• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Nazdárek

Kasli, hele, tak to vidím, že druhé dítko té tvé kámošky bude nespavec a ona pak bude s kruhama pod očima pátrat, co dělá špatně :grinning: Pak přijde na to, že nic, a bude se kát, že dělala chytrou :grinning: Naše Bára byla odmalička spavec, to tu všichni víte, ale v životě bych si nedovolila někomu radit!!! Prostě vím, že to byla klika!!! To, že má dítě mít určitý režim, to přece víme všichni, ale některé děti si ho holt nenechají vnutit :sweat_smile: Jo, něco jiného je, když moje kámoška nechává děti do noci vzhůru, klíďo v 9 večer je napájí Coca-Colou a děsně se diví, že nechtějí spát. To se mi otvírá kudla v kapse. Ale taky jí neradím, beru to, že to je její rodina a mně do toho nic není - prostě pokud mi o radu někdo neřekne, tak proč se do toho plést, ne?

Jinak s tím naším spaním přes den - ona teď Babu už několikrát spinkala "jen" jednou, a to tak na tu jedenáctou, jak psala Grainne. Předevčírem teda už ne a to byla v 1 totál hotová - usínala u oběda, tak jsme ji přenesli do postýlky, jenže jak byla přetažená, tak se jí nedařilo usnout, tudíž výjimečně dostala kozu :sweat_smile: Pak spala od 2 do 5. Včera ale vůůůbec unavená nebyla, do postýlky jsem ji dala ve 2, no a ve 3 jsem ji vytáhla, páč to byl řev, řev a řev :sweat_smile: A ve 4 usnula babičce v kočáru - no venku už nespala snad 2 měsíce. Ale - pokud by usínala kolem 4., bylo by to fajn (v pátek máme od 2 hudebku, tak by to bylo akorát) a aspoň jsme si zkusili, že ještě usne i v kočárku. Jinak za spaní jednou za den jsem taky ráda, protože už jsem dávno chtěla začít podnikat nějaké cvíčo apod. a kvůli spaní to nešlo. Takže příští týden vyrazíme do Slunečnice cvičit :slight_smile: Chtěla bych na to cvičení na gymballech - myslím, že pro tyhle prcky je to v úterý od 10 nebo od 11, musím se ještě juknout. Nechce se někdo připojit?
30. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,
s tím spaním se říká, že když první dítko nespalo, tak druhé to vynahradí a naopak. Ale jsou i výjimky.
My jsme jedno denní spaní začali praktikovat až tak v 17m. Dvě spaní mi celkem vyhovovaly, pač dopo jsem si uvařila a po o jsem měla klid na relax. Teď chodí mezi 11 a 11.30 a někdy dá hodinku, někdy tři. Vůbec se na něj nedá spolehnout :angry:

Jo a po změně času už zase vstáváme ráno před pátou. To mi opravdu chybělo :grinning:
A v noci už zase cestuje k nám do postele. Vzbudí se, postaví se a ukazujíc na naší postel řekne: "hajat tam" a neusne, dokud ho nepřestěhuju. A to už před tou změnou času spal v postýlce celou noc!
30. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Pamuk, konečně je na tom s brzkým vstáváním stejně jako my :dizzy_face: :grinning:

Jinak na našeho mladého se také nedá s odpoledním spaní vůbec spolehnout, přesně jak píše Pamuk někdy dá jen hodinu a někdy dokonce 3!

Jo a k tomu, že ten kdo má 1. dítko se spaním v pohodě, tak zákonitě to druhé je nespavec bohužel nemůžu souhlasit, někde to tak fumguje. U jedné kámošky to teď je předpisové,1. holka spavec a 2. kluk nespavec (je z toho chudák vorvaná). Ale bohužel u Flíčků ne, jestliže dopadneme stejně jako manžův bratr tak máme 2 kluky a s tím, že ten druhej bude se spaním ještě horší než první. Vždy když slyším švagrovku o tomto období vyprávět, tak vážně uvažuji, že budeme mít jedináčka. Tuhle vyprávěla, že jednou byla tak vorvaná, že už vzteky kopala do postýlky aby drncala tak, aby Tomín usnul. :rolling_eyes: :astonished: (Dodávám obě děti jsou naprosto v pořádku 15 a 17 let, sociálku na ní nikdo nikdy nezavola a je to učitelka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
31. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Holky, tak si musím postěžovat na berounskej špitál. Ráno mi psala máma, že tátovi je zle (nedávno mu našli cystu na ledvinách a taky kamínek; taťka si samozřejmě nedal říct a i když ho to bolelo, tak ryl na zahradě :angry:). Tak jsme tátu přesvědčili, že by fakt bylo záhodno jet do nemocnice - on se totiž od večera motal, zvracel, no síla. To přesvědčování trvalo do odpoledne, kdy se manža prostě sebral a jel pro něj. No, a ve špitále doktor řekl, že kolika to není a s kamínkem on přece nic neudělá a poslal je domů!!! Bez jakéhokoli léku, kapačky... :angry: :angry: :angry: Ještě tátu ztrapnil, že prý ani neumí pořádně říct, co mu je :angry: Prý si zavolal manžu, aby vysvětlil co tátovi je. Manža prý na to odpověděl, že to by snad měli poznat oni :sweat_smile: No, tak tátovi tenhle "doktor" akorát prohmatal břicho a poslal ho pryč. 75-tiletého člověka, diabetika (který od rána snědl akorát půlku rohlíku, páč mu bylo špatně) s trojnásobným bypassem!!! No není tohle ukázka toho, že nedělní služby se dávají těm největším debilům? No tak manža odvezl tátu zpátky na chatu. Nevím, proč je nenapadlo jet do Hořovic - no asi nechtěli riskovat dalšího nedělního blbce nebo spíš proto, že taťkovi zrovna bylo líp. Před chvílí mi máma psala, že taťkovi je opět zle, takže ho do těch Hořovic poveze ráno ségra. Příště, pokud se nedejbože někomu něco stane a bude to o víkendu, objedeme berounskou nemocnici veeeeeeeeelikým obloukem a namíříme směr Hořovice nebo Motol!!!
1. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - to je vrchol.To snad není možné.... :angry: :confused: :angry: :confused: :angry: ...ale chápu,že po takovém výstupu se taťkovi už nechtělo jet ještě někam jinam.To je snad na žalobu. (Nevím,mluvím jako laik...ale takové zacházení s pacientem,to je možné snad jen tady.)Já osobně se raději nechám odvést do Hořovic. (Párkrát mi tam rozháněli slepák.) K Berounu nemám moc důvěru.Jednak jsem tam pracovala...naštěstí jen chvilku...a jednak stále se objevují negativní,někdy hodně negativní, zprávy o tamním chování lékařů a personálu.Nechci tvrdit,že za ty roky,co tam už nejsem se nic nezměnilo.Ale je to všechno o lidech.Jestli chtějí pomoct nebo ne.
A i kdyby neměl jakékoli jiné onemocnění,měl by ho Dr. nějak vyšetřit.A když už si myslí,že to k hospitalizaci není,pak by měl člověku vysvětlit jak postupovat,když by se stav zhoršil apod.Ale hlavně to chce nějaký jiný přístup.
V Motole jsem byla jednou na pohotovosti s Robčou a zrovna jsem narazila taky na hodně přepracované lidi,takže tam já taky nemám moc důvěru.I když jsme odcházeli s atb,ale nelíbil se mi tam přístup toho daného lékaře.Kdy nás nechal asi hodinu čekat s děckem v horečkách.Podotýkám,že nikdo jiný tam nebyl.A ještě byl protivný,že jsme přijeli tam,když jsme měli jet na Kladno....grrrr.Ještě když si teď vzpomenu. :angry: (...je to o lidech...)
U nás vedou Hořovice.
1. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

chcela by som sa opytat ci nemate niektora z Vas nejake skusenosti s cvicenim deticiek mimibic v Edene na Velkeom sidlisti. Mam to od domu par krokov tak by somtam s malou chcela zajst aby sme sa naucili nieco nove. diky
2. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Susanna, my jsme teda byly na mimibicku jen jednou, ale myslím, že je to fajn :wink: My bychom určo chodily, jenže nám to nevycházelo časově.
2. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taťku teď veze ségra do Hořovic, tak jsem teda zvědavá, co bude :confused:

Jinak moje předsevzetí jít zítra s Barunkou cvičit vzalo zasvé, páč dítě rýmuje (a já začínám taky) - teče to z ní jak z kohoutku. No, ještě že teče a nezůstává uvnitř :wink: Ale normálně se mi teď hodilo, že máme dvě vysavačové odsávačky (jednu jsme měli na chatě) - než jsem jednu stačila umýt, už bylo třeba odsávat znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se tak těším, až se to dítě naučí smrkat!!! U odsávání je vždycky řevu jak když vraždí neviňátka. Asi proto si připadám jak Herodes :sweat_smile:
2. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No o pohotovostech mi ani nemluvte :angry: Jinak Peťo vše je to o lidech, já mám zase problém s dětským v hořovicích! Vše je to o tom kde na jakého vola narazíš!!
Jinak držím pěsti ať je s taťkou vše v pořádku!

Jo a prosím tě bacha na časté odsávání, prý se tím porušuje sliznice. Už několik doktorů nazávisle na sebe mi říkali, že odsávat ano, ale maximálně 4x denně :wink: (kort tou odsavačkou na vysavač)
2. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sussan - taky jsme na mimibick chodili a bylo to fajn.Vlastně ty s prckem cvičíš a říkáte k tomu říkanky.Paní měla některé cviky přímo rozdělené podle věku (měsíců) dětí.Mě se to líbilo.Jen občas mě Marťas ohodil,když to nevyšlo s jídlem a byl po kojení.

Peto - pak napiš,jak je s taťkou.Držíme palce.
2. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak story pokračuje. Ráno odvezla ségra tátu do Hořovic a tam ho předala naší známé zdravotní sestřičce (na neurologii). Ona si myslela, že bude od ní na oddělení, že ho tudíž bude hlídat, podávat nám informace... Chyba lávky. Nejen, že je nakonec na chirurgii, ale oni ho tam opět NECHTĚLI VZÍT!!! Že prý má mít doporučení od obvoďáka a podobný kecy. Tak jim ta naše známá řekla, že tátovi je špatně od soboty a že jak teda asi může mít doporučení... No a pak se tam objevil doktor, který tátu ošetřoval na jaře v Berouně - jak si zlomil tu ruku. A ten doktor prý "pane inženýre" sem, "pane inženýre" tam... a hned bylo vše jiné. Ne že super, ale jiné. Takže si ho tam aspoň nechali a udělají mu nějaká vyšetření. Ale hlavně ho snad napojili na kapačku, aby se mu konečně ulevilo!!! Čili resumé - je to o lidech. Ta naše známá je nešťastná, nasraná... no síla jako. Prý pronesla něco ve smyslu "Já vám říkala, za co to teď stojí, a vy jste mi nevěřili". Říkala, že chodí do práce s odporem, když vidí, jak se zachází s pacienty. No, ani se jí nedivím.
2. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Peto táta má pech.Hlavně,aby mu bylo už líp.
2. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! :slight_smile:

Petul, jestli někde nečekali nějaký ten úplateček :sweat_smile: :grinning: . Jak píše Marcelka, hlavně ať je tatínkovi lépe :wink: !
My se vším jezdíme do Motola, sama jsem tam byla na pohotovosti několikrát... většinou tedy jednám s kamenejma ksichtama :rolling_eyes: , ale pomůžou :wink: .
K tomu odsávání-smrkání... taky si myslim, že je zbytečný odsávat tu vodovou rýmičku, jak mají třeba občas kojenci. Něco jinýho jsou zase ty barevný nudle :stuck_out_tongue_closed_eyes: (omlouvám se za popis). Jinak my vytáhli odsávačku ještě nedávno :confused: . Hedu sice chápala, že jako fouknout, jenže k tomu používala pusu :rolling_eyes: . Pak se během dne naučila ukázkově smrkat, tak jsem ráda :slight_smile: .

Jo, na MMB jsem narazila na tohle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27378303&tab=5
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27378778&tab=5
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18655932&tab=5
To mi připadá jako bezva "hračky" :dizzy_face: . Škoda že děti nejsou starší.

Na karneval... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26766917&tab=5, a nápaditá dekorace http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22032394&tab=5 :slight_smile: .
2. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

No já bych se byla na odsávání vodové rýmy vyflákla, jenže ono to jaksi teklo furt a furt a furt :sweat_smile: No fakt jak z kohoutku. Pak ji měla postupně bílou a dneska i trošku nažloutlou a začíná pokašlávat, takže Mucosolvan to asi jistí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale hlavně, že to z ní jde. Dokonce včera přestala při odsávání protestovat :grinning: Asi cítí, že jí to ulevuje. Ale jinak je v pohodě (zaťukávám), v noci sice blbě dýchala, ale spala (taky zaťukávám :wink:), je veselá, blbne... ráno vyžahla všechno mlíko (což se u nás zatím nestalo) a pozor - prvně se vykakala do nočníčku!!! :grinning: Sice to byla spíš klika, že jsme to akorát chytly, a navíc si pos.ala bodyčko :grinning:, ale i tak úspěch. A jak jsem jí řekla, že je holka šikovná, tak začala říkat "ho-ka" a očekávala, že za to dodám to "šikovná" :sweat_smile:
3. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak jsem KO Ondra se rozhodl že si chce asi užívat dnes opět vstával ve 4,30 h grrr
Peťo s nemocnicema je to děs, my zatím ozkoušeli Motol....a věnovali se nám tam až kampak....
držíme palečky ať je taťkovi líp...
s rýmou jsme bojovali ještě min. týden a teď ťuk ťuk nic slaná voda na plavání nám vždycky pomůže:o))
jinak dávám odkaz na fotečky-takovej výběr září,říjen, konečně jsem našla čas a nechala je udělat březen-doteď
tak budu mít co dělat až dorazí ....
dala jsem tam i naše "nový" spaní - jak vidíte v postýlce se mu líbí ale se spaním to má na štýru....
http://lmyska.rajce.net/foto_zari,rijen
3. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak znovu a správně:o)-se omlouvám

http://lmyska.rajce.idnes.cz/foto_zari,rijen/
3. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím proč se to nepodtrhlo cely:o((( automaticky se to otevřít nedá jen překopčit...
3. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Undatry, tak jsem nakonec volala do špitálu a tam vyřídili tátovi, ať si laskavě zapne mobil :grinning: Tak mi pak volal, říkal, že je mu líp. Dneska mu ještě budou dělat vyšetření - urologické a neurologické (kvůli páteři) a pak se uvidí. Ale říkal, že domů nespěchá - no, podle hlasu tam jsou mladé sestřičky :sweat_smile: Jo, a říkal, že tam na oddělení se k němu chovají hezky. Takže se potvrzuje ono známé, že je to prostě o lidech. Já mluvila se dvěma sestrama (dovolala jsem se na blbou část toho oddělení) a obě byly moc milé.

L.mysko, fotečky krásné :dizzy_face: Ondrášek je s postýlkou vyloženě spokojenej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.mysko koukám krteček vede i u vás, my budeme mít krtka v kadilaku :stuck_out_tongue_closed_eyes: A mimochodem zajímavě vymyšlené zábrany :grinning:

Holky co to kafčo? Musíme se na něčem už dohodnout nebo mi z toho doma šíbne, já už jsem tak hotová, že se ráno probudím a kluk ani nestačí něco vyvést a já už jsem nasraná!! Je hnusně a zima, ven se nedá pořádně jít a doma s ním je to očistec. Takže nějaké spestření bych vážně brala :wink: A teď nemáme ani hlídání,takže na byt pomáhat manžovi nemůžu, takže můžu jít s vámi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo mimochodem 12. prosince bude na trati Praha Branik-Křivoklát-Beroun a zpět parní lokomotiva, co vy na to, že bysme udělali zimní výlet?
3. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a scháním bačkorky(už zase) a samozřejmě naše velikost nikde není a když je tak jsou drahý jak sviňa a hlavně mi už máme své oblíbené Befado a ty prostě nikde nejsou, bych se z toho fakt picla
3. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, co se týče botiček, my máme výborné zkušenosti s touhle paní: http://www.mimibazar.cz/katalog.php?user=17150&typ=4291&vyrobce=BEFADO Já vím, že není nad to si ty botky osahat, ale když nemůžete sehnat :wink: My od ní máme bačkorky a kožené "celoročky", oboje sedí perfektně a jsou nádherné. Teď máme objednané ještě zimní.
3. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Auuuuu,auuuuu,auuuuuu l.mysko...mě ty fotky ale vůůůůbec nejdou najít. :frowning2: Pořád mi to hlásí chybu.A když jdu přes rajce,tak mě to ukáže jen 2 alba,ale není to to,které píšeš.
A s tím spaním to je teda hrůza.Upřímně tě litutju.Ono se to musí srovnat nějak samo a do té doby musíš vydržet.I když já bych asi teda padla.Marťa takhle vstával pár dnů po tom,co se změnil čas.Ale už se naštětstí zase zajel do původních kolejí.

Kasli - a nemají tenhle typ v obuvi u křižovatky z dálnice.Takový rohový obchod ještě před Plzeňkou..Nevím,jen mám pocit,že něco podobného měli???

Tak a kdy by jste mohli na to kafe,který den? Kromě příštího pondělka můžu do konce měsíce v podstatě kdykoli.A raději dopoledne.Takže spíš je to asi na vás ostaních...
3. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim JJ tam je kupuji, ale prostě 23 neměli ani jedny. Maj tam milion bačkor ale pro nás nifffff :angry:
3. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Kasli zábrana je jen provizoro....má mi přijít zítra z mimibazaru...tak sem zvědavá....ale krabice taky fungujou:o))

Marci, já to zkrátka nechápu proč se to neoznačilo celý jako adresa, ale když to překopíruješ celý tak to funguje...

http://lmyska.rajce.net/foto_zari,rijen

a přes rajče to to nefunguje páč je to skrytý...mám několik těch fotek v kalendáři kterej dostanou příbuzní k vánocum.....
a se vstáváním doufám že se to opět posune k sedmé ranní....pač začínám odpadat ještěže ségra je tak hodná
a zítra mi na pár hodinek pohlídá....

jinač pro kafčo jsme pořád:o))když to nebude čtvrtek....protože doma je to FAKT na zabití...dneska jsme poctivě byly 3 hodky venku...teda v kočáru...-to byl boj...chtěl na hřiště a běhat...
3. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.mysko - kopírovat jsem taky zkoušela jak v googlu,tak v seznamu a píše to že nebylo nic nalezeno...tak nic.To neva.
3. lis 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,
l.mysko, hezké fotečky :grinning:

naše dítě se rozhodlo, že přestane používat slova máma a táta a oslovuje nás křestními jmény. Nikdo ho to neučil, jen to odposlouchal. No, a dneska v Kauflanduse z nákupního košíku ozývalo "Gábí, Gábí" :sweat_smile:

ke srazíku se nevyjadřuju, pač vůbec nevím, jak to příští týden bude. Až domluvíte termín, tak buď dorazíme nebo ne. Raději už nic neslibuju, protože už mi to párkrát nevyšlo, i když jsem slíbila :frowning2:
3. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám dneska dorazily zimní botičky a další bačkůrky od té paní, jak jsem dávala odkaz (taky Befado - též jsem si ho oblíbila) a jsou naprosto excelentní!!!

Jinak s kafčem nevím, páč my si zítra uděláme výlet k mudře :unamused: Babu měla teď večer teplotu 37,5. Dostala Panadol, tak snad jí to klesne :rolling_eyes: Doteď byla v pohodě, veselá, no a teď poplakává v postýlce. Kašle jak starej dědek a rýmu má taky pěknou (už jsem jí nasadila Mucosolvan). Podle mě to vypadá na zánět průdušek. No, to bude bezvadná noc :angry:
3. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kasli - já věděla,že jsou podobné :wink: ,ovšem tím pádem asi jsem moc nepomohla. :sweat_smile:

Holky,mám dobrou story ze včerešího večera.
Tak jsem po večerníčku nachystala Marťu na koupání.Pustím vodu.....a teče jen ledová. :confounded: A protože si doma topíme a vyhříváme vodu vlastním kotlem,tak jsem mrkla na něj a blikal,jakože má poruchu.Tak jsem vytáhla Marťu z vany a zkouším restartovat...nic,znovu a zase nic.Pak už to nešlo ani restartovat... jdu volat manželovi. :rolling_eyes: Je pracovně někde na Vysočině.Má dorazit až někdy dnes večer.A ta představa večera a celého dalšího dne bez teplé vody (to ještě není taková hrůza),ale i bez topení.Grrrr. :angry: Nakonec jsem našla i telefon na plynaře,který nám to dělal,ovšem nelze se dovolat.Super. :rolling_eyes: No,nebudu to prodlužovat.Blahořečila jsem chlapovi,že chtěl do obyváku krbovky.Teď se hodily.Pravda musela jsem dotáhnout dřevo a nasekat třísky a ve sklepě nevítí světlo,takže o baterce...ale ruce mám celé a teplo jsme si pak taky udělali.Nakonec ještě ve 21,00 přijel kamarád se žebříkem.Zkontroloval nám komín (máme ho vyvedený do boku ze zdi)...protože to hlásilo poruchu na "odtahu spalin"...a hádejte kdo se nám tam zabydlel.....sýkorka. :grinning: A ucpala tu trubku celou,takže to nemělo žádný tah.Ne že bych neměla ráda ptáčky,ale u nás v komíně je fakt nemusím.Takže ptáka drátkem vyšťoural a komín zadrátoval.Doufám,že se tam už nedostane.Ale sranda byla,že vlastně v naší ulici stálo auto (pick-up) Hasiči, a nějaký chlap na žebříku něco dělal na baráku a bránil v jízdě po silnici,protože to tady je jednosměrka a potřeboval si svítit,takže zatarasil celou silnici a nebylo to průjezdné.Pár lidí se zastavilo,tak nějak za rohem koukali,co se to tady děje.Ale nikdo nic neřekl.Asi po 5 min.,co odjeli koukám a po sídlišti docela intenzivně jezdí policajti a u našeho se zasavili a chvíli čekali.Zřejmě číhali.Ale neodočíhali se.Jedině,že by přiletěla ta sýkorka si postěžovat,že ji někdo vyhodil z domečku.A jaké tam měla teplo.
Omlouvám se za román...musela jsem to někomu říct...a myslím,že se jste se pobavili. :sunglasses: Že mě se takové věci stávají vždycky,když mám chlapa někde daleko a nemůže zasáhnout. :slight_smile:
4. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No to je boží story!!!! Brečím tady smíchy.

Holky - co příští týden v úterý dopoledne u Klauna?

Všem marodům, přeji brzké uzdravení! :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky:slight_smile:
Marci...pěkná příhoda :slight_smile: :slight_smile:
Péťo moc dík za ten odkaz na bačkůrky...už jsem taky objednala :slight_smile: a ať je Barunce líp....
V úterý kávička u Klauna dopoledne bez problémů s radostí (teda pokud nebude vstávat ve čtyry...-dneska jsme to zvládly do pěti a ještě ho tatínek uspal takže jsme vegetily do sedmi-paráda....)
4. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek