• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Čauky, byli jsme o víkendu u známých, tak jsem nemohla na net....

marcim: ty bouchající vajíčka musela být chuťovka hihihi...mojí babče zase bouchnul papiňák.... a nic horšího jsem neviděla - maso po celý místnosti - viselo i ze stropu (ve stropě díra jak v...) ještě že byla zrovna v jiný místnosti - asi by to nepřežila. Dneska mi to přijde směšný - ale tenkrát nás to pěkně vyděsilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak si užijte srazík - já jdu na to cvíčo - děda má hlídací premiéru - to bude sranda!

:grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sobi - papiňák buchnul i kamarádce,byla poblíž a mimo jiné si popálila rohovku očí.bylo to na dlouhé léčení,ale naštěstí je v pořádku.Bylo to děsivé.

Peto - v Pohodě.
19. led 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata, taka som sikovna, ze sa mi konecne podarilo dat video z lyzovacky na stranku. Je kratke a trosku horsej kvality, lebo je to z fotaku:

http://www.dailymotion.com/video/xbwx4t_lyzovacka-selce-122009_people
19. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Tak minisrazík byl fajn :slight_smile: Ale doufám, že nám to brzy vyjde tak, aby se nás sešlo víc, pokud možno všichni :sweat_smile:

Add papiňák - toho já se strašně bojím, proto ho ani nemáme. Mojí mamce taky bouchnul, byla v místnosti, ale naštěstí ne u něj, takže jediný následek byla polívka VŠUDE. Od té doby ho taky nepoužívá.

Pár fotek - první krůčky na sněhu (no spíš na uklizené zámkovce :grinning:) http://petul-a.rajce.idnes.cz/Prvni_krucky_na_snehu/

a z víkendu: http://petul-a.rajce.idnes.cz/Hamr_-_leden_2010/
19. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ty boby na fotkách jsou tak trochu "sociální" - ty byly půjčené. Naše zatím nedorazily. To abyste si nemysleli, že Bára hnedka urvala brzdy a ztratila origoš popruh :grinning:
19. led 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to jsem ráda, že jste si to užily! :slight_smile:
Teda Jani - ten Filípek je prostě úúúúžasný!!!! waw! :sunglasses: :dizzy_face:
Peťul - hezký.
Mě naštěstí ještě papiňák nebouchl a ani nevím o nikom, komu by se to podařilo. Ty nový by snad už ani neměly,ne?! Doufám! Já ho totiž používám vcelku hodně.
19. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, hezkýýýýýýýý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - super :astonished: :astonished: :astonished: ...já být v této pozici na lyžích a ještě držet dítě...tak se válím dřív než prcek. :grinning:

Petul - fotky taky dobrý.A co myslíš,jaký máme boby my?? :sweat_smile: ...stejný. :grinning: Našly jsme je po původních majitelích ve sklepě a ještě stále dělají dobrou službu.

Ad papiňák - objednala jsem si letos u ježíška.A to jsem docela úspěšně odolávala,po zkušenostech právě popisované kamarádky.Ale i tak bude v únoru.(Jedeme "vánoční" kolečko po rodině,a hrnce čekají u našich :dizzy_face: ) Jsem zvědavá.Doufám,že podobnou bouchací zkušenost mít nebudem.Vybrala jsem snad nějaký s pojistkama....tak snad ne.Už se na ně i těším.Slibuju si od nich značnou úsporu času.
19. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nestíhám!
Ale musím se s vámi podělit o super objednávku. Před vánoci jsem si objednala zapékací mísu. Dneska mi konečně přišla ale odmítla jsem jí převzít, páč z ní byli puzzle. Pani jako fakt dobrý pošle skleněnou mísu jen v originál obale + zabalenou v igelitce. Nevím jako na co myslela, poslat sklo takhle a jen na to napsat křehké. No nic takže mísu nemám, prachy také ne a pochybuji, že mi jedno nebo odruhé někdy dorazí. Bych se picla fakt :angry:
19. led 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - díky
Kasli - no pani asi nevidela ako sa nakladaju baliky, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ALe je to na porazenie ze ti ludia nerozmyslaju. Ja ked posielam hoci obyc. triko tak ho balim akoby bolo zo skla, aby ho niekto niekde nepotrhal. Dufam ze dostanes aspon prachy naspat.
Petula - foto krasne. Inak zohnat boby v Prahe a v Beroune bola fuska. Presne take iste som zohnala vcera v Draciku pre susedu. Zhodou okolnosti im dorazilo 15 ks, inak vsade mi povedali zajtra, pozajtra, alebo prave zobrala pani posledne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - :astonished: to jsou radosti...Držím palce,aby jsi aspoň ty peníze dostala zpět.
20. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak to naše zvíře bude mít na pololetí třídní důtku.Ach jo. :frowning2: Já mám z toho depku a jemu je to šumák.... :frowning2: Už mi dochází inspirace,jak na něj. :unamused:
Omlouvám se,ale tak nějak to na mě padlo.
21. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: ,

jdu vás zase po nějaké době pozdravit! Ležim v učení, už z toho mám hlavu jak škopek :confounded: , nějak mi dochází výdrž a ještě tomu není konec.

Marcim, tak třídní důtka není zas tak nejhorší, ne? :sweat_smile: Vždyť do určitý míry za to nemůže a řekni si, hlavně že je zdravej :dizzy_face: . Co by jiný mamči daly za zlobivý dětičky :wink: .

Já jdu hledat DVD s Pepinou, to teď u nás děsně frčí :grinning: .
21. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bery - promiň ,ale i zlobení má své meze.Já vím,že to nemyslíš špatně. :wink:
Jen já mám asi dneska depku.Po třídních schůzkách....chjo. :rolling_eyes: Nějak to nedokážu skousnout. :cry: Manžel to bere podobně jako syn.Asi z toho dělám zbytečně velkou bublinu.Ale štve mě to.

Držím palečky,ať ti zkoušky vyjdou podle představ. :dizzy_face:
21. led 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Marcim, to mě teda mrzí. Tím hůř, že Robča za to vlastně nemůže (nebo může jen do určité míry :confused:). Co poradit bohužel netuším. Ale rozhodně se neomlouvej, od toho tu jsme, abychom se navzájem podpořily :wink:

Jo, holky, jak jsme byly v úterý v té Pohodě, tak někdo tam nechal misku piškotama - paní majitelka ji schovala na recepci :sweat_smile:
21. led 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - jéééé,ta je naše.... :grinning: :grinning: :grinning: + asi i lahvičku od figa s vodou...no jsem starej sklerotik.Děkuju za info.

Robča za to může,protože od ledna se rapidně zhoršilo jeho chování ve škole.Toto je výstraha.
Omlouvám se,já měla včera fakt blbou náladu.Já vím,že je lepší mít "zdravé" dítě,než nějaké větší postižení,ale občas je toho moc a mám pocit,že to prostě nezvládám.No,chtělo by to sluníčko,aby se člověk trochu zvetil a nabral novou energii.
22. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, blbou náladu má občas každý, není se za co omlouvat. No a Robča je holt prostě kluk, no :confused: Jestli tě to aspoň malinko uklidní, můj manža měl v dětství dost velké problémy, myslím, že třídní důtky nebyly výjimkou, no a vyrostl z něho zodpovědný chlap, úúúúúžasný táta a skvělý partner (má své chyby, to zas jo, ale to máme všichni :wink:).
22. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek :grinning:

marcim: a do který třídy chodí Robča?? Píšeš, že se zhoršil od ledna....čím to? Že by přes vánoce zvlčil?!
No jo...s dětma člověk pořád něco řeší....já vím, někdy je toho moc...a přijde depka. Známí mají klučinu teprve 2,5 roku a taky si s ním užívají už teď...absolutně neposlouchá, dělá naschvály -do všeho se řítí po hlavě :slight_smile:....myslím, že výchovou to není - spíš má kluk prostě divokou povahu. Kamarádka se děsí, co z něj vyroste.... Souhlasím s Petulou , snad z toho Robča vyroste - kluci jsou holt asi živější.....tak doufej, že je to i váš případ!

My byly jeden čas s kámoškou na střední taky "průserářky", ale postupem času jsme se zklidnily a z kamarádky je taky dneska vzorná matka dvou dětí (a že se nadělala průšvihů to tady ani nemůžu popisovat haha)!!

:grinning:
23. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sobi - Robča je teď ve druhé.Ale jsou s ním potíže už od začátku první.Má ADHD alias Lehkou mozk.dysfunkci.Neumí se soustředit,je hyperaktivák,vznětlivý (spíš vzteklý) někdy až agresivní atd,atd.Loni jsme to museli řešit přes psychologa a psychiatra.A měnili jsme i školu,protože jsme se nějak nemohli domluvit s pí.uč,která ho k tomu ještě dost deptala.Teď je na lécích.O dost se zlepšil v chování a soustředění ve škole,ale od ledna to s ním jde zase z kopce.Vůbec netuším,co se děje.Jestli je to jenom tou zimou,kdy nemá dost sluníčka a je unavený,nebo prostě je z něčeho rozhozený.V podstatě je to asi jedno.Hlavně by se měl dát zase dohromady,aby mohl trochu fungovat on i jeho uč.
Ve skrytu duše doufám,že ho to taky postupem času přejde,jen se děsím,až příjde puberta.Jestli to ještě ustojím. :unamused: Možná si některé věci moc beru,ale já to prostě jinak neumím.A když je toho na mě moc,tak to ventiluju tady.A vím,že mě chápete. :dizzy_face:
Jó,loni touhle dobou jsem byla úplně na prášky.Takže letos je to vlastně ještě leháro. :grinning: ...a hned je mi líp. :grinning:
23. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sobi, u toho prcka od tvé kamarádky to možná bude jen klasické období vzdoru. To přejde, i když je to dost náročné. Moje neteře si obě lehaly na zem, kopaly nohama a modraly. Přešlo to a z obou vyrostly prima holky :wink:

Marcim, já myslím, že u Robči to může být taky všechno dohromady - nedostatek sluníčka, únava, do toho on sám sobě možná nerozumí... Ale zlý určitě není, ani nemá po kom :wink: Tedy tvého manžela neznám, ale ty jsi fajn, tak předpokládám, že tvůj manžel taky. Hlavně Robča má doma zázemí, což je strašně důležité.
23. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Marcim - ono to ide asi vo vlnach. Raz je dobre, raz horsie. Kludne sa vyrozpravaj, ved na to sme tu. Ved on z toho zcasti vyrastie a hlavne ty sa mu venujes ako len mozes, ono sa to raz urcite ukaze. Jo a Robca urcite aj skusa co vsetko mu prejde, je dobre ze vies ze za nieco moze jeho choroba ale za nieco moze aj sam. Proste ze mas na to zdravy pohlad a neodpustas mu vsetko s tym ved on je chory :wink:. Myslim na teba a drzim palce. Jo a Robca urcite aj skusa co vsetko mu prejde.
Berynko - drzime palce a uz nech to mas za sebou.

Holky ja som bola vcera na golfom ihrisku v beroune, maju tam bezecku stopu, tak sa sa potesila a zabezkovala som si. Bolo to sice dost zamrznute, chcelo by to par centi noveho snehu, ale potesilo ma to. Je tam aj zamrznute jazierko a da sa tam bruslit.
24. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jak to teda vypadá s tím srazíkem? Nějak se ztrácím. :confused: Já můžu v úterý dopolko, ale jedině v Berouně v centru. Mám tam předtím nějaké vyřizování, není to na dlouho, ale do Králováku se pak přesouvat už nestihnu.
24. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

My v úterý dopoledne taky můžem, klíďo ve městě :wink:

Jani, to jsem ani netušila, že na tom golfáči je běžecká stopa, to je super :slight_smile: Až se někdy dokopu zas na běžky :sweat_smile:, možná to využiju. Ale teda nestála jsem na tom x let, tak nevím, jestli bude větší sranda pozorovat můj hajzl-styl nebo mé předpotopní vybavení :grinning:
24. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ptul - :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, domlouvaly jsme se s Pamuk na Facebooku, že vyrazíme do solné jeskyně, u Klauna je prý 50% sleva. Předběžná domluva je na čtvrtek od 10, Pamuk tam bude zítra volat. Nepřidáte se někdo?
24. led 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak hlásíme se z domova a vcelku :slight_smile: všichni spokojeni:o) fotečky přidám až se vyhrabu od pračky....
a dočítání taky:o)
pokud zítra bude srazík tak mi můžem po plavču v poho
25. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my by sme mohli zajtra.
Petula - podstatna je radost z pohybu, ak by si sa chcela pridat budem len rada. Dufam len ze zajtra bude snezit, nech to trochu zmakne a bude to supeeeer. :grinning:
25. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda

V kolik byste to zítra tak viděli? My bychom mohli asi až na 11., páč si potřebuju zajet k Táborské (mám příííííšernej ekzém na rukách :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a ona je tam od 10.30. A srazili bychom se kde? U Klauna?

Jani, a je to v tom golfovém areálu na sídlišti? :confused: Já si to tam totiž nějak nedokážu představit :sweat_smile: Asi se ptám blbě, pardon :sweat_smile: A jak to děláš s prckem - máš ho s sebou nebo někdo hlídá? :confused:
25. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - je to na golfaci nad Beorunem myslim ze je to cast Zavodí. Je to este vyssie nad Kytkou - tam chodime plavat. Teraz sme boli vsetci takze MM mal na starosti deti a ja som si bola zabehnut.
25. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek