• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Peťo ten Penzion vypadá zajímavě :dizzy_face:

TAk holky co ta koupačka? nebo jiná akcička :wink:
28. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - jsem všema deseti pro nějakou akci! :slight_smile: Myslím, že připadá v úvahu solná jeskyně, kavárna Klaun, medvědi a nebo Laguna. Tak co máte naplánováno na tohle úterý dopoledne? Ať zůstaneme tradiční. :wink:
Jinak jsem se dnes nasmála. Vyrazili jsme se Štofím na kolo a koho nepotkáme na mostě? Berynku! A hádejte koho cestou zpět? L.Myšku. :grinning: Ale dnes je fakt nádherně, na procházku úplně bezkonkurenční počasí. :sunglasses:
30. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super!! Nějakej blb mi zaparkoval auto před vjezd tak inteligentně, že já protě nevycouvám. Takže mám 2 možnosti: Buď to risknu a při nejhorším mu ten červeňoučkej lak trošku štrejchnu (a pak mě MM zabí) a nebo vsadím na jistou a půjdu zjistit jakýmu volovi to auto patří!!!!!!!!!!!

Jinak v úterý nic nemáme, takže jsem pro něco podniknout, ale jestli to bude dopolende, tak musím v pondělí hodně navařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jestli to neva, tak se v úterý dopolčo rády přidáme :slight_smile: . Je nám jedno, co se podnikne :wink: .

Dneska byl super den :dizzy_face: !
30. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul.o, ten penzion vypadá pěkně. Odkaz si ukládám na pozdější použití.
My měli jet taky ke Třeboni, ale kamarádce den před tím zkolabola manžel, tak jsme nakonec museli překopat program :unamused:

Koukám, že plánujete srazík. My se ani tentokrát nemůžeme zúčastit, pač v úterý frčíme do Motola, kde jsme objednaní už 5 měsíců. (ty objednací lhůty jsou tam fakt parádní :angry: ) Tak snad příště

Kasli, jak jsi to nakonec vyřešila? Já takhle bojovala minulý týden v Berouně u pošty, kdy mě tam nějakej chytrák zablokoval. Popojížděla jsem po centimetrech, dopředu, dozadu, pak nakonec jsem se vymanévrovala na chodník a pak už to šlo líp. S autem bez posilovače to byla chuťovka. Byla jsem propocená jak myš.
30. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my v úterý taky nemůžeme,protože začíná škola :frowning2: a vezu Robču tam i zpět.Měli by to mít krátké.Takže úterý jsem nepoužitelná.

Kasli - tak jak???Lak to vydržel???

Petulko - fotky super.Evidentně jste si to užili. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky dopadlo to perfektně, Lucinka krásně vycouvala, nic neodřela, Lucinka je šikovná :dizzy_face: Ale ten kretén tam stál ještě když jsem přijela. Začínají mi tady ty lidi s parkováním před vjezdem silně iritovat!!! :angry:

Jinak moc se kaju, ale z toho úterka se omluvuvju, páč nás přepadla nečekaná akce. Do středy jsme u kamarádky na chalupě. Ale co takhle čtvrtek, to jsem volná, určitě :wink:
30. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám je dopoledne jedno i ve čtvrtek :wink: .
30. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci, jak se Robča těší do školy? Neprotestuje moc?

čtvrtek zatím můžeme i my :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - suprééééééééé.Holt,to se pozná řidič.... :sunglasses:

Pamuk - jenom se někdo zmíní o škole,tak raději začně mluvit o něčem jiném,nebo prostě mlčí.Moc se mu tam nechce a je z ní dost otrávený...a to jsou zatím ještě prázdniny.Ale vypadá odpočinutý,tak třeba mu to aspoň 14 dní vydrží,než bude zase nějaký průšvih. :unamused:
Jinak já mám ze školy pomalu taky fobii....čekám,co zase bude.Možná jsem i víc na nervy než on. :grinning: Už jsme museli taky trochu začít opakovat doma,aby nebyl ve škole najednou úplně mimo a není to s ním tak špatné,jak jsem si původně myslela.Mile překvapil. :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Kasli - máš pochvalu. Já mám z takového vyjíždění hrůzu.
Čtvrtek taky můžem! Takže čtvrtek dopoledne? Ale co podniknem?
Mimochodem dnes máte poslední možnost koupit permice do solné jeskyně v Klaunovi za levněji. Ale co se srazíku týče, tak solná jeskyně nepadá v úvahu, zdá se, že nás bude hodně, což je super! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Jinak já jsem pro Klauna kavárnu. V bazénu ani u medvědů si s vámi totiž nemám šanci popovídat. :sweat_smile:
31. srp 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak víkend mě trošku zničil, trošku jsme ponocovali a výletily ... taťka nám odjel do Ostravy na školení..takže mám menší galeje...Ondra to asi vycítil že je něco jinak tak vstával 5x za noc...tak sem zvědavá co mi dnes a ještě zítra čeká...
hmm škoda že ten srazík není zítra :frowning2: ve čtvrtek máme od 12,30 plavčo...takže dopoledne se budu snažit aby oproti normálu aspoň na chvilku šel spát...takže se omlouváme :frowning2:
31. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
mrzí mě to,ale čtvrtek jsem taky nepoužitelná.Přijede mi návštěva.Tak třeba příště.
31. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak na 99.9% Filip spálu nemal :angry: , ma stale teploty, vcera sme boli na komplet vysetreni tu na SLovensku u znameho, je to primar na detskom, urobil mu vsetky vysetrenia a odbery a urcite tam nejaky zapal je, ale kedze uz doma mal nasadeny augmentin tak vysledky boli skreslene a zapalovy neviemco bol aj tak vysoky. Tak sme nasadili nove silnejsie ATB a dufam ze to bude ok. :confounded:
1. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

My bychom ve čtvrtek mohli, jestli nás vezmete s sebou :grinning: Co třeba na ty medvědy? Zítra se má ochladit, tak předpokládám, že to do čtvrtka vydrží.

Jani, tak to se Mašková sekla, co? :unamused: Hlavně, ať je Filípek v pohodě.

Chystáte se někdo na hrnčířské trhy? Jsou 12. a 13. 9. A já, berouňačka, se to musela dovědět z rádia :grinning: Njn, ve městě jsem byla naposledy před dovolenou a tady žádná reklama nikde není :confused:
1. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě něco - věděly jste, že v Zahořanech bude od října fungovat rodinné centrum? Zvlášť pro nás "královandy" by to mohlo být zajímavé: http://www.zahoranek.cz/
1. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko - Maskova sa nesekla, to Kasl, Maskova mala dovcu, ale ked ho o 2 dni videla, hned hovorila ze sa jej to nezda na spalu. Tak a to sa potvrdilo. :wink:
1. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to je Mašková dobrá, co? No ale seknout se může každý, holt i doktor je jen člověk. Průser je, že tady jde o zdraví. No a co Filípek, je už aspoň trošku lepší? Marodit v létě = noční můra, hlavně pro děti :angry: A tím i pro rodiče :angry:
2. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Jani - to je na naštvání.Hlavně,aby se Filípek brzy uzdravil.

Petul - záhořánek vypadá zajímavě a ani to není nějak daleko.
Na trhy se určitě chystám a viděla bych to spíš na neděli.Hlídání přenechávám manželovi. :sunglasses: A v sobotu v 17hod. má být varhanní koncert + gregorianský chorál v kostele u sv.Jakuba.To doufám,že mi vyjde taky. :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle mi v souvislosti s hrnčířskými trhy psala kámoška:
A TEĎ NĚCO NOVÉHO … NA ZKOUŠKU….. ,,DEN BÍLÉ PANÍ“ V SOBOTU 12.9.2009 OD 9,30 DO 16,30 HODIN - PŘI HRNČÍŘSKÝCH TRZÍCH - NA DVORKU ZA KRÁMKEM - PIVOVARSKÁ 170, BEROUN – CENTRUM - S VÁMI BUDOU BÍLÉ PANÍ TVOŘIT: DŘEVĚNÉ OMALOVÁNKY nebo KORÁLKOVÉ PŘÍVĚSKY nebo VONIČKU ZE SUCHÝCH KVĚTŮ nebo MALÉ LOUTKY nebo SCRAPBOOK K - DISPOZICI LAVIČKY, STOLKY A VŠECHEN POTŘEBNÝ MATERIÁL. - Račte vstoupit bez ohlášení
2. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se na trhy taky chystám. Plánuju to na neděli ráno od 9h. Loni se mi to osvědčilo. Ještě byl výběr, ale lidí jen pomálu a než to zhoustlo tak jsem byla pryč. Takže jestli tenhle čas vyhovuje více lidem, třeba bysme se mohli domluvit a jít společně, i když tam se asi stejně rozprchnem. Hodlám nakoupit vánoční dárky.

Jak to teda bude zítra? Takže u medvědů jak navrhuje Peťa? A v kolik? V 9:30? A pak se kdyžtak můžem někam přesunout, kdyby to tam děti nebavilo.
2. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra u medvědů v 9:30 nám vyhovuje. Možná půjdeme pěškobusem, tak se můžeme srazit někde cestou.
2. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, budeme vyrážet kolem deváté. Budu ráda, když půjdem spolu.
2. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, tak fajn, my půjdeme přes pole, pokud nebude mokro (a na déšť to teda moc nevypadá :sweat_smile:), tak co se sejít třeba u zastávky na Velkém Sídlišti?
2. zář 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, OK. Prozvoň mě až dojdete do Berouna. :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fajn :wink:
2. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak před hodinou jsme se vrátili a bohužel už se s vámi asi nestíhám domluvit :frowning2: tak snad to vyjde opravdu už někdy příští týden. Páč na devátou zítra v berouně rozhodně nebudeme, je mi líto
2. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, já na ten srazík taky nemůžu. Včera odpoledne mě chytnul zub. Jsem nateklá a vypadám jak Quasimodo. Takže jdu sehnat hlídání a frčím k zubaři:(
3. zář 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fakt nevím, čím ty řidiči,co parkujou u nás,přemýšlejí, ale hlavou to fakt nebude!! Zase mi někdo zaparkoval před výjezdem, takže i kdybych chtěla do toho Berouna za Vámi jet, tak mám prostě smůlu. Mě jako nevadí když někdo parkuje před naším barákem ale když to píchne před vjezd tak bych vraždila. Myslím, že zkušený řidič by vycouval ale já prostě ne. Oni totiž neparkují přímo před vjezdem, tak abych na ně mohla někoho zavolat, oni parkují naproti, jenže silnice není dvouprodovka a tak jaksi vyjížděni není nic moc, když se tam nějakej debil postavý :angry:
3. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno... i když docela zamračené! :wink:

Včera mě Grainne přivedla na myšlenku, kdyby bylo během září (nebo i října) lepší počasí, tak co udělat společný výlet podél vody do Srbska? Dát si tam oběd a zpátky vlakem... No, jenom takovej návrh :sweat_smile: :slight_smile: .

Kasli, to víš, jezdit dopředu umí každej, ale zacouvat to už chce fištróna :grinning: . To se mi to vtipkuje bez řidičáku i bez auta :zipper_mouth: :sunglasses: .

Mějte se tu pěkně, my na víkend jedeme pryč. Původně jsme chtěli na chatu, ale má být docela chladno :unamused: ...
4. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek