• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky,
tak 23.11. se se zoo nechytáme páč tenhle týden se stěhujeme, takže bohužel. Jinak pro Toulcův dvůr jsem všema deseti, jen mám problém páč autem si to tam teda fakt ještě nelajznu :zipper_mouth: tak jedině kdyby si nás někdo vzal k sobě :sweat_smile:

Jinak co vy na tu parní lokomotivu co jsem tu psala, nechtěli byste?
16. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
NAzdárek,

tak dnes jsem zjistila, že máme velice inteligentního kluka. Ano sice se vzteká, ale doma a ne na veřejnosti. Dnes jsme byli na plavání a jedna holčičky ve věku Vojty tam dostala hysterický záchvat, páč jí děti chodili do domečku.No ta co vyváděla, to jsem u Vojty ještě nazažila a mamina byla naprosto v klidu. Fakt měla můj obdiv, páč kdyby mi tohle předvedl Vojta,tak ho seberu a jedeme domu a nebo bych ho zlupala.Holky nekecám cca 25 minut se válela po zemi kopala a třískala sebou tak, že jsem myslela, že si ty ruce a nohy urazí. A já si tu stěžuju, že je náš terorista vztekloun, no asi bych se měla zamyslet :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli :grinning: Škoda, že se vám ta ZOO nehodí. Doufám, že vyjde ten Toulcův dvůr.
To naše Šmoulidlo začíná bojkotovat polední spánek. Jsem zničená. Dva dny nespal, včera asi jen hoďku a dneska usnul asi po hodině převalování a to jsem tam musela sedět. A to před týdnem spal i tři hodiny! :rolling_eyes: Snad to ještě přejde.
17. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne,
ty bláho to je náhoda, u nás je bojkot také!!! Jsem z toho uplně hotová :rolling_eyes: :angry:
17. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
vůbec vám to nezávidím.Přeju pevné nervy a hodně trpělivosti.

Kasli - asi bych to taky moc nerozdýchala.Takovýhle scény zkoušel Robin taky.Naštěstí si to zkusil na veřejnosti jen párkrát a když zjistil,že se maminka nedá,ta dal pokoj.Což se docela divím,protože je dost tvrdohlavý a stojí si hodně za svým.
A za nás ... lokomotivu nestíháme.
18. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ke všemu se nám taky zanítil pindík. :frowning2: :cry: :cry: :cry: Kasli, vzpomínám na vás, protože konečně přichází do kurzu nočník, ale zatím se nám to ještě nedaří úplně vychytat.
Kasli - ad mašinky, my bysme docela rádi, ale nemůžu nějak to info od tebe najít, mohla bys to sem hodit ještě jednou. Dííík.
18. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel ten odkaz už nenajdu, ale našla jsem něco lepšího s mašinkama. Jukněte a co vy na to? http://www.kralovstvi-zeleznic.cz/ :wink:
18. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

Grainne, teda chudák Kryštůfek :unamused: Tak ať je brzy dobře.

Přidávám pár aktuálních fotek. Ráno kámoška přivezla kohouty, tak jsou tam i "kohoutí" fotky :grinning: http://petul-a.rajce.idnes.cz/Barunka_-_jedeme_daaal/#PB070649_-_na_toaletu_jedine_se_ctenim0.jpg
18. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My parni masinku nestihame, Kasli davala info ze je to 11.12. a mal by ist ten parny vlacik z Berouna (ci do Berouna :confounded: ) no uz neviem. Ale to kralovstvi zeleznic odporucam, vtedy som sa tam stretla s Pamuk, bolo to super. Ale chce to ist urcite nejak skor, my sme tam boli uz o 10.00 a na ten obed sa to tam velmi zaludnilo.

Stofik nech sa rychlo vylieci. Davas mu na to nieco Grainne? Ja by som to asi macala v repiku.

Kasli - oni tie deti asi vycitia kolko si mozu dovolit a pokial zajst. Je jasne ze to skusaju ale Vojta asi tusi ze urobit hysak na verejnosti by mohlo pre neho veeeelmi zle dopadnut :grinning:

Petula - no Baruska je krasavica. Ten kohut je super, to si este ja pamatam zo svojho detstva :grinning:
18. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ono těm kohoutům je taky dobrých 25 let :grinning: Já si právě kámošce stěžovala, že jsme je měli a někomu jsme je půjčili (a znáš to - když se chceš něčeho zbavit, tak to půjč :wink:) a že ty, co se teď vyrábí, mi nepřipadají tak bytelné, a ona si vzpomněla, že je mají u tchýně :sweat_smile: Tak je Babunce darovala :grinning:

Když jsme u těch hraček z dob našeho dětství, pamatujete na tohle? http://matysek.mimishop.cz/katalog.php To je teď v kurzu na Undatrách :sweat_smile: Asi Báře objednám zedníka, jen škoda, že nemá fanku. Ona totiž v knížce Krtek a malí pomocníci ukazuje na fanku, kterou drží Krteček, a volá něco jako "chan-ka" a manžel (zedník) se z toho může pos.at :grinning:
18. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula - co je to fanka??? Vobec nic mi to slovicko nehovori, prosim, prekladaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my nakonec skončili u Dr. Dostali jsme mastičku a už se to hodně zlepšilo. Bohužel tím ale také skončil veškerý zájem o nočník. :angry: Potvora.
Jani - myslím, že se tak říká té zerdnické lžíci. Vyveďte mě z omylu, jestli si to myslím špatně, Peťul?

No a kdo teda všechno jede v pondělí do té Prahy? Jana, Peťka, L.Myška, já. Ještě někdo? Zatím to vypadá na dvě auta.

Kryštof má teď asi období, kdy řeší rozdíl holka - kluk, paní - pán.... Je to docela komický. Dneska mohutně ukazoval na pána jdoucího proti nám a volala "Fousy, fousy, fousy!" Načež když pán přešel (celý vysmátý, že :zipper_mouth:) Tak se na mě otočil a pravil "Táta fousy, máma fousy ne." Sáhl si na tvář "Fousy ne." :grinning:
A dneska jsem zjistila, že doplňuje slova do písniček na jeho oblíbeném CD. Hlavně refrém má evidentně zmáknutý. :grinning:
19. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Fousy ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sikulka je Krystufek :grinning:
Tak zednicka lyzica :grinning:

Jeeej holky a podporite československu verziu kona? Ja som uz. Ved by som bola stratena, ja SLovenka v Čechach :grinning: :grinning: :grinning: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=118379&vGroupOffset=0&vOffset=90
19. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nějak nechápu....oni to chtějí rozdělit??Proč?
19. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, ze vraj bolo "vela" hlasov ze nerozumeju, najma cesi slovencine, ale urcite to nie je problem, aha ved aj ja tu "kecam" po slovensky a nemate problem. Takze by proste neboli spolocne temy pre cz a sk konik. Teraz ked zadavas temu mozes ju oznacit ci chces aby sa zobrazovala aj na slov.konikovi a po rozdeleni to nebude mozne. Ja napr. obcas zajdem do temy mojho rodneho mesta a tak by som sa musela osobitne prihlasovat do sk kona.
No neviem superstar mame spolocnu a kona nebudeme mat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Jani, no je to zednická lžíce, ale taková ta, jak se v ní míchá, ne ta "placatá" :grinning: No prostě tohle: http://www.vasek-naradi.cz/index.php?show=product&id=69

Já jsem rozhodně pro ČESKOSLOVENSKÉHO koníka a taky že jsem jim to už napsala :grinning: Ona totiž má být nová verze - na zkoušku se rozjíždí zatím nová modrastrecha.cz, kde je ale i diskuse, kde admin BOB žádá o názory uživatelů a fakt se jimi zabývá. Nevěděla bych to, ale zrovna včera dávala jedna Undatra odkaz: http://www.modrastrecha.cz/diskuse/tema/nova-verze-modrastrecha-cz?page=7
19. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - to jsem ani netušila,že se něco takového chystá. :confused: Mě čs kůň nevadí,takže se přidávám. :dizzy_face:
20. lis 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, neboj, myslím, že se nakonec ukázalo, že je rozhodně víc lidí PRO společného koníka. Ono jde o to, co to znamená "veľa" hlasov proti :wink: Asi to nakonec až tak veľa nebude :grinning: Jako nechápu - jak může Čech nějak zásadně nerozumět slovenštině... a když už něčemu nerozumím, tak si to nechám vysvětlit... nebo vypomůže strejda Goooooooooogle :wink: Tahle nesnášenlivost mě fakt sere (pardon :sweat_smile:). Když už teda nějakej trotl nemá rád Slováky, tak ať na koně neleze, my se tu bez takových rozhodně obejdeme :wink:
20. lis 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, my se tentokrát akcí nezúčastníme, zoo ani Toulcův dvůr.

Jo Grainne, s tím rozlišováním pohlaví podle fousů je Kryštůfek šikula. Buď ráda, že je jen u fousů. U nás Jeník momentálně říká toto: Jeník pindíka, táta velkýho pindíka, máma pindíka ne :grinning: Ale naštěstí to říká jen doma:slight_smile:

A nechápu, co se mu stalo. Už pár měsíců nekojím a on včera přišel a zničeho nic říká: "kde je, kde je prso,mlíčko? " a lezl mi pod tričko. Vzápětí se otočil a odkráčel. No, kojit mluvíci dítě musí být asi taky zajímavé:slight_smile:)
20. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula - super, diky za nazornu ukazku, ja som si predstavila tu placatu. :grinning: :grinning: :grinning: Aspon viem ze existuje aj nieco ine, nieco hlbsie :grinning: :grinning: :grinning:
U nas ZOO na 80% ano, mozem zobrat este niekoho do auta - Petulo, pridas sa, ako minule? :grinning:
20. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, baby

tak mi sme boli konecne prvykrat s Laurou na plavavaní, dopadlo do dost dobre, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani trochu neplakala, aj ked voda bola trochu chladnejsia, alebo sa mi to len zdalo.

My by sme radi isli na tie vylety co planujete ale moja mala z toh asi nic mat nebude, teraz ma take obdobie ze je stale nespokojna, stale mrnci, nijako jej nie je dobre, zato sa cudujem ze v bazene bolo vsetko OK. Ked trosku podrasie tak sa k vam urcite radi pridame. :wink:
20. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kam chodite plavat Suzi? Ja chodim do Kytky a par mojich susied zacalo chodit do Zahoranka. Tam si to velmi pochvaluju.
20. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem odhlasovala pro CS. Taky mi přijde nesmyslný tohle vůbec řešit!
Pamuk - to jsi mě pobavila, na to naštěstí ještě nepřišel, ale obávám se, že nás to nemine.
Byli jsme v pátek v kině, bylo to super. Kryštof pak ořval konec. Dávali směsku večerníčků. Tak pokud to příště ujde, tak bysme šli rádi zase.
21. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamuk :grinning: :grinning: pindící jsou fakt dobrý. Já nevím, že ty chlapy jsou už od mala na to jejich nádobíčko tak fixovaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás je to to samé, když je s tátou ve vaně tak si ho furt porovnává :sunglasses:
21. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,

tak mi sme zacali na to plavanie chodit do Hrosika, je to teraz novo otvorene. Je to sice malicke ale celkom fajn. A kde je ta Zahoranka??
22. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Susan - snad nevadí,že nejsem Jana :wink: ...je to rodinné centrum Záhořánek.Sídlí za Berounem (Královým Dvorem) v Záhořanech. http://www.zahoranek.cz/
22. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Susann do Hrošíka a to je kde? To slyším prvně!

Děvčata odpočítávám dny kdy budeme ve svém, páč s klukem je to teď k nevydržení, když je doma moje máma. Páč jak je doma, tak se z něho stává neskutečnšj hajzlík, a je Babí pořád za prdelí. Dnes například měl od rána teror. A začalo to tím, že naprosto cíleně nakopnul kočku, to byl 1. sprďan, pak mlátil babičku 2. sprďan, pak nechtěl jít spát 3. sprďan a tak bych mohla pokračovat dál a dál.

už aby byla sobota :dizzy_face:
22. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Holky, jsem blb, úplně jsem vám zapomněla dát vědět, že nás mudra objednala na dnešek na 18timěsíční, tudíž nejedeme do té ZOO. Já té doktorce volala někdy minulý čtvrtek a zkrátka jsem úplně zazdila to, že jsme byly domluvéné na dnešek. Připomněla mi to až včera Janulka, když mi volala :sweat_smile:

Kasli, on Vojta asi cítí, že v babičce má ochránkyni, co? :sweat_smile: Fakt není nad to, bydlet ve svém. Když si babí děcko půjčí na chvíli, tak ať si ho rozmazluje, od toho nakonec babičky jsou, ale když je to furt, je to na pytel. Hele, ale nepomlouvej Vojťase furt :grinning: Dyk je to skvělej kluk :wink:

My měli celkem akční neděli - teda nejvíc asi já :sweat_smile: Měli jsme pozvanou tchyňku na oběd, tak jsem vyráběla kachnu se zelím (knedlíky přinesla tchyňka - ne že bych je neuměla, ale nechce nechtělo se mi s nima patlat a ona se nabídla :wink:), manža se radši klidil s Bárou ven :grinning: No a odpoledne se u ségry slavily synovcovy narozky a svátek ségry a neteře (jsou obě Kačky). Babu usnula dopoledne manžovi v golfkách, tudíž odpoledne nespala a ke konci už teda byla trošku unavená, ale jinak... ségra vytáhla hromadu Lega, co schovává po dětech, i s takovým tím spešl stolečkem, no a to Báru baví neskutečně. Ale ještě víc ji bavily hračky z "kuchyňky", nejvíc šla po umělých klobásách :grinning: Njn, ta nás nezapře. Zbodla kus dortu a pak, když ségra nesla na stůl nakrájenou bagetu, tak Babu volala "hedaaaaaa" (= chlebaaaa), "fufaaaaaaaaa" (= šunkaaaaa)!!! :grinning: Máma mi pak večer psala, že všichni byli z Báry úplně vodvařený :grinning: - většina ji pár týdnů neviděla a to holt je v tomhle věku znát. Moooc se jim např. líbilo, že Bára umí říct prdel :sweat_smile: - říká "tede" :grinning: Nebo když jsem vyprávěla, kterak koukla do krabičky a řekla "tma"... :grinning: A mě pobavila ségra, když se ptala, jestli by nám nevadilo, kdyby k nám přemístili Lego farmu, co mají doma taky po dětech. No tak to nám fakt nevadí, chtěli jsme ji kupovat :sweat_smile: On synovec sbírá Lego doteď (je mu 15), tak si myslím, že budeme mít docela dobrej přísun :wink:
23. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo , když já bych ho ráda chválila, ale vždycky když ho za něco veřejně pochválím, tak je potom doma teror. Zato když ho pomlouvám, tak je to pak pohoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale jo Vojta je šikovnej. Například dneska jsme šli do krámu, bafnul košík a šel nakupovat, já z jedné strany regálu, Vojta z druhé. Dlouho bylo ticho, tak jsem ho zavolala a z druhé strany regálu se ozvalo "tadi" a za pár sekund mladej přišel za mnou a měl nakoupeno v košíku pití a omalovánky :grinning:

Jo a začíná mluvit, sice fakt jen tak zlehka, ale říká tma, p-ší = prší, aří = vaří, oří = hoří ( tady se musí rozeznávat drobné niance jestli vaří nebo hoří), vyjmenuje členy rodiny a vydává zvuky některých zvířátek. No a pak jeho oblíbené bobík = bagr, ale tady mám zase problém rozeznat jestli křičí babí jako babička nabo bobí jako bagr :sweat_smile:
23. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek