• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Tak na Hořovice jsem zapomněla :sweat_smile: Taky jsem na ně slyšela chválu. My tam teda jezdili normálně do krytého, ten venkovní jsem neviděla. Ale výlet bych si tam udělala :wink: Říkala i rehábka, že pro Barču by byl pohyb ve vodě super, zas by to bylo něco jiného než furt jen cvičit na míči. Dneska jsem s ní ze zoufalství cvičila ve vaně :grinning: Asi ji to solidně utahalo - spí už od 10.30 :sweat_smile: Co by s ní teprve udělal bazén... Byla jsem domluvená se ségrou, jenže ta mě pěkně nas.ala, páč ta domluva byla ve stylu: "Jo, můžete k nám do bazénu, ale my tu teď furt někoho máme, Marek (synovec) tu mívá kamarády, tak spí třeba do 10, takže přijďte, až tu nebudeme, ale klíče si bereme s sebou". Tak na to házím bobek, táhnout se do Berouna a zpátky pro to, abych se s Barčou dvakrát vykoupala a nemohla si ani skočit na záchod, to fakt ne. Navíc se bojím s malou lézt prvně do velkého bazénu sama - přecejen ona není na tu vodu zvyklá, tak by se mohla škubat nebo co já vím... no mám prostě blbej pocit z toho, že by mi třeba vypadla. Ona ségra je jinak suprová, ale někdy má zvláštní myšlenkové pochody. Tak jsem zkusila písnout druhé ségře, ta se určo chytí (předpokládám, že stylem "Hele, sokolíku, uděláme si vejlet k nám" :grinning:) - ona jakožto cvičitelka nemaká přes den, ale až večer a přes prázdniny občas cvičení ani nemá. Navíc je to takové naše zlatíčko a je s ní děsná pr... eee, sranda :grinning:
5. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi přišla druhá na bídky a ta je přes 5 litrů, no mě snad šlehne!!! Asi budeme bez vypínačů a zásuvek :rolling_eyes:
5. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli: to mě to nepřekvapuje,měnili jsme je jen na chodbě a taky obyč bílé a bylo to 1100,- :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer,

příspěvek od Kasli z obchodu mi připomněl, že jsme nedávno zažili něco podobného... Hedu si v hračkářství vybírala ty plyšáky z Večerníčku - Krtka, Jů a Hele, Rákosníčka, Maxipsa Fíka... dala si do vozíčku asi tři, přičemž jeden stál nejmíň 399Ká. Ale dopadlo to dobře, teď si vyhraje s autíčkem za 59,- a ještě si chválí, že "máma a táta koupili". :grinning: Mám ale obavu, že za pár měsíců už je takhle neoblafnem :sweat_smile: .

Jani, šťastnou cestu a pěknou dovolenou! :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko no právě, zatím se ještě oblafnout dají, ale nechci myslet na to co nás čeká v budoucnu až budou chtít něco na co prostě nebude peníz :zipper_mouth:
6. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy jste mě teda pobavily! :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem taky pro koupák, vklidu Hořovice. Co příští týden? A chcete na celý den?
7. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Grainne, příští týden můžeme ve čtvrtek nebo v pátek. Nebo v úterý odpoledne (dopoledne máme rehábku). Jinak klíďo na celý den - my bychom tím "plavčem" docela dobře nahradili cvičení :sunglasses: A včera jsme si vyzkoušeli, že Báře chladnější voda nevadí. Byli jsme u ségry a ráchali se v bazénu. Dle teploměru měla teda voda 22 stupňů, ale kde to ten teploměr vzal, to netuším :sweat_smile: - no holt je na sluníčku a prakticky na hladině :grinning: Ale Bára bude asi kachna po rodičích - tu chladná voda absolutně nevyvedla z míry. Ani nezaplakala, a to viděla bazén prvně v životě :sunglasses:

Jo, a k těm Hořovicím - jak jsme jeli včera s neteří kolem, tak jsem tam jukla (a taky na jejich stránky) a vypadá to fakt dobře. Ale jako víte, co mě dostalo? Jak opravují tu halu, tak ona je V PROVOZU!!! Chápete to? Oni tam dělají střechu a přitom tam dole plavou lidi :fearful: No prostě, business vládne světem. Ale tohle je snad i porušení bezpečnostních předpisů, ne?
7. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásíme se z Moravy.Máme se fajn.Akorát se děsím cesty zpět.(Jedu sama.)Když si představím,jak mi bude Marťas houkat v autě a Robča to bude ještě zaručeně přiživovat. :confounded:
Jinak se máme fajn.Babička se činí.

Kasli - koukám,že budou zase další výdaje...To moc nepotěší,investovat do dvou "staveb".Dost to asi leze do peněz,co?

Petulko - veliká gratulation Barušce k pokrokům. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A koukám,že plánujete bazén.To je super.Taky jsme ho dneska plánovali s Robčou.Má důležitý úkol....naučit se plavat.Tak třeba se zadaří.No,ale velké naděje si nedávám.
7. srp 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava: Můžeme ve STŘEDU a v pátek. Pardon, popletla se mi data :sweat_smile:
7. srp 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, ta středa by byla pro nás lepší, v pátek bych to radši neriskovala. :wink:
Marcim - užívej si babiček dokud můžeš. :wink:
7. srp 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se jen zeptat, jestli některá máte zkušenost s plaváním dětí v Ploutvičce na Zavadilce. Volala jsem si tam naivně v červenci, že bych se od září přihlásila až bude malýmu půl roku a bylo mi řečeno že je tak až půl roku čekací lhůta. Je to tak, nevíte?
8. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Grainne, ta středa by byla fajn. Nakonec ale můžeme i ve čtvrtek, kámoška právě odvolala sraz.
9. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peťulko - mě se víc hodí ta středa, jen mi dělá starosti ta předpověď počasí.
Marooshko - IP a rádi tu vidíme novou tvář. :sunglasses:
9. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj grannie, díky za info. Jinak jsem z Berouna,co tak koukám, tak znám asi jen berynku. Ráda se občas připojím. Dnes akorát odjíždíme na Lipno, vracíme se v pátek. Mějte se, pa :slight_smile:
10. srp 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Grainne, tak se předběžně domluvíme na středu s tím, že pokud bude hnusně, tak bazén padá? Případná změna programu není problém :wink:

Pár nových fotek: http://petul-a.rajce.idnes.cz/Barunka_-_jedeme_daaal/#P8100237_-_prej_se_mi_kamsi_neco_prilepilo.jpg
10. srp 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak hlásím návrat ze šumavy. Prodloužený víkend byl super, 1. den byl malej prý na kole naprosto perfektní ( s tatínkem byl na poledníku a maminka se po nemoci válela na chatě v plavkách a chytala bronz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) 2. den to už bylo s jednou scénou ale také byl super no a 3. den byl od rána na zabití 1,5hodinová vztekací scéna mluví za vše, ať jsme dělali co jsme dělali tak vše bylo mladému pánovi pro vztek a tak ve finále už to rodičové nevydrželi a mlaďas dostal jednu výchovnou na zadek vařečkou :angry: :pensive:
Jinak tam spadl poprvé z postele :sweat_smile: ale kupodivu se ani neprobudil jen to byla děsná rána a hejknutí a zase po nandání do postele dál spal, ale teda jeho spaní za ty tři noce nic moc, tak doufám, že jsme si tímto výletem zase nerozhašili spánkový režim :zipper_mouth: Až bude méně hotová tak hodím fotečky :wink:

Marooshka bohužel 6 měsíců čekací doba je normální a bohužel lépe je se zaregistrovat a pokud tě vezmou tak tam co měsíc volat, jestli to platí :unamused: Ale jinak to tam je super. My už tam chodíme rok a půl a naprostá spokojenost :wink:
10. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak se hlásím že jsme doma....sice nevím na jak dlouho, protože babi a děda nás chtěj na hasbotě, tak asi ve čtvrtek vyrazíme....
zkoušela jsem vás dočíst:o)
vítám marooshku...
grainne-s těma kudrlinama...mě to taky bylo líto, protože Ondráš už byl jak andílek, ale ono se mu to točí dál....
a vztah k jídlu máme čím dál lepší po týdnu na baráku na vesnici se pěkně rozjedl....ale baští všechno
ovšem zamiloval si tam švestky a lesní jahůdky '(obvzlášť když to mohl sám trhat...)
Peťo super fotky a gratulujeme k lezení a pokrokům:o))jste šikulky
Kasli na Šumavě je krásně a hlavně že už nemarodíš....a užili jste si to tam - no a vztekání se holt nevyhneme asi nikdo....Ondra to na mě taky pěkně zkouší ale fakt na něj platí jen když ho plácnu a dám za dveře s tím že je to ošklivej chlapeček a nedělá se to....jak mi to někdo z vás radil
a s těma zásuvkama,rámečkama atd..tak to jo no to je šílenost je to nedávno a hroutila jsem se taky...obzvlášť to dobře všechno spočítat:o)

no nevím na co jsem ještě chtěla reagovat ale dávám odkaz na fotečky tak můžete juknout
10. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

kdo všechno by šel teda plavat?
Jako alternativu bysme možná mohly vyrazit do Laguny tady v Berouně.

Ad vztekání, nás to zatím míjí. Klepu... Ale je občas děsně vzpurný, paličatý, nechce poslouchat a všechno je špatně. Kamarádka mi půjčila knížku "Nelšťastnější batole v okolí". Je to právě hodně k tomuhle vztekání a co s tím. Přestože je to ten hodně americký přístup, tak se mi zdá dobrá a myslím, že je to celkem účinné.
11. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dohodila i pár fotek :wink:

Mysko tuhle metodu používáme mi :wink:

A s tím pláním nevím,nevím ale hezké počasí hlásí až ve středu a já jsem bohužel bez auta :unamused: a do těch hořovic by se mi dostávalo špatně, ani nevím jak tam jezdí busy!
11. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, my vás rádi vezmem do auta.
11. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

My bychom na to plavčo šli, ale nevím s tím počasím - sice na zítra internet ukazuje sluníčko a 23 stupňů, ale dle jiných předpovědí prý má být hnusně :unamused: A nevíte někdo, jestli se jde dostat k hořovickému bazénu busem? To víte - já nešofér... My se dneska cachtali u ségry. Já se bála, jak to bude, když tam budu s Barčou sama (představa toho, jak ji nesu do vody a uklouznu na schodech - brrr), tak jsem zakoupila dětskou nafukovací vestu - no a super!!! Bára dokonce dělala tempa :grinning:
11. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata, pro mě je tedy 23 stupňů na koupání docela málo, já hlasuji odložit to o pár dní a podle počasí, co vy na to?
11. srp 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já bych to taky na venkovní koupaliště neviděla. Co ten berounský bazén? Že bysme dali hoďku dopolko na atrakcích. Děti se vyžbrávhají v brouzdališti. Jednu z vás můžu vzít bez problémů tam i zpět autem. :wink: Koupaliště hlasuji taky odložit.
11. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo co jít do té solné jeskyně v Klaunovi?
11. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasuju pro jeskyni :wink: A asi bychom radši odpoledne.
11. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holky, ještě jsem chtěla - bacha na fotky tady na koňovi. Jedné holčině z květnovek se začal ozývat nějaký snad sedmdesátiletý dědula (teda údajně - co člověk ví na internetu, že...) a že prý její Helenka je krásná a tak... jenže to takhle napsal několikrát, no zkrátka ta holčina z toho měla dojem, že by to mohl být i nějaký úchyl. Samozřejmě nemusí, ale bohužel může, že jo :unamused:
11. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravíčko vespolek,
snad již tento rok se budeme stěhovat do domečku v Hýskově, tak sonduju terén, jestli tady náhodou nenarazím na nějakou maměnku.. :wink:
11. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berru, vítej, to si piš, že na berounsku na nějakou maměnku narazíš :grinning: Ale přímo z Hýskova tu zatím nikdo není :confused:
11. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky v kolik? A kdo teda všechno jde? Kasli?
12. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek