• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
autor
marcim, myslela jsem na tebe už s počátkem školního roku.Držím palce, ať se Robča zklidní a školu nějak zvládnete.

jo holky, ten prográmek jde přehodit do češtiny :grinning:

K nám už taky dorazilo období vzdoru. Vždycky si vzpomenu na Kasli, jak líčila vztekací chvilky Vojty. Jsme na tom podobně, jen poslat za dveře nějak nefunguje - má z toho ještě větší legraci :fearful:
17. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim drzim palce, at se to vsechno s malym brzy podda....musi to byt narocne....mam kamaradku, ta ma synka se stejnym problemem co ty....ten maly chodi ted s nasi Barou do prvni tridy a zlobi a zlobi a predvadi a strhava na sebe pozornost...a asi to moc dobre znas...jen chci rict, pokud bych kamaradku neznala, reknu si - nevycvalanej kluk, ale znam ji moc dobre, kluka vychovava jak nejlip umi, je na nej dusledna, nepovoli, maji pravidla, ale proste je na nej kratka, nebo spis na tu jeho poruchu, ale to ty vsechno urcite vis, i to, ze to decko za to nemuze, ani ty ne...je to tezky, ale musis verit, ze vekem se to srovna, doktori snad taky pomuzou, drzim moc palce :slight_smile:
17. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, uděláme aspoň zkoušku... tady je odkaz: http://www.doodle.com/hywmmukfaazp9f5q (vyplní se jméno - já zadala křestní a přezdívku a pak se vybírá den a hodina, kdy se vám hodí sraz). Dala jsem pondělí-pátek a časy 10-17h. Pak z toho má vypadnout, který den a jaká hodina se nejvíc lidem hodí. Zadávejte, všechny doby, kdy můžete.
17. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - to je přesně ono.Tak jsem si včera říkala,že kdyby jsme byli ožralové,věčně v lihu,děcka nechávali jen tak...tak řeknu,že je chyba v rodině,ale člověk se věnuje,vymýšlí finty jak na něj...a stejně mám pocit,že to k ničemu nevede.Včerejší rozhovor s učitelkou mě naprosto rozhodil.A to je ve škole 3 týdny...co bude dělat zbytek šk. roku,když už vyčerpal veškerý repertoár....To se mám ještě asi na co těšit.Nejhorší je,že těžko vysvětlím někomu z rodičů spolužáků,když Robča ublíží,že je to vlastně hodný kluk a toto byl jen momentální stav.

Bery - vypadá to zajímavě.Prostuduju kalendář.
17. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko - nooo super, uz som to tam zadala.
Marcim - myslime na teba
L.Mysko - no ten detsky raj vyzera super a tak ma nadchol ze som tam naplanovala vylet na nedelu. Pojdu aj susedovci. :wink: DUfam ze nam vyjde pocasie, urcite daj hned v sobotu vediet ake to bolo.
18. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky vecer vsem :slight_smile: Tak jsem dnes vzala malou na vylet do Berouna, busem, byla totalne nadsena :slight_smile: stihly jsme detsky koute i hrackarstvi, takze spokojenost nejvetsi. Jinak kdo nemate progran na vikend, tak ja prave patrala, co budeme delat a nasla jsem zitra akcicku na krivoklate a v nedeli na tocnice..tak treba se to nekomu bude hodit :slight_smile: Zatim se mejte moc fajn a ja to jdu zalomit :grinning:
18. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes měl svátek Kryštůfek, Grainne, tak přejeme vše nejlepší :wink: !
18. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bery, Kryštůfek děkuje. My to budem slavit až dnes. Ale moc to neřešíme, přesto jsem mu koupila miniaturní bagřík a náklaďák (oba asi 8 cm dlouhý) celkem za 90,-. A je to dokonce na klíček. Tak jsem zvědavá, jak se mu to bude líbit. :grinning:
19. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky se přidáváme ke gratulantům... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
taky se opožděně přidávame ke gratulantům :wink:
kdyžby někdo měl zájem tyk i v Hořovicích na zámku jsou zítra (byli i dnes) slavnosti.
marcim - držím palce at se Robča trošku zklidní a jste všichni v pohodě :dizzy_face: (a i když třeba nepíšu každý den, tak žádny příspěvek nepřeskakuji , jsme tu přeci od toho :dizzy_face: )
a vítám lllucku :sunglasses: tak "škoda" že se stěhuješ z Komárova - tam bychom to měly s Nelčou blíž :grinning:
no a srazík - jestli nás vemete tak taky bychom už se rády někdy zúčastnily :grinning: (přihodím termín)
19. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
taky se přidáváme opožděně ke gratulantům...
a jen v rychlosti píšu dojem ze zámku Berchtold...netuším zda jsem to napsala úplně přesně(odkaz o stránku vpřed)
akce s veteránama a asi i ostatní musí být super-dobrá organizace a opravdu spoustu aut a soutěže na jedničku, my jsme si to dneska užily...ale očekávala jsem něco "většího"
co se týče miniatur a pár pohádkových výjevů....Ondrovi líbilo (hlavně peklo :slight_smile: )
jinak nic moc - zámek je něco jako Králodvorskej-napůl ještě ruina kterou dávají dohromady-co je hezký že s tý ruiny kouká drak:o) - ale schodli jsme se že nebýt tam ta akce tak to ještě není úplně dotahnutý do konce
(penízky schází jako všude) dětský hřiště super teda hlavně pro větší dětičky než je Ondra-vstup zdarma :wink:
a já mizim připravujeme "velkou oslavu" uf uf výmysl mojí drahé maminky - zkrátka tu třicítku oslavíme pořádně a já holt budu nejmíň do půlnoci blbnout jak trubka v kuchyni místo abych se pořádně vyspala páč toho mám po dnešku plný kecky....
19. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže dobrý večer,
my měli pracovní víkend, v so hlídala máma a my byli na bytě, škřábal se Vojtův pokoj, no nechtějte ani vědět kde všude jsem tu omítku měla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mamka byla s malym v zoo vrátili se hnedle v osm večer a podle toho vypadala i naše noc, kdy samozřejmě z těch zážitků měl hororové sny takže jsme se s manžou moc nevyspali.
Vojta má zkrátka úroblém, že pokud si užije prima den s hodně zážitky tak se s tím v noci nějak nemůže srovna a blbne jak o život :rolling_eyes:

Pamuk u nás období se vzdoru vypiglovalo k dokonalosti dupáním a naučením říka "ne ne" :confounded: Upozorňuji vás, že když tuhle kombinaci spustí tak bych mu ty nohy nejradši zarazila do země. To jeho dupání a ukňourané řvaní nene nebo také vzteklé nene mě dohání k šílenství :pensive:
20. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kasli, joo tak dupání nohama už taky zkoušíme :confounded:

a s těma zážitkama to taky máme tak. Každej vždycky říká, ten měl dneska zážitků, to bude dobře spát. No a já vím, že opak je pravdou. Zrovna včera - celej víkend jsme byli někde pryč, zážitků spoustu a večer nám skákal na hlavě do 23 hod a pak se každou hodinu budil s řevem.
21. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Předně - přejeme dodatečně vše NEJ Kryštůfkovi :slight_smile: Bára posílá veeeeelkého hubana :astonished: :grinning:

Berynko, super prográmek. Už jsem nás tam taky napsala.

My se včera vrátili opět z chajdy. Bylo nádherně :sunglasses: Bára přišla na chuť dětskému hřišti - je tam krásné, nové, patří školce, ale veřejnost tam má volný přístup. Vzali jsme ji tam v sobotu, to s námi byla babička, a když jsme tam pak šli v neděli s taťkou, tak Bára už z dálky výskala a poskakovala v kočáru radostí :grinning: Nejvíc si zamilovala houpačky.

Hlavně ale máme novinku - od víkendu se Barunka staví u nábytku!!! Ptám se zkušenějších maminek - nevíte, kde se prodávají náhradní oči, ruce, nohy... a vrtule na zadek? :grinning: :grinning: :grinning: Např. dneska Barča přišla na to, jak se vyndavá DVD z přehrávače. Tak si MM dělal srandu, že až se mu nebude chtít přehazovat DVD, řekne si Báře :grinning:

Jo, a nevím, jestli jsem tu psala, jak úžasná je ta paní ze Záhořánku :dizzy_face: Psala jsem jí kvůli plavání a ona mi odpověděla, že nám udělají individuální hodiny v rámci rehabilitace. No a navíc jsme zjistili, že je to ségry kamarádka, tak prý si spolu o nás povídaly (zrovna když ségře mamka říkala, že tam budeme chodit, tak ta majitelka byla na cestě právě za ségrou :sweat_smile:) - no a že je to pro hypotopniky super, ale chce to aspoň dvakrát v týdnu a že prý tam mají odborníky přímo k tomuhle vystudované (asi teda fyzioterapeuty /?/, ségra mi ještě sdělí podrobnosti). Dokonce manžel té majitelky je doktor - neurolog, působící na Homolce. Tak si troufnu říct, že to nebudou žádní blbci :sweat_smile: No, ještě uvidíme, jak se nám to bude líbit, ale už takhle to na mě dělá dobrý dojem. A taková malá protekce... ta se hodí, že... :wink: A další věc - naše rodina konečně slyšela OD ODBORNÍKA, že hypotonik může začít chodit ve dvou nebo dokonce i ve třech letech. Když to říkám já, poučena internetem, tak mi nikdo nevěří :sweat_smile: Konečně to slyšeli od odborníka - teda hlavně moje máma. To bylo furt "Zkus ji posadit, zkus ji postavit..." :angry: Ale jinak je máma normální :grinning:
21. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo já myslela že mamka je učitelka, ne? To je přeci diagnoza sama o sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: samozřejmě to myslím, ve srandě. Jakožto vystudovaná mateřinka vím o čem mluvím a to jsem to nikdy nedělala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dneska mladej předvedl vztekací maraton zakončený přesně mířenou na prdel vařečkou, fakt už to nešlo, páč nic nezabíralo a šel do křeče :angry: :rolling_eyes: tyhle výstupy mě fakt jednou zničí
21. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
koukám,že je veselo.Taky zkoušíme vztekačky,ale není to tak hrozné....to ještě může přijít. :sweat_smile:

Petul - Barunce gratulace...SUPÉÉÉÉÉR!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak Robča nové léky nemůže brát.Jednak měl po dvou tbl docela hrozný tik v očích.Neustále musel mrkat.Sám si to neuvědomoval,ale mluvit s ním a koukat se na něj,to se fakt nedalo.Taky mu bylo včera až blivno od žaludku až tak,že nechtěl obědvat...při jeho apetitu,to je teda něco.Ale účinek se mi tam za ty dva dny i zdál.Ale je to krátká doba.Takže jsem ještě včera žhavila drát Dr.A máme to vysadit.Zkusíme něco jiného.Tak doufám,že to bude lepší.Takže zase týden,kdy budu čekat "samé dobré zprávy" ze školy.
21. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peťul, gratulace Barunce.
Ty rady rodičů atd jsou někdy k zbláznění, co? Moje mamka pracuje v jesličkách a její rady mě občas doháněli k šílenství - a to jsme byli klasicky tabulkový:slight_smile:

Marci, držím palce, ať ten týden bez léků uteče rychle a bez špatných zpráv.

Jinak holky, potřebovala bych rozseknout ten srazík. Zatím je to vyrovnané út a čt. Jak to vidíte? Budou dva nebo jeden upřednostíme. Já ted út nemůžu,ale jestli si mám blokovat ten čtvrtek....
21. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer,

navrhuju nechat srazík ještě "otevřený" do 22h... jestli se ještě někdo přidá. Jste pro? Jinak to vypadá na čtvrtek :wink:. Asi u Klauna, že? Jinak se ostatní samozřejmě můžete domluvit mezi sebou a sejít se i tak :slight_smile:.
21. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to také nechala na čt to úterý už je hnedle zítra a bylo by to moc hektické :wink:
21. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak srazíku ve čtvrtek se neúčastníme :cry: protože jsem v práci, ale neva, tak snad příště :wink:
Gratulace Barunce k pokrokům :dizzy_face:
22. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Tak se mi včera neodeslal příspěvek a já to zjišťuju až teď :sweat_smile: Hlasovala jsem pro srazík ve čtvrtek. U Klauna by to bylo fajn. Nebo co na medvědy, kdyby bylo hezky?

Ještě k těm "radám" od příbuzných atd. - aby to nevypadalo, že je mamka prudič, to zas ne :wink: Ale občas pronese to, co jsem psala výše ("Zkus ji posadit" apod.). Jinak je ale fakt normální, přestože být učitelkou je fakt diagnóza :grinning: Ovšem ono být kantorskou dcerou je diagnóza taky, co si budeme povídat :sweat_smile: :grinning: Mám sklon lidi opravovat atd. :sweat_smile: Tak holky, kdybych se náhodou projevila ve vaší přítomnosti, prosím o shovívavost, holt to mám už na doživotí a nic s tím nenaděláte :grinning:
22. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moc se omlouvám, že jsem ani nezasahovala do hlasování o termínu srazíku, ale mám to teď nějak hektický a tentokrát se neúčastníme. Příště. Zítra vyrážíme do Liberce, tak nám přejte hezkou cestu.
Barunce moc a moc gratulujeme a hlavně se projevila maminčina trpělivost při cvičení. Jste šikulky. :dizzy_face:
A Kryštůfek děkuje za gratulace. :slight_smile:
Kryštof má teď novou zábavu, objevil kaštany. Včera jsme strávili pod stromem dobře hodinu a sbíral je a házel psovi. :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - maminčina trpělivost? Co to je? :grinning: :grinning: :grinning: Možná vytrvalost, a to i tatínkova (páč ten se cvičení účastní jak může), ale trpělivost rozhodně ne :sweat_smile: Jinak přejeme šťastnou cestu :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
stvrtok je to v pohode aj u nas, ak by bolo dobre pocasie primlouvam sa za medvedy :grinning:
Dzany - vitaj u nas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petula - u nas moja mamina nie je ucitelka a to bolo: uz by si mal sediet, uz by si mal chodit, uz by si mal hovorit, uz by si nemal mat plienky atd, atd......a to musim povedat ze je Filip celkom rychly a sikovny :wink: Pssst nic ste nepoculi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Inak Barunce gratulujeme tiez

A gratulacie aj Krystofovi k svatku, trochu neskoro, ale mne nejak tie sviatky utekaju, zvlast ceske, ja mam doma len slovensky kalendar :sweat_smile: Esteze manza chodi do prace a povie mi kedy je statny sviatok a bude volno Ja mam totiz volno stale.:wink:
22. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak my ve čtvrtek nemůžem :frowning2: máme od 13 h plavčo...takže 10-12 budeme hezky spinkat...
Grainne-doufám že jste měli dobrou cestu....
Jinak u nás jsou velké novinky zvláště jedna -
můj tatínek se "zbláznil" a já jsem to obrečela, ale k narozkám na mě čekalo před baráčkem autíčko(starší ale krásný), takže pozor na silnicích, už jsme taky pojízdný a já po 9-ti letech usedla za volant...,zbytek rodinky se nám složil na foťák takže jsem v neděli měla pořádný šoky...a byla na měko - zvláš když sem to dostala všechno pěkně na papíru zveršovaný do básničky...(opravdu takový dary jsem nečekala)
Ondrovi jsme pořídili postýlku z který měl velikou radost a všem jí ukazuje takže v pokoji jsou 2 postele a o víkendu chci malou postýlku už odstěhovat
takže zítra si to pěkně užijte...a my snad příště:o))
23. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.Mysko - wooooooow :astonished: :astonished: tak to bol bombový dárek, to je super. Len si ho pekne uzi. :slight_smile:

Tak holky plati zajtra o 10.00 na medvedoch, jo? Ja sa tesim.
23. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

L.mysko - to bylo tedy překvápko ... Užívejte si je. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hlásím ,že se taky zítra zúčastíme.Na 10 je to akorát. :slight_smile:
23. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
23. zář 2009 ve 14:35 • jaaninka
Jejda, tak já myslela, že mluvíme o čtvrtku odpoledne, a mezitím jsem si na dopoledne něco domluvila :confused: A zrovna na tu desátou. Holky, pardon, jsem fakt trotl.
23. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.mysko, teda to se nedivím, že tě to dojalo, já bych bulela jak želva!!! :sweat_smile:
23. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek