• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Petula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No Kasli ja zimu milujem. Aj ked pri tom jazdeni autom sneh nemusim ale inak je to super. Pre mna ideal - v noci napadne sneh, rano odhrnu, posypu a potom nech uz len mrzne a svieti slnko. Vsade vela snehu a suche cesty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Inak mi budeme mat vianoce uz zajtra :astonished: :grinning: a v nedelu padame na Slovac. Hoci tu to vyzera tak ze sa bude lyzovat aj v Beroune. :grinning:
18. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak krásný Štědrý den :grinning: A hlavně šťastnou cestu na Slovensko. V tomhle počasí to teda bude asi zážitek, co? :sweat_smile: Ale já taky sníh miluju. Vzpomínám si, jak jsme jezdívali s kámoškou na hory - vypravily jsme se na sjezdovku, no sjely jsme vždycky párkrát a pak, vymlouvajíc se na zimu, jsme sedly pod sjezdovou před bar, v ruce svařáček, ksichtíky vystavit sluníčku, paráda :sunglasses: Teda ne že bychom tam jen seděly, to my jsme pak šly zas jezdit... a pak nanovo :grinning: A pak večer v hospůdce, kde úžasně vařili a občas tam hráli takové ty "staré pecky" a my trsaly jak o život :grinning: Nejoblíbenější hitovka pro nás tehdy byla To máme mládež :grinning: :grinning: :grinning: No prča neskutečná. Už se těším, až budeme jezdit s dětičkama.
18. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

jdu vás zase po nějaké době pozdravit :slight_smile: !
Četla jsem ty vaše povídací příhody a je to sranda :wink:.

My se máme fajn, vánočnímu šílenství jsme (zatím) nějak nepropadli. Dárky jsem zařizovala docela v předstihu. Děsí mě představa, nakupovat 24. na benzínce :grinning: . Zase ale nemáme ani koupený stromek. To se musí vyřešit příští týden. Manžel ho k večeru koupí, až Hedu usne, tak budu zdobit, aby ráno bylo pořádné překvápko :dizzy_face:. Jinak Štědrý den budeme slavit až 25. kvůli taťkovým nočním.

Dneska jsme se byly podívat na náměstí na kapříky. No, chvilkama to bylo teda docela brutální :zipper_mouth: , ale Hedu si naštěstí ničeho nevšimla :sweat_smile: .

Jani, to budete mít na Slovensku krásné Vánoce, jestli to se sněhem vydrží :slight_smile:. Manžel už má nutkání vyrazit do hor, když jsem říkala, že teď nemám čas, tak lákal aspoň Hedouše na prkýnko :grinning: . Kolega v práci si z něj dělá srandu, že vyráží zásadně, jak začne sněhová kalamita.
18. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul.o .....to je holka šikovná hahaha - a proč "tatachka"? To někde slyšela???
19. pro 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sobi - no slyšela ode mě slovo práskačka, tak si to převedla do babuánštiny :grinning:
19. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul - :grinning: babuánština!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Boží!
Ale práskačka taky dobrý! Fakt jsem to slyšela prvně. :confused:
19. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - přeju šťastnou cestu a moc si to tam užijte.

Jinak mě zima zase toliko nevadí.Jen,kdyby tady byla trochu lepší,ale hot jsme v ďoliku,tak se s tím nedá nic moc dělat. :unamused: Rozbředlý sníh mi teda vadí.
Stromek už máme pod schodama....jen doufám,že tam do čtvrtka vydrží :sweat_smile:
A kapra jsme letos zavrhli,protože loni skoro celý prošel odpadním potrubím.Jednak u nás řádila střevní chřipka a pak jsem byla mezi svátkama s Martínkem v nemocnici a chlap to nedal včas do chladu :rolling_eyes: ,takže to nebylo ani už moc poživatelné.Stejně kapra nikdo moc nemusí a tak jsme se rozhodli,že letos si uděláme pečené pstruhy.Nebudu muset obalovat,prdnu je do trouby,nehledě na to,že už mám na ně i docela chuť. :grinning: Ale kapří polívku miluju,tu bych si i dala.Jenom přemýšlím,jestli se dají koupit samostatně kapří hlavy a vnitřnosti??..nebo v nejhorším stačí jen ty hlavy. :confused:
19. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, holt pocházíš z jiného kraje :wink:

Marcim, tak to teda nevím, jestli se dají koupit hlavy a vnitřnosti zvlášť. Teoreticky by to jít mělo - ti chlapíci u kádí přece za poplatek kapříka i kuchají, tak třeba by se to tam dalo koupit.
19. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak hezké dvojité vánoce :wink:

TAk cukroví je komplet :dizzy_face: A teď házím nohy nahoru a do Vánoc mi všichni můžou ............. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mi kapra mít nebudeme, já ani Aleš ho nejíme a malej je na to malej. Takže maximálně obalím pangase ale vidím to spíš na řížky kuře versus vepř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Budeme mít první společné samostatné vánoce, tak nám držte palce :grinning:
19. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky my mame "prve vianoce" za sebou :grinning: :grinning: Robila som kapustnicu, obalovala pangacia a urobila zemiakovy salat. Proste klasika ako na vianoce. Len vianocne oblatky mi priniesla minuly tyzden mamina lebo tu som ich nevidela. Jedavate to? Su to take krehke oblatky a my ich jedavame s medom a cesnakom.
Jedine co som nerobila su pupaky s makom, Bronka ani Ivo ich nemusia, ja ich milujem. A Filip ten zje vsetko. Tak si ich dame u maminy.
Pod stromcekom si Filip nasiel vrtacku - po 15 min jej uz zlomil vrtak :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , auticko a 3-poschodovu garaz a od tej sa ani nepohol. Takze nejake zvieratka co tam este mal ho voooobec netankovali. Spat isiel az o 20.30 co je hodne po jeho termine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bronke doniesol jezisko pyzamo Hight school muzical, pre zasvatenych konkretne so Zackovym portretom :grinning: , flautu, a tie miniaturne potvory co su momentalne hitom medzi 10-rocnymi - littles pet shop.
Tak zbaleni sme, vyzerato akoby sme sli na pol roka, nie na 2 tyzdne :unamused: a to je vzdy tak. poviem si minimum veci so sebou a fuuurt mam tasiek ako tetka z dediny. Na porazenie.

Petula - ty vális - babuanstina, praskacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - ničeho se neboj.Je sice jiné,než když jsi doma,ale zase je to v mnohém lepší.Všechno si uděláš podle svých představ.První Vánoce mimo rodinu(rodiče) jsem se děsně stresovala,ale nakonec to bylo fajn. :dizzy_face: Budu držet palce.....Stejně jseš drak.Krátce po stěhování,ještě se honíš do práce.....a makáš jako šroub i doma.Jseš dobrá.Leháro si zasloužíš.
P.S. objevila jsem vzorky toho nového krému "rich".Pokud ho budeš chtít vyzkoušet,dala bych ti ho.Tak se pak někdy stav.Mimo úterý jsem tam dopoledne stále.Když tak mě zavolají.

Peto - taky jsem si říkala,že by něco mohli mít.Ale jestli je to prodejné...no budu muset na průzkum.
19. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - už nadělíno ... se mááááte. :dizzy_face:
Už se těším s čím přijde jednou Robča ze školy :rolling_eyes:.Zlatí šmoulové. :grinning:

U nás to bude taky na 2x.O jarních prázdninách pojedeme po babičkách Beroun-Orlické hory-Olomouc a zpět a bude druhá nadílka.Vždycky to mělo veliký úspěch,protože Robča už ví,že budou další dárečky. :grinning:
19. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, vánoční oplatky se tu nejí. Zato slovo práskačka je ve středních Čechách celkem obvyklé :sweat_smile: Hele, ale já zase nevěděla, co je flauta :fearful: Musela jsem požádat o pomoc strejdu Googla :grinning:

Kasli, první vánoce mimo rodiče jsou náhodou fajn, hlavně když máš prcka :wink: My jsme si první "samostatný" Štědrý den užili, i když je fakt, že nám něco chybělo. No, tak už nechybí :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se vám musím pochlubit (a zároveň mohutně zaťukávám!). Už chodíme na nočník. :dizzy_face: Fakt se mi strašně ulevilo a mám ohromnou radost. Super dárek k vánocům. :slight_smile:
Má to jedinou malinkou nevýhodu. Kryštof se vzbudí ve čtyři ráno, vyžaduje nočník a už neusne! :confounded: Doufám, že se to brzy usadí.
20. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Grainne, gratulace k nočníkování :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já se taky přišla pochlubit. Babu před chvílí udělala deset samostatných krůčků :dizzy_face: A má zase nové slovo - fpump (= špunt) :grinning: Odpoledne mi ho sebrala v koupelně a šla s ním i spát :grinning:
20. pro 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne gratulace k nočníkování a neboj hned tak se to s tím spaním po raním vyčůrání nespraví, ono je to totiž totálně probere. U nás je to to samé, zabírá jen vzít si ho k nám do postele. Tak držím pěsti ať je to u vás jiné :sweat_smile:

Peťo Barča je 100% ženská už od mala jí ta pusa jede jak namydlená, co :grinning:

Holky mi najeli na Japonštinu, mladej kecá jak o život ale slova mu není kloudně rozumět :unamused: :grinning:
20. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - jste šikulkové. :dizzy_face:

Peto - to to Barušce ale krásně jde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kasli - počkej...bude hůř,až začne doopravdy mluvit. :grinning:
21. pro 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Jen házím info - v DM je do konce roku 15% sleva na všechno a pro všechny, kdyby někdo nevěděl a měl zájem :wink: Vztahuje se to i na fotky a fotodárky.
22. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
přejeme Vám všem všechno nej do nového roku, a ať máte moc krásný vánoční svátky.
Já už se moc těším na reakce na stromeček a dárky - všechny jsou zabalený takže se bude trhat:o))
ukážu se až po svátkách - máme to trošku výletní ...jedem do Chomutova. atd.
Vánoční přáníčko jsem šoupla do albíčka.

mrkla jsem po očku,ale dočítat nemůžu:o(čas tlačí...
Grainne to je fajn že nočníkujete:o))Kryštof je šikulka

Peťo dík za info:o) a Barča je fakt super:o))

takže mějte se všechny moc moc krásně a ať ti naši drobečkové nám dělají jen a jen radost.
22. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doplňující info - sleva se vztahuje na nákup od 500 nahoru, zapomněla jsem to sem předtím napsat. Ale my tam stejně vždycky minimálně těch 500 necháme.

L.mysko, krásná PFka :dizzy_face: Ondrášek je moc krásnej klučina. Taky přejeme krásné Vánoce, užijte si to :wink: Mmch, taky se moc těším na ty rozzářené oči :dizzy_face: Dneska Barča viděla, jak u stánku chlapík sundavá síť ze stromku a jak s ním pak bouchal o zem, tak se straaašně smála, no fakt měla normálně záchvat smíchu!!! :grinning:
22. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá máme doma kalendáře, jsou nádherné jukněte do Alba :dizzy_face:
23. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

chci vám popřát klidné prožití vánočních svátků, dětičkám bohatého Ježíška a do nového roku 2010 jen to nejlepší!!! :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem
krásné Vánoce a šťastný nový rok
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3638681&vReferer=
23. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata,

prajeme vam stastne a vesele vianoce, bohateho jeziska a neprejedat sa !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Taky přejeme krásné Vánoce, pořádně si je vychutnejte :slight_smile: Ovšem bacha na žlučník :grinning:

Marcim, ta fotka tam není :confused:

Babu už viděla rozsvícený stromek - to byly oči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně prskavky se jí děsně líbily :grinning:
23. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo - asi mi ji včera někdo smazal.Ano,dítě tam není,ale jako PF-ku to tam mohli aspoň přes svátky nechat.(I když i toto je naše dítě :grinning: )Doufám,že tentokrát to tam chvilku ponechají.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3639009&vReferer=
24. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
také Vám přejeme krásné vánoční svátky, spousty klidu a pohody. Taky hodně zdraví a úspěhů do nového roku 2010.
Marcim - fotka super! :grinning:
Kasli - taky se vám ten kalendář povedl. To jsi dělala sama?
24. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, super fotka. Teda taky by admini mohli aspoň přes svátky zpomalit, co? :grinning:

Kasli, kalendář je nádhetný :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já bojovala cca 3 dny se 40°C horečkama...+ ukrutný bolesti svalů, kloubů, zad, zle od žaludku - myslela, jsem si, že je to nějaká ta chřipka, ale pak se ukázalo - že to byla retence - no už to snad bude dobrý. Rozchodila jsem to paralenama, masážema a zelnými listy, ale zle mi bylo teda pekelně :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tím pádem jsme teprve dneska dělali s manžou salát, balili dárky apod., nicméně Naty se stromek a světýlka moc líbí....pořád na to kouká a směje se :grinning:

Proto přeju všem ještě narychlo krásné a veselé vánoční svátky, hodně dárečků a hlavně to zdravíčko do nového roku!!! :grinning:
24. pro 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud by ještě někdo měl zájem PF-ko
http://ejdzi.rajce.idnes.cz/A.G/
raději jsem zarajčila. :wink:
24. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek