• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Navrhuju ve 2. Co se srazit U Klauna v cukrárně a pak kdyžtak vyrazit do jeskyně?
12. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, může být až vetři? My se většinou kolem druhé teprv budíme. Mám ještě dva vstupy do jeskyně na permici, tak se podělíme. Mám tam zavolat a objednat to?
12. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klíďo ve 3, ono je to nakonec lepší i pro nás :wink:
12. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a tu jeskyni, prosím, kdyžtak objednej. Jsem zvědavá, co na to Bára bude říkat :sweat_smile:
12. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem zapomněla - sejdeme se teda v jeskyni nebo v cukrárně? A ta jeskyně je přímo vedle, že jo?
12. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak objednám od tří jeskyni. Sejdeme se v Klaunovi, je to přímo tam v kavárně. Ale měly bysme chvíli předtím, oni to mají vždycky od celé hodiny. Kasli půjde asi taky. Pojedete busem?
12. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, jede nám ve 14.15, takže do třičtvrtě bychom tam měly být :wink:
12. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super. Kasli nakonec bohužel nejde.
Kdyby jste se ještě někdo náhodou rozmyslel, tak dneska v kavárně Klaun v Berouně před 15h. :wink: Těšíme se.
12. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem koukala na počasí a v sobotu má být až 27°C tak co vy na to dát ty hořovice?
Teroreticky bych měla mít i auto.
A dnešek mě mrzí, ale bohužel musím po úřadech :unamused:
12. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jaká byla jeskyně?

Normálně dneska přišel malému batůžek, byl to dárek k předplatnému Maminky, a malej je z něho uplně hotovej. Co přišel tak ho ještě nesundal ze zad. Museli jsme s ním i na procházku a teď ho musí mít daný u postýlky, aby si vůbec šel lehnou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
HOdila jsem foto do albíka, z batohem je vážně mazák :sunglasses:
12. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, ty fotky s baťůžkem jsou super :grinning: Jak je Vojta krásně důůůležitej :grinning: :grinning: :grinning:

Minisrazík s Grainne byl moc fajn :dizzy_face: Kryštůfek je sluníčko úžasné. Tu jest pár fotek: http://petul-a.rajce.net/Barunka_-_jedeme_daaal

To plavčo - my jsme o víkendu na chatě, hodilo by se nám to spíš v týdnu :wink:
12. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jak říká Peťa, jeskyně byla fajn. A prckové řádili v balóncích. Peťul má velkou pochvalu za fotky :dizzy_face: , já s sebou ani foťák netahala. Bára je fakt pohodářka. :sunglasses:
Co se týče plavání, taky bych asi radši taky v týdnu. Kasli, jak jsi na tom příští týden?
Fotky s batohem jsou super. Oba jsme se s mm nasmáli, jak se Vojta nese. Kryštof baťoh taky dostal, koupili jsme mu ho v ZOO, byl z něho paf, ale kam se hrabe na Vojtu. :grinning:
13. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky příští týden zatím nevím, ale volno se dá zařídit klidně, horší to je s počasím, a nebo by jsme prubli tu lagunu :wink:
13. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale od čtvrtka už nebudu mít problémy s autem, naši jedou na dovču takže na těch 14 dní znárodním jejich Punto :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, já bych možná byla raději pro tu Lagunu, nám by asi ta hoďka v bazénu bohatě stačila a nemusely bysme nikam daleko jezdit. Co ty na to Peťul? Jinak tě Kasli vklidu vezmem do auta, není problém.
Dohodila jsem do albíčká pár foteček, včetně našeho baťůžku. :wink:
14. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Graine batůžek je super, takový jsem původně plánovala koupit :wink:

Jinak nám by i ten čtvrtek vyhovoval co vy na to? Ve čtvrtek si hodíme děti do laguny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kasli - čtvrtek by šel. :sunglasses:
Jinak jsem přidala do albíčka dvě vyloženě sladké. :dizzy_face:
16. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Grainne, batůžek je krásnej :slight_smile: A ty poslední fotky - super, hlavně "spící anděl" :dizzy_face:

Jinak jsem taky pro čtvrtek a klíďo do Laguny, aspoň budeme mít jednoduchou dopravu :wink: A ta hoďka v bazénu nám taky stačí.
16. srp 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, a málem bych zapomněla na naše novinky - Bára sedí, leze, klečí a stoupá si u nábytku!!! Takže zítra alou pro bačkůrky :sweat_smile: :grinning:
16. srp 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
FAjn tak čtvrtek a v kolik vám to bude vyhovovat, u nás tak nejdřív v 15 hod., dřív fakt nestíháme nebo potom jedině dopoledne, kdy to mají ty děti zdarma :wink:

Grainne u nás také bunkry a schovávačky vedou :grinning:

Teda velkananánská gratulace Barunce :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace Báře! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Holka šikovná.
Jinak my můžem buď dopolko od 9h výše. Nebo taky pak až od 15h. Dopoledne je fajn, že pak by hezky chrupkal a maminka by měla vegáč po obědě. :grinning: Ale odpoledne taky dobrý, to zase půjde brzy chrupkat večer. :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bára děkuje :sweat_smile:

Nám by se hodilo spíš to odpoledne, páč dopoledne většinou chodí Barča kolem 10. spát, tak aby to tam neprochrupala - jako minule tu jeskyni :grinning:
16. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
hlásíme se stále ještě z Moravy.Je tu fajn.Babička funguje na 180%...Je to super.
Pomaličku dočítám a koukám,že si užíváte i s dětma.
Fotky máte všichni úžasné. :slight_smile:

Petulko - ooooobr gratulace Barunce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vidíš to,ono to půjde!!!!!
16. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlasim prichod zo Slovenska a Chorvatska, pocasie bolo suprove, more uzasne, apartmany obrovske, uzili sme si to super. Decka sa vysantili v mori, Bronka snorchlovala o dusu a FIlip nemal vobec ziadny respekt pred vodou, proste do nej vliezol a aj ked nedociahol na dno, ratal s tym ze ho niekto vytiahne :grinning:. Naivne som kupila koleso ze aky bude rad a on ho nechcel, neznasal ked ho nieco obmedzovalo. Len 3 dni pred koncom dostal nejaku virozu, mal hnacky a teploty az 40,5 !!!!! :frowning2: tak som ho dopovala liekmi a kazdu chvilku sprchovala aby sme zrazili teplotu. Trvalo to tak 2 dni, tak sme chodili s MM a Bronkou na plaz na striedacku. Ale v posledny den bol v pohode takze cestu zvladol dobre.
Vitam nove tvare: Berrunku - nepoznam nikoho z Hyskova, ale maju tam skvele steaky !!!!! Marooshka - chce to prihlasit sa a ako pisal uz niekto volat kazdy mesiac ci sa im nieco neuvolnilo. Skus to aj v Kytce.
Horko tazko som vas docitala, tak vsetkych pozdravujem :grinning:
Petula - dnes som stretla tvoju tchyni na prechadzke a pomahala jej dat kocik na lezato :grinning: . Nevedela som kto to je - ona nas oslovila, ci by sme jej nepomohli - az potom som si vsimla Barusku v kociku :grinning:
17. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, vím, tchyňka hlásila a i pozdrav vyřídila :grinning: Dík, že jsi ji zachránila :grinning: Já jí ukazovala, jak se s tím zachází, ale to víš - starší lidi se prostě bojí, že něco rozbijí, tak to radši nechají. Tak jsem jí vysvětlila, že tohle fakt rozbít nemůže :wink: Ale ona si umí poradit - nebojí se říct si o pomoc :grinning: Povídala, že prý potkala takovou sympatickou Slovenku :wink:

Teda chudák Filípek, viróza je hnus, natož u moře :angry: Ještě že to trvalo tak krátce. A to s tím kruhem - no ty jsi ho, matko, chtěla omezit, to víš, to se mu nelíbilo :grinning: Já když jsem Barče dala do bazénu vestičku (byla jsem tam s ní sama, tak jsem se bála), taky protestovala. Měla smůlu :sweat_smile:
17. srp 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
zdravíme a jsme zas doma:o)prodloužený víkend na hausbotu se opět vydařil...Ondra je zkrátka pohodář....
ve čtvrtek jsme byly rodinka v Laguně a tam se Ondrovi mocc líbí...takže pokud to půjde rádi se přidáme...
ale buď dopolko a nebo až po 15 h protože dřív se do Berouna nedostanem - už spinkáme jen po obědě
ale zato dýl což je pro mě lepší...

Jani vítej z dovči, věřím tomu že to muselo být super a že Filípek i Bronka byly nadšený:o)no ale ta viroza je fakt smůla...

Peťo mocc gratulací Barunka je fakt šikula jo a mooc pěkný fotečky (jako vždy :o)) )

a posíláme pozdrav na moravu:o)))takový babičky jsou super :wink:
17. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jani fuj viroza,ale perfektně jste to zvládly, já bych asi šílela!

Jinak já jsem také pro odpoledne aspoň pak bude večer klídek pohoda :wink:

Jenže ještě tu naši účas neslibuji na 100% páč malej si vymyslel bolení bříška o víkendu zvracel a vůbec nešel na 3 dny na záchod, a na dnešek vůbec nespal jak ho to bříško bolelo! Takže jsme ráno jeli k mudře a ta nás rovnou poslala do Motola na chirurgii opět s podezřením na zamotaná střeva, naštěstí to tentokráte nepotvrdili, sono, moč i odběry krve dopadli dobře, takže nás pustili po 5ti hodinách domu, s tím že pokud se do zítřka nevykaká tak tam máme zase naběhnout! No naštěstí jsem ho k tomu hovíšu donutila, chudák tlačil asi 15 minut, skoro u toho brečel, ale vytlačil. Tak doufám, že už bude dobrý, ale stejně zatím cokoli sní tak si ukazuje na bříško a fňuká, tak nevím co nás do čtvrtka ještě čeká :unamused:
17. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Teda Kasli, vy máte věci :unamused: Koukám, že se teda fakt nenudíte. Tak tfuj tfuj tfuj, ať je Vojtíškovi dobře :wink:

My jsme měli po dlouhé době malinko horší noc - stoličky "zafungovaly". No jenže ve srovnání s tím, co jsem četla tady, je to stejně pohádka: První pláč kolem 9. hodiny (tak půl hoďky po uložení), to dostala kozu, spala do půlnoci, pak začala střídavě plakat, povídat si a klekat si v postýlce, no ale převažoval pláč. Takhle to šlo do 1.15, s tím, že byla asi pětkrát "u zdroje" (se divím, že si nevysosala zásoby :sweat_smile:), pak dostala homeopatika a za čtvrt hodinky byl klid!!! Spala do 7 :sunglasses: Tak mi připadá, že ta homeopatika vážzně fungují, pokaždé zaberou fakt do 20 minut. No ale pro jistotu jsem zakoupila ještě Calgel (doteď jsme ho nepotřebovali) :wink: Přes den taky občas z ničeho nic zapláče, ale myslím, že na to, že jí lezou stoličky, je v pohodě. Zaťukávám :wink:
18. srp 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já bych to viděla na čtvrtek 16h. Co vy na to?
Kasli, zrovna teď jsem četla, že děti kolem 2.roku trpí na zácpu. Prý nechtějí jíst nic zeleného, vybírají si jen červené, žluté a slafké věci, takže pak nemají žádnou vlákninu ze zeleniny. K tomu to vedro. :confounded: Chudák Vojtíšek. Tak ať se vám to trávení rychle srovná! Držíme palce a doufáme, že se uvidíme ve čtvrtek.
Peťul, Bára je statečná. Nám se prořezávají trojky dole, ale naštěstí to zatím jde. ťukám ťuk ťuk.
18. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:o)
je je Kasli tak ať je Vojtíškovi co nejdřív dobře a třeba ve čtvrtek to vyjde....
my dorazíme nějak busem určo - myslím že to bude pro Ondru milý překvapení - protože ho přestává bavit doma se cachtat v "malým" bazénku(má 170 průměr) - takže nejvíc se mu líbí vylejzat a nalejzat do něj s tím že do vody žuchne placáka...

Peťo jaký jsou homeopatika na zuby??nám lezou taky stoličky a vstávám tak 4x za noc (ale přes den je tak nějak v normě...)ale Calgel mu na noc dávám - to drží jak pejsek když mu mažu dásně a mlaská :slight_smile: :slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek