• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Jani - :grinning: :grinning: :grinning: ..čím dál lepší....
11. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: :grinning: :grinning: Hele, ale čistotné dítě máme taky - první "věta", kterou Babu vyplodila, zní: "Šiš hyty" (= čistit zuby) :grinning:
11. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Petula, len aby z toho nebola nejaka fobia, ked su take cistotne tie nase deti :grinning: :grinning: :grinning:
Jéééj a to som zabudla napisat, hned rano sa Filip dostal k pracke, otvoril si to kde sa dava prasok a avivaz, nabral si na prsteky avivaz a daval si to na hlavu, potom si rucickami chodil po hlave a hovoril: hava umyt (hlavu umyt). :grinning: Takze hned od rana vonal ako cerstvo oprate pradlo a vlasy mal mierne do modra :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, vyborny!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, nechceš ty Filípkovy story sepsat? :grinning:
11. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - opět jsi nezklamala..... :grinning: :grinning: :grinning: O tom sepsání bych zauvažovala. :wink: :dizzy_face: :grinning:
12. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky, no asi by som mala, dnes to ma pokracovanie, kedze si uz vie otvarat dvere tak je to horsie, musim ho stale kontrolovat kde je. Lebo len raz som pozamkynala vsetky dvere a ked som ho sla prezliect do izby bola som rozbehnuta a dvere sa neotvorili !!!, takze si chudak buchol hlavu do dveri :grinning: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a teda dnes som ho nasla na zachode ako intenzivne skuma ako funguje wc bref duo neviem co. Funguje vyborne lebo smrdi tym cela kupelna vratane Filipa. Ani na ruky ho vziat nemozem. a to som mu ruky snad 5x umyvala. :grinning: A to chcem ist s nim do divadla do Ceskej poistovne na loutkove divadlo.
12. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..... aspoň ho v divadle poznáš i když bude zhasnuto...půjdeš po čuchu.
12. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty bys měla o tom sepsání fakt uvažovat - máš totiž neuvěřitelný talent ty Filípkovi příhody vtipně popsat. Co vtipně... se tu vždycky řežuuuuuu!!!!!!!

Musím pochválit Martínka od Marcim - šikula je to a taaaaaaak krásně se směje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jo, a opět jsem se projevila jako ostuda - dodatečně vše NEJ NEJ NEJ Martínkovi k svátku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Babu posílá hubana :astonished:

Mně dneska neurolog udělal veeelikánskou radost!!! Babu dostala pochvalu jednak za pokrok ve vývoji motoriky (naposled jsme tam byli ve 14 měsících, to se jen plazila, teď obchází nábytek, zkouší chodit za golfkama apod., chvilinku stojí bez opory...), tak za mluvení atd. Ptal se, jestli spojuje slabiky, a když jsem mu řekla, že se jí třeba zeptám, jak se jmenuje, a ona odpoví Ba-bu (což mu taky hned předvedla :sweat_smile:), tak se rozesmál :grinning: Na žádná další vyšetření NEMUSÍME, hurá!!!!!!!!!! Další kontrola u něj až tak čtyři měsíce po tom, co se Barča sama rozchodí. Je to kvůli kontrole stereotypu chůze. Rehábku můžeme taky omezit, prý stačí jednou na 6 týdnů nebo za 2 měsíce - no, na to přišla rehabilitační sestra sama, ale to jsem mu neřekla :wink: Akorát říkal, abych se s rehábkou domluvila na dechových cvičeních, páč Babu má malou deformaci hrudníčku (to hypotonici mívají). A taky máme masírovat kotníčky (to jsem mu řekla sama, že jsme se na tom s rehábkou domlouvali kvůli tomu, že je má Babu "vpáčené" - taky příznak hypotonie). Břišní svaly prý má naposilované pěkně. A to jsme minimálně 14 dní necvičili, když byla nemocná :sunglasses:
12. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - :grinning: :grinning: :grinning: Fakt to sepiš!
Babu gratulujeme! :dizzy_face:
A Martínkovi opožděně též. :slight_smile:
12. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: :grinning: :grinning:
Martínkovi vše nej nej :slight_smile:
BArunce velká gratulacem, je to holka šikovná a maminka také :wink:

Tak mi u té Táborské nakonec nebyli, páč ráno mě osvítilo a tak jsem malému tu vyrážku ještě zkontrolovala a co myslíte! Nikde nic! Jako to, že to zmizlo jsem ráda, ale na druhou stranu, to tam měl měsíc a nemohla jsem se toho zbavit a když už se k tému mudře dokopu, tak nikde na Flekovi ani flíček :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, flek na Flíčkovi asi věděl, že jde do tuhýho, tak vzal roha :grinning:
12. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martínek všem děkuje. :dizzy_face:

Kasli - hlavně,že se to ztratilo.
Mě se stalo něco podobného.Měla jsem vyrážku na ruce,ale než jsem byla objednaná u kožní (byl to víc jak měsíc),tak se mi to samo ztratilo.Pak jsem zjistila,že mi to dělá kontakt s některými umělými vlákny v oblečení.Postupně jsem vyselektovala,že nejvíc mi vadí silon.Takže silonky jen v nejnutnějším případě a s vědomím,že se osypu.Taky mě napadá jestli by to nemohla být reakce na prací prášek nebo aviváž??

Jani - tak co divadlo?? :slight_smile:

Barunka je šikulka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....a maminka taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
mám několik nápadů na akce.
Docela bych ráda zopakovala návštěvu Toulcova vora. Myslím, že by to teď před vánoci mohlo být celkem příjemné s tou správnou atmoškou. Bude tam výstava různě ozdobených stromečků. Osobně preferuju nějaký všední den, na nějakou mega akci typu Mikuláš se necítím.
Pak jsem už na srazíku lobovala za návštěvu ZOO v Praze. Co vy na to? Můžem vklidu až v lednu, ale Kryštof zvířátka miluje.
A pak, to spíše asi pro větší, ale přece jen... V Hořovickém zámku (ještě jsem tam nebyla), jsou předvánoční adventní prohlídky. Spíš jestli nechcete někdo s většími dětmi, ale pokud by někdo šel, tak mi dejte vědět, my bysme se připojili. Chci se tam totiž mrknout.
13. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Božínku! Toulcova Dvora,samozřejmě!
13. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - kam pojdes ty, tam pojdeme aj my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja som za kazdu akciu, hlavne ze sa mi podari vypadnut z domu a pokecat si :grinning: Auto mam, kludne este niekoho zoberieme.
Kasli - hlavne ze je ten flek z Ficka prec :grinning: :grinning:
Marcim - Martinkovi samozrejme gratulujeme aj my. Ja som v tomto opozdena, ledva si spomeniem na narodeniny a svatky svojich deti. Na MM obcas zabudnem a ostatnych pribudznych ani nehovorim.
Petula - Barunke gratulujeme a tesime sa s vami.

Tak divadielko celkom fajn, prvych 15 min sedel ako pripeceny, na scenu vysli dvaja mladici (jeden mal blondave dlhe vlasy ale straaasne mastne :sweat_smile: ) ktori tancovali a spievali, tak Filip cumel a hovoril: Uvo (ujo). Potom prisli na radu bábky a to ho moc nebavilo, ale cukriky Haribo ho stale udrzali na stolicke. Potom dosli cukriky a Filipovi trpezlivost, tak sme boli na wc-cku, pootvarali dvere, ponosili sa na rukach a bol koniec. Myslim ze na prvy krat to bolo v pohode :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, jen pro info: kdybyste se chystaly do té pražské zoo, tak v prosinci tam budou pondělky zdarma!! a V listopadu rodič zdarma, dítě platí ....
13. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ideme v pondelok!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Bereme ZOO i Toulcův Dvůr!!! Babu je ze zvířátek úplně hotová :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky z Králováku, dobrá zpráva pro nás: http://www.pohodaprokazdeho.cz/ Já bych u nich chtěla pokračovat s hudebkou, až dochodíme toto pololetí - budeme pak patřit do jiné kategorie a tohle mám tady za rohem :wink: A až otevřou cvíčo na gymballech, budeme tam první :grinning: Pro děti od 2 let výtvarka - taky dobrý. Ale super je, že tam mají herničku, i to hlídání by se možná někdy šiklo. Teď jsem jim psala ohledně té hudebky, odpověděli okamžitě a byli milí :slight_smile:
13. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééj Petula, oni sidlia pod nami, uz som si to vsimla, este som si hovorila, ze sa tam musim stavit, ze co to je zač. A ty si bola rychlejsia :slight_smile: No super, uz sa tesim
14. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,my se asi akcí zdržíme. :unamused:

Petul - kde ty pořád ty informace bereš?? :wink: (myšleno v dobrém) Ale je to super,aspoň je člověk v obraze... :wink: Kdyby bylo něco podobného tady na sídlišti....to bych taky brala.
14. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamuk, prosím tě, kde jsi to info našla? Koukala jsem na web a neviděla jsem to tam. :confused:
14. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Marcim, oni měli plakát v autobuse :grinning: A jak jsem před časem psala o tom Zahořánku, tak to jsem zas našla v Králodvorském deníku :wink:
14. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo -tak to je jasný....autobusem nejezdím (chodím pěšky) a královedvorský deník nepobírám (teda ani ten berounský :sweat_smile: )..takže nejsem v obraze. :wink: :grinning: .Jen piš.....aspoň to budeme vědět taky.
14. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, já bych ty pondělky v zoo ráda využila (Pamuk díky za odkaz, fakt to tam je, jen je to schované... no comment), ale budu moct jen teď v listopadu. Takže buď zítra nebo ten další týden. Hlaste se, jak to vidíte.
A ten Toulcův dvůr bych viděla na nějaké úterý po Mikuláši. S vašimi názory a připomínkami sem! :slight_smile:
15. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZOO bych viděla na 23. 11. :wink: S úterkem po Mikuláši souhlas.
15. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
my se rádi akcí zůčastníme.....jen jak už sem říkala pokud nás někdo přibalí jako pasažery do Prahy si autem ještě netroufnu....
jinka s termínem problémy nemáme co se týče pondělků a úterků to je pohoda....
Máme novou oblíbenkyni - Ondra stojí u PC a řve Dáda Dáda....a pak tancuje jako o život:O))
15. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
utorok po mikulasi v pohode, ZOO pravdepodobne ano, uvidim podla zdrav.stavu a pocasia, lebo v stredu 25 sa mame ockovat tak aby sme to mohli absolvovat. :wink:
15. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

Tak jsme vyzkoušeli to nové rodinné a relaxační centrum, jak jsem sem dávala odkaz. A moc se nám tam líbilo :slight_smile: Herna prostorná - vlastně jsou tam plácky na hraní dva: jedna herna, kde můžou být děti i samy (ale nemusí), no a pak mají hračky (plus bazének s míčky) v místě, kde jsou stoly plus recepce/bar. Ale je to blízko u sebe, takže je klíďo možné dát si kafe u toho baru a dítko dát do té velké herny. Přenášení hraček možné odkudkoli kamkoli. Vstup do herny bude (my ho měly dneska zdarma :sweat_smile:) kolem 40,-- Kč, s tím, že je neomezen jak časově, tak počtem dětí. Jinak je to takové celé ještě v plenkách, co se týče časů různých kroužků atd., to se prostě ještě dolaďuje. Ale herna je volná celý den, neomezeně. A dělají tam dobré capuccino :grinning: Výběr nápojů apod. asi nebude ani do budoucna tak bohatý jako u Klauna, ale to mně nevadí. Presso tam udělají, capuccino a laté taky :wink: Na to jsem se teda ani nějak neptala. Potkala jsem se tam s majitelkou i se ženskýma, co budou zajišťovat hlídání a povedou kroužky, a jsou to všechno sympaťačky. Navíc jsme zjistily, že se od vidění známe - když ne ze sídliště, tak ze školy nebo přes moje rodiče - aby ne, když táta dělal ředitele ekonomky a mamka učila na základce na sídlišti :grinning: Tak jsme si i suprově popovídaly. Dneska teda bylo v herně jediné dítě - naše Bára :grinning: Ale líbilo se jí tam. Dokonce se i "rozběhla" za jednu ručičku, a to mi doma nechce chodit ani když ji chytím za obě!!! Asi to bude tím, že tam mají takové ty podlahové puzzle, ale lepší než máme my doma :sweat_smile: Tak mi prý pošlou odkaz, kde je koupili.
16. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek