• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky, tak jsem chtěla popřát do nového roku hodně zdraví a málo nehod a nějak jsem to nestihla, co Peťo :sweat_smile:
takže přeji ještě pohodu doma a kapku štěstíčka a hlavně pevné nervy! ty se hodí vždycky. :wink:

Jinak my měli také Silvestra domádo a musím s tebou Peťo souhlasit ty pořady mi připadají rok od roku stupidnějsí, jak pobavit lidi za každou cenu s těmi nejstupidnějšími forkami. Jediné co mě pobavilo a u čeho jsem řvala smíchy bylo, když jsem v přepínacím maratonu přepla na Novu a tam byl konec Suchoše a Genzra jak posilují. To mě teda dostalo :grinning:

No a vo nějaký srazík, když jsem o rok starší, aby jsem se ještě poznali :grinning: ? Pokud to bude v Berouně, tak bysme snad konečně dorazili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík berem všema deseti. Akorát teda nemůžeme středy a pátky. A nechcete se zkusit sejít v Králováku v tom novém centru? Je tu fakt velká, pěkná herna :wink:
1. led 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi také nemůžeme pátky, takže hned je jeden den z kola venku :grinning:
1. led 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme v novém roce a taky všem s Natálkou přejeme hlavně to zdravíčko-štěstíčko a pohodu :slight_smile:

Děkuju za rady s příkrmama....zkusím tu hrubší kaši - snad se to časem podá....

petul.o: jéé tak to jste měli zase povyražení - ještě, že je Babu tak statečná :grinning: někdy se tomu asi nedá zabránit i kdyby si seděla vedle ní nooo:slight_smile:)) my měli taky povyražení - byli u nás na silvestsra známí s klučinou (Davídek 2,5 roku) a ten při večeři pokřtil Natálčinu novou jídelní židličku - totálně ji celou pozvracel - vážně chuťovčička haha :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak k tomu programu - byla to vážně hrůza - taky nás pobavili jedině Suchoš a Geňa :wink:
1. led 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky,

uz z Berouna vam zelam stastny novy rok, nech je 1000 x lepsi ako predchadzajuci.
Docitavam vas, tak len v skratke: Petula - tak vy zacinate zvesela. Hlavne ze je vsetko ok.
Zrazik tiez berïeme, tiez nie v stredu a v nedelu :grinning: A j¨som za ako hovori Petula v centre v Kralovaku, je to tam super.

My sme dorazili asi pred hodinou, cesta bola ok, ale ta kopa pradla co ma caka, to je na maslu. Prat budem asi tyzden a susit u vsetkych susedov, uz to vidim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak sme sa mali fajn, aj sme si polyzovali, foto hodim az zajtra, dnes nemam sil. Maminka uz musela byt rada ze padame prec, uz na nas nema nervy. Najma na harantov :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inak, Sobilko, v pase mas ze si v 74 tt :grinning: :grinning: :grinning: Nepotvrdila si prichod Natalky na svet :grinning:
2. led 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulo vítej doma :wink:

Peťo díky tobě na FB jsem našla mojí dávnou lásku :grinning:
3. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jani - zdravím,jaké bylo cestování?

Sobi - to musela být radost se židličkou.

Peto - nic si z toho nedělej,nám spadl z postýlky Robča i Martínek... a na hlavu.Taky jsem neuhlídala. :frowning2: Robča byl i popálený,vlastně Martin taky :sweat_smile:....Ještě toho bude.

Srazík bych taky brala.Navrhuju jakýkoli úterý....zcela zjištně,protože je to den,kdy jsem doma a nefachám. :wink:
3. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky!

janulo: 74 tt těhu?! Uááá to bych teda nechtěla haha.....těch 38 tt mi bohatě stačilo......díky za upozornění...úplně jsem na profil zapoměla ...ale už je aktuální.
S tím prádlem to znám...vždycky když odněkud přijedem, peru a peru a pak žehlím a žehlím až se ze mě kouří :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá jak začíná jíst špiní čím dál víc :grinning:

K tomu srazíku: moc ráda bych se připojila, ale zatím nejsem mobilní a do Králováku je to od nás pešo dálka - bych musela asi busem...kde to tam je? A co tam vůbec jezdí? Bo jsem s kočárem zatím MHD necestovala :grinning:
3. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Sobilko, jestli víš, kde je v Králováku Probotrans, tak je to v jejich areálu. Jezdí sem MHD - A nebo B, pak taky všechny pražáky a i takové ty "prdeláče", co jezdi třeba do Hudlic, Nového Jáchymova apod. Nejlepší by asi bylo vystoupit na zastávce U Zámku, je to odtamtud kousek. Tady je link: http://www.pohodaprokazdeho.cz/kontakt/
Na ten profil jsem chtěla upozornit taky :grinning:
A cestování MHD s kočárkem je v pohodě, mám bohaté zkušenosti :grinning:

Kasli, a kdopak to je? :sweat_smile: Teda jestli to není tajný.

Marcim, možná to bude znít blbě, ale já si z toho pádu tak nějak nic nedělám :sweat_smile: Říkám, že bychom museli být stroje, abychom ty děti uhlídali. A oni se taky potřebují trochu obouchat, aby věděli, co můžou a co ne. lAe samozřejmě, že kdyby se stalo něco hoznýho, vyčítala bych si to do konce života. Jako jedna holčina na Undatrách - její malá na sebe zvrhla horký čaj a popálila si prsíčka tak, že musela na plastiku :cry: Ale hojí se jí to hezky, ani snad nemá strach z doktoků, dokonce se ani nepoučila (nedávno opět sahala po hrníčku s čajem, i když studeným). Hůř je na tom psychika maminky :unamused:
3. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava - ta holčička se tím čajem samozřejmě opařila, ne popálila.
3. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dočtu postupně, teď nestíhám. Všechny zdravím, svátky byli fajn. Navštívili jsme snad všechny příbuzný a známí. :grinning:
Tady jsou nějaké fotečky ze svátků, něco už jste viděli, ale půlka je nová. Je tam i malá neteřinka Evička. :wink:
3. led 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, krásné fotky :slight_smile: Kryštůfek má taťkova kukadla, co? :dizzy_face: A koukám, že byl nadšen z vláčkodráhy. Nedivím se, taky bych si hrála :grinning:
3. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, teď jsi vedle. :wink: Ale dlouho to vypadalo, že bude mít modrá kukadla jako manžel, ale asi před 2 měsíci mu začaly lehce tmavnout a před měsícem začalo být jasné, že bude mít očka přece jen nakonec po mě, Teda šedozelený. Ale napínal mě pěkně dlouho, potvůrka. :grinning:
A jestli cheš vidět Kryštofovo oko hodně zblízka, tak můžeš tady. Ale pust si zvuk!
http://www.dailymotion.com/video/xbq8tx_oko-2_people
4. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, já jsem taky pro srazík. Klíďo v Králováku. :sunglasses:
Co teda příští úterý dopoledne? :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne :grinning: :grinning: :grinning: Parádní video, Kryštůfek je fakt šikula. Jo, a ta barva očí je tam vidět líp než na fotkách, čili uznávám, že máš pravdu :wink:
4. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, nevědomky jsi mi pomohla :sweat_smile: Hledala jsem, kam umístit delší video, páč na Youtube jde max. 10 minut a naše vánoční má přes 15, a bingooo, na Dailymotion to jde!!! :grinning: Takže dík.

Pokud byste chtěli video shlédnout (ale předem se omlouvám jednak za délku, jednak za své debilní komentáře :sweat_smile:, kdyžtak si to dejte bez zvuku :grinning:): http://www.dailymotion.com/video/xbqmz2_vanoce-2009_people
4. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul - to jsem ráda, že se to hodilo. Tohle je teda spíš manželova parketa, já se o to nestarám, jen se pak chlubím a remcí´ám, kyž někde něco chybí. :grinning:
4. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, foto aj video paradne, super Grainne, tiez to pouzijem ako inspiraciu, nech tam MM da videa co mame.
Inak, holky, nahodou neviete kto by mi prerobil video na dvd? mam tu videokazety s Bronkou ked bola mala a chcela by som to dat na dvd.

Zrazik bud.utorok beriem vsetkymi desiatimi. Vyhovuje :grinning:
5. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ....
všem přejeme vše nej v novém roce a hodně zdravíčka...
holky fotečky a videa fakt super:o))
jinak dnes super den:o) měli jsme 1. plavčo - prvně od 8.30 h normálně vstáváme kolem 6 hod, tak sem se netrápila že nařídím budíka...hmm takže vstávali jsme v 7,24 h úžasné...ještě že sbaleno jsme měli od večera..
ale auto nešlo nastartovat :angry: když ho zkoušel táta do nabíječky tak sice se nahodilo ale během chvilky bez nabíječky chcíplo...no -12 a špatná baterka...to že pořádně nešlo oškrábat o tom mlčím...bylo 8,10 h když taťka řekl že nás odveze...takže přehodit autosedačku..vyjeli jsme ze vrat a taťka povídá a teď se modlete ať nám vydrží nafta..na ukazately 0 ale dojeli jsme na OMW....8,25 h jsme vystupovaly u bazenu paráda...trošku hoňka ale zvládly jsme to...
Rozhodně je to pro nás lepší ráno než po obědě místo spaní a Ondru uspávat dopolko sem ráda že nám to takhle přehodily...jen musíme vyměnit baterku v autě:o))a pro jistotu nařídit budík:o))

Co se týče srazíku tak v poho:o) vezmeme to rovnou z plavání:o)
5. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.Myško - tak to je teda dobrá story!!! :grinning: Ale tak je to fakt vždycky. Něco se vymamlasí... Hlavně že jste to zvládli!
V kolik by vám to vyhovovalo, aby jste se nemuseli honit.
5. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak , holky, konecne som sa k tomu dostala, tu je par foto z vianoc a lyzovacky.

http://janula34.rajce.idnes.cz/Vianoce_09/#album
5. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

L.Mysko, když se to se.e, tak se to se.e, co? Dobrá story :grinning:

Předtím jsem přehlédla info o srazíku - příští úterý taky bereme všema deseti :wink: Jo, a vzpomněla jsem si, že minule mi v té herně říkali, že když přijdu s kolika chci dětmi, tak furt budu platit "jen" 45,-- Kč za hernu. Jinak bychom těch 45 platily každá. Tak si říkám, že se tam sejdeme dejme tomu na desátou a vezmeme to najednou :wink:
5. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysko - dosti akční začátek dne... :grinning:

Petul - skvělé,v 10 nám to naprosto vyhovuje.

Jani - fotky super.Evidentně jste si to užili.jak se líbil Filípkovi sníh?
5. led 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto - ještě mě napadlo,není potřeba se tam nějak objednávat??A prosím tě hod sem ještě jednou ten odkaz na jejich stránky.Zhruba tuším,kde to je,ale ne zcela. :confused: :wink:
5. led 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám na vás dotaz. Od jara zvažuju bedýnkování (pro nezasvěcené - pravidelný nákup bio zeleniny přímo od zemědělce, takže je to levnější o to co si přirazí prodejce, ale zase se musí počítat s dopravu, takže by nás muselo být víc). Chcete se někdo přidat?
5. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak srazík budu mapovat...jen nevím jak to bude s malou...dneska je jí 8 měsíců a celou noc se budila a bulela...taky má teplotu - možná už se hlásí ty zuby :-zatím žádnej nemá ( když bude O.K nějak se tam dopravíme a snad to i najdeme - kde je Probotrans nevím, ale neva někdo mi tam snad kdyžtak poradí).

Jdu ji uspat je šíleně protivná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mějte se!
5. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak v úterý mohem také, takže to bereme a i tu 10 hodku. Jen dotaz je to ta odpočka k Apokorku a Janule dom, že? Tam kde je i Zapros. A dá se tam někde parkovat?
Jo ale jinak rovnou říkám, že jak bude sněžet nebo to bude namrzlé, tak bohužel nepřijedem, páč to bych se někde vybourala jen bych nastartovala. U nás to totiž zásadně nesypou a jsem v kopci s prudkou zatáčkou. Takže kdybych náhodu jela v námraze, tak bych také v té zatáčce někomu mohla darovat volant :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto - odkaz jsem objevila. :sweat_smile: Už ho netřeba.

Kasli - poznámka o darování volantu mě naprosto dostala. :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ano je to ta odbocka. Priamo oproti Pohode je odbocka medzi baraky tak tam urco miesto najdes, rano to plne nebude.
O 10.00 je to idealne takze sa tesim.
6. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek