile:

My byli včera na neurologii. Pan doktor v podstatě potvrdil to, co sami vidíme - že vývoj tu je, ovšem ne tak rychlý, jak bychom si všichni přáli. Přestože si myslí, že je vše O. K., posílá nás pro jistotu na EMG. Tak teď čekáme, až se nám ozvou z Motola kvůli termínu. Je fajn, že nic nezanedbá. Měli jsme s sebou na kameře natočené, co Barunka dělá (abychom nemuseli v ordinaci hodinu čekat, než něco předvede :wink:), tudíž doktor viděl, že máme doma plovoučky. Tak nás taktně upozornil, že to není zcela ideální, páč to Barče prostě klouže. No, tak manža včera měřil a dneska koupil koberec :sweat_smile: A z kusu obýváku bude "hrací a rehabilitační centrum". Že nás to, blbce, nenapadlo dřív :fearful:

Jinak naše Bára má novou dovednost - naučila se ukázat, kde má botičky (nebo ponožky, podle situace). A taky se naučila říkat slovo keks :grinning: V jejím podání je to teda "ke", ale prostě to je sušenka, no. Holt, jak jde o žrádlo... :grinning: Celá maminka.
28. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulko - s tím kobercem nejste sami. Loni thruba touhle dobou jsem to tu taky řešila. My tehdy nakonec koupili takový ten tenký hrací se spoustou silnic a baráčků. A světe div se, děsně nám to tehdy pomohlo. Tak vás to snad taky posune o kus dál. :wink: Držíme Barušce palečky. Jsem moc rda, že jsi napsala, jak to tam dopadlo u Dr. :slight_smile:
29. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko - to jsou v podstatě "dobré" zprávy.Není to horší,než jste očekávali.Uvidíte,co ukáže EMG.
A kydž jde o jídlo,to děti umí neskutečné věci.Třeba se i naučí mluvit. :dizzy_face:

Grainne - jo,to s tím koberecem u vás mě taky napadlo. :grinning: Pamatuju,jak jsi to řešila. :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
tak zítra razíme na týden na chalupu, tak sem musela ještě sem mezi žehlením a balením se sem juknout....
jak je hezky tak nejni čas...

Peťo to jsou dobré zprávičky:o))

Včera jsme byly u kamarádky a ta ho prvně ostříhala tak mám doma "jiný" dítě:o)
jinak ho stále drží nočníček tak sem ráda
Dneska jsme byly na očkování na spalničky...byl super sám šel do ordiinace a prohlasil "ahoj" ve svém jazyce
když mu Mudra píchala do ručičky tak se na to díval a ani slzička což jsem se divila tak dostal pochvalu
a prý jestli chce obrázek - Ondra se na ní podíval a vypadlo z něj " hamů" tak jsme říkali že jsou ty chlapy všichni stejný....

Takže přejeme krásný víkend a týden....
30. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
l.Mysko - tak Ondrasek je statocny, len nech mu to ostane :grinning: :grinning:

Dievcata, ja balim, vecer padame na SLovač a potom CHorvatsko. Uz sa tesiiiiim :grinning: Budem na vas mysliet, tak sa tu majte pekne.
31. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak se po delší době hlásím :frowning2: Jsem nemocná! V pondělí jsem mylela, že umřu jak mě bolelo břicho a záda, obvodačka na mě jen koukla a hned mě hnala do Hořovic na chirurgii na příjem, jenže tam mi nic nezjistili a podle krve odvodili, že mám zánět moč. cest dali mi kapačku na bolest a poslali domu, ve čtvrtek jsem byla na kontrole a tam mi jiná mudra řekla, že podle toho jak jsem měla vysoké nějaké zánětlivé márkry, tak to vypadá spíš na nějakou infekci! Tak jako tak, jsem na antibiotikách a dneska už můžu konečně fungovat jako normální člověk!
Ale díky těmhle blbejm 4 dnům se budeme stěhovat možná až koncem září, páč tím, že manža musel hlídat malého se nám harmonogram oprav, totálně sesypal, museli jsme všechno odvolávat a všichni mají čas pak až 14 dní což je super, ale to naši odjíždějí se známými na dovču a tudíž nám nebude mít kdo udělat obklady, páč nám je měl dělat ten jejich známej. :rolling_eyes: No a manža bude chodit příští týden už do práce, tak jsem zvědavá jak se to pak vše vyvine, aby jsme se pak nestěhovali až na vánoce! Bych se z toho fakt picla :angry: :cry:

Mysko - ty děti tím ostčíháním fakt prokouknou, co :grinning: já se na Vojťase chystám dneska, už má vlasy zase jak akademickej malíř!

Peťo - tak dej vědět jak Barunka trénuje na koberci :wink:

Všem co se dovolenkujete přeji hezké počasí!!!
1. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
L.Myško - ta story od Dr. mě teda dostala. :grinning: :grinning: :grinning: Ten můj chlap má taky citový vztah k jídlu. :sweat_smile:
Kasli - to je teda smůla s těma chorobama! Musí tě to děsně žrát. Já už bych taky chtěla být co nejdřív ve svým. :unamused:
My se na stříhání vlasů zatím nechystáme. Nemůžu přenýst přes srdce mu ty kudrny ostříhat.
A taky zdravíme všechny na dovolené!
1. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Teda Kasli, když se to se.e, tak se to se.e :angry: Tak tfuj tfuj tfuj, ať je ti hlavně dobře, to ostatní už se pak zmákne :wink: Njn, holt je doba dovolených, tak se všecko protahuje.

Holky, víte o tom, že v Praze na Jarově vyrostlo "Pohádkové království"? Tak mě napadlo, až prckové trošku povyrostou, co si tam udělat výlet? Teď by z toho asi ještě nic neměli, ale jinak to nevypadá špatně. I když teda, jak jsem to slyšela v rádiu, myslela jsem, že to bude takové "přírodnější" a oni to pojali výtvarně: http://www.novinky.cz/koktejl/175033-na-zizkove-vyrostlo-pohadkove-kralovstvi-pro-deti.html

Hlavně jsem se taky přišla pochlubit s našimi pokroky na koberci: BÁRA SEDÍ!!! A LEZE!!! Sice teda: Sed je to takový, že se jednou ručkou podpírá a nesedí úplně rovně, ale nožky má natažené před sebou a nebortí se :wink: A lezení - no je to takové popolezení max. o 20 cm, a to stylem koleno-ručka-koleno-ručka-bác, ale lepší než nic, ne? :wink: :slight_smile:
2. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Peťul - gratulujeme Barušce. To víš, všechny začátky jsou těžké, ale hlavně že se to hýbe a zlepšuje. Však ona to Baruška všechno dohoní. :slight_smile:
Na to království si ale asi budem muset počkat, protože, jak jsem si všimla, je to všechno v kategorii Nesahat! (všude špagátkové zábrany). No a to si neumím představit, jak bysme ty naše batolata udržely v dostatečné vzdálenosti. :unamused:
2. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, no mě to království po pravdě řečeno celkem zklamalo. Podle toho, co jsem slyšela v rádiu, jsem myslela, že to bude takové "hrací" (nazvali to "českým Disneylandem") a taky jsem si to představovala víc takové přírodní. A ono je to spíš takové koukací a barevné. Ale i tak - pro větší děti to může být fajn :wink:
2. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo to je perfektní :dizzy_face: A to sezení bude během chvíle 100%, oni všechny naše dětičky začínali sedět jako malý ožrálkové s přidržením ručičky :wink: :grinning: A jestli leze Barunka dopředu a necouvá, tak je teda super šikovná :wink:
2. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, necouvá :grinning: A během dneška se z těch 20 cm dostala tak asi na 40 :grinning:
2. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,

my se vrátili z minidovči. Byli jsme zase u kamarádů na chatě jako loni, počasí nám vyšlo skvěle :dizzy_face: .

Kasli, to je fakt smůla :frowning2: . Hlavně se doleč a nepřecházej to!

Petul, Baruš je šikula. Ona si poradí :wink: .

Jani, Mašinku Tomáše budu shánět taky. Kdybys byla rychlejší, dej mi vědět. Heduš má ještě hrozně ráda pošťáka Pata :grinning: . Ve Vojtíškovi měli na hraní to jeho suprové auto i s pošťákem a kocourem. A pak ho tam někdo ukrad :confused: :angry: . Bylo dost velké, takže si to hlavně neodneslo nějaké dítě :rolling_eyes: .

Jo, jinak Hedu v posledních dnech hlásí, když chce spát :confused: . Normálně řekne "spinuškat", dám jí do postýlky a za deset minut je tuhá :grinning: . Je mi ale divný, že to tak dělá i v jedenáct dopoledne :grinning: .
4. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Berynko - Heduš je šikulka.
Jinak máme velmi pořádkumilovné batole... moje doklady jsem tuhle objevila v koši. :angry: :grinning: :grinning: Naštěstí byl plný, takže koukaly ven, jinak bych si jich snad nevšimla. :confounded: Jo a jedna dobrá rada, nedávejte dítěti na hraní klíče. Je to fakt blbý nápad, to můžu potvrdit. Celý den jsem si nadávala, než jsem je objevila v inline brusli. :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Hedu je fakt šikulka :dizzy_face:

Holky, co jste v Berouně a nebojujete momentálně s nějakými nemocemi - co vyrazit někdy na koupák? My teda s Bárou ještě nebyli (a sami vlastně už taky hezky dlouho ne), takže nevím, jak to tu vypadá, ale vy určo zkušenosti máte :wink:
5. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vám děvčata řeknu, že pořizovat zásuvky a vypínače v dnešní době není zrovna levná záležirost :unamused: zatím jsme si nechávali dělat jen nabídky a přišla nám jen jedna ale za to hnedla za 4000,- a to jsou to normální zásuvky, zaty prachy by museli být aspoň pozlacený :angry: no uvidíme co nám ještě přijde. Ale už jsem z těch dvouzásuvek a dvourámečků totálně zblblá :sweat_smile:

Jinak mi budeme pořizovat vzteklounovi Jamese od Tomáška k narozeninám od lega spolu s mašinkama na baterky také od lega. Tak snad už dá ten náš závislák na mašinkách pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsme byli v globusu a uviděl tam leporelo s Tomáškem, no to jste měli vidět co dělal, začal houkat a že to chce, což by nebyl problém, kdyby to leporelo nestálo 200,- takže to měl smolíka a odešel s leporelem Včelých medvíků to bylo za 80,- :sweat_smile:

Petulo na koupách bych klidně šla, jenže v Berouně mi pro děti nepříjde nic moc vhodný :unamused: Docela uleze Laguna, ale to je krytý. Jinak já propaguji Hořovice. Tam je to pro děti super, ale letos jsme tam také ještě nebyli, tak nevím, prý je tam dost narváno!
5. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Grainne - zase som sa raz pobavila :grinning: :grinning: :grinning: poriadkumilovne batole :grinning:
Berynka - urcite dam vediet, budem sa tomu venovat hned ako prideme z dovci.

Inak v Horoviciach sa mi to tiez paci viac, je to tam asi lepsie. Ale ked sme boli my voda bola studena ako slak. Myslela som ze mi odpadnu nohy. A v Beroune bola tiez taka ista studena. Asi maju rovnaky zdroj :grinning: :grinning:

My zajtra padame smer CHorvatsko, dufam ze nechytime ziadnu zapchu na dialnici, ale nastastie ideme v tyzdni tak by to malo byt v pohode. Problem byva skor cez vikend.

Tak vas potom budem docitavat. Uzite si to. Pa
5. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek