• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Kasli, ta hláška s volantem je výborná :grinning: :grinning: :grinning: Parkování určo nebude problém.

Sobilko, pokud bys chtěla, přijdu ti naproti k autobusu :wink:
6. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak s tou hernou máme asi smolíka, ona je tam dopoledne miniškolička. Sice se s dětmi může i do prostoru, kde je recepce a kavárna (mají tam hrací koutek), ale tam bychom se nevešli - tedy při plné účasti (jestli dobře počítám, bylo by 7 dětí a 7 maminek :sweat_smile:). Takže budeme muset vymyslet náhradní program.

Jinak nám se moc líbí Zahořánek, škoda, že pro většinu z vás je to dost z ruky. Prostředí je tam fakt super, herna veliká, světlá, lidi bezva. naše Bára to tam miluje, ovšem až na plavčo, to jakmile se blížíme k bazénu, tak začne řičet a to jí vydrží prakticky celou hodinu. Přesně řečeno až do té doby, než odejdeme ze šatny. Pak už je zas pohoda, i když jsou kolem cizí lidi, včetně dětí. Asi je to nezvyk, páč jsme tam byli teprve podruhé, navíc jsme měli asi 3 týdny pauzu (teploty, pak Vánoce). Ale nevzdáme to, protože jí to evidentně pomáhá, úplně vidím, jak při tom krásně posiluje, navíc lektorka je suprová, dělá s ní spešl cviky, má tam různé rehabilitační pomůcky... takže i kdybych s Barčou šla do normálního bazénu, rozhodně bych jí nedala to, co jí dají tyhle hodiny. Tak snad si zvykne :wink:
6. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to zase vidím na Klauna nebo Vojtíška
6. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - foto nadherne, inak mame rovnaky stol so stolickami, len my to mame v modrom :grinning:

Tak v Pohode je sice planovana miniskolicka na utorok, ale pani tam zatial nema prihlasene ziadne deti, tak som sa dohodla ze jej v pondelok dopoludnia zavolam a ak nebude mat deti, alebo len 1-2, tak smelo mozeme prist. Takze navrhujem zrazik v utorok o 10.00 v Pohode, ak tam bude plno tak u Vojtiska, lebo u Klauna zacina o 10.30 nejaka prezentacia. Co vy na to?
7. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, jak navrhuje Jana. Vklidu zkusíme něco nového. :sunglasses:
7. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, super :slight_smile: S tvým návrhem taky souhlasím.
Hele, a taky Filípek ten stoleček tak miluje? Naše Babu se od něj nemůže odtrhnout :grinning: Furt mele "zeda" (zebra), "so" (slon), "ef" (lev), "evafa" (nebo tak nějak :sweat_smile: - žirafa), "klklch" (kokos), "eši" (oči), "klk" (krk - u žirafy :wink:) pořád dokola :grinning: Taky se k němu vždycky postaví, chytí ho a snaží se ho na sebe strhnout se slovy "héty héty" (houpy houpy) :sweat_smile:
7. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on ho miluje len z jedneho dovodu - pisau (písal) - už som ho niekolkokrat čistila, on ho vždy popíše. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tým houpy ma napadlo, Filip takto miluje vlačiky a ked mal nejaky na obrazku alebo pohladnici tak si ho vzdy strkal pod zadok a kričal: hačí hačí :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoja, taky souhlasím 10. hod. nám vyhovuje...budu teda čekat jestli dopadne "Pohoda" nebo něco jinýho.

petul.o: díky za odkaz i nabídku, že nám přijdete naproti....vypadá to tam fakt příjemně. :sweat_smile: domluvila jsem se s dědou, že pokud to bude v Králováku, tak nás tam odveze autem (mimořádně je doma :grinning:) a zpátky to zmáknem buď pešo (dle počasí) nebo nějakým tím busem. Akorát nevím jak je to tady vlastně v MHD s lístkama?? Mám si nějaký koupit dopředu nebo se kupují až v busu?? Možná blbý otázky...ale důležitý hihi :grinning: :grinning:

kasli: s tím volantem to bylo vážně dobrý....já jelikož jsem dlouho neřídila - bych v tomhle počásku někomu darovala celou "kárku" :sweat_smile:
7. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super,tak to my bychom mohly v 10 taky a je mi to vcelku jedno jestli KD nebo BE.
7. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sobi, lístky se kupují až v buse :wink:
7. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyy, to je snehu, vsaaak? Deti maju oooobrovsku radost.
Dopoludnia som bola v Beroune na nakupe, sused bol cely bez seba ze to som odvazna ist v takomto pocasi autom. Hovorim, aaaale ved na Slovensku sme toho mali. . Keby som nemala jazdit ked bol sneh, tak sa 2 mesiace nedostanem do prace :grinning: :grinning: :grinning:
Sused nam kupil vcera boby, dnes mali premieru, poobede to ideme zopakovat.
Grainne - co tak nejake bezky? Nedame nieco ? ale neviem kde.
9. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, kočky

Tak u nás je možná srazík ohrožen, Babu má opět rýmu a teplotu. Zatracený špičáky, ať už jsou venku!!! Teda snad jsou to jen ty zuby. Tak budeme doufat, že ty teploty budou třeba jen do pondělka a že se s vámi uvidíme. A snad si taky to naše dítě stihne užít sníh, boby máme objednané (moje někam zmizely a tady jsme je nikde neviděli, tak jsem je objednala přes mimibazar).
9. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda ale nadílka, co!?
Jinak Kryštof má taky rýmu, ale už to vypadá dobře. Včera mu sice teklo z nosu jak z vodovodu (něco takového jsem ještě neviděla :confounded: ), ale dnes už zase řádí jako černá ruka. Takže předpokládám, že do úterka budem fit.
Jani - bohužel asi ne, taky mám pocit že bojuju s nějakým bacilem a nemám moc kdy. Promiň. :pensive:
No my jsme boby prošvihli, když jsem je viděla v obchodě, tak jsem je nekoupila a jakmile napadl sníh byly prostě z regálů pryč. Uvažuju jestli to řešit a nebo odložit na příští rok.
9. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, na MMB je mají za pár kaček: http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
9. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sused vcera kupoval boby v Gigasporte na Zlicine, inak tiez v celej Prahe neboli :unamused: Je to ta klasika - TWISTER - boli za 270 KC. Inak minuly rok ich vraj mali za 200 v Tescu, tam ich kupovala suseda. Ale teraz ani tesco nema boby. Hold napadol sneh a vsetci kupovali boby :grinning:
9. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky tak tedy nevím s tím srazíkem....počasí nám moc nepřeje :confounded: Naty se zas v noci budila po 2 hoďkách a bulela....jsem dneska totální mrtvola. Včera jsme byli na prochajdě a vůbec jsme nemohli uřídit kočár v tý kalamitě. Zítřek bude snad moudřejší:slight_smile:) Jak jste na tom vy??
10. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No myslím, že se přidávám k Sobilce! My dnes byli nakupovat a vážně se to nedá. Já bych to také viděla na posunutí. A hlavně my máme 38 teploty a nevím z čeho :confused:
10. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, na kocar je teda dost blbe, ale na boboch si to uzivame. My mame sice tiez kasel ale zatial sa drzime.
Ja dam zajtra vediet ako su na tom v tej pohode a dohodneme sa zajtra, uvidime kto je zdravi a kto marodi. Co vy na to?
Kasli - a len teploty? Nic ine? :confused: To je divne. Keby bol Vojta mensi povedala by som siesta nemoc, ale toto?
Petula - ako ste vy na tom? Su to zuby?
10. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

No uřídit kočár je teď opravdu umění (vlastní čerstvá zkušenost :sweat_smile:). Už aby nám přišly ty boby.

Kasli, tak to teda držíme palce ať jste brzy v pohodě. Teoreticky vzato, šestá nemoc se může objevit až do 3 let. Aspoň jsem to četla někde na netu.

U nás je stav lepší - teplota už od včerejšího večera nebyla (ťuk ťuk ťuk), akorát rýma, ale ne nějak hrozná. A manža prý zahlédl stoličku :confused: :sweat_smile:
10. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
zdravíme:o)holky tak ať ty horečky brzo ustoupí....
My jsme OK až na to že do auta se fakt bojim sednout....tak uvidíme jak to bude vypadat v úterý
JInak bobujem dopoledne-odpoledne:o) sem ráda že ho to baví-v sobotu razíme do Rokytnice na týden tak se těším že provětrám lyže-jede s náma ségra tak se budem na bobech u Ondry střídat.
Jinak naučila jsem ho dělat "andělíčky" ve sněhu:o))úžasný:o) přijde do hlubokýho sněhu zalehne a šmidlá rukama a nohama a říká "an-dě lí , an-dě-lí" a směje se u toho....
10. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je pár foteček jak bobujem:o)jo jinak my máme boby červený-ty modrý jsou kamaráda
http://lmyska.rajce.net/150_3012
10. led 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata zítra se 100% neúčastníme, páč máme ode dneška antibiotika a angínu jak řemen.

Jo a kdyby Vaši prckové někdy měli jen teploty a stěžovali si na bolení bříška, tak nebuďte překvapení že pak budete mít angínu. Dnes mi bylo naší mudrou vysvětleno, že mandle jsou nějak propojené se spodkem a takhle malý prckové si prý spíš stšžují na to, že je bolí bříško než na to že je bolý v krku. No koukala jsem na to jak puk, ale když mi byl ukázán malého krk, tak sem souhlasila s angínou. Chudák má ten krček opravdu hnusnej :frowning2:
11. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.mysko, bomba fotky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kasli, teda vy jste chudáci!!! Tak ať je brzy dobře.

U nás se k rýmě přidal kašel. Zatím je teda bez teplot, odkašlává a rýma z ní teče, tak jsem začala dávat Stodal a mazat Koalkou a uvidíme, třeba to bude v pohodě. Každopádně středeční plavčo budu muset zrušit. A ten zítřek asi taky odpískám, neradi bychom vám nakazili prcky. To je v pr..., my tu sami v tom podělaným paneláku snad shnijem :angry: Už mě to fakt neba. Sousedka s prckem žádná, o víkendu měli přijet kamarádi, jenže nevyjeli z domova (bydlí v Bratronicích, čili jsou tam jak na horách, no a v tomhle... kalamita totální). Ještě že mám toho koníka, jinak bych úplně zblbla!!!
11. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo já už zblbla!
Hale nebyli jste včera v Hypernově s manžou, já viděla jen jeho ale po tobě ani stopa!
11. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
On tam byl s Barčou sám. Hele, ale zblbnutí na tobě nevidno :wink: Jo, a teď jsem si vzpomněla, že ti musím vyčinit :grinning: - nepráskla jsi mi, že máme další těhu kolegyňku - berouňačku (teda vlastně královandu) :grinning:
11. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kasli - tak brzke uzdraveni a nech uz sa vam tie choroby vyhybaju.
Petula - u nas je to rovnake, nos plny a kasel, Stodal je v plnej sile nasadeny aj u nas. Plavco tiez zrusime.

Inak holky, zajtra maju v pohode v miniskolicke len 3 deti, teoreticky sa tam zmestime, otazka je ci neprehodime to stretko na bud.utorok. Co vy nato? Alebo to urobime zajtra v malom a bud.utorok v plnej sile? Ako ste na tom?
11. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jééé kasli to mě mrzí.....ať se brzy uzdraví! Já to asi taky asi vzdávám - s tím kočárem se vůbec nedá jet....a jelikož bych zpátky z Králováku musela busem a pak kus pěšky, bylo by to peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Škoda, že počasí vše tak komplikuje...přitom za okny je to vážně romantika :dizzy_face: ....nooo na ulici už teda míň! Ale zase: pro děti a bobování určitě supr....

AKorát: kdybyste to přesunuli na příští út dopoledne - já od příštího týdne ÚT a ČT od 9.00 do 11 .00 hod. dopo mám domluvené cvičení...poslední dobou mě bolí krční páteř, tak musím začít cvičit nebo zchromnu :grinning: bude to trvat asi měsíc. Moc by mě mrzelo, kdyby to zase nevyšlo, doufala jsem, že vás konečně poznám :frowning2:
11. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, holky stretko posuvame, dame si cas aby marodi vyzdraveli a pocasie sa umudrilo :grinning: Tak neviem ci v PO, ci nechat ten UT. Komu co vyhovuje? Ja hovorim za UT alebo CT.
11. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, navrhuju to přesunout. Co příští pondělí?
11. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek