• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky, doufám že jste si užili krásný Štědrý večer a dostali plno dárečků. U nás ty Vánoce byly dost hektické a tykové divné, vše v režii malého! Ale nakonec vše proběhlo v klidu a pohodě :wink:
25. pro 2007 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
kasli: čáááááááááááááááááááááááááu :grinning:
25. pro 2007 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Sis ty seš drak!!!!!! :grinning:
25. pro 2007 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky!

Jani, držte se. Fakt odpočívej, ať brouček ještě pár týdnů u tebe počká :wink: .

Holky, jak jinak užíváte svátky? My jsme pořád po návštěvách. Ale musím říct, že naše Heduš je úžásně společenská. Docela jsem se toho bála, jsme zvyklé být jen my dvě nebo s tatínkem, tak jsem si říkala, jak bude reagovat na větší množství lidí a fakt super. Na Štědrý den jsme jí ani nemohli uspat, jak byla rozdováděná. Nejvíc se jí líbil šustící balicí papír a všelijaké krabice :slight_smile: .
26. pro 2007 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Berynko, mi jsme na návštěvách s malým strašně rádi, jelikož když jezdímě po návštěvách, tak náš prcek je strašně hodnej, všem ukazuje jaké je hodné miminko! Akorát, že nám pak nikdo nechce věřit jaký je to doma terorista! A vyčítají nám, že si na něho jen stěžujeme a přitom on je tak hodný!!! :sweat_smile:
Nás na štědrej den strašně braly prskavky :grinning:
27. pro 2007 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli,
to přesně znám, když jsme chodili na procházky. Kdykoli a kohokoli jsme potkali, tak Hedulína byla jak andílek. Ale jak doma zaklaply dveře, tak spustila! Když jsem to říkala doktorce, měla jsem pocit, že jí hrozně pomlouvám :slight_smile: .
29. pro 2007 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
No děvčata, tak nejste sami. Když tu byla před pár dny návštěva, tak jsme byli celý den stráááášně hodný. Spali jsme a neřvali. :wink: :grinning: :sweat_smile: Od té doby řveme a nespíme. :wink: :rolling_eyes:
A přidávám novou fotku. :slight_smile:
31. pro 2007 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, Všem přeji krásný nový rok a hlavně hodně zdraví a rodinné pohody :wink:
1. led 2008 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem byla dnes na těch kyčlích. Jestli tam byla i Mirdísek, tak sme se nepoznaly. :confused:
Jinak máme kyčle zdravé, ale stejně prý máme dávat ještě přes jednorázovku bavlněnou plínku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejsem z toho moc nadšená. :unamused: Slyšela jsem, že mimča jsou pak míň pohyblivá a trpí víc na ty prdíky. :rolling_eyes: Tak já nevím. Jak jste na tom vy?

Včera jsem si psala jak malý spí a vyšlo mi, že naspíme kolem 11h denně. Tak to jsme prostě nespavci. :rolling_eyes: Všude píšou 16-20h. :angry: Ha ha ha. :rolling_eyes: Přes den mi prcek schrupně max na 1/2h. Hodinu trvá než usne, půl hodiny spí a půl hodiny kojíme a tak dokola. Předtím mi spal aspoň 2-3h odpoledne kolem čtvrté, ale teď už ani to ne. Nemůže zabrat, potvora. :angry:
Když jsme byli dnes na těch kyčlích, tak všechna miminka způsobně spinkala, je my jsme koukali, až nám lezly oči z důlků. :wink: :grinning: Naštěstí řvát začal, až když jsme odcházeli. Uff.
A jak spíte vy?
2. led 2008 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne mi máme také dávat preventivně jednu plenku, ale abych pravdu řekla jí moc nedávám tak na 3hodky denně jelikož malej má potom zaražené prdíky! No uvidíme co nám Dr. řekne na prohlídce :sweat_smile:
JO a za jak dlouho máte přijít na KO za 2 měsíce? - Já totiž jestli si to pamatuji dobře, tam byl takovej frmol, že nevím jestli jsem to tak slyšela!

Jináč jak píšeš ty miminko má spát 16-20 hodin denně Chachacha :grinning: :angry: By mě zajímalo kterej učenec tohle vyzkoumal. U nás je to max 13hodin denně, takže buď v klidu :wink:
3. led 2008 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
s tím spaním je to asi všude stejný. Já měla pocit, že Hedouš doma nespí vůbec :grinning: . A pocity z prvních pár týdnů byly, že se vyspím snad až v hrobě :sweat_smile: .
Používáte někdo baby vak? Byla u nás kamarádka s tříměsíčním chlapečkem a nemohla si to vynachválit. Jednak jí v tom krásně hajá a ona s tím zvládne různé domácí práce.

Jo, my taky měly kyčle ok a pak byla jen kontrola po 2 měsících.
4. led 2008 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli, jo, po 2 měsících. Jsi mě uklidnila, že to nebereš tak vážně s tou plenkou.

Berinko, babyvak mám, ale malému se tam nelíbí. Budu to ještě zkoušet, ale za chvilku to bude stejně jedno, bo prcek rychle přibývá a já bych si odrovnala záda.
A dávalas tu plínu navíc?
4. led 2008 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak mi připadá, že to s těmi 16 - 20 hodinami spaní asi vyzkoumal chlap, ne? Jsem zvědavá, jak to bude u nás, ale zatím podle toho, co slyším z okolí, je těch 16 hodin a víc jen zbožné přání utahaných maminek :grinning:
4. led 2008 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, Berynko ten Baby Vak jsme měla a zbavila se ho, přesně jak píše Grainne malému se ta m nelíbilo a hlavně přišel mi tam děsně zkroucenej a nějak jsme nepřišla na tu dobrou polohu jak ho tam šoupnout. TAkže šel z baráku a koupila jsem si šátek a s ním jsem 100% spokojená :wink: Rozhodně bych řekla že člověk s tím šátkemm je víc mobilní než z vakem!!

Petule ty ještě žiješ? Tak kdy se ukážeš?

Grainne jak se blíží konec dvou měsíců tak moc klidná nejsem doufám, že mu tím nic nezpůsobím a bude vše OK!
4. led 2008 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, zdravím vás všechy v novém roce:slight_smile: nějak jsem ted nestíhala, tak jsem vás moc nečetla, doufám, že jste všechny OK a mimískové moc nezlobí, ale co tu vidím, každá řešíme nespaní, máte pravdu, nevím, kdo přišel na to, kolik hodin mají ti naši pokládci spát, ale stejně jako vy se i my vymykáme normálu:slight_smile: nebo vlastně jsme v normálu jako vy všichni:slight_smile: Jinak Grainne na kyčlích jsme byli, ale hned na začátku, šli jsme na řadu hned v druhé trojce, tak nevím, jestli si tam v té době už byla, my dopadli taky dobře, teda nad mé očekávání, já jako malá měla kvůli kyčlím strojek a čekala, že Páta na tom bude špatně, ale máme taky jen dál balit naširoko a na kontrolu za 6týdnů, ale to asi jen kvůli té rodinné dispozici, Kapounek se tvářil vyloženě pozitivně.... Holky mějte se moc hezky a doufám, že se uvidíme někdy při nějaké miminkovské příležitosti, až s prdíkama začneme všechny něco víc podnikat:slight_smile:
5. led 2008 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Mirdísku, tak to jsi mě možná míjela při odchodu z ordinace na konci řady. :slight_smile: Stála jsem až dole na schodech.

Jinak bych chtěla zkusit chodit na cvičení s prckem do MC Slunečnice. Mají cvičení pro prcky 6 týdnů - 6 měsíců. Vidím to na začátek února. Byly jste tam některá někdy na nějaké akci? :confused:

Kasli, buď vklidu. Mě to přišlo, že tu plínku doporučuje jen tak pro své čisté svědomí. Myslím, že největší význam to má úplně ze začátku a vzhledem k tomu, že jsem byla na tom sonu až ve 4 týdnech, tedy ve třetině doby po kterou to má smysl, tak bych to moc neřešila. Ale snažím se dávat tu plínu na noc, to má stejně chrápat a ne se hýbat. :wink:
6. led 2008 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne Kde ta Slunečnice je, slyším o tom poprvé!? Já jsem s malým zatím na pořadníku na plavání do Ploutvčky, tak jsem zvědavá kdy se ozvou!
6. led 2008 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli,

http://www.mcslunecnice.cz/

mělo by to být kousek od Černého Koně, za Českou Pojišťovnou. Ale sama jsem tam taky ještě nebyla.

Plavání taky plánuju, ale taky tak nejdřív v únoru, možná i později.
Pořadník???? :confused: :confused: :confused:

Holky, kde se žádá o porodné?
6. led 2008 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne o porodné se žádá jak je v Berouně úřad práce, tedy kousek vedle polikliniky, na chodbě jsou na to formuláře, stačí vyplnit a odevzdat referentce,pod kterou spadáš dle příjmení, my to udělali ještě před vánocemi a světe div se, do týdne jsme měli penízky na účtě:slight_smile: Jinak tu Slunečnici kolem mě pár lidí chválilo, dělají dost akcí, ale sama taky žádnou přímou zkušenost nemám.
7. led 2008 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne jak říká s tím porodným mirdiserk, stačí vyplnit formulář a je to, mi už to máme také na účtš, ale myslím, že jsi trochu zaváhala, teď už budeš mit to porodné nižší!!
7. led 2008 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne ten pořadník proto, že v té Ploutvičce mají děsne narváno, radši di to obvolej už teď aby pak měli místo :wink:
7. led 2008 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju za info o porodným. :slight_smile:

Kasli, záleží na tom, kdy se Kryštof narodil, ne kdy o to budu žádat. :wink:
Když já s tím plaváním zatím ještě nevím, nějak se mu poslední dobou přestalo líbit koupání, tak to nechci lámat přes koleno a plánovat něco, co pak nebude reálné. Každopádně pak napiš, jak to tam probíhá a jak se to prckovi líbí.

Co to cvičení s prckama, neuvažujete o tom taky některá?
7. led 2008 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Přidala jsem fotečku jak paseme koníky. :slight_smile:
8. led 2008 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamicky z Berouna,
ja som v Beroune so svojimi detmi uz dlho, ale stale sami.
Boli sme raz aj v MC Slunecnice, a chystame sa tam znova, je tam dobre.
Cvicili sme, cvicenie od 2 rokov, pohodicka, skor je to teda hranie, ale aj tak.. je to pohyb...
To je jedine miesto kde mam moj Luky pri sebe inych ludi okrem mna.
Ploutvicku odporucam, plavali sme tam, ked este boli pri Plzenke, je super!!!
Ale ked s prestahovali, tak sme to museli zrusit, lebo by sme to mali daleko :frowning2:
8. led 2008 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Sigusko,
to je skvělé, že se ozvala další maminka z Berouna. Ty jsi opravdu přímo z Berouna? To by bylo super, protože holky jsou spíš z okolí.
9. led 2008 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne, krásně pasete koníčky :slight_smile: A Kryštůfek je teda vlasaté miminko, moc pěkný klučík :astonished:
9. led 2008 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Díky.

Jak se jinak cítíš těhulko takhle v půlce? Teď bude nějaký velký UTZ ne? Jdeš na 3D?
9. led 2008 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Grainne,
som priamo z Berouna.
Pozeram, ze tu miminka same nove malinkate prirastky..
a ziadny chlapi ako ten moj. 2,5 roka.. :slight_smile:a druhy pol roka...
9. led 2008 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne to že se malému přestalo líbit koupání se nám také stalo, a pak jsem přešla z koupání ve vaničce do velké vány, koupe se s tátou a náramně ho to baví, je z toho vždycky úplně hotovej! Akorát teď mi začal blbnout, když manželk není doma že mi v tévaně brečí, asi je na něj moc velká a samotnému se mu v té vaně nelíbí!

Siguska vítej, další mamina - se nám to tu pomalu, ale jistě rozrůstá!

Petule ty ještě žiješ!!! Styď se! Nezavolá, nenapíše :angry:

Holky došla mi ta houpajda, až budu moc tak hodím do albíka fotku - malému se moc líbí, už v ní i usnul :wink:
9. led 2008 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne, byli jsme teď na UZV, dostali jsme pochvalu, jak jsme oba v pohodě :slight_smile: Honem to někam zaklepávám. O 3D ultrazvuku nějak ani neuvažujeme.

Kasli, no tak já se teda stydím :sweat_smile: Ale ta slečna, co tu sedí vedle mě, ti dosvědčí, že jsem tady včera jako první řekla, že bychom se za vámi měli konečně rozjet :grinning:
10. led 2008 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek