• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky,
Jani - nic si z toho nedělej,taky se nějak nemůžeme najet na školní režim.A Filípek je šikula.Ale hláška je super....u nás se křičí HUÁÁÁ (jako hurá,povedlo se) :dizzy_face:,ale je to univerzální,na bobek i cvrk.
A to jste už doma,nebo ještě stále na Slovensku?
4. říj 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Hlásíme se po víkendu, a to se dvěma novinkami: první - máme další zoubek. Ani jsme o něm nevěděli :grinning: Ovšem ta druhá, ta stojí za to: BARUNKA CHODÍÍÍ!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pravda, sice za kočárkem nebo za ručičky, ale to už se vypiluje :wink: Jsme šťastní jak blechy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jé, já se tak těším, až nakráčí příští týden k rehábce :grinning: Ta bude mít radost :slight_smile:

Grainne, teda chudák Kryštůfek. Ty jo, letos jsou nějací turbo komáři, ne? :sweat_smile: Bára byla taky solidně poštípaná, a to máme sítě :angry: Njn, asi vletěl dveřma, nezdvořák :grinning:

Jani, ta Filípkova hláška je super :grinning: :grinning: :grinning: Je to prostě šikula, no :wink:
4. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, uz sme v Beroune, zarezavame, dnes letel MM na sluzobku na cely tyzden, tak nebudem robit nic ine len taxikara. A to mam este odviezt auta do servisu na kontrolu. Super. :unamused: Ale organizovanie to je moje, takze si to nejak zmanagujem :grinning:
Dnes sme si urobili neplanovaný výlet do Komarova. Co tam? Zubná pohotovost :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pre mna. Rano zacal priserne boliet zub a ja nemam rada bolest, hrdina nie som, tak som tam hned padala. A veru dobre, plomba sa mi rozpadla a obnazilo mi nerv, tak som skoro vyskocila z koze ked mi to pani doktorka vrtala. ALe namestie maju pekne :grinning: Tak sme sa este potom zastavili v Horovicich na zamku pozriet strasidla. Bronka sa boji stale a FIlip bol smely, kym ma drzal za ruku a vzdy len nakukal spoza rohu :grinning: Ale drak ho fascinoval :grinning: Cely den opakoval: Dak (drak), :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uby (zuby)
4. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - A co je v Hořovicích??To je nějaká výstava??
Auuuuuuu zuby...to tě naprosto chápu.Taky si nenechávám zuby doma odležet....aby bylo ještě hůř.

Petul - hurá,hurá,hurá...už je to tady!!!Super.Barunka se teda nezdá.Furt nic,a najednou to tak hezky jde. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula - gratulujemeeeeee !!!!!! dufam ze vas stretneme na prechadzke a pokochame sa vasim chodenim na vlastne oci :grinning:
4. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo velikananánská gratulace, to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:

JAni zubař auuuuuuuuuuuuu jen o tom čtu a bolí mě zuby :confounded:

HOlky dneska 1. prospaná noc :dizzy_face: pustili jsme půjčený zvlhčovač vzduchu a chrápal jak zabytej :sweat_smile:

Jinak o byla jsem na veletrku hraček, nakoupila tam vánoce a nadávala si, že jsem si nevzala víc peněz! NO považte koupila jsem malému za 250,- Bořkovu dílku a původní cena byla 1249,- no to je zadarmo :dizzy_face:
5. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá kúpa Kasli. Ale suseda hovorila, ze nieco mali lacnejsie, ze sa oplatilo ale vraj dost veci bolo drahsich ako normalne v obchode. A co si primiesala do toho zvlhcovaca ze tak spal ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Peťko - no to je supééér! Bára je hvězda! Museli jste mí strašnou radost. Pak napiš, co říkala sestra na rehábce! :dizzy_face:
Jani - au, to muselo děsně bolet. Jak jsi to udělala s Filipem?
Kasli - gratulace. A nevyplatil by se vám ten ionizátor? Třeba by se mu spalo ještě líp. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny, jsem tu prvně, mám doma mrně :slight_smile: . Bydlím v Loděnicích, mám dvouměsíčního chlapečka. Poradil by mi někdo kde je nejblíž plavání s miminkama?díky
5. říj 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vierka,
my chodime do Kytky v Beroune - www.studio-kytka.cz , viem ze plavaju aj v Prahe, ale neviem kde. A viem ze je tu aj Ploutvicka - www.ploutvicka.cz. Mrkni na to.
5. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verko my chodíme do Ploutvičky a jsme strašně spokojení, ale je tam docela narváno, ale nedej se tím odradit :wink:

Jinak odkud jsi z Loděnic? My se tam snad do měsíce už budeme také stěhovat, teda snad konečně :sweat_smile:

Grainne co je to ten ionizátor? To neznám
5. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verko - ještě jsem zaregistrovala v akádě toto plavání http://babyclub-hrosik.cz/vanicky/,ale nezznám.je to asi něco novějšího.
5. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - většinou je v časopisech na to reklama. Ono to zvlhčuje a zároveň ionizuje vzduch. Jako v lese, na horách, u moře... Prinip solné jeskyně je podobný.
5. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: ,
vidím, že se máte dobře. :wink:

Petul, od nás taky gratulace :dizzy_face:! Baruš už nic nezastaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Kasli, takové nákupy mě těší dvojnásob. Koupit draze není umění . :grinning:

Ta Akáda mi připomněla plavání, když jsme tam chodili se školkou i se školou my a vždycky jsme byli samé bradavice :sweat_smile: . Ale věřim, že se to zlepšilo.

Tak my pokročily v lekci modelování. Hedu vymámila, ať jí vytvořím krtka. Celkem se to i povedlo :sunglasses: . Jenže pak mu Heduš utrhla co šlo... čumáček, ručičky, vyškrábla oči a uzavřela to tím, že řekla, že je to "chudák". :rolling_eyes: :grinning:
6. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bery - :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky mi takhle malujeme mašinky, pořád jen samé hůůůůůůůůůů hůůůůůůůů. Vždy totálně pomalovaný papír mašinkama, ale musím malovat pořád a na ten samej papír a třebas i mašinku přes mašinku, ale malovat!
7. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Teda Heduška je dobrej saďour :grinning: A ta průpovídka - super :grinning:

Kasli, tak jen maluj, maluj... ššš hůůůůůůů :grinning:

Holky, co prubnout to Srbsko? Když je teď tak pěkné počasí... :wink:
7. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bery - to je dost dobrýýýýý :grinning:

Kasli - nic si z toho nedělej.U nás se maluje pouze a jen ató (auto). :wink:
7. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my jsme využili hezké počasí a odpoledne vyrazili na Vraní skálu. Bylo to super, jen kapku závod s časem, respektive se světlem. Vyráželi jsme z domova totiž teprve kolem 15:30 a už se teď docela brzy stmívá. Dali jsme asi 7km okruh. 1/3 cesty jsme ještě nechali šmoulíka ťapkat a hrát si s klackama a kameny, ale pak už se jen nesl na zádech. Teda ale bolí mě nohy, ufff. Hlavně ty z kopečka dolu s 15kg na zádech navíc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale bylo to super, jsem moc ráda, že jsme vyrazili. :sunglasses: Hodím fotečky do albíčka. :wink:
7. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,
u nás se maluje víc věcí, ale taky je to dokola na ten stejný papír. Nový, čistý nepřipadá v úvahu.

Z plastelíny už teď mám hrůzu, protože veškeré moje snahy o modelování končí barevnou koulí :sweat_smile:

Jo a vlaky u nás frčí ze všeho nejvíc. Naštěstí (nebo možná bohužel) je máme kousek a můžem na ně chodit koukat. U jídla listujeme časopisem o vláčkách. Jakmile vidí kameru nebo foťák, tak křičí "vak,vak" a musím mu pustit záběry parní, kterou jsme nahráli. U počítače se dožaduje pustit parní z youtoube a houká u toho a křičí "pája! (pára) A tak pořád dokola...
7. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady to je
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3376886#navigator

Pamuk - :grinning:
My máme vláčky taky rádi, ale z nějakého pro mě naprosto nepochopitelného důvodu po mně Kryštof vyžaduje stále dokola kreslit rybičky!
7. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
grainne, to jsi teda borec - s takovou zátěží takovej kopec :grinning:

Já šla s Jendou na zádech jednou na Děd a to mi stačilo. Byla jsem totálně vyplivaná :grinning:
7. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:o)
zdravíme všechny...
grainne mocc pěkný fotečky...taky chodíme na Vraní:o)buď ze Svatý což je pohoda a nebo od babí z Knížkovic což je trošku do kopce....
Barunce mooooocccc gratulací - takže už pěkně bude utíkat mamince :wink:
Pamuk :slight_smile: :slight_smile:
Kasli to si dobrá kreslit vláčky já umim jen náklaďáky...
u nás je vše tak nějak pohoda-Ondra ukazuje že příjmení Tichý i pro něj neplatí...takže je náš :slight_smile:
dneska mi udělal radost, byly jsme u kamarádky a 2 hodky jsem ho jen tak po očku chodila pozorovat
jak si hraje s holkama v pokoji a pak přišel sednul si do křesla a poslouchal co si povídáme....drbna...
je je ještě bych zapoměla Berynko:o)taky moc pěkný s tím krtečkem:o))
7. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer, kdepak všechny jste? :confused: Já nad diplomkou :grinning: .

To jsem ráda, že jsem vás aspoň trochu pobavila :wink: . Teď mám zase jednu "historku z natáčení"... včera jsme se s manželem, kulantně řečeno, pusinkovali a Hedu, když to zmerčila, tak povídá: "Tatínek volíz..." :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .

Grainne, poslední fotky jsem zahlédla a trochu jsem se orosila, nesnášim vejšky :grinning: . Máte můj obdiv!!!
10. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Bery - výborne historky, zacni to spisovat a mozes to nechat vydat ako poviedky :grinning:

My sme dnes vyrazili do Prahy aj so susedou a s detmi, lebo MM je cely den v skole. Isli sme do kralovstva zeleznic - www.kralovstvi-zeleznic.cz - na Andel a hadajte na koho som tam narazila: na Pamuk aj s manzou a Jenikom :dizzy_face:. Susedka mi hovori: Jani, ty teda poznas ludi, vpadneme do Prahy a uz samí známi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Filip bol unesený mnozstvom vlacikov, vyzeralo to tam super, este tam planuju rozsirenie, maju tam mnozstvo zeleznic, ciest, krajiniek, vsetko im to tam jazdi, svieti, vsetko je prepracovane do detailov, no krasa. Nastastie sme tam boli okolo 10.00 lebo pred obedom tam uz bolo vela ludi.
11. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jak to že,tu nikdo nejni???
Jani - odkaz zajímavý.To tak bývá,kolikrát natrefím na někoho známého úplně mimo domov a to třeba nebydlíme daleko od sebe.

To máme dneska ale bláznivý počasí.
Jen mě napadlo...třeba to někdo ještě nezaregistroval....v sobotu bude v MC burza a snad by to nemělo být pouze dětské,ale i dospělácké,těhotenské a pod.Teda popravdě jsem zvědavá,jak to mají vymyšlené.Už minulý rok toho tam bylo mooooooc a prostoru relativně málo.Třeba to bude nějak rozšířené,co se prostorů týče.Uvidíme.
13. říj 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Marcim, prostor asi rozsireny nebude, myslim ze to nemaju kam posunut. Rozsirili sortiment, ale aj ja som zvedava, že ako sa to tam zmesti. Mam uz pripravene veci tam a cakam co tam kupim. Uz aby to bolo, lebo ta zima prisla nejak skoro :grinning:
13. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo,taky už čekám.Tašku mám nachystanou s malýma na prodej a větší si doufám odnesu. :grinning: Dělám si naděje,že prodám třeba kočárek a autosedačku.
Pokud to nechají ve stávajících místnostech,tak to bude teda masakr. :confounded:
13. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
bude tam asi pěkně narváno. Masakr... :grinning: jo, to to přesně vystihuje!
No ale co je dneska za počasí!!! To je snad už zima nebo co. :angry: :rolling_eyes: :astonished: A já nemám nic zimního, všechno chci nakoupit až v sobotu. Měli by si příště domlouvat termín burzy s meterologama.
14. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suhlas Grainne, ja som bez zimnych bot, pancuchacov, zateplenych nohavic, mikin, ciapok, rukavic, no takmer nic :grinning:
14. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek