• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Já můžu pouze úterý :pensive:
11. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych mohla předběžně: PO a ST...v úterý mám to cvičení - a to je závislý časově na hlídání (děda) a protože on má ještě vedlejšák musím se mu podřídit. Až teda vykoumáte nový termín, zkusím to nějak vymyslet, ale nevím jestli se to podaří. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

kasli a petul.o: naprosto chápu vaši depku z "domácí izolace" jsem na tom podobně....jak se nedá jít ven, člověku to leze na mozek....teda mě i na hrb...jak tahám furt toho našeho 9 kilovýho mimíse po baráku, mám čím dál častějc bloklý záda :confounded:

tak ať se marodi dají zase do kupy!
11. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo vlastně, Marci, ty jsi psala už předtím, že můžeš jen ty úterky. My zas nemůžeme středy a pátky :sweat_smile:
11. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - v klidu,tak holt to nepůjde,ovšem podobně na tom bude i Grainne.
12. led 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my máme taky rýmu, ale asi to souvisí i s poslední stoličkou, která se nám právě klube. I když já to taky asi chytla, škrábe mě v krku.
Já můžu taky jen úterý a nebo maximálně nějaký odpoledne.
12. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a všem brzké uzdravení!
12. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky já se budu snažit přizpůsobit, takže vyberte den a buďto to klapne a nebo ne, už zase budu chodit na brigádu, takže nedokářu říct předem kdy mám volno a kdy ne. Ale v ponjdělí jdeme teprve na kontrolu, takže mi můžeme tak od úterka :wink:
12. led 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas je tiez lepsi utorok
12. led 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky toto mi přišlo, tak píšu i vám! netuším jestli je to pravda,ale pro jistotu jsem to zkontrolovala :wink:

OFICIÁLNÍ UPOZORNĚNÍ, NEPOUŽÍVAT NUROFEN JAHODA - SIRUP č.šarže 909263 POUŽITELNOST DO 4/2012 JE ZÁVADNÝ
12. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, pravda to je :wink:
12. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska v práci nejsem,ale včera jsem na to narazila taky.

kopíruju:
Stahování léčivého přípravku je z důvodů podezření na závadu v jakosti (nerovnoměrná koncentrace léčivé látky v suspenzi).

...Takže není to proto,že by byl vyloženě "jedovatý".Jen je asi špatně udělaná ta suspenze.Znamená to,že nemusí být v daném množství přesně deklarované množství úč.látky.Přípravek je možno vrátit v lékárně.
12. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Dík, nerada bych plašila s nějakým podfukem :wink:

Jinak mě snad z toho našeho kluka jebne, od rána tu lítá bez teplot, je protivnej jak sáňky v léťě a ke všemu odmítá naprosto spát :angry: a jako výmluvu používá že ho bolí bříško :angry: přitom když tu byl na návštěvě přes dvě hodky dědeček tak o bolavém bříšku ani neckl
12. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - koukám,že máte doma veselo.
12. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - přejeme brzké uzdravení. To je fakt blbý. :frowning2: Ale je vidět, že ATB zabraly. Chtěla jsem ti ještě moc poděkovat za upozornění na ten nurofen. Rozšířila jsem to kam se dalo a jedna moje kamarádka ho měla, ale bohužel už většinu vypotřebovali. Nic jim z toho nebylo.
13. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...o tom Nurofenu jsem slyšela v TV, taky jsem hned koukala esi ho nemám...naštěstí ne. Ale prý šlo opravdu jen o to, že tam bylo málo účinný látky, takže to bylo vlastně takový drahý "placebo".

Holky stejně.....dneska aby se člověk bál něco koupit: nám se nedávno stalo, že jsme někde vyčetli výborný recept z čínských nudlí - vážně moc dobrý a rychlý jídlo. A 2 dny na to ukazovali ve zprávách, že tyhle nudle ČOI zabavila, že jsou plný všelijakých sajrajtů a kovů...prostě silně rakovinotvorný fuj! To nás přešla chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kasli: to máš pěknýho raubíře - Naty se dneska začala chytat zábradlí u postýlky a vstávat - a měla z toho šílenou radost - já ještě větší :sweat_smile: tak jsme se řechtaly až jsem zapoměla na sporák - vyvařila se mi voda z jablek a pěkně jsem to připálila :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenom ještě k tomu Nurofenu....Předávkování nehrozí....spíše poddávkování.Co se nám vrátilo,tak všichni říkají,že nezabíral. :wink:

Sobi - to je dobrý s těma jablkama.Manželovi se stalo,že vařil vajíčka a tak nějak jsme na to zapomněli a voda se vyvařila a vajíčka explodovala.Prda to byla příšerná.Byly po celé kuchyni.Na stropě,na lince...všude.Pravda,flek na stropě zůstal a zatím vylezl i přes opakovanou výmalbu. :sweat_smile:
14. led 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Chcete vidě,t jak vypadá zaujetí hravým učením? http://www.dailymotion.com/video/xbv5vk_internetova-fanynka_people Jen upozorňuju, že to video má přes 9 minut :grinning:
15. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - tak to je zaujatie. Ani keby padali traktory z neba, tak Baru od toho nedostanu :grinning: :grinning:
Marcim - no musis pouzit tmavsiu farbu na kuchynu, co tak ciernu :grinning: :grinning:

Holky, tak co to stretko? Mozeme ten utorok o 10.00h? Pohoda ma sice miniskolicku, ale na recepcii sa da, su tam stoliky a hracky pre deti a este nam aj nejake prestahuju.
15. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My v úterý můžeme :wink: Doufám, že když rýma a kašel mají ještě teď dozvuky, tak do úterka nic dalšího nechytneme. Jo, a nakonec jsme se rozhodli, že pojedeme na víkend ke známému (na Krumlovsko, má tam domek, už jsem tu o tom určitě někdy psala), plánujeme tam zůstat do pondělka, tak snad nezapadnem :grinning: A snad si odtamtud nepřivezeme nějaký nemilý dáreček - on tam totiž mívá docela zimu (njn, barák z 19. století, zdi metr dvacet šířka :sweat_smile:). Tak mám zabalené nejteplejší oblečení, co máme :grinning: Ještě že máme kombíka, nedovedu si představit cestovat vlakem :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já jsem v úterý v práci, bohužel. Mám volno středu, čtvrtek zatím
15. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak jsme právě dobalily....nevím jak to zítra naložíme do auta...ale snad jo...týden na horách a u nás to vypadá jak když se stěhujem...

Peťo u nás je to podobné s hravým učením:O),ovšem maximálně ho berou krkonošsý pohádky na ty koukáme od října každý večer.....protože nic jinýho ho tolik nezaujalo nedávno ještě Hasič Sam a Dádu Patrasovou nepočítám protože s tý už šedivým je jedno jestli je to CD nebo DVD ale Dáda vede - no co by maminka neudělala pro synáčka a to jí prostě od mala moc nemusím-a on stojí a 20 minut vydrží tancovat a dívat se na ní.
16. led 2010 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo:o)) v úterý si to užíjte:o) a doufám že příště nám to taky vyjde....
16. led 2010 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja som si vcera dala :angry: . Boli sme na tom Moninci a okrem nas asi cela Praha, Pribram, Dobris a polovica stredoceskeho kraja. Ze som sa na to nevykaslala. Parkovisko plne, tak sme hladali flek v nejakej prilahlej ulicke, na pokladnu sme cakali 15 min :angry: a na vlek dalsich 15 min :angry: . Kopec sme zisli za 2 min a odznova. Navyse ma zenska dorazila ze detsky vlek je 400m po ceste!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: , niekde v prvej hornej 1/3, takze som si povedala, Moninec nikdy viac, hoci tam chodi lyzovat Klaus :grinning: Radsej budem o pol hodinu dlhsie cestovat a budem na Sumave. Jo a este ma dorazilo, ze je tam 4-sedacka - vlastne len cakas kedy ta to kopne do kolien a posadi ta to - a neuverite, isli 4 chlapy a dvaja dokazali spadnut !!!! Keby zenske, tak si poviete, no blondiny :grinning: :grinning: , ale chlapy? To uz aj vlekari zalamovali rukami :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (mimochodom, ja som original tiez blondina, to len aby sa niekto neurazil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
A este k tomu vsetkemu mam rymu ako svet !
17. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já se v úterý moc omlouvám, ale nemůžu.
Jinak jsme si půjčili lyžičky od Jany a tady můžete shlédnout výsledek dnešního pokusu.
http://paulatreid.rajce.idnes.cz/Smoulik_Krystufek_a_tatinkova_nejmilejsi_hracka/
Jsou tam i fotky manželových výtvorů z kostek, které dostal Šmoulík k vánocům.
Lyže sice vzbudily velké nadšení, ale pak v reálu ho to už přešlo. Asi deset minut trvalo ho přesvědčit, že nemá capkat s nožičkama, že ho potáhnu. Pak to pochopil, ale děsně se mu rozjížděly nožičky, ale na první pokus to bylo myslím velmi úspěšné.
17. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Grainne - som rada ze sa Krystof bavil, fotky su super. Kocky evidentne zase bavia tatinka, vsak? :grinning:

No dievcata, myslim, ze zrazik asi zase posunieme :frowning2: , lebo aktualne, ak sa nemylim, tak to vyzera ze mozeme len ja, Petula a Marcim. Tak to nechame na dalsi tyzden a uvidime.
18. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

hlásíme se po prodlouženém víkendu - vyrazili jsme do jižních Čech :slight_smile:

Tak ten srazík teda asi zas posunem, co? I když my teda zítra můžeme, tak co třeba minisrazík? :sweat_smile:
18. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Petula, ja tam dorazim, idem sa objednat na nechty, takze sa tam mozeme vidiet. Ja pridem okolo 10.30h
18. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,no tak já bych teda taky dorazila.V 10,30 vyhovující. :dizzy_face:
18. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fajn, aspoň teda minisrzík :wink: Takže v 10.30 v Pohodě?
18. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Málem bych zapomněla - Grainne, Kryštůfek je šikulka :wink: A fotky super :slight_smile:
18. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek