• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Peťul - jednoznačně souhlas. Přiznávám, že jen kroutím hlavou. Ty rodiče to snad ještě podporují. :confounded: :angry:
Dneska pro změnu Kryštof uzemnil manžela. Mazal mu chleba máslem, Kryštof se na ten krajíc culil jak měsíček a nakonec povídá "Ahoj máslo!" :grinning:
12. pro 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - :grinning: :grinning: :grinning: fakt dobrý.Že Kryštůfka pozdarvuju,má dobrý hlášky. :grinning: :grinning: :grinning:

Petulko - taky nejsem zastánce takových hromadných akcí.Mě osobně Santa nic neříká a tudíž nemám důvod ho nějak důvěrně seznamovat s mýma dětma. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslím,že Ježíšek je naprosto dostačující.Nám se zase snažili vnutit Dědu Mráze...taky se jim to nějak nepovedlo. :slight_smile:
I když chápu,že hodně rodičů na tuto akci vyráží a děti mají obrovský zážitek.Pro ně předvánoční čas vypadá třeba takhle a líbí se jim to.
Já jsem asi moc velká konzerva,ale pro mě jsou idealní klasické,tradiční Vánoce a tam Santa fakt nemá co dělat.
12. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne :grinning: :grinning: :grinning: Kryštůfek je fakt číslo :grinning:

Marci, asi jsem taky konzerva :wink: A navíc šťoura - říkám si, že když Santa je vlastně ten samej dědek jako Mikuláš a Děda Mráz (někde jsem četla, že původ je stejný, jen legenda se v jednotlivých částech světa poupravila), tak proč ho tu mít během jednoho měsíce dvakrát :grinning: Ale hlavně - u nás nosí dárky Ježíšek a hotovo :wink: A vidím, že Babu má kolem sebe samé kamarády, kteří jsou vychováváni stejně, hurááá!!! :grinning:

Dneska mi Barča usnula v kočáru a já se jí pak ptala, jak se vyspinkala (většinou na tuto otázku odpovídá, že "hechky" :sweat_smile:). Odpověď zněla: "Blbě" :grinning: Ale nevypadala na to :wink:
12. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Peťul a dokonce si můžeme prstem ukázat. Tu červenou nádheru s čepicí má na svědomí Coca Cola. Některé reklamy mají holt tuhý kořínek. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pro úplnost skutečně Santa Claus = Saint Nicolas neboli počesky svatý Mikuláš. :wink:
Barča je teda taky třída. :grinning:

A jestli mi náhodou něco neuniklo, tak mám v úterý stále volné místo v autě pro jednu maminu s capartem! Kdo má zájem?! :sweat_smile:
12. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak mi také podporujeme Jéžiška!!! Tuhle se mě Vojta ptal ( když v krámě uviděl šílenou plastovou figuru Santy v nadživotní velikosti) co to je, tak jsem nu na férovku řekla, že tlustej pán :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě mu tím Santou nehodlám plnit hlavičku

Grainne zájem by byl a i o to místo, ale to počasí mě docela odraďuje, tak nevím no :confused:
12. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - neboj! Já myslím, že se zvládne i to počasí. Však bude něco na koukání i uvnitř. :wink: A celý den tam trávit přeci nemusíme. :sunglasses:
13. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

nás taky počasí neodradí :wink: Akorát my teda pojedeme s golfkama, tak to bude trošku operace - nasadit fusak, narvat tam Báru... Že nám neutečete, než se vybatolíme od auta? :grinning:
13. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, k svátku přejeme vše nej - hodné dítko, hodně zdraví a hromadu peněz :slight_smile:
13. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo! Kasli, vše nej! :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem v letu přečetla poslední 2 stránky. neb jsem zas 3 dny vůbec nestihla zapnout PC...byla u nás tchýně hihi:- :wink: ale zase pohlídala malou tak jsem i trošku toho cukroví vytvořila.

Hlášky vašich dětiček jsou super - jsem se nasmála :grinning: už se taky těším až to naše zvíře začně žvatlat...zatím se umí jen vztekat - ale to ovládá už :zipper_mouth: fakt slušně.

Coca-cola vagon jsem naštěstí propásla, ale souhlasím se všemi - americký vánoce nebrat! Pořád nám sem někoho cpou ať už děda mráz nebo Santa....kdo to asi bude příště??!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky jdem si zapálit adv. svíci...doufám, že nevyhoříme - bo u toho asi usnu..... dobrou vespolek!
13. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Tak koukám, že jsme tady parta AntiSanta, co? :grinning:

Holky, my asi budeme muset ten zítřejší výlet zrušit, Babu dostala rýmu :angry: Je to teda evidentně k zubům, ale nerada bych, aby někoho nakazila. Ale štve mě to neskutečně, těšila jsem se na vás i na prcky. Navíc nutně potřebuju Báru zvykat na děti, bohužel jsem totiž zjistila (na hudebce), že se jich docela bojí, asi jak není pořádně zvyklá - njn, rok a čtvrt strávený prakticky doma kvůli cvíču je holt vidět :unamused:
14. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, to je škoda s tou rýmou. Nějak se nám to rozpadá. :frowning2:
S Babu si starosti nedělej, ono to je v tomhle věku normální, Kryštof se taky bál (a jak, obzvlášť Martínka :grinning: ) a to jsme celkem mezi děti chodili. Dle psychologů dítko potřebuje ostatní děti až od tří let. Předtím jsou pro něj sice zajímavé, podnětné, ale potřebuje spíš dospělé, kteří se mu dokáží přizpůsobit. Takže si hlavu nelam, nedá se je zvyknout, musí se jen počkat až projeví zájem sami. :wink:
14. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Holky, Toulcův Dvůr se teda po dohodě s Janou ruší a přesouvá na jaro na teplé počasí. :wink:
Kdyby jste se někdo rozmyslel, tak já a Marcim ráno vyrážíme do Prahy na Anděl podívat se na vláčky. :sunglasses:
14. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, moc díky za uklidnění :slight_smile: Je fakt, že malé děti se sobě navzájem přizpůsobit neumí a že se vlastně spíš tak zkoumají atd. Naše Bára teda ani moc nezkoumá, ona na hudebce sedí jak pecka, ani nelozí okolo, jen si vezme nějakou hračku a hraje si. Je teda fakt, že na tak malou hernu (u Klauna) je 9 dětí a 9 maminek asi i moc, tak jí tam nemusí být extra příjemně. Hudebka nám v lednu končí, pak jsem domluvená, že budeme chodit sem do Králováku, tady je herna veliká, světlá a dětí tu bude málo (měli problém to naplnit), tak si myslím, že tam by se mohla cítit líp. Jinak to zpívání miluje, má i své oblíbené písničky, které ji dokážou i doma třeba uklidnit, tak si myslím, že by byla škoda dál nechodit. A navíc, já tam můžu beztrestně zpívat :grinning: Docela jsem se toho bála, ale musím říct, že tam jsou teda i horší případy :grinning:

Musím se s vámi podělit o radost - dala jsem se asi po 3 letech dohromady s kamarádkou, se kterou jsme se rozkmotřily, jak už to bývá, kvůli hlouposti, nebo teda spíš kvůli nedorozumění, které navíc, jak jsem zjistila, bylo spíš záměrnou manipulací třetí osoby, která se mezi nás snažila vrazit klín. Nejen, že kamarádství je zřejmě zpět, ale má to i super "bonbónek" - ta kamarádka čeká miminko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No není to super vánoční dárek? :slight_smile: Asi jí časem pošlu odkaz, ať se připojí sem do diskuse - že to nebude vadit? :wink:
14. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

petul.o: díky za vysvětlení Babu a motoriky....asi máš vážně dobrou doktorku, když si toho všimla tak brzy. My chodíme k Jiráskový na sídliště - snad je taky o.k, šly jsme tam na doporučení známých, tak nevím....

Holky, Naty je 7. měs. pryč a teď začíná mít období, kdy se na ní koukne (natož sáhne!) cizí osoba (no momentálně sem patří i babičky, které vidí cca jednou za měsíc až dva) a dostává hned hysterický záchvat - vteká se a je k neutišení....tak jsem si říkala, když jsem s ní často sama...jestli se právě pak nebude bát dětí. Ale jak píšete asi jsou to normální "vývojová" období a snad přejde:slight_smile:)

Je fajn, když se obnoví stará přátelství... většina rozkmotření jsou kvůli blbosti nebo 3. osobě. Tak ať vám to vyjde.

U Klauna jsou i nějaký kroužky?? Myslela jsem, že je to jen kavárna pro mámy s dětičkama....
15. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
vůbec nestíhám :rolling_eyes: ale za to už mám 8 druhů cukroví, ještě dvě hotová těsta v lednici a dvě v plánu, takže pokud nechcípnu únavou tak snad dám letos dvanáctku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jdu naposled na brigádu a pak zase až v lednu. Začínám s vánoční výzdobou, sice pozdě ale přeci :sweat_smile:

Užívejte klidu a pohody a já letím :wink:
15. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sobi, u Klauna se koná právě ta hudebka. Je to i pro prcky už od 4 měsíců. Kdybys měla zájem, pošlu ti kontakt na lektorku - že bys s malou mohla do dalšího turnusu.

Kasli, ty voe, 12? Já ušmudlaný 2 :grinning: A přemýšlím nad třetím. Jenže u nás doma začal lazaret. Babu má 37,9 po odečtení, rýmu jak cikák švihadlo (tohle tvoje přirovnání se mi strašně zalíbilo :grinning:) - snad to bude od zubů, nahmatala jsem stoličky. No a mně taky dneska bylo jak před chřipkou. Ale stačil Ibalgin a chvíle odpočinku a dobrý, tak snad z toho nic nebude.
15. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - ty si sikulka!!!! 12???? Ja mam asi 4 druhy plus 2 slane. A tym koncim :slight_smile: Ty stihas vsetko: stahovanie, pracu, dieta, vyzdobu, pecenie. Pocuj, ty si nejak dokonala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sobilko - ano, Natalka je v tom uzkostlivom obdobi, byva to okolo 9 mes. Musim povedat ze my sme zatial nic take nemali, to moje dieta nema problem s ziadnym clovekom. On by mi spokojne odisiel v obchodaku s hocikym.
Petula - liecte sa, aby ste boli na vianoce zdravi :wink:
16. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli- no teda! :astonished: To fakt nechápu jak to stíháš. Já mám perníčky a asi 6 druhů, přičemž jsem předevčírem dost zásadně zredukovala kokosové kuličky :grinning: . Až mi bylo pak zle. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Ještě mám v plánu tradiční závin a možná něco na způsob vánočky, ale to se teprv uvidí, honit se nebudu. Manžel o cukroví nestojí a jinak tu bude jen můj tatínek. Takže teď se honit a po svátcích si vyčítat, že jsem přibrala. To fakt nestojí za to. :sweat_smile:
Jinak já se děsně těším, jak bude Kryštof reagovat na nazdobený rozsvícený stromeček s dárky. A pak máme v plánu divadlo (to se radši zatím moc netěším, protože mám hrůzu z toho, jak to nakonec dopadne) a pak doufám, že se dostanu v Ostravě mezi svátky na Avatar :dizzy_face: .
16. pro 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - :astonished: :astonished: :astonished: ty seš drak!!! :wink: Já o vánočních přípravách taktně pomlčím :sweat_smile:....nestíhám.

Sobilko - u nás to taky proběhlo.Bylo to kolem 1 roku a Martin byl tak neuvěřitelný mamánek.To měl i období,kdy ani táta neměl moc šanci...To by Grainne mohla vyprávět...teda doufám,že si to dobře pamatuju :confused: Ale přešlo to.

Peto - aspoň jste si to vybrali teď a přes svátky budete už jako rybičky. :wink:
16. pro 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,

petul.o: díky - kontakt klidně pošli, možná to zkusíme - teda pokud malá rozchodí momentální ubulený období :confused: Dneska mi psala kámoška, že malej (rok a 2 m) taky dostal 6 nemoc...odjeli na týden na svatební cestu, tak to odnesla chudák babička...naštěstí neměl tak hrozný průběh jako u vás, takže to zvládli bez hospit.

kasli: jak to děláš??? Já mám 4 druhy (a to jen díky tomu, že tchýně chvíli hlídala malou) u toho posledního už mě to silně nebavilo a bolely mě nohy ja psa....takže já letos s pečením končím. V koši mám horu nevyžehlenýho prádla...to mě čeká zítra ufff (doufám, že Naty vydrží aspoň hoďku v kuse spát!) :confounded: navíc v noci k nám přijede kamarádka s rodinou co žijou v Basileji a jedou jejím k rodičům do Pardubek - mají taky dvě malý dětičky (2 r + 2 m) a tak Beroun pojmou jako příhodnou zastávku i s noclehem - přeci jen do Pardubic jsou to další 2 hoďky cesty = o zábavu mám tedy postaráno :grinning: ale zase bude veselo :grinning:

marcim: doufám, že to do roka přejde...stačí, že mezi svátkama chceme navštívit babičky a dědy - takže než se aklimatizuje u jedněch, pojedem jinam - to bude zajímavý haha!

maminy tak hodně sil v tom vánočním stresu:wink:

:
16. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak to stíhám, po pravdě nestíhám! Vánoční výzdoba je jen tak z úleku, ruce mám furt ve dřezu, v bytě bordel jak v tanku, v chodbě budu mít pořádek tak možná za 2 roky, ale co, že Ježíšek se narodil ve chlévě, tak u nás se bude alespoň cítít jako doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A jestli chcete opravdu tajemství stíhání, tak vše dělák když malej spí dopoledne a večer, tak do 23hod. Když usne malej po "O" tak naplácám těsta a večer jak zalehne tak jdu péct, a kompletovat budu přes víkend. NO a štědrý den je už ve čtvvrtek, no není to pohoda :angry: :grinning: Jinak potřebovala bych vyžehlit, vytřít byt, uklidit, ale nejsou lidi.

Stresu ZDAR :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, vystresované matky :grinning:

Zprávy z domova: večer teplota 37,4 :unamused: Uvidíme, jak dneska, kdyžtak zítra valíme k mudře. Párkrát jsem slyšela i zakašlání, tak uvidíme. Ale holky, Babu stojí v postýlce, kouká z okna a volá "síííích tadáááá!!!" (sních padá), škoda, že nemůže ven :unamused:

Sobilko, no tak to budete mít veselo s kamarádkou :slight_smile: A neboj, malá si zvykne :wink:

Kasli, hele, my se nestěhujem a taky se u nás Ježíšek bude cítit jak doma :sweat_smile:
17. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul - držím vám palečky, ať se rychle vystonáte a jste fit. :slight_smile:
Kasli - :grinning: Ježíšek ve chlévě fakt dobrý! To si musím pamatovat, kdyby mě v budoucnu někdo chtěl před vánoci šikanovat. :grinning: Držím palce.
Holky, ale to bílo za oknem je vyloženě vánoční. :dizzy_face:
Přeju všem klid a pohodu i u pečení cukroví. :sunglasses:
17. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu.o: ta hláška Babu je boží :grinning: Naty dneska jenom vyjeveně koukala z kočárku, co že to bílého lítá ve vzduchu?! A měla červenej nos jak se pořád snažila sedět a lézt z boudy....Příští vánoce bude možná stavět huhuláka hihi...tak ať jste brzy fit!
17. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď koukám, co jsem to napsala - SNÍCH? No já mám dost!!! SNÍH samozřejmě!!! Omlouvám se, pane Češtine :sweat_smile:

Sobi, to je teda Natálka šikulka :slight_smile:

Ano, to bílo venku je super :slight_smile: Až je člověku líto do toho sněhu šlapat :dizzy_face: A jak to jiskří a pod nohama křupe... Akorát jsem si cestou z nákupu málem rozbila držku :grinning:

Jinak u nás se snad blýská na lepší časy, Babu byla večer bez teploty (hooooooooodně zaťukávám). Rýmu má teda furt, ale ne hnisavou, a sem tam zakašle, tak jsem koupila Stodal.
17. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je zase to bílý svinstvo. :angry:
Jako sorry, ale nesdílím vaše nadšení, jo z hlediska bílých Vánoc je to krása, ale z pohledu mé namrznuté pusy teda fuuuuuuuuuuuuuj. Nesnáším zimu!! Dneska jsme byli s prckem cca na 30 minut na procházce a myslím, že bude po mamince :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moc se na ten sníh netvářil a ta prekérka, když zjistil, že od toho sněhu má mokré rukavice a bílé boty :grinning:

Peťo BAru je šikulka že umí říct že sněží. Náš mladej řval při pohledu z okna že prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Babu mě dneska odbourala novou hláškou - povídá "tatachka" a podává mi PRÁSKAČKU :grinning:
18. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - i když osobně mám ze sněhu radost, tak tvé pocity plně chápu. Manžel zimu, sníh, mráz a vánoce prostě nenávidí. Takže se dokážu podívat i z opačného úhlu.
Peťul - co j to práskačka???
18. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - podprsenka :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek