• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Tak můžeme buď o Klauna, tam mají otevřeno o 10h a neměl by tam být žádný program, hudebka je ve čtvrtek. Nebo můžem do Vojtíška, ale tam jsem ještě nebyla, tak netuším. My bysme mohli dorazit cca 10.30. Co vy?
25. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no já si říkala, že na tom sídlišti to je blbost :grinning: Nad tím Závodím jsem teda ještě nebyla.

Srazík - my tak nějak na tu jedenáctou. Ve Vojtíškovi to zatím taky neznám.
25. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem koukala na stránky Vojtíška a vypadá to fakt moc pěkně. Co to zkusit tam?
25. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra dopolko bysme snad mohli i mi cca na tu 10h. A asi nám je jedno kde, tak jako tak budu parkovat u Ostrova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím jestli to budu zítra stíhat.Možná dorazím,ale neslibuju.
25. led 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, holky 10:30 ve Vojtíškovi.
Dneska jsme byli od 17h v Edenu na Tanečkách a moc se nám to líbilo. Je tam sice převaha holčiček, ale kluků taky pár. Většina starších, ale i několik malých capartů, takže jsme se vpohodě ztratili v davu. Myslím, že se to Štofímu líbilo, prvních pět minut mě sice držel za ruku, ale pak běhal s dětma a hlavně za paní o to vedla a občas i rámcově dělal, co měl. :grinning: Takže můžu doporučit.
25. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dle zběžného zjištění situace z okna, svou účast zítra 100% neslibuji, ale budu se snažit!!

Už mě ta zima a sněžení vážně irituje, kdykoliv si něco naplánuji s autem tak začně sněžet, se z toho picnu fakt!
:angry:
25. led 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoja,

marcim: tak to chápu tvoje obavy..., když má tuhle dysfunkci....máš to s Robčou asi náročný :frowning2: ale já mám poslední dny taky blbou náladu a jsem dost unavená....prostě to počasí je na nic. Pořád hrozná zima a hlavně tma! Možná to na někoho víc působí....na mě teda jooo :confounded: sluníčko mi chybí děsně! :confounded: Navíc malá se v noci zase často budí na kojení a ráno brzy vstává, takže jsem grogy...a celý den jak mátoha. Dneska jsem jí dala na noc UM, tak uvidíme....ale moc si od toho neslibuju...je to šílenej žrout!!!

Užijte si srazík - do Klauna bych šla hned, ale já musím zase cvičit. Nechala jsem zatím ty úterky a čtvrtky dopol. protože jindy nemám hlídání.....Tak snad někdy příště už to vyjde :slight_smile:
25. led 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - tak ja to dnes nechavam plavat, zabavte sa.
26. led 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme tam nakonec byly jen Kasli a já. Ale celkem fajn, i když jsme se shodly, že dáváme přednost Klaunovi.
26. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, příště ke Klaunovi. Ne že by se mi to tam vyloženě nelíbílo, ale spíš než prostředí se mi nelíbil přístup paní co tam hlídá dítka a malá vybavenost co se jídla a pití týká!
26. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Já se omlouvám za neúčast a že jsem se neozvala, ale u Táborské jsem strávila dvě a půl hodiny :angry: a nechala jsem doma mobil, já debil :sweat_smile:
26. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
taky se omlouváme že jsme nedorazily...ale nějak to nešlo ...autíčko zůstalo opět doma a vezl nás zas děda
na plavání dík "super" cestě do Berouna jsme dorazily v 8,50 h plavání nám začíná v 8,30 h (vyráželi jsme v 7,55 h)
ale šly jsme o půl hodky dýl...a pak pro nás zas děda přijel...
jinak snad už určo příště dorazíme.....
27. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

to je kosa, ze? :grinning: My sme boli dnes plavat, teraz spi a ja mam siestu. Pozerala som Beorunku, este nie je zamrznuta ale este tak 2 dni -20°C a uz to bude na brusle. :wink:
27. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Jani, to ať to radši na brusle není, já už nechci -20 :grinning:

My byli dopoledne v Zahořánku plavčit, dneska s Berunkou teda musela plavat lektorka, páč já mám na rukách ten zku...ej ekzém, tak jsem stála na schůdkách a chválila :grinning: Ale dobrý, tentokrát Babu brečela jen něco přes půl hodiny. Ovšem zkoušela to na mě se vztekem, což má teda smůlu :wink:
27. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...to byla/je dneska kosa....brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...a v práci pakárna,protože nikdo moc nechodil....teda já se vůbec nedivím :sweat_smile: ...ale kdo tam má pořád stát,že?? :grinning:

Bruslit klidně,ale ne takové zzzzimy. :confounded:
27. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,stal se zázrak.....Robís nedostal důtku.Uč.přivřela všechny oči,co kde má.Včetně těch kuřích.Je fakt,že se Robča poslední týden zklidnil.Doufám,že mu to vydrží.
28. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, huráááááááááá!!!!!!!! Raduju se s tebou. Paní učitelka je asi fakt suprová, co?
28. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super Marcim. No u nas vysveco - ciste jednotky, co ma prekvapilo, lebo som s tym neratala, a asi pred 2 mesiacmi som jej povedala ze ak bude mat ciste pojdeme do dracika a moze si vybrat hracku :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Robčovi a Bronce gratulujeme k vysvědčení. :dizzy_face:

My se musíme trošku pochlubit. Kryštof už zvládá všechny základní barvy a teď už jedeme růžovou, fialovou, oražovou a šedou a tam už se taky vcelku chytá. :dizzy_face: A s trochou pletení počítá do desíti. Nějak má tendenci vnechávat dvojku a sedmičku. :grinning:

Jinak jsem prolistovala berounské listy a zaujal mě karneval a divadla co mají být v únoru.
28. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - tak to ste naozaj sikovny, vidis mna to ani nenapadlo s nim trenovat. asi zacnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na divadlo sa chystame aj my, ale karneval nestihneme, budeme na lyzovacke na sumave. Ale minuly rok to bolo super. Len si nezabudnite vziat prezuvky do tej telocvicni, my sme min.rok zabudli a boli sme bosé :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chllub,chlub...chlubím se...u nás taky samé. :dizzy_face: ...ale zase by to vypadlo zajímavě.Samé a třídní dutka.

Jani - Broňka je šikovná.

Grainne - :confused: ...ty jooo.Raději pomlčím o tom,co umíme. :sweat_smile:
28. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, to jsou na berounsku šikovné dětičky. Veeeeeliká gratulace všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A kdy a kde je ten karneval? Masku máme, teda snad Báře bude, máme ji od kámošky po holčičce - berušku :dizzy_face: Tak že by byla beruška Baruška? :sweat_smile:
28. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula - to je pekne - beruska Baruska :slight_smile: karneval je 14.2. v nedelu od 14-17.00 v Berounske sokolovne. Uzite si ho.
29. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,nějaká divadla byla v Jinékávě (www.jinakava.cz),ale nějak mi nejdou otevřít jejich stránky.Takže netuším,jestli ještě v únoru.Bylo to od 16 hod.
Pro nás 16 je špatná hodina,to se Robča vrací ze školy.Ale třeba se to někomu bude hodit.
29. led 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, teď ee asi zeptám jako pablb, ale na ten karneval se musí přijít v těch 14.00 nebo je možné i později? Naše píďa totiž většinou do 14 spí :sweat_smile:

Marcim, mně ty stránky taky nejdou :confused: A pro jak staré děti do divadélko vlastně je?
29. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula - mozes prist kedy chces, minuly rok sme aj my isli neskor.

Marcim - ano to divadlo je v Jine kava, je to o neposlusnych kozliatkach, malo by to byt loutkove predstavenie. aspon si myslim.
29. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem, že nějaké pohádky hrají i v sále pojišťovny, ale pro jak velké děti to je, to netuším. A ten sál tam teda není nic moc :confused:
29. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto - To jsem ráda,že chyba není pouze na mém příjmači.... :wink:
....Kamarádka říkala,že ti co to hrají,jsou dobří.Ale já je neznám,kamarádce bych věřila.

Jinak dneska jsem v Jiné kávě byla a vypadá to tam hezky.Mají tam takové malé podium,takže tam předpokládám, se to odehrává.Prostředí příjemné.
29. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som este v Jine kave nebola a to sa tam chystam snad uz odvtedy ako som sem prisla :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale v ten stvrtok budeme mat asi premieru :grinning:
Petul - v poistovni som bola na predstaveni, zalezi kto hra, ale Filip bol na prekvapenie v pohode. Len na zaver uz chcel zhasinat svetla a ist domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek