• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Jejda...nějak nám řídnou davy.... :frowning2:
23. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je mi líto zítra nemůžu, zastihla nás reakce na očkování na spalničky :rolling_eyes:
23. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fúúúha takový dárek by se mi taky veeelice líbil :dizzy_face: l.mysko gratulace a at ti to dpobře jezdí - hodně šťastných kilometrů bez nehod :wink:
23. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
l.mysko teda takové překvápko :dizzy_face: tak hodně šťastných kilometrů bez nehod také přeji :wink:

Jinak u nás to není reakce na očkování, ale asi nějaká střevní viroza, malého bolí bříško, leží a fňuká a cvičí s celou rodinou :pensive:
24. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Teda Kasli, vy si to teda užíváte :unamused: Ať je prďolovi brzy dobře. A zbytku rodiny přeju pevné nervy :wink:
24. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kasli - to už by byla lepší ta reakce na očkování.Brzo se uzdravte.
24. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teď dala jedna kočka na květnovky tento odkaz, tak jsme tam trošku zdrbly některé matky :grinning: - no upřímně, přijde vám tohle normální? http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3951669
24. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo asi jo, koukala jsi na fotky výherkyně na MMB. Dle oblečení na fotkách dětí soudím, že pro pani je 5000,- jako pro nás 500,- :wink:
25. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
teda oupně jsem vedle.Taková cena :confused: :confused: :confused: Kdyby za 500,-,ale o nulu víc......paní je asi za vodou.
Ve značkách se nevyznám,tak mě poučte...to je jako něco extra značka???
25. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Taky se ve značkách nevyznám, tuhle jsem viděla prvně až na tom Mimibazaru. Ona totiž jedna kočka občas hodí na květnovky ze srandy odkaz na aukci "Nolitky" - abychom se zasmáli a trošku tam ty ženské propraly :grinning: No jak jsem koukala do alba té prodávající, tak ta její holčička má všechno minimálně od Benettonu. Pro ně je zřejmě i HM póvl. A fakt jsem se zasmála tomu, jak tam paní psala, že jí dalo strašně práce tyhle úúúúžasné džínečky sehnat :grinning: Asi neví, co je práce. A pokud jde o shánění oblečení, tak teda já bych se na dlouhé shánění jednoho konkrétního kousku ani nevy... Jj, její dítě možná zná přehlídková mola víc než dětská hřiště. Vlastně je mi té holčičky líto.

My byli dneska prvně na té hudebce. Je to super, určo budeme chodit, a to i z důvodu toho, že Bára NUTNĚ potřebuje mezi děti. A taky jsem řekla, že zahájíme tvrdou výchovu. Protože: Cestou tam se v autobuse snažila vytáhnout takový ten bezpečnostní pás a jak jí to nešlo (vždycky se mrška vrátil zpátky :grinning:) - řev. V hudebce byla jedna mamina, která měla s sebou kromě holčičky ještě staršího kluka, tak mu tam půjčila autíčko. Naneštěstí seděli zrovna vedle nás a Bára to zmerčila. Kluk jí ho samozřejmě nechtěl půjčit, takže opět řev (Kasli už ví, jak dokáže Bára v takové situaci vyvádět :sweat_smile:). Pak nám rozdali zpěvníky a co myslíte - náš knihomol ho chtěl. Takže zase řev. V podstatě řev nebyl jen ve chvílích, kdy se zpívalo nebo nějak manipulovalo s dětmi. No a nasmála jsem se, když lektorka řekla, že součástí hodiny je taky 10 minut "volné zábavy" a že si nemáme dětí všímat. Kdybych si nevšímala, tak by Bára snědla lektorce zpěvník (půjčila nám svůj, abychom neničili nový), rozhrabala tašku jedné mamince, ukradla čaj malé holčičce... No s tím čajem to pak udělala ještě když hodina skončila a přišla tam mamina s holčičkou už na další hodinu - zas ho Bára chtěla ukrást! A to doteď nechtěla žádné hrníčky a jsme rádi, že pije aspoň z jednoho! Jestli já bych jí neměla říikat, že ten čaj není její - pak by třeba pila hodně :grinning: Jo, a završení bylo v autobuse cestou domů, to zas nějaká holčina vezla kytky v papíru a Bára je pochopitelně chtěla. Opět řev. A ještě mě chtěla v tom autobuse svlíkat :sweat_smile: Totiž jí připadá strašně vtipnej pupík, a tak by ho chtěla furt ukazovat. Tak mi odhrnovala tričko a volala "tetýýý, tetýýý" (překlad: pupík, pupík) :grinning: Ještě mě taky nas.ali chlapi v autobuse. První hned když jsem šla platit - počkala jsem si, až bude platit poslední nastupující, a šla taky zaplatit. Chlap mě viděl a stál mi v cestě. Když jsem šla zpátky, byl tam zas :angry: Tak jsem mu řekla, že jako s dovolením a že bych chtěla ke kočárku. A když jsem vystupovala, seděl u dveří mladý chlap (pravda - zády - třeba neviděl :sweat_smile:) a vzadu vystupoval kluk, který míjel prostřední dveře, když jsme z nich vystupovali. Na moje "Mohla bych poprosit..." nereagoval (že by pro změnu neslyšel? :sweat_smile:). Tak nám nakonec pomohla jedna starší paní. Normálně se za ty chlapy stydím.

Co se týče toho, že Barunka potřebuje mezi děti - no víc ji tam zajímaly věci než děti. Ne že by si dětí nevšimla vůbec - jednu holčičku chtěla asi pohladit, ovšem spíš jí dala skoro facara :sweat_smile: - ale prostě se mi zdá, že by s nimi mohla komunikovat víc. Njn, to asi bude důsledek toho, že jsme se kvůli cvičení pořádně nikam nedostali a ona byla de facto pořád s dospělými. Teď už ale máme jen jeden cvik jednou až dvakrát denně, tak budeme moci vyrážet. Sice ještě cvičíme na míči, ale to v pohodě zmákneme.
25. zář 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš, teď koukám, že píšu jak tatar! "Zasmáli a propraly" v jedné větě, pardon :sweat_smile: To i/y by tam asi chtělo sjednotit, že? :grinning:
26. zář 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Detailistko, kdybych já řešila mé i/y tak chodím studem kanálem :grinning:

Jinak dnes jsme navštívili Motol, Vojta dostal čípek a jeli jsme dom. Doma se pak za usilovného řevu konečně po 4 dnech vykadil a usnul, teď spinká a prdí jak dospěl ale díky bohu za prdění :dizzy_face:

Jinak chlapy v autobusu ani mi nemluv, proto tak strašně ráda jezdím MHD :angry: Ještě že už zvládám to řízení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, přečetla jsem vaší story... se musim smát, to je jak u nás :grinning: . Jo a ta Nolita Pocket, tak jsou ty prachy mezi lidma, jen nechápu, jak někdo dá pět litrů za vonošené džíny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale asi frčí ta značka, někdy nestačím zírat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Kasli, u nás se taky teď nějak bojuje s kakáním. Kde jsou ty časy, kdy Hedu srajdila 5x denně :confused: . Tak ať je to u vás ok.

Dneska jdeme s holkama "pařit" do D5, tak snad se to vyvede :grinning: ... tak matky od dětí, to budem jak utržený ze řetězu :sweat_smile: . Jen mít na ráno hlídání :grinning: , že?
26. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko tak doufám, že si to matky od dětí pořádně užili a ráno nebylo moc krušné :grinning:

Jinak jsem z toho našeho kluka fakt na prášky! V sobotu se sice vykakal ale noc byla šílená co hodinu se budil vztekal se a kroutil, tak jsem ráno byla odhodlaná jet znova do motola, jen jsem musela počkat až přijede máma z nákupu pro přípat kdyby si nás tam nechali aby měl kdo stáhnout auto. No a než máma přijela, tak malej lítal po bytě jak čamrda na holi a rozhodně nevypadal na bolení bříška, večer se pak znovu vykakal a tak jsem šla spát s tím, že je vše v pohodě! hahaha jak jsem se zmílila v 11 večer řev jako blázen, myslela jsem si že to byl zlí sen a bude spát v pohodě dál, jenže spaní se nekonalo. Do rána to bylo zase spaní po půl hodinách s buzením a vztekáním a kroucením. Takže už jsem byla dnes odhodlaná fakt do toho motola jet, jenže on se v 7 probudil a v pohodě začal honit kočku, hrát si s motorkou a byl naprosto zdravej. Takže jsem zase nikam nejela, páč kdyby v motole viděli jak je rozjetej, těžko by mi uvěřili co dělal v noci. Vůbec nechápu co to znamená a fakt nevím co mám dělat. Mamka přišla s návrhem, že i ho na noc dnes veme a uvidíme jestli to bude dělat i jí. Jinak opravdu nevím co s ním, když přes den je v pohodě :unamused:
28. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Dneska jsme se vrátili od babičky.Já jsem v sobotu začala soplit a dneska jsme jeli domů s Martínkem a jeho novou kámoškou teplotou. :frowning2: A vypadá,že to chytil ode mě.Takže u nás bude dnes večer taky veselo.

Petulo - to je dost dobrá story... :grinning: :grinning: :grinning: Naštěstí jsem měla v busech vždycky štěstí na lidi (i chlapy).Ale taky mě to vytočí,když to vidím u jiných. :angry:

Bery - tak jak bylo?

Kasli - kdypak vy už nebudete mít s tímhle potíže??Když už nebolí bříško,pak zase má teplotu a tak pořád dokola,co?
28. zář 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co vám budu "povídat"... ještě dnes mi nebylo valně :sweat_smile: :grinning: . Takže se to vyvedlo :wink: .

Kasli, to je docela divný, co popisuješ :confused: . Může to být jedno s druhým... špatné sny, bolest, ale taky noční vzdor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Tím jsme prošly taky a to Hedu byly necelé 2 roky :wink: .
28. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

Kasli, teda to je fakt divný. A co noc u babi? Že by to fakt mohl být noční vzdor - spíš noční matkotrápení :sweat_smile:?

My za chvíli razíme na to EMG. No mám divné šimrání v břiše - bojim, bojim :unamused: Ale to já vždycky, když se chystáme s Barunkou na nějaké vyšetření. Taky to znáte, že jo. Sím, sím, držte nám palečky :wink: Jestli nám řeknou, že musíme na další vyšetření (genetika apod.), tak mě už fakt asi porazí. To jsou hrozný nervy, tohlecto :frowning2:
29. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, jasňačka... držíme palce :wink: . Určitě to dopadne dobře!!! :slight_smile:

Ty vado, dneska jsme s Hedu modelovaly. To je opravdu to poslední, co nám doma chybělo :sweat_smile: . Koupila jsem nějakou supermodelínu, která na vzduchu časem tvrdne, takže se to musí hlídat. Hedu samozřejmě míchala barvy a vyžadovala, ať tvořim mamuta a podobný příšernosti... sem ráda, že jsem zvládla sluníčko :rolling_eyes: :grinning: .
29. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - držím,držím....co to jde. :dizzy_face:

Bery - plastelína s Robčou,to byl taky zážitek.A ještě se chtěl k tomu vracet....aúúúúúú....to je něco pro mě,absolutního výtvarního břídila.Nakonec ho začalo bavit vykrajovat (oželela jsem několik vykrajovátek).....ufff....už se po mě nechtělo tolik modelovat.Ještě to má schované,ale asi to čeká na Marťu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsme doma a moc moc moc děkujeme za držení palců, pěstiček apod. :sweat_smile: Asi to pomohlo, dopadly jsme na výbornou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Takže Bára je "jen" hypotonik :wink: Doktorka i sestřička byly skvělé, je vidět, že to s dětmi umí a že k nim mají vztah. Já to taky celkem zmákla, zhroutila jsem se až doma - no zhroutila, to ne, ale slzička ukápla, no. Ale až když byla Barunka v postýlce :wink: Holky, ty její oči, když ji vrazili do nožičky jehlu, to nezapomenu. Jako by říkaly: "Mámo, pomoz mi" :cry: No vůbec si nedovedu představit, jaké to pro mámu je, když je dítě opravdu vážně nemocné. A to si nemyslím, že bych byla nějaká velká cíťa.
29. zář 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo to je skvělé :dizzy_face: :dizzy_face:

JJ, výraz dětí, když jim doktoři něco dělají se opravdu nezapomíná, níkdy nezapomenu na to jak byl malej na té kapačkce a jen po mě tak vyčítavě koukal, v očích měl : "Mámo, za co?!"

Jinak spinkání s babičkou se nekonalo, spal s námi, ale vstával k němu manža, páč já jsem vodpadla :sweat_smile: No z toho co jsem ve spánku vnímala, blbnul o něco méně. TAkže soudím, že to je jen nějaký noční vzdor či co a doufám, že ho to rychle přejde!!
29. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo - super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Máme radost,že jste to tak hezky zvládly.

Jinak o vyčítavých pohledech dětí,ani nemluvím.Kolikrát si říkám,jestli je to nutné,aby to podstupovali.Ovšem zatím vždycky byla odpověď,že je to nutné.Ale taky mám pak blbý pocit.
Přesně to byla ta situace,jak píše Kasli,kdy Martínkovi dávali kapačku a pak jsem byla s ním na pokoji.

Kasli - tak že by fakt zkoušel maminku,co vydrží??Jejda,držím palce,aby ho to brzy přestalo bavit a aby pochopil,že maminky se netyranizují.
29. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše noci jsou prostě katastrofa!!! Spát 3 hodiny za den, mi opravdu nestačí a nejhorší je, že jak jsem přetažená, tak nezaberu už ani přes den, kdybych mohla, když malej spí :rolling_eyes:
Byli jsme krz ty noce dneska u mudry, poslala nás na uší, jestli nemá náhodou zastydlou rýmu nebo něco jiného, tak uši má v pořádku. Tak prý máme zkusit dát na noc brufen nebo fenistil kapky na zklidnění a pokud to nezabere, tak v pondělí máme znovu naklusat

Marcim co Robča? Kdy vlastně jdete zase k té doktroce?
30. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kasli - teda to je něco. :confused: :frowning2: Vůbec vám to nezávidím,ale poradit nějak nedovedu. :frowning2:

Jinak robčovi ty první léky vyvolaly obrovský tik.A minulý týden jel manžel k Dr. znovu,ale jen pro recept na jiný a odevzdat stávající.Jinak kontrolu máme za měsíc.Vlastně teď je to už za necelé 3 týdny.Nový lék má od úterka.Raději jsem ho nechala dva dny doma,abych věděla,jestli se zase nebude něco rozvíjet,ale zatím to vypadá,že budou dobře snášené.Ťuk,ťuk,ťuk.Zatím se mi nezdá,že by byl nějak výrazný účinek.No,abych nekřivdila,tak snad trochu.Asi bude potřeba teprve najít to správné dávkování.

A představte si,že včera dostal Martínek žihadlo od vosy.Normálně si na ni stoupnul doma na koberci.Vůbec nechápu,jak se tam dostala.Možná jsme si ji donesli domů někde na oblečení z procházky,nebo možná byla v prádle,co jsem sbírala z balkonu???No,vůbec netuším.Ale křik to byl obrovský.Naštěstí otok nebyl nijak velký.Ale noc byla úúúúúžasná.Pořád poplakával.Nevím jestli ho to bolelo,nebo se mu to ve spaní vracelo??Ovšem nevyspali jsme se nikdo.Ale ráno si na ni normálně stoupnul a běhal.Tak nevím.
30. zář 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Teda Kasli, vy si to teda vyžíráte. Tak ti nevím, jestli je mi víc líto vás nebo Vojtíška - jestli mu, broučkovi, něco je :pensive: Tak ať se brzy přijde na příčinu :wink: Kdyby tak člověk uměl poradit :unamused:

Marci, teda Robča to fakt nemá jednoduché a vy tím pádem taky ne. Mě na těchto věcech celkem děsí reakce okolí - lidi kolikrát nepřemýšlí, že by to dítě mohlo mít nějaký problém, a hnedka řeknou, že je nevychované :angry: Tak snad brzy vykoumáte správné dávkování těch léků a ony rychle zaberou.
Martínek - chudák, toho to muselo bolet. Tohohle se taky bojím. Ono je to hned, to může člověk mít doma sítě, odpuzovače a já nevím co ještě, a stejně se neubrání - jak píšeš, doneseš si to z balkónu s prádlem apod. A někde nepomůžou ani ty odpuzovače. Např. v jižních Čechách, tam se nás jedna místní paní ptala, jestli nám odpuzovač, co jsme měli s sebou, funguje, že tam prý jsou ty mrchy tak zparchantělý, že na ně nezabírá nic. No, ani náš odpuzovač nefungoval, ani ten do zásuvky, ani ten na kočárku - ale tady šlo jen o komáry.

My máme novinku - KONEČNĚ chození kolem nábytku!!! Sice na vratkých nožkách a s tím, že rekord je tak asi 20 cm, ale JE TO POHYB!!! Až mi i slza ukápla :dizzy_face:
1. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
jsme teď nějak v poklusu tak na net vůbec není čas....

Barunce gratuluji k pohybu!

Robčovi přeju, aby se léky zabraly a škola nebyla takovým utrpením

Vojtovi a mamince klidné noci

a dál už nevím, na co jsem chtěla reagovat
1. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, žihadlo od vosy už máme taky za sebou. V ZOO přímo do rtu. Baštil sušenku a najedou řev, jsem nevěděla, co se děje, ale mezi nohama jsem uviděla vosu. No trochu jsem propadla hysterii, pač jsem nevěděla, jestli to nedostal do jazyka. Naštěstí mu začal otýkat a fialovět ret. Ve stánku nám tam dali led a ocet(byli vybavení, no s náma tam pro něj byl ještě jeden pán) a po hodině otok zmizel a vše bylo ok.

Marci, Martíněk měl z toho žihadla možná zlý sny. Jeníka, když klovla slepice, tak vůbec nemohl spát. Usnul až v 23 hod a až tak do 3 se každou hodinu budil sřevem a slovy "koko bebí"....

jak jsem tu psala o doktoro fobii, tak na 18m kontrole nám sestřička věnovala řád největší hysterky týdne :grinning:
1. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Pamuk - asi to bude tím,protože ještě včera si sednul na gauč,vystrčil nožku a říká au,au.takže si to moc dobře pamatuje.

Petulko - mám véééélikananááánskou radost!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
byla jsem teď týden v Liberci, už jsme zpátky.
L.Myško - super dárek! Jak se ti jezdí.
Já mám zase super story z Liberce. Kryštofovi se po celým obličeji vyrazily pupínky, tak jsme se vypravili na pohotovost zkonzultovat jestli to nejsou neštovice, protože měl ještě navíc teplotu. Sedneme do auta a.... nic. Auto nenastartovalo. Musela nás odvézt švagrová. Nakonec bylo dobře, že se to stalo v Liberci, protože se mi o auto postaral brácha a sehnal novou baterku. Jinak kdyby vás zajímalo, jak to dopadlo s Kryštofem, tak Dr si nebyla jistá, že je divný že to má jen na obličeji a na ruce. Tak nakonec se ukázalo, že ho hudáka tak požral komár. No, ale kdo se můžete pochlubit, že jste byli na pohotovsti se štípancema od komára?! :grinning: :grinning: :grinning:
Kasli - držíme palce, aby jste se konečně vyspali.
A Barušce vééélikánská gratulace! :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kasli - dufam ze sa coskoro vyspite, ze to prejde
Petula - gratulujeme k prvym krokom, vidis dockala si sa :wink:
Grainne - dufam ze auto bude uz len posluchat, inak so stipancami bola u doktorky aj susedka s dcerou este pred letom, myslela si ci to nie je nejaka alergia a ono to komar :grinning: :grinning: :grinning:

Nejak nestiham, kym nabehneme na skolu a skonsolidujeme sa to nam trva - hoci je to uz takmer mesiac, Filip je zlaty, je bez plienok cez den, rad chodi na nocnik alebo na zachod a potom krici: kakau hono ( kakal hovno ) :grinning: :grinning: :grinning: a hovori si ze je Ip - skratka od Filip :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek