• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj holky,
já si trhy moc užila. Byla jsem v sobotu kolem 13.30 a lidí bylo sice dost, ale už to šlo. Nakoupila jsem samé vánoční dárky, tak jsem ráda, že si můžu odškrtat nějaké položky ze seznamu. Kryštof zatím spinkal, takže jsem byla sama a mohla si všechno vklidu prohlídnout.
Jani - vítej doma! :slight_smile: DVD v autě, no to je super. To my maximálně můžem pouštět krátkoá videjka a hudbu na manželově mobilu, ale taky se tím Kryštof zabaví, když jedem někam daleko. Naštěstí jinak vydrží docela dlouho jen tak sedět.
14. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jani - vítáme vás zase doma. :dizzy_face:
Jo DVD v autě by zaručeně ocenil Robča.Je to TV maniak.Myslím,že by pak už nikam nechtěl chodit pěšky.Jen jezdit a třeba jen na 5 min. zapnout DVDčko. :grinning:
14. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,

DVD do auta taky zvažujeme, protože ta naše turbomyš nevydrží v autě dál než do Prahy :confounded:

jinak my jsme tentokrát trhy vynechali a vyrazili jsme do Jičína na festival Jičín - město pohádky. Bylo to fajn, pro prcky tam byla spousta vyžití a pro rodiče taky. Jen škoda, že byla docela zima:(
14. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsichni, mohli bychom se k vam pridat? Pristehovali jsme se do Zdic...tudiz do Berouna coby kamenem dohodil :slight_smile: jsme tri holky - Ja - 25let, Bara - 6let a Hanicka - 2roky :slight_smile:
Chtela jsem se hlavne zeptat - chodite nekdo s detmi do MC SLUNECNICE? Stoji to tam za to? Tak se zatim mejte a diky moc predem :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko, vítej u nás. Rádi tady vidíme nové lidičky. Ze Zdic taky někdo je. :slight_smile: To máte doma pěkný babinec! :grinning: To musí být super. A Baruška chodí už do školy?
Jinak já do MC občas zajdu. Letos mám v plánu nějaké ty básničky pro prckyod 1,5 roku v Edenu . Už jsme loni i několikrát byli. A taky se chystám na přednášku o tom novém Montessori klubu a asi to i vyzkoušíme, ale pravidelně nebudeme chodit, to je na nás moc peněz. Ale jinak tam pravidelně chodím na angličtinu.
15. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne dekuju za uvitani :slight_smile: JUju, Barci uz chodi do skoly, hrozne ji to bavi, tak snad ji to vydrzi :wink: A diky moc za info o MC, ja tam mam v planu vyuzivat spis tu hernu a max nejake cviceni...maji tam aktivit opravdu furu, ale presne jak pises, je to moc penez a myslim si, ze mala by to jeste neocenila v plnem rozsahu...je docela zivel a myslim, ze bude stastna v kolektivu deti a vic ji ke stesti chybet nebude :sunglasses: No a kdyz to tak vezmu, ted me stacilo platit krouzky a zusku pro naseho prvnacka, tudiz ta mladsi dostane zahul taky az ve skole...Jinak jsem vas procitala trochu dal a myslim, ze znam asi kasli - Lucku? Pokud se nepletu, nevim, jestli ona me si bude pamatovat, ale chodily jsme spolu do tanecnich :grinning: pred deseti lety :grinning: abych to uvedla na pravou miru - ve zdicich jsem vyrostla, odstehovala se v 18ti a ted se zas vracim :wink: ale uz s manzelem a cacorkama :dizzy_face: zatim ahoj
15. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám novou berouňačku, teda vlastně zdičandu :slight_smile: Zrovna jsem si říkala, že je tu jediná Bára. Tak už ne, už tu máme dvě :wink:

Holky, nebyla jste některá na té hudebce Yamaha u Klauna? Psala mi Alma, že to tam je fajn. Poslala mi i kontakt na lektorku, tak kdyby někdo měl zájem :wink: My jsme si totiž na květnovkách psali o různých aktivitách, co pro děti plánujeme, několik holek tam o Yamaze psalo, no a já na to, že u nás to bohužel není. A Alma nás občas čte, tak mi to hodila do IP.
15. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus,
lllucie tak nevím jestli bylo dobré psát před kolika lety jsem chodila do tanečních :angry: :grinning: člověk si hned připadá mladší :confounded: :wink: Jinak samozřejmě nevím o koho jde, takže koukni hodit foto ať vím odkud vítr vane, páč já si pamatuji pouze obličeje na jména jsem tupec :wink:

Peťo jaká školička Yamaha :astonished: už jsem to někde sličela od říjnovek, ale nedávala jsem pozor tak prosím podrobnosti, honem honem :wink:
15. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak přávě u nás probíhá boj o digestoř, to co se líbí mě se nelíbí manžovi a naopak, takže to teď vypadá, že se naštval a prej si to mám najít sama. Nějak jsem to nepochopila, ale nejde mi dohromady, proč zrovna on by měl rozhodovat o vzhledu,když si pod tou digestoří maximálně pak udělá míchaná vajíčka, páč nic jiného neumí :angry:
15. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - :grinning: .
O Jamaze vím, ale zatím o tom neuvažujem. Chci začít s těma říkánkama a tak.
15. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kasli tak ve veku 25-26 si porad musime pripadat mlade ne? :grinning: ja teda mam pocit, ze jsem stale nedospela, zrovna tuhle jsme to resily s kamaradkou, ma zrovna po sattnicich a rika, ze ani to ji nepresvedcilo o totalni dospelosti...fotky dam urcite, jen musim pockat, az se mi vrati kabel k pc, je buh vi kde....ale netusim, jestli bude neco k poznani, v 15ti jsem mela vlasy po pas a ted nosim jezka :grinning: tak zatim ahoj, jdu vymyslet nejaky program pro pcka, uz se zacina nudit.
16. zář 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, o Yamaze taky vím, ale neuvažujeme o tom. Trošku mi to připadá jako tahák na peníze a co jsem slyšela, tak nejsou moc vstřícní, co se absencí kvůli nemoci týká...

Taky budeme chodit na ty říkanky. Teda pokud se tam dostaneme. Včera nás tam bylo 20 a to byl docela masakr. Cvičitelka přišla nejspíš o hlas a my jen lovily děti po place, protože z toho množství byly docela roztěkané. Takže od příště to prý bude na rezervaci a max 10 rodin.

Do herny se moc nehrneme. Pač mi přijde zbytečné za to platit, když se můžeme s kámoškama sejít u jedné doma, kde jsou taky hračky.

Jo a vítám novou členku diskuse :sweat_smile:
16. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Kasli, pro vaši věkovou kategorii by v té hudební škole Yamaha byla "Robátka": http://www.yamahaskola.cz/cs/programy/predskolni-hudebni-programy/prvni-krucky-k-hudbe
16. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lllucie a neviděla jsem tě tuhle v pizzerii myslím s mamkou a já tam byla s Michalou. Myslím, že už jsem doma a neměla tvoje mamka papírnictví?

Peto dík :wink:

No a co takhle nějaký srazík, já vím už jsem trapná, vždy ho navrhnu a pak nemůžu, ale teď se budu opravdu snažit přijít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

vítám Lucku.

Holky zase na mě přišla depka,tak se tady aspoň vypíšu.Doufám,že to neva a komu to va,tak ať tento příspěvek přeskočí....
Tak nám začala škola.Už jsem si mylně myslela,že si Robča třeba dá trochu víct říct,ale opak je pravdou....bohužel.Teď jsem se dověděla,že ve škole dělá pěkné brykule.Už dostal dvě poznámky,ale z toho jsem se moc nedověděla a Robča mi taky docela dost tajil.Troufá si tam klidně na děti o rok starší a o hlavu větší.Ani nemůžu napsat,co všechno tam dělá.Jednak ubližuje dětem a taky z učitelky má srandu. :frowning2: Já už fakt nevím,co s ním. :cry: Přece ho nemůžu držet mimo děti??No,zítra jedeme na kontrolu do Prahy,tak jsem zvědavá,co Dr. vymyslí.
16. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsichni, diky za mily uvitani :slight_smile: Kasli myslim, ze v pizzerce jsme se videly, mamka mela papirnictvi, ted prodava ve Zdicich v pekarne...zkusim vlozit nejakou fotku, sice nevim, jestli se mi to povede, ale snaha se ceni :grinning: jsme dnes jeste doma v komarove, takze mam moznost vylovit nejaka fota letni...moc jich neni, strasne rada se totiz fotim...jinak jsme ted ve fazi prestehovavani poslednich drobnosti, ja se pomalu loucim se starym bytem, bude se mi odchazet tezko, ale zase vim, ze stehovani je pro nas dulezity kvuli praci, skole, skolce, hlidani....takze hura do toho :slight_smile: Kasli ty bydlis s malym a manzelem ve Zdicich?
16. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zkousim vlozit odkaz na fotky...snad...http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3288215#navigator
16. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Marcim, to je mi moc líto :unamused: Ty jo, kdyby člověk věděl, jak ti poradit. Ale Dr. určitě poradí :wink: Jo, a myslím, že nejen za sebe můžu napsat, že se sem klíďo můžeš chodit vykecat. A určitě tvé příspěvky nikdo přeskakovat nebude :wink:

Lllucie, hezké fotečky :dizzy_face:

Srazík - já jsem všema deseti pro to sejít se kdykoli a kdekoli :grinning: Co prubnout to Srbsko? Dokud je ještě trošku hezké počasí.
17. zář 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

zdravím a vítám lllucii

marcim myslím že nikdo tvoje přísěvky přeskakovat nebude - co vymyslela paní doktorka na Robču??

my jsme taky pro srazík (mimo čtvrtků můžem skoro vždycky-teda pokud nepůjdem nahrazovat plavání máme mmj. 4 náhrady....)
už jsme zdraví teda já a Ondra - teď to vlezlo na tatínka...tak se z toho snad dostane do soboty razíme sem -
typ na rodinný výlet - miniatury hradů a zámků+pro děti pohádky.....
http://www.zamekberchtold.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=22&Itemid=29
navíc teď v sobotu je tam výstava veteránů
17. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim - držíme palce!
L.Myško - to vypadá dost dobře. Napiš potom jak se vám tam líbilo, jsem moc zvědavá.
Jsem taky pro srazík, ale máme teď dost nabitý program. Můžeme spíše odpoledne.
17. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
llluci tak už vím kdo jsi :grinning: Jinak ehm, my se zase budem stěhovat během měsíce pryč od naši ze zdic, do loděnic, páč tam budeme mít vlastní byt, doťeď jsme bydleli s našima v řadovce :sweat_smile:

tak se srazíkem nám naprosto vyhovuje odpoledne než dopoledne :wink:

Marcim nač přeskakovat, od toho tu jsme aby si se vyventilovala a poradila, i když s Robčou ti asi moc neporadíme, jen můžene držet palečky ať to nějak s mudrou v praze vyšpekulujete jak na toho lumpa
17. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,

díky moc.Jedeme tam až na 17,tak dám určitě vědět.
17. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsichni :slight_smile: Kasli tak to to mate taky pestry :slight_smile: ale vlastni byt je k nezaplaceni, ja rikam, ze nez bydlet s rodici, to radeji v krabicic od plazmy :grinning: a to mame s rodinou super vztahy. Ale zkusenosti mluvi za vse...chvilku jsme bydleli u Honzovo rodicu...sice vlastni podkrovi...ale....uz nikdy....ted jsme poslednich pet let bydleli v Komarove v bytovce, ale ja porad touzila vratit se do zdic...kamaradi, rodina, bracha....tak ted se mi to konecne splnilo :slight_smile: Tudiz byt v K. prave prodavame (za hodku prijdou vazni zajemci, drzte palce siiim) a jak jsem psala, jsme ve fazi stehovani :sunglasses: uz se tak tesim, az budeme zabydleni a bude klidek...ale my jsme tak ujeti, ze stejne planujeme, az budou Hani 4r. a ja pujdu zpet do prace, tak koupime, nebo postavime, to je ve hvezdach, domek :sunglasses:takze stehovani je nase hobby :grinning: Jinak porad slibuju Hanicce, ze pujdeme do te Slunecnice, snad zitra...nevim tedy, co je tam vlastne za program...nechystate se tam taky nekdo? zatim ahoj, letim okouzlit zajemce nasim bytem :grinning:
17. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Llluci, držíme palce s bytem. I když jak tak koukám na čas tvého příspěvku, už jsi zájemce okouzlila, viď? :grinning:
17. zář 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer, holky :wink: .

Sem si na vás konečně našla chvilku :slight_smile: .

L.mysko, to je dobře, že už jste s Ondrou jako rybičky :wink: . Koukala jsem na ten odkaz, mohlo by to být fajn, pak napiš dojmy.

Llluci, taky tě vítám. Holký jsou fešandy :dizzy_face: . Ke Slunečnici... my tam mimo léto chodíme docela dost. Kromě těch aktivit pro mimina tam do dvou let ani nic není. Teda jako je, ale ta spolupráce většinou veškerá žádná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . A ta herna je pro ně větší lákadlo :wink:.My teď chceme chodit na ty balóny a básničky s "cvičením".

Petul, máte moc hezkou fotku v profilu :slight_smile: .

Marcim, dej si panáka a klidně se svěř, to je jasný:wink: . A co z taťky, to nemá respekt? Já trochu tuším, jaké to asi je, mít "živější" dítě. Měla jsem ve škole takového spolužáka a někdy byl fakt na zabití :sweat_smile: , ale na druhou stranu byl hrozně fajn a dneska na něj ráda vzpomínám :grinning: .

Jo, ještě ke srazíku... taky jsem pro. Jako plánovač je dá použít www.doodle.com. Můžu to tam zadat a uvidíme, co z toho vypadne :sweat_smile: .
17. zář 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky vecer :slight_smile: tak prohlidka bytu byla ok, pani byla celkem nadsena...promysli a pry da vedet....tak jsem zvedava...je fakt, ze jsme ho dali do realitky pred tydnem, tak urcite necekam, ze se proda prvnimu zajemci, ale bylo by to fajn, ze? :grinning: Jinak slunecnici zitra prubneme, jsou tam nejake basnicky pro deti do tri let, od deseti hodin tusim, tak Hani se tesi :slight_smile: je na deti zvykla prdelka, chodily jsme v Horovicich do Horovacku :grinning: Snad tam trefim...vystoupime u kone...kdyby mi nekdo chtel popsat cestu, tak nejak pro blby :grinning: budu vdecna :slight_smile: zatim ahoja, jdu na pokec k braskovi, holky uz spinkaji od sedmi, tak je klidek :sunglasses:
17. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim - len kludne pis, budeme drzat palce nech mudra nieco vymysli. Viem ze je to tazke, prajem ti pevne nervy.
Lllucie - vitaj v klube :grinning:

Holky, my mame vsetci strasnu rymu, zatial je zdravy len MM som zvedava do kedy to vydrzi. Ja som do rana spala v obyvacke, manza si "vychutnal" Filipa v noci. :wink:

Srazik mozeme, budeme radi.
17. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš marjá Berynko ono je to v angličtině brrrr fuj fuj fuj, co to na náš kuješ :grinning:

Jani u nás je také rýma, je to fakt asi ta nejtrapnější nemoc na světě :angry: :angry: :angry:
17. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem to úspěšně absovovaly.Robča dostal nový lék,ale podle toho co jsem vygooglila,tak mám docela strach mu to dávat.Ale stejně mi asi nic nezbyde,než to prubnout. :frowning2:
Srazík super,ale stejně odpoledne nemůžeme.Číhám na Robču u busu.

Bery - co to je??Jejda anglicky... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jani - brzo se vyzdravte.

Lucko - fotky jsou super.Jinak aby jsi byla v obraze.Mám syna.Je teď ve druhé tř.,ovšem má ADHD,což je lehká mozk.dysfunkce a ve škole dost zlobí....až moc. :unamused: Už jsem to tu řešila loni.A už je to tady zase.
17. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se nějak jsem to poslala a ani nevím jak.... :confused: :fearful:

Tak to tu občas ventiluju,abych se úplně nezbláznila.Asi si to moc zabírám....a holky jsou tu moc hodné. :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek