Berounsko, těhulky a maminky

Ahoj, doufám, že se nějaké diskusechtivé těhulky a čerstvé maminky z Berounska najdou, ať si můžeme vyměňovat mimi zkušenosti🙂
marcim
11. led 2010
Já můžu pouze úterý |-|
sobilka
11. led 2010
Já bych mohla předběžně: PO a ST...v úterý mám to cvičení - a to je závislý časově na hlídání (děda) a protože on má ještě vedlejšák musím se mu podřídit. Až teda vykoumáte nový termín, zkusím to nějak vymyslet, ale nevím jestli se to podaří. 😞 😞 😞

kasli a petul.o: naprosto chápu vaši depku z "domácí izolace" jsem na tom podobně....jak se nedá jít ven, člověku to leze na mozek....teda mě i na hrb...jak tahám furt toho našeho 9 kilovýho mimíse po baráku, mám čím dál častějc bloklý záda :-S

tak ať se marodi dají zase do kupy!
petul.a
11. led 2010
No jo vlastně, Marci, ty jsi psala už předtím, že můžeš jen ty úterky. My zas nemůžeme středy a pátky :-N
marcim
12. led 2010
Petul - v klidu,tak holt to nepůjde,ovšem podobně na tom bude i Grainne.
grainne
12. led 2010
Ahoj holky,
my máme taky rýmu, ale asi to souvisí i s poslední stoličkou, která se nám právě klube. I když já to taky asi chytla, škrábe mě v krku.
Já můžu taky jen úterý a nebo maximálně nějaký odpoledne.
grainne
12. led 2010
Jo a všem brzké uzdravení!
kasli
12. led 2010
HOlky já se budu snažit přizpůsobit, takže vyberte den a buďto to klapne a nebo ne, už zase budu chodit na brigádu, takže nedokářu říct předem kdy mám volno a kdy ne. Ale v ponjdělí jdeme teprve na kontrolu, takže mi můžeme tak od úterka 😉
janula34
12. led 2010
U nas je tiez lepsi utorok
kasli
12. led 2010
Holky toto mi přišlo, tak píšu i vám! netuším jestli je to pravda,ale pro jistotu jsem to zkontrolovala 😉

OFICIÁLNÍ UPOZORNĚNÍ, NEPOUŽÍVAT NUROFEN JAHODA - SIRUP č.šarže 909263 POUŽITELNOST DO 4/2012 JE ZÁVADNÝ
petul.a
12. led 2010
Kasli, pravda to je 😉
marcim
12. led 2010
Dneska v práci nejsem,ale včera jsem na to narazila taky.

kopíruju:
Stahování léčivého přípravku je z důvodů podezření na závadu v jakosti (nerovnoměrná koncentrace léčivé látky v suspenzi).

...Takže není to proto,že by byl vyloženě "jedovatý".Jen je asi špatně udělaná ta suspenze.Znamená to,že nemusí být v daném množství přesně deklarované množství úč.látky.Přípravek je možno vrátit v lékárně.
kasli
12. led 2010
Holky Dík, nerada bych plašila s nějakým podfukem 😉

Jinak mě snad z toho našeho kluka jebne, od rána tu lítá bez teplot, je protivnej jak sáňky v léťě a ke všemu odmítá naprosto spát ]-( a jako výmluvu používá že ho bolí bříško ]-( přitom když tu byl na návštěvě přes dvě hodky dědeček tak o bolavém bříšku ani neckl
marcim
12. led 2010
Kasli - koukám,že máte doma veselo.
grainne
13. led 2010
Kasli - přejeme brzké uzdravení. To je fakt blbý. 😞 Ale je vidět, že ATB zabraly. Chtěla jsem ti ještě moc poděkovat za upozornění na ten nurofen. Rozšířila jsem to kam se dalo a jedna moje kamarádka ho měla, ale bohužel už většinu vypotřebovali. Nic jim z toho nebylo.
sobilka
13. led 2010
Ahoj...o tom Nurofenu jsem slyšela v TV, taky jsem hned koukala esi ho nemám...naštěstí ne. Ale prý šlo opravdu jen o to, že tam bylo málo účinný látky, takže to bylo vlastně takový drahý "placebo".

Holky stejně.....dneska aby se člověk bál něco koupit: nám se nedávno stalo, že jsme někde vyčetli výborný recept z čínských nudlí - vážně moc dobrý a rychlý jídlo. A 2 dny na to ukazovali ve zprávách, že tyhle nudle ČOI zabavila, že jsou plný všelijakých sajrajtů a kovů...prostě silně rakovinotvorný fuj! To nás přešla chuť :-p

kasli: to máš pěknýho raubíře - Naty se dneska začala chytat zábradlí u postýlky a vstávat - a měla z toho šílenou radost - já ještě větší :-N tak jsme se řechtaly až jsem zapoměla na sporák - vyvařila se mi voda z jablek a pěkně jsem to připálila 😃 😃 😃
marcim
14. led 2010
Jenom ještě k tomu Nurofenu....Předávkování nehrozí....spíše poddávkování.Co se nám vrátilo,tak všichni říkají,že nezabíral. 😉

Sobi - to je dobrý s těma jablkama.Manželovi se stalo,že vařil vajíčka a tak nějak jsme na to zapomněli a voda se vyvařila a vajíčka explodovala.Prda to byla příšerná.Byly po celé kuchyni.Na stropě,na lince...všude.Pravda,flek na stropě zůstal a zatím vylezl i přes opakovanou výmalbu. :-N
petul.a
15. led 2010
Ahojky

Chcete vidě,t jak vypadá zaujetí hravým učením? http://www.dailymotion.com/video/xbv5vk_interne... Jen upozorňuju, že to video má přes 9 minut 😃
janula34
15. led 2010
Petul - tak to je zaujatie. Ani keby padali traktory z neba, tak Baru od toho nedostanu 😃 😃
Marcim - no musis pouzit tmavsiu farbu na kuchynu, co tak ciernu 😃 😃

Holky, tak co to stretko? Mozeme ten utorok o 10.00h? Pohoda ma sice miniskolicku, ale na recepcii sa da, su tam stoliky a hracky pre deti a este nam aj nejake prestahuju.
petul.a
15. led 2010
My v úterý můžeme 😉 Doufám, že když rýma a kašel mají ještě teď dozvuky, tak do úterka nic dalšího nechytneme. Jo, a nakonec jsme se rozhodli, že pojedeme na víkend ke známému (na Krumlovsko, má tam domek, už jsem tu o tom určitě někdy psala), plánujeme tam zůstat do pondělka, tak snad nezapadnem 😃 A snad si odtamtud nepřivezeme nějaký nemilý dáreček - on tam totiž mívá docela zimu (njn, barák z 19. století, zdi metr dvacet šířka :-N). Tak mám zabalené nejteplejší oblečení, co máme 😃 Ještě že máme kombíka, nedovedu si představit cestovat vlakem :-N
kasli
15. led 2010
Holky tak já jsem v úterý v práci, bohužel. Mám volno středu, čtvrtek zatím
l.myska
15. led 2010
Ahojky...
tak jsme právě dobalily....nevím jak to zítra naložíme do auta...ale snad jo...týden na horách a u nás to vypadá jak když se stěhujem...

Peťo u nás je to podobné s hravým učením😮),ovšem maximálně ho berou krkonošsý pohádky na ty koukáme od října každý večer.....protože nic jinýho ho tolik nezaujalo nedávno ještě Hasič Sam a Dádu Patrasovou nepočítám protože s tý už šedivým je jedno jestli je to CD nebo DVD ale Dáda vede - no co by maminka neudělala pro synáčka a to jí prostě od mala moc nemusím-a on stojí a 20 minut vydrží tancovat a dívat se na ní.
l.myska
15. led 2010
jo:o)) v úterý si to užíjte:o) a doufám že příště nám to taky vyjde....
janula34
17. led 2010
Holky, tak ja som si vcera dala ]-( . Boli sme na tom Moninci a okrem nas asi cela Praha, Pribram, Dobris a polovica stredoceskeho kraja. Ze som sa na to nevykaslala. Parkovisko plne, tak sme hladali flek v nejakej prilahlej ulicke, na pokladnu sme cakali 15 min ]-( a na vlek dalsich 15 min ]-( . Kopec sme zisli za 2 min a odznova. Navyse ma zenska dorazila ze detsky vlek je 400m po ceste!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( , niekde v prvej hornej 1/3, takze som si povedala, Moninec nikdy viac, hoci tam chodi lyzovat Klaus 😃 Radsej budem o pol hodinu dlhsie cestovat a budem na Sumave. Jo a este ma dorazilo, ze je tam 4-sedacka - vlastne len cakas kedy ta to kopne do kolien a posadi ta to - a neuverite, isli 4 chlapy a dvaja dokazali spadnut !!!! Keby zenske, tak si poviete, no blondiny 😃 😃 , ale chlapy? To uz aj vlekari zalamovali rukami 😃 :-p (mimochodom, ja som original tiez blondina, to len aby sa niekto neurazil 😃 😃 😃 😃 😃 )
A este k tomu vsetkemu mam rymu ako svet !
grainne
17. led 2010
Ahoj holky,
já se v úterý moc omlouvám, ale nemůžu.
Jinak jsme si půjčili lyžičky od Jany a tady můžete shlédnout výsledek dnešního pokusu.
http://paulatreid.rajce.idnes.cz/Smoulik_Krystu...
Jsou tam i fotky manželových výtvorů z kostek, které dostal Šmoulík k vánocům.
Lyže sice vzbudily velké nadšení, ale pak v reálu ho to už přešlo. Asi deset minut trvalo ho přesvědčit, že nemá capkat s nožičkama, že ho potáhnu. Pak to pochopil, ale děsně se mu rozjížděly nožičky, ale na první pokus to bylo myslím velmi úspěšné.
janula34
18. led 2010
Ahoj holky,
Grainne - som rada ze sa Krystof bavil, fotky su super. Kocky evidentne zase bavia tatinka, vsak? 😃

No dievcata, myslim, ze zrazik asi zase posunieme 😞 , lebo aktualne, ak sa nemylim, tak to vyzera ze mozeme len ja, Petula a Marcim. Tak to nechame na dalsi tyzden a uvidime.
petul.a
18. led 2010
Ahojky,

hlásíme se po prodlouženém víkendu - vyrazili jsme do jižních Čech 🙂

Tak ten srazík teda asi zas posunem, co? I když my teda zítra můžeme, tak co třeba minisrazík? :-N
janula34
18. led 2010
No Petula, ja tam dorazim, idem sa objednat na nechty, takze sa tam mozeme vidiet. Ja pridem okolo 10.30h
marcim
18. led 2010
Ahojky,no tak já bych teda taky dorazila.V 10,30 vyhovující. x-)
petul.a
18. led 2010
Tak fajn, aspoň teda minisrzík 😉 Takže v 10.30 v Pohodě?
petul.a
18. led 2010
Málem bych zapomněla - Grainne, Kryštůfek je šikulka 😉 A fotky super 🙂